Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Експозиція електротранспорту

Експозиція електротранспорту

6-8 листопада 2018 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, метро «Лівобережна») відбудеться VI Спеціалізована виставка «Екологія підприємства», в рамках якої буде представлена ЕКСПОЗИЦІЯ ЕЛЕКТРОТРАНСПОРТУ.

За прогнозами експертів, кожен 10-й автомобіль, проданий в 2020 році, буде електричним. Ключові гравці галузі активно увійшли в сегмент електротранспорту, представивши ринку гібридні та повністю електричні автомобілі. І як показали продажі, ринок був готовий до цього продукту і чекав його!

Прийняті Євросоюзом норми екологічної безпеки для автомобільного транспорту, зокрема стандарт ЄВРО-5, гостро підняли питання про зниження викидів СО2 в атмосферу, що призвело до створення екологічно чистих двигунів внутрішнього згоряння та вихід на ринок революційних технологій виробництва електромоторів і електробатарей. Масове виробництво істотно знизило їх вартість і експлуатацію, що не могло не позначитися на розвитку автоіндустрії в цілому.

Відвідувачі зможуть детально ознайомитися з новими розробками енергоефективного та екологічно чистого транспорту, його сучасними тенденціями, які роблять світ чистим і безпечним.

Основні тематичні розділи експозиції:
- Електромобілі
- Зарядна інфраструктура
- Електромотоцикли, велосипеди, мопеди, гіроборди
- Послуги з переобладнання авто в електромобіль
- Акумуляторні батареї та аксесуари
- Послуги лізингових і страхових компаній

Запрошуємо Ваше підприємство представити свою продукцію та послуги, які сьогодні активно затребувані у всьому світі, і набирають широкої популярності в нашій країні!

Контакти:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
тел.: (044) 201-11-54, 201-11-62
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Технічний партнер: Партнер: