Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Перелік учасників

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Ab Närpes Trä & Metall

Фінляндія

Компанія NTM ‑ міжнародна інженерна компанія з розробки, виробництва, продажу та обслуговування сміттєвозів. Дочірні підприємства концерну розташовані в Швеції, Естонії, Великобританії, Німеччині, Росії, Литві та Польщі. NTM успішно працює на ринках Норвегії, Данії, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та Хорватії.

Agrometall s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

DKT Deutsche Kennzeichen Technik GmbH

Німеччина

DKT Deutsche Kennzeichen Technik розробляє інноваційні системи для реєстрації, маршрутизації та моніторингу дорожнього руху для забезпечення максимальної клієнтської вигоди.

Europlast GmbH

Австрія

Дочірня компанія Jcoplastic S.p.A. (Італія). Виробництво пластикових контейнерів, які є стійкими до ультрафіолетових променів, кислот і лугів, високих та низьких температур.

Hammel Україна, компанія

Україна
м. Львів

Комплексні рішення від компанії Hammel (Німеччина) для утилізації відходів: подрібнювачі різноманітних матеріалів та великогабаритних відходів; компактні утилізатори відходів зеленого господарства у технологічну щепу; сміттєсортувальні лінії для вилучення вторсировини зі змішаних відходів; лінії для виробництва RDF‑палива (альтернативне паливо з відходів сміття) тощо.

Ghedini ing. Fabio & C. s.a.s

Італія

Проектування та виробництво навісного гідравлічного обладнання для дорожньо‑будівельної та землерийної техніки. Навісне обладнання використовується на різноманітній спецтехніці: міні‑екскаваторах, міні‑навантажувачах, кранах тощо.

Nissen, GmbH

Німеччина

Одна з найпрогресивніших та найпотужніших компаній світу у сегменті керування мобільним рухом та безпекою на дорозі. Виробник ламп, маяків, захисних бар'єрів та цифрових табло з портативними регулятивними функціями.

POLLUTION s.r.l., LLC

Італія

Pollution Analytical Equipment надає аналітичні інструменти, точно налаштовані під конкретні вимоги користувача.

PROFESSIONAL LED s.r.l.

Італія

Досвід у сфері освітлення: миттєве зниження витрат на освітлення, зниження викидів СО2 в атмосферу, повна реконструкція парку освітлення без витрат з економією, гарантованою світлодіодною технологією.

SCOTTA S.p.a.

Італія

Одне із найбільших італійських підприємств з проектування, будівництва та монтажу гідроелектростанцій, установок з електропостачання та промислової автоматизації.

Vodafone Україна, ПрАТ

Україна
м. Київ

Одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення.

Wagner Україна

Україна
м. Одеса

Представник компанії Wagner Titan (Німеччина) в Україні ‑ виробника обладнання для нанесення дорожньої розмітки.

АБВ Строй, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Петропавлівська
Борщагівка

Один із офіційних дистриб'ьюторів обладнання PIUSI. В лінійці продукції PIUSI представлено наступне обладнання: насоси для бензину ATEX‑IECEx, обладнання для дизпалива, сервісне обладнання, перекачка Urea/Adblue®.

АВТЕК, Автомобільний холдинг (ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК ‑ офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

Авто‑Регіон, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний імпортер:
DAEWOO TRUCKS Commercial Vehicle Co., Ltd. ‑ провідний Південно‑корейський виробник надійних вантажних автомобілів, є лідером продажів в сегменті середніх і важких комерційних автомобілів. АВТО‑РЕГІОН надає оперативну комплексну доставку готової спеціальної комунальної техніки на базі універсальних вантажних шасі DAEWOO TRUCKS безпосередньо з заводів Південної Кореї (Horyong, Retech).
HORYONG Co., Ltd. ‑ є найбільшим виробником автогідропідйомників в Південній Кореї і реалізує широкий асортимент різної автопідіймальної техніки робочою висотою від 15 до 75 метрів.
RETECH Industry Co., Ltd. ‑ провідний Південно‑корейський виробник широкого модельного ряду спеціальної комунальної техніки. Унікальною особливістю техніки є наявність допоміжного устаткування переднього типу кріплення, завдяки чому один автомобіль може використовуватися всесезонно.
OGHAB Afshan Ind & Mfg. Company ‑ авторизований виробник автобусів SCANIA. Спеціалізується на виробництві надійних і комфортних автобусів.
EFE Endüstri ve Ticaret A.Ş. ‑ одна з найбільших компаній Туреччини, яка протягом багатьох років успішно постачає муніципалітетам збиральну колісну техніку, пропонуючи широкий асортимент продукції.

Агромаркет+, ПП

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) ‑ лідера у виробництві та продажу машин та устаткування для комунальних послуг: підмітально‑прибиральні машини, снігоотвали, розкидачі піску. Продаж запасних частин, нової та вживаної сільськогосподарської техніки.

Агсолко Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання нової та бувшої у використанні імпортної будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, сільгосптехніки, зернового обладнання, запасних частин.

Аларіт‑Пром‑, ТОВ

Україна
м. Київ

Дилер та офіційний ексклюзивний представник одного з найбільших виробників спецтехніки ‑ концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (Китай) в Україні: навантажувачі, екскаватори, бульдозери, грейдери, катки, міні‑навантажувачі, екскаватори‑навантажувачі, вилочні навантажувачі; асортимент додаткового обладнання, запасні частини до спецтехніки.

Альта Логістік Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний представник Abfallbehalter& Container Weber GmbH&Co.KG (Німеччина), який є преміум брендом серед виробників сміттєвих баків.

Альфатекс, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виробництво сміттєвозів, автовишок, мулососів, вакуумних установок. Продаж: самоскиди, тягачі, автокрани, фронтальні навантажувачі, бульдозери, грейдери, екскаватори, самоскиди, тягачі, автокрани, дорожні фрези, асфальтоукладальники, дорожні катки тощо. Офіційний дилер МАЗ, XCMG, SHACMAN, SOCAGE, HIDROKON, DAYUN.

Альфатех, ТД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
смт Слобожанське

Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор дорожньої та промислової техніки всесвітньо відомих компаній: Hyundai, Retech (Корея), міні техніка BOBCAT (Чехія), вантажні автомобілі TATRA, Ausa (Іспанія), ASTEC Ind., SHANTUI, KEESTRACK, SCM. В асортименті 9 основних категорій спецтехніки: комунальна та дорожня техніка, екскаватори, міні техніка, бульдозерна техніка, вантажні автомобілі тощо.

Амако Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

Амкодор-Укроспецмаш, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний  дистриб'ютор  в Україні холдингу «Амкодор» (Республіка Білорусь) ‑ одного з провідних виробників дорожньо‑будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

Аспект плас, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор запчастин IZUMI та MAHLE. Завжди на складі ‑ запчастини до спецтехніки HITACHI, JCB, CASE, HYUNDAI, VOLVO, HIDROMEK, та будь‑якої спецтехніки з двигунами ISUZU та гідравлічними насосами/моторами KAWASAKI та HITACHI.

Атілос, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво засобів керування дорожнім рухом: енергозберігаючі світлодіодні дорожні  світлофори; цифрові табло відліку часу для світлофорів; пристрої звукосигнальні УЗС, дублюючі сигнали світлофору для сліпих пішоходів; контролери для світлофорів тощо.

АТМА, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки санітарно‑гігієнічного та професійного прибирального обладнання від відомих європейських виробників та власного виробництва.

АФТ, Торговий дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор контейнерів для твердих побутових відходів ТМ SULO (Німеччина) в Україні.

Барський машинобудівний завод, ПрАТ

Україна
Вінницька обл.
м. Бар

Одне з провідних підприємств, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Виробництво станцій сортування твердих побутових відходів, котлів опалювальних промислових та побутових газових, твердопаливних та електричних тощо.

Біла Дзиґа, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Проектування, виробництво та втілення в життя найновіших тенденцій у сфері міської інфраструктури, транспорту, освітлення вулиць та роботи у рекреаційних зонах, санітарії міста та багато іншого.

Білоцерківський механічний завод, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Виробництво дорожньо‑комунальної техніки (піскорозкидальне, поливомийне та щіточне обладнання, снігоочисні відвали).

Будшляхмаш, Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

«Будшляхмаш» спеціалізується на постачанні будівельної, шляхової та комунальної техніки виробництва країн СНД і ЄС, а також виробництві, модернізації і переобладнанні для виконання спеціальних виробничих функцій існуючих автомобілів і тракторів на базі заводу ПрАТ «Спецбудмаш» (вітчизняний виробник шляхової, комунальної та спеціальної техніки). «Будшляхмаш» є торговим представником (дилером) в Україні таких провідних підприємств як: ОАО «МАЗ», «Renault», «SCANIA», «Mecalac», «Pronar», «Pratissoli», УП «Діапал», «Osma snc» (Італія), група компаній «PM» (Італія) та інших.

Віссен Україна, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Офіційний дистриб'ютор Wissen‑Group (Бельгія): комплектуючі та фільтри для будівельної, дорожньої, с/г техніки таких міжнародних брендів, як Caterpillar, Hitachi, Komatsu, JCB, Volvo та інших.

Волинська фондова компанія, ПрАТ

Україна
м. Луцьк

Компанія надає широкий спектр товарів та послуг, необхідних аграріям: продаж імпортної сільгосптехніки, гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування, продаж запасних частин. На Міжнародній спеціалізованій виставці «КОМУНТЕХ‑2019» «Волинська Фондова Компанія» представлятиме рекламну продукцію таких брендів, як: Massey Ferguson (трактори), AGREX (піско‑солерозподілювачі), ORION (піско‑солерозподілювачі), Meprozet (асенізаційні бочки), Dobrowolski (сміттєвози, снігоприбиральні відвали та піско‑солерозподілювачі).

Вольтех, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж будівельної техніки MANITOU, GEHL, MUSTANG, VOLVO для різноманітних робіт: послуги в комунальній сфері, будівництво, видобуток корисних копалин, деревообробка, каменевидобування, виробництво будівельних матеріалів тощо.

Глобус‑авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Дельта Кріст Сістемз, ТОВ

Україна
м. Одеса

Ексклюзивний дистриб'ютор NILFISK EGHOLM (Данія) в Україні. Компактні мультифункціональні машини з повним приводом для цілорічного комунального прибирання вулиць, парків, котеджних містечок та житлових комплексів.

Дитячі та спортивні майданчики, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Буча

Виробництво дитячих ігрових та спортивних майданчиків, тренажерів, спортивних покриттів, обладнання для різних видів спорту і стадіонів.

Дормаш Груп Україна, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

Евоком.ЮА, ТОВ

Україна
м. Київ

Тепловізори для енергоаудиту кращих cвітових виробників ‑ Flir та Testo.

Еко‑Львів, ТОВ

Україна
м. Львів

Виробник металевих євроконтейнерів, баків для збору сміття (ТПВ). Дистриб'ютор на території України крупних виробників продукції для організації благоустрою територій, поводження з твердими побутовими відходами «МEVA» та «MEVATEC» (Чехія).

Елкопласт‑Україна, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів. Реалізація гідравлічних пресів для вторсировини, контейнерів для роздільного збору сміття (склопластикових, пластикових, оцинкованих).

Єуро Драйвшафтс Юкрейн, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Завод Кобзаренка, ТОВ

Україна
Сумська обл.
смт Липова Долина

Виробник комунальної техніки, надає послуги з корчування пнів, обрізки дерев, подрібнення деревини, оренда щеповозів на території України.

Імпорт Склад Сервіс, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання стелажних систем, реалізація великогабаритної пластикової тари, в тому числі різноманітних сміттєвих контейнерів: пластикові сміттєві баки для ТПВ (Німеччина), пластикові контейнери для сміття iPlast, оцинковані сміттєві контейнери (баки), підземні контейнери для збору сміття, система підземного збору та зберігання сміття.

Індустрія, Група компаній

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор дорожньо‑будівельної, кар'єрної спецтехніки ТМ Doosan (Південна Корея) в Україні: гусеничні екскаватори, колісні екскаватори, фронтальні навантажувачі, кар'єрні самоскиди, міні‑екскаватори тощо.

Капстроительство, Група видань

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Карпати, Дослідно‑механічний завод, ТОВ

Україна
Львівська обл.
м. Новий Розділ

Виробник конкурентоспроможної продукції, в т.ч. контейнер‑цистерни для транспортування небезпечних вантажів, таких як бітум.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) ‑ найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Комкон Трафік, ТОВ

Україна
м. Харків

Виробництво та постачання технічних засобів для контролю дорожнього руху: керовані знаки, світлодіодні світлофори, адаптивні дорожні контролери, детектори транспорту, сучасні системи керування міським рухом.

Комтек Сервіс, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг

Офіційний представник компанії Cummins Inc. (США) в Україні. Дизель‑генераторні установки, двигуни для дорожньої техніки.

Констракшен Еквіпмент Девелопмент Груп, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка будівельного, дорожньо‑будівельного, промислового обладнання різних сфер застосування: мобільні та стаціонарні асфальтозмішувальні установки, землерийна та вантажна техніка, дорожні катки, бульдозери тощо; запасні частини.

Констракшн Машинері, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

Крамар Рісайклінг, ТОВ

Україна
м. Київ

Комплексне управління відходами. Продаж контейнерів європейського виробника ТМ «SULO» (Німеччина) для роздільного збору твердих побутових відходів.

Кременчуцький завод дорожніх машин (Кредмаш), ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

КТЦ Україна, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бориспіль

Постачальник металоконструкцій для комплексного обладнання інфраструктурних об'єктів, таких як двосторонні дорожні та мостові металеві огорожі, а також надає послуги монтажу пропонованих конструкцій.

Куратор І, ТОВ

Україна
м. Одеса

Офіційний представник в Україні торгівельних марок Wagner (Німеччина) і маркувальних машин Titan (США): дорожнє і паркувальне маркування, пішохідні переходи, бордюри, склади, стадіони.

Логістик Машинері, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) ‑ фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

Логістік Форкліфт

Україна
м. Дніпро

Продаж навантажувачів, складської техніки, запчастин, шин, батарей; оренда та обслуговування техніки. Офіційний представник компаній Goodsense (Китай), Nexen (Південна Корея), Carlisle (Китай) в Україні.

Люм'єр Україна, ТОВ

Україна
Одеська обл.
м. Чорноморськ

Комплексні рішення для декорування та благоустрою простору міст, вулиць, площ, адміністративних і громадських будівель, ТРЦ, готелів, ресторанів, житлових комплексів.

Машинері груп, ТОВ

Україна
м. Харків

Продаж спецтехніки Sanko Makina (Туреччина), MST (Туреччина), Foton Lovol International Heavy Industry (Китай): екскаватори‑навантажувачі, телескопічні навантажувачі.

МБТ Євроутиль, ТОВ

Україна
м. Львів

Торгово‑сервісна компанія МБТ Євроутиль є українським підрозділом австрійської компанії MBT GmbH, котра має більш ніж 30‑ти річний досвід в розробці й впровадженні утилізаційних технологій в країнах Європи та світу.

Метексперт, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво металевих конструкцій для різноманітних застосувань: обладнання для організації роздільного збору побутових відходів, пандуси, візки для двірників та садівників, мобільні огороджувальні конструкції, а також послуги від проектування і 3D моделювання, підбору технологій та обладнання, до реалізації проекту «під ключ».

Модус, МПП

Україна
м. Київ

Офіційний представник всесвітньо відомих брендів. Прямі поставки спецтехніки з Німеччини, Італії, Китаю, Австрії, Туреччини та інших країн світу: автокрани, крани‑маніпулятори, екскаватори тощо ТМ Fassi (Італія), Palfinger Sany (Австрія/Китай), SANY (Китай).

Моторімпекс, Харківська зовнішньо‑торгівельна фірма, ТОВ

Україна
м. Харків

Проектування, виробництво та монтаж гідравлічних систем. Представник ТМ Ponar (Польща), Atos Spa, Dropsa Spa (Італія), М + S HYDRAULIC (Болгарія).

НГК Силові системи, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Ірпінь

Представництво холдингу «GHP Group» в Україні. Крупний незалежний розробник, виробник і постачальник гідравлічних систем, компонентів та силових керуючих приводів, елементів силових трансмісій та різних комплектуючих для будь‑яких видів техніки й обладнання.

НФА МАШІНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж спецтехніки, машин, устаткування.

Пак‑Трейд, Компанія (Томчук Андрій Михайлович, ФОП)

Україна
Волинська обл.
с. Смогилів

Один із найбільших імпортерів пакувальних матеріалів, обладнання, складської техніки, спецтехніки та агротехніки в Україні.

Подъемные сооружения. Специальная техника

Україна
м. Одеса

Спеціалізоване видання.

Призма, Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор плівок виробництва всесвітньо відомого лідера на ринку компанії 3М™ (США), призначених для виготовлення знаків на автомобільних і залізних дорогах, для елементів огороджень місць проведення дорожніх робіт, для маркування автомобілів, тощо.

Промтехсервіс, Торгова група, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж спецтехніки для кар'єрів, гірничих підприємств, дорожньо‑будівельних компаній; сервіс, ремонт, поставки запчастин до спецтехніки.

РЕНО УКРАЇНА, АТ

Україна
м. Київ

Автомобільний бренд Renault в Україні.

РІКО Ресайклінг Технолоджі, ТОВ

Україна
м. Львів

Широкий спектр обладнання для поводження з відходами. Лінійка включає: вертикальні преса власного виробництва RIKO RT, горизонтальні преса Imabe Iberica (Іспанія), стаціонарні та мобільні компактори STALCO INDUSTRIES, WERNER & WEBER Group (Австрія), шредери та перфоратори для ПЕТ пляшок, вживане обладнання з Європи тощо.

Росток‑Елеком, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

Сварко Україна, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е‑квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СЕА Електротехніка, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме: - устаткування для керування дорожнім рухом; - системи управління міським освітленням; - системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води; - системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів; - системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ; - обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

Семхауз, ТОВ

Україна
м. Київ

Ремонтні роботи доріг з використанням нової унікальної технології.

Сервісцентр, Фірма ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Павлоград

Центр по ремонту паливної апаратури і двигунів. Офіційний представник відомих компаній: BOSCH (Німеччина), DELPHI (США), STANADYNE (США), MOTORPAL (Чеська Республіка), CUMMINS (США).

Синтез Агро, ТОВ

Україна
м. Кропивницький

Виробництво та продаж спеціалізованої техніки для сільського господарства та комунальних послуг.

Склад Сервіс, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання стелажних систем, реалізація великогабаритної пластикової тари, в тому числі різноманітних сміттєвих контейнерів: пластикові сміттєві баки для ТПВ (Німеччина), пластикові контейнери для сміття iPlast, оцинковані сміттєві контейнери (баки), підземні контейнери для збору сміття, система підземного збору та зберігання сміття.

Смарт Діфенс, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник в Україні компанії Cristanini (Італія). Поставки спеціалізованого обладнання для вирішення проблем, пов'язаних з безпекою та навколишнім середовищем, зокрема у сфері санітаризаії, у містах та у відновленні історичних, художніх, монументальних робіт.

СП КБТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дистриб'ютор EGHOLM A/S (Данія) в Україні. Egholm A/S розробляє, виготовляє та продає комунальні машини, що забезпечують чистоту доріг, парків та відкритих територій цілий рік, в т.ч. очищення вулиць, тротуарів, доріг від сміття, листя, снігу, льоду та догляду за газонами.

Спецкомунтех, ТОВ

Україна
Волинська обл.
м. Луцьк

Вживана спецтехніка для різних робіт, зокрема, для комунальних, виробництва Німеччини, Польщі, Чехії, Іспанії, Бельгії.

СТіМ Україна, ІП

Україна
м. Луцьк

Постачальник матеріалів для дорожньої розмітки. Виробництво техніки для дорожньої розмітки, бетоноукладчиків, машин для ямкового ремонту тощо.

Твінс, ТОВ

Україна
м. Київ

ТОВ «Твінс» пропонує матеріали для дорожньої розмітки та будівництва доріг, виконує роботи з нанесення дорожньої розмітки на проїжджу частину та пішохідні переходи.

Телекарт‑Прилад, ТОВ

Україна
м. Одеса

Провідний національний виробник сучасних цифрових засобів зв'язку, телекомунікаційного обладнання, приладів обліку електроенергії, систем автопарковок.

Техкомплект, ТОВ (Завод спецтехніки Техкомплект)

Україна
м. Київ

Виробництво та встановлення надбудови на європейські легкові та вантажні шасі. Автогідропідіймачі, ремонтно‑аварійні та вахтові автомобілі, машини швидкої допомоги, автокрани, бетонозмішувачі, крани‑маніпулятори, автопаливозаправники та інші спецмашини.

Техновектор, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, снігоприбиральна, будівельна та сільгосптехніка. Ексклюзивний імпортер та дистриб'ютор в Україні таких брендів: Avant (Фінляндія) ‑  багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) ‑ фронтальні та телескопічні навантажувачі, JO BEAU (Бельгія), WALLENSTEIN (Канада) ‑ подрібнювачі гілок; BAUMALIGHT (Канада) ‑ пересадчики дерев тощо.

Техно‑Комплект Київ

Україна
м. Київ

Поставки запасних частин до китайської, корейської, європейської та американської спецтехніки, а також ремонт спецтехніки.

Транс‑Авто‑Д, ПП

Україна
Хмельницька обл.
м. Волочиськ

Транспортно‑виробнича компанія ‑ одна з лідерів на українському ринку перевезень негабаритних вантажів. Виготовлення спецпричепів для транспортування негабаритних вантажів.

Укр Трак, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

Укравтозапчастина, ТОВ

Україна
м. Київ

Посідає лідируючі позиції на ринках тракторів, сільськогосподарської і спеціалізованої техніки, мототехніки, запасних частин, акумуляторів, шин, дисків, мастильних, експлуатаційних та ремонтних матеріалів.

Укравтокомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

Укр‑спецтех, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер дорожньо‑будівельної техніки всесвітньо відомих компаній TAKEUCHI (Японія), «DRESSTA Co.Ltd» та «MISTA Sp. Z.O.O» (м. Сталева Воля, Польща) в Україні. Великий вибір високоякісної дорожньо‑будівельної техніки для робіт в будівництві, гірській, нафтогазовій, лісозаготівельній промисловості та на полігонах для захоронення твердих побутових відходів.

Фенікс, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки ‑ вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.

Флеш‑Р, НТЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво утилізаторів. Діяльність компанії націлена на збереження навколишнього середовища шляхом екологічно безпечного термічного знищення (спалювання та знешкодження) відходів.

ЧЧІПУ, Асоціація

Україна
м. Київ

Підтримка та розвиток бізнесу в Італії та в  Україні. Послуги, як для підтримки українського бізнесу в Італії, так і  надання підтримки з інтернаціоналізацією бізнесу.

Юромаш, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

З 2004 року ТОВ з ІІ «Юромаш» задовольняє потреби українського ринку в будівельно‑дорожній та гірничодобувній техниці імпортного виробництва. Ексклюзивний дилер в Україні кар'єрної та будівельної техніки Hitachi, офіційний дилер в Україні компаній Ammann, Bell, Terex Finlay, Furukawa, Çukurova, Gehl, Simex, YelloGen, Esco.