Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Як отримати максимальну вигоду
від відвідування виставки

МВЦ завжди радий своїм відвідувачам. Ми проводимо безліч виставкових заходів і намагаємося організувати максимально комфортні умови перебування на наших майданчиках для всіх відвідувачів. Але хочемо відзначити, що відвідування виставок буде більш комфортним і зручним, якщо дотримуватися ряду простих рекомендацій.

1. ONLINE РЕЄСТРАЦІЯ НА ВИСТАВКУ

Ми рекомендуємо заздалегідь зареєструватися для відвідування виставки через її веб‑сайт. Це істотно заощадить ваш час, позбавивши від необхідності стояти в черзі та заповнювати анкету на місці. Ви відразу зможете пройти до експозицій.

2. ПОШУК ПІДПРИЄМСТВ НА ВИСТАВЦІ

Перелік учасників розміщується на кожній з веб‑сторінок виставок і оновлюється в ході підготовки. У дні проведення виставок на інформаційних стендах ви отримаєте путівник, в якому буде план експозиції з номерами стендів, перелік учасників і повна програма заходів виставки. Крім путівників, передбачені великі плакати на вхідних групах, які дублюють інформацію путівників. Це допоможе вам зорієнтуватися серед стендів і павільйонів.

3. ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПРОГРАМОЮ ДІЛОВИХ ЗАХОДІВ

Для будь-якої події передбачена повна програма конференцій, семінарів, панельних дискусій та круглих столів. Їх графік завжди можна знайти на відповідній сторінці нашого сайту і вибрати для себе найцікавіші, не обмежуючись тільки знайомством зі стендовою експозицією.

4. ПОПЕРЕДНЬО СПЛАНУЙТЕ СВОЮ ПОЇЗДКУ

Всі виставки МВЦ традиційно відкриті для відвідування з 10.00 до 18.00, в останні дні роботи - до 16.00. Максимальна кількість гостей прибуває, як правило, з 11.00 до 15.00. Якщо ви використовуєте власне авто, рекомендуємо відвідування з 15.00, у цей період завантаженість парковок знижується.

5. ЗАВЖДИ ЗАЛИШАЙТЕСЯ НА ЗВ'ЯЗКУ З НАМИ ЗА ДОПОМОГОЮ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ

Приєднуйтесь до нас у соціальних мережах: Facebook, Instagram. Так ви завжди будете в курсі всіх подій і новин не тільки по відношенню до конкретної виставки, а й у цілому про діяльність МВЦ, виставкової індустрії, профільних подій і т.д.

БОНУС*** Перший центр вакцинації проти COVID 19 знаходиться саме в МВЦ. У пілотному проекті беруть участь тільки ті, хто записувався через сайт «Дія», або через контакт‑центр МОЗ. Попередньо на вакцинацію запрошують у телефонному режимі.

Подробиці через контакт‑центр МОЗ 0800 60 20 19 або за посиланням: vaccination.covid19.gov.ua