Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Звіт
за результатами проведення
VI Спеціалізованої виставки Екологія підприємства ‑ 2018

6‑8 листопада 2018 року в Міжнародному виставковому центрі відбулась VI Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2018», яка є незмінними місцем зустрічі представників влади, бізнесу та громади щодо вирішення питань переходу до екологічного виробництва та екомодернізації підприємств країни в цілому.

Організатор:
- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки:
- Міністерства екології та природних ресурсів України
- Асоціації Міст України

В урочистій церемонії з нагоди відкриття цієї галузевої події взяли участь:
Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦ- Роман Токарський ‑ Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України з питань європейської інтеграції
- Ірина Овчаренко ‑ Голова Державного агентства водних ресурсів України
- Олександр Слобожан ‑ Виконавчий директор Асоціації міст України
- Іштван Ланг ‑ Генеральний директор Головного державного управління водного господарства Угорщини
- Анатолій Ткаченко ‑ Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Після привітальних слів, оголосивши виставки відкритими, почесні гості ознайомилися з новітніми розробками вітчизняних підприємств, продукція та послуги яких, спрямовані на зменшення впливу виробничої діяльності на навколишнє природне середовище.

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦПослуги в сфері екології, геодезії, розробки науково‑технічної документації та отримання всіх необхідних погоджень і дозволів у галузі охорони навколишнього природного середовища під потреби виробництв були представлені на стендах компаній:
ТОВ «Сек Еколоджи», ТОВ НВП «Екозахист», НВП «Екоресурс», ПП «Інтер‑Еко», ТОВ НВЦ «Техноекос», ТОВ «Центр практичної екології», ТОВ Видавничий дім «Екопрес», ТОВ «Укргеологстром».

НВК «УкрЕкоПром» та НДІ «Укрекопроект» презентували відвідувачам виставки комплекс послуг поводження з небезпечними відходами та їх утилізації, а також з екологічного обслуговування підприємств по всій території України.

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦНа цьогорічному експозиційному майданчику «Екології підприємства» були представлені промислові установки та фільтри пиле‑ та газоочищення, системи вентиляції та кондиціонування виробництва компаній:
ТОВ «Гармонія‑Технофільтр» та ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів». Вищезгадані компанії вперше приймали участь в даному виставковому проекті.

Також, серед дебютантів проекту неможливо не виокремити ТОВ «Бориспільський завод гумовотехнічних виробів». Компанія представила широкому колу спеціалістів ‑ послуги та обладнання для механічної утилізації зношених шин та їх переробку в гумову крихту.

ТОВ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» вже традиційно запропонував спеціалістам галузі ознайомитись з екологічною програмою, що запроваджена на підприємстві. Раціональне використання природних ресурсів, зменшення споживання природного газу, пошук альтернативних джерел енергії ‑ основні напрямки в роботі підприємства. Закупівля, монтаж і введення в експлуатацію сучасного автоматизованого турбокомпресора і градирень в компресорної станції дають реальну економію електроенергії, а принципово новий метод підготовки сировини ‑ установка комбустера, сприяє економії природного газу.

Перелік учасників

Серед заходів ділової програми зацікавленість гостей Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства» викликала Стратегічна конференція «ЕКОЛОГІЯ: управління змінами ‑ 2018»Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦ(Організатор: Видавничий Дім «Медіа‑Про»). Під час роботи конференції розглядалися питання удосконалення стратегії екологічної безпеки в Україні, зберігання, переробка, утилізація промислових відходів, а також, майбутнє альтернативної енергетики в країні. Захід відвідали головні екологи, менеджери вищої ланки українських та міжнародних промислових компаній, виробники обладнання для переробки/утилізації промислових відходів і очисних споруд, інвестиційних і комерційних банків, проектних та інжинірингових організацій, наукових установ; інвестори, експерти і аналітики, представники органів державної влади, що регулюють галузь, професійні співтовариства і профільні експертні організації; а також представники ділових і галузевих ЗМІ.

Інформаційний семінар «Методи вдосконалення виробничих процесів: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), що відбувся 6 листопада і був спрямований на обмін кращими міжнародними та вітчизняними практиками вдосконалення виробничих процесів на основі принципів ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ). В рамках семінару організатори та запрошені спікери представили слухачам приклади реалізації технічних рішень та організаційних заходів, що сприятимуть підвищенню ресурсоефективності промислових підприємств та покращенню їх екологічних показників.

Програма докладніше

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦСпеціалізована виставка «Екологія підприємства» традиційно є невід'ємною частиною тематично пов'язаних галузевих експозицій («AQUA UKRAINE», «КомунТех»/»ДорТехЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «ЄвроБудЕкспо»), що надає можливість фахівцям прийняти участь у профільних заходах ділової програми, ознайомитися з широким спектром сучасної продукції та новими інженерними технологіями, а підприємствам ‑ презентувати свої досягнення цільовій аудиторії. Кількість відвідувачів вищезгаданих виставок склала більше 8 500 спеціалістів, а площа виставкового проекту ‑ близько 16 500 кв м, зібравши під дахом Міжнародного виставкового центру 342 підприємства‑учасника.

Спільно з комплексом даних галузевих виставок пройшли Міжнародні спеціалізовані виставки «Енергетика в промисловості», «Mining Industry Expo», «НафтоГазЕкспо» та «Electro Install». Загалом заходи відвідало понад 14 000 спеціалістів, серед яких відповідальні працівники урядових установ, голови обласних та районних державних адміністрацій, керівники місцевих органів влади, керівний і інженерний склад, фахівці з екологічної безпеки підприємств металургійної і машинобудівної, гірничо‑збагачувальної, енергетичної, хімічної та нафтохімічної, харчової, фармацевтичної, агропромислової галузей, екологічних інспекцій, Держпродспоживслужб, проектних, монтажних, будівельних організацій, науково‑дослідних організацій та інші.

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦ

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦ

Виставка Екологія підприємства 2018 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Екологічні підприємства та організації

17,5

Машинобудування

14,1

Металургія

12,5

Хімічна промисловість

11,7

Харчова промисловість

9,6

Будівництво та проектування

7,9

Енергетика та теплопостачання

6,8

Газова та нафтова галузь

6,3

Агропромисловий сектор

5,2

Центральні та місцеві органи влади, інші органи влади

4,5

Наукові та навчальні заклади

2,2

Інше

1,7

 

Тематика, якою цікавилися відвідувачі, %

Очищення промислових викидів

21,7

Тверді промислові відходи та їх утилізація

17,6

Поводження з токсичними та радіологічними відходами

14,6

Електромагнітні та радіаційні випромінювання

13,2

Екологічно безпечні технології та виробництва

12,4

Переробка полімерних відходів

7,5

Очищення та відновлення ґрунтів

6,8

Звукоізоляція, боротьба з шумом

6,2