Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Ab Närpes Trä & Metall

Фінляндія

Компанія NTM ‑ міжнародна інженерна компанія з розробки, виробництва, продажу та обслуговування сміттєвозів. Дочірні підприємства концерну розташовані в Швеції, Естонії, Великобританії, Німеччині, Росії, Литві та Польщі. NTM успішно працює на ринках Норвегії, Данії, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та Хорватії.

Agrometall s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

Baltimark, UAB

Литва

Виробництво машин та обладнання для дорожньої розмітки; протиковзких та декоративних покриттів; засобів захисту та регулювання дорожнього руху; бітумної мастики для будівництва та ремонту доріг; промислових мийок та ін.

Ghedini ing. Fabio & C. s.a.s

Італія

Проектування та виробництво навісного гідравлічного обладнання для дорожньо‑будівельної та землерийної техніки. Навісне обладнання використовується на різноманітній спецтехніці: міні‑екскаваторах, міні‑навантажувачах, кранах і т.д.

Hammel Україна, компанія

Україна
м. Львів

Комплексні рішення від компанії Hammel (Німеччина) для утилізації відходів: подрібнювачі різноманітних матеріалів та крупно‑габаритних відходів; компактні утилізатори відходів зеленого господарства у технологічну щепу; сміттєсортувальні лінії для вилучення вторсировини зі змішаних відходів; лінії для виробництва RDF‑палива (альтернативне паливо з відходів сміття) тощо.

Jcoplastic SpA

Італія

Виробництво пластикових контейнерів, які є стійкими до ультрафіолетових променів, кислот і лугів, високих та низьких температур.

OnBoard

Україна
м. Київ

OnBoard ‑ бортове онлайн зважування.
Провідний український розробник і виробник інноваційного обладнання з більш ніж 100‑річною традицією виробничого досвіду. Рішення для різних галузей промисловості за наступними напрямками: випробування і вимірювання, контроль та моніторинг складних технічних об'єктів, автоматизація виробництва.

Technobalt Eesti OÜ

Естонія

Розробка індивідуальних, економічно ефективних станцій та заводів для сортування та обробки відходів.

West‑East Group

Україна
м. Київ

Утилізація промислових відходів. Створення дорожного покриття нового покоління.

АВТЕК,
Автомобільний холдинг
(ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК - офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АвтоКрАЗ, ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Одне з найбільших в СНД підприємств з виготовлення великовантажних автомобілів КрАЗ: самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, дорожнього та комунального господарств, нафтового та лісопромислового комплексів.

Агромаркет+, ПП

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) - лідера у виробництві та продажу машин та устаткування для комунальних послуг: підмітально‑прибиральні машини, снігоотвали, розкидачі піску. Продаж запасних частин, нової та вживаної сільськогосподарської техніки.

Агсолко Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання нової та бувшої у використанні імпортної будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, сільгосптехніки, зернового обладнання, запасних частин.

АІС, Група компаній

Україна
м. Київ

Повний комплекс послуг з продажу та сервісному обслуговуванню автомобілів.

Аларіт‑Пром‑, ТОВ

Україна
м. Київ

Дилер та офіційний ексклюзивний представник одного з найбільших виробників спецтехніки - концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (Китай) в Україні: навантажувачі, екскаватори, бульдозери, грейдери, катки, міні‑навантажувачі, екскаватори‑навантажувачі, вилочні навантажувачі; асортимент додаткового обладнання, запасні частини до спецтехніки.

Альта Логістік Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво торгового та складського обладнання, а також продаж підйомно‑транспортної техніки та стелажів. Новий напрямок в діяльності ‑ продаж контейнерів, баків для сміття, палет, піддонів тощо.

Альфатекс, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

Альфатех, ТД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
смт Слобожанське

Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор дорожньої та промислової техніки всесвітньо відомих компаній: Hyundai, Retech (Корея), міні техніка BOBCAT (Чехія), вантажні автомобілі TATRA, Ausa (Іспанія), ASTEC Ind., SHANTUI, KEESTRACK, SCM. В асортименті 9 основних категорій спецтехніки: комунальна та дорожня техніка, екскаватори, міні техніка, бульдозерна техніка, вантажні автомобілі тощо.

Амако Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

Амкодор‑Укроспецмаш, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор в Україні холдинга «Амкодор» (Республіка Білорусь) ‑ одного з провідних виробників дорожньо‑будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

Анак Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Прямий постачальник якісних запасних частин та витратних матеріалів (Туреччина).

Арпал, ТОВ

Україна
м. Вінниця

Виробництво та продаж подрібнювачів гілок для виготовлення палива під піролізні та твердопаливні котли, каміни, печі, а також для виробництва деревного вугілля. Сфери застосування: переробка відходів, лісне, садове, фермерське господарства.

Астра, багатопрофільна приватна фірма

Україна
м. Харків

Поставки полімерів для модифікації бітумів, армуючих матеріалів і епоксидних смол. Офіційний дистриб'ютор компанії KRATON Polymers (США) - найбільшого виробника синтетичних каучуків KRATONтм.

Атілос, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво засобів керування дорожнім рухом: енергозберігаючі світлодіодні дорожні світлофори; цифрові табло відліку часу для світлофорів; пристрої звукосигнальні УЗС, дублюючі сигнали світлофору для сліпих пішоходів; контролери для світлофорів тощо.

Атіс‑Сервіс Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж інструменту для дорожньо‑будівельних компаній, компаній, що займаються бетонуванням майданчиків, укладанням тротуарної плитки, ландшафтним дизайном і комунальних підприємств.

АФТ, Торговий дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дилер виробника контейнерів для ТБО ТМ «Weber» (Німеччина).

Барський машинобудівний завод, ПрАТ

Україна
Вінницька обл.
м. Бар

Одне з провідних підприємств, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Виробництво станцій сортування твердих побутових відходів, котлів опалювальних промислових та побутових газових, твердопаливних та електричних тощо.

Білоцерківський механічний завод, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Виробництво дорожньо‑комунальної техніки (піскорозкидальне, поливомийне та щіточне обладнання, снігоочисні відвали).

Боненкамп, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Стоянка

Офіційний представник відомих світових виробників шин для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо‑видобувної, іншої спеціальної техніки (BKT, Kenda, Deestone, Voltyre‑Prom, STARCO, Windpower, FAD Assali, Nexen та інших).

Будшляхмаш,
Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Постачання комунальної техніки від українського виробника - заводу Спецбудмаш, дорожньо‑будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex (США) та RM‑Terex, сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Валідус Спецавто, ТОВ

Україна
м. Київ

Український виробник і одна з провідних компаній, що спеціалізуються на переобладнанні автомобілів спеціального призначення.

Велс, ПМП

Україна
Вінницька обл.
м. Тульчин

Представник компаній «SINTUR» та «ELMONT» (Польща) ‑ провідних світових виробників з'єднань та опор для вуличного освітлення.

Верхньодніпровський авторемонтний завод, ТОВ

Україна
Дніпропетровська  бл.
м. Верхньодніпровськ

Єдиний в Україні офіційний представник FAUN Expotec GmbH (Німеччина) ‑ виробника сміттєвозів та дорожніх підмітальних машин.

Глобал Рісайклінг, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор Presona (Швеція) в Україні. Продаж, установка, сервіс горизонтальних пресів та сміттєсортувальних ліній для ТБО.

Глобус‑авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Дельта Кріст Сістемз, ТОВ

Україна
м. Одеса

Ексклюзивний дистриб'ютор NILFISK EGHOLM (Данія) в Україні. Компактні мультифункціональні машини з повним приводом для цілорічного комунального прибирання вулиць, парків, котеджних містечок та житлових комплексів.

Дормаш Груп Україна, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

Еліт Парк, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Підгірці

Поставки високоякісного європейського обладнання для інфраструктури парків і громадських зон відпочинку: дитячі ігрові комплекси, ігрові майданчики, дитячі спортивні майданчики, плавучі причали, паркові меблі та багато іншого.

Елкопласт-Україна, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів. Реалізація гідравлічних пресів для вторсировини, контейнерів для роздільного збору сміття (склопластикових, пластикових, оцинкованих).

Єуро Драйвшафтс Юкрейн, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Завод Кобзаренка, ТОВ

Україна
Сумська обл.
пгт Липова Долина

Виробництво відвалів та навісного обладнання для комунальної техніки: щітки дорожні універсальні, відвали снігоочисні на навантажувачі для очищення проїжджої частини, вулиць, доріг і тротуарів. Виробництво причепів, теплогенераторів на щепi та соломі.

Каркас, ІБК, ТОВ

Україна
м. Київ

Вивіз сміття в місті Києві та Київській області; утилізація відходів; продаж контейнерів.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Комкон Трафік, ТОВ

Україна
м. Харків

Виробництво та постачання технічних засобів для контролю дорожнього руху: керовані знаки, світлодіодні світлофори, адаптивні дорожні контролери, детектори транспорту, сучасні системи керування міським рухом.

Констракшн Машинері, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар’єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

Крамар Еко, ТОВ

Україна
м. Київ

Вивіз сміття в місті Києві та Київській області; утилізація відходів; продаж контейнерів.

Кременчуцький завод дорожніх машин (Кредмаш), ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Крюківський вагонобудівний завод, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

Лємус, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж обладнання для стоянок, парковок, благоустрою територій: стовпчики для доріг і вулиць, лежачі поліцейські, огорожі тощо.

Літолан, ТОВ

Україна
Одеська обл.
смт Великодолинське

Найбільший виробник товарів із пластику: пластикові ємності для зберігання та транспортування рідин, пластикові дорожні огорожі та конуси, сміттєві урни, дитячі майданчики, вуличні вазони тощо.

Ліфт Експерт, журнал

Україна
м. Дніпро

Спеціалізоване видання.

Логістик Машинері, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) - фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

Логістік Форкліфт

Україна
м. Дніпро

Продаж навантажувачів, складської техніки, запчастин, шин, батарей; оренда та обслуговування техніки. Офіційний представник компаній Goodsense (Китай), Nexen (Південна Корея), Carlisle (Китай) в Україні.

Машрембуд, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж нової та Б/У спецтехніки (бульдозери, екскаватори, навантажувачі, автогрейдери, гідромолоти, супутні товари та запчастини до них).

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

Компанія «МДС» проектує і виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, облицювання транспорту ‑ екстер'єр та інтер'єр; санітарні системи для всіх видів рухомого складу (локомотиви, дизель‑ і електропоїзди, пасажирські вагони, вагони спецпризначення, метро і трамваї).
Цього року на виставці буде презентовано нову кабіну трамваю Т3‑КВП‑Од Одисей з унікальним дизайном, що створена на замовлення міста Одеса цього року, для застосування при капітальному ремонті з переобладнанням трамваїв типу Татра Т‑3.

Металогальва, ТОВ

Україна
м. Черкаси

Виробництво металевих оцинкованих опор освітлення (стовпів, щогл, веж, опор зовнішнього освітлення) для доріг, шосе, вулиць, парків та скверів, велосипедних доріжок, стадіонів, спортивних майданчиків і т.д.

Пак‑Трейд, Компанія (Томчук Андрій Михайлович, ФОП)

Україна
Волинська обл.
с. Смогилів

Один із найбільших імпортерів пакувальних матеріалів, обладнання, складської техніки, спецтехніки та агротехніки в Україні.

Промбудіндустрія, ТОВ

Україна
м. Київ

Будівництво доріг та автострад.

Резинопласт, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Покров

Виробництво якісних гумотехнічних виробів на легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку, спецтехніку, для нафтогазової, гірничошахтної, оборонної промисловості, будівництва та для трубопроводів.

Росток‑Елеком, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

Сантехмонтаж, ВК

Україна
м. Дніпро

Виробництво емальованих, емальованих теплогідроізольованих, теплогідроізольованих труб, шкаралуп, фасонних елементів для монтажу трубопроводів.

Сварко Україна, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е‑квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

Склад Сервіс, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання стелажних систем, реалізація великогабаритної пластикової тари, в тому числі різноманітних сміттєвих контейнерів: пластикові сміттєві баки для ТПВ (Німеччина), пластикові контейнери для сміття iPlast, оцинковані сміттєві контейнери (баки), підземні контейнери для збору сміття, система підземного збору та зберігання сміття.

Техкомплект, ТОВ (Завод спецтехніки Техкомплект)

Україна
м. Київ

Виробництво та встановлення надбудови на європейські легкові та вантажні шасі. Автогідропідіймачі, ремонтно‑аварійні та вахтові автомобілі, машини швидкої допомоги, автокрани, бетонозмішувачі, крани‑маніпулятори, автопаливозаправники та інші спецмашини.

Техновектор, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

Тітал, Компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво широкого спектру сучасної інженерної та пожежно‑рятувальної техніки (кран з платформою, автомобіль‑евакуатор, автомобіль для перевезення твердих відходів, кущоріз та ін.).

Трейдтехсервіс, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж вантажної техніки, причепів і напівпричепів, автотехніки, сільгосптехніки.

Трініті‑Груп, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник в Україні таких компаній, як Roadtec, INC. (США) ‑ світовий лідер асфальтобетонних технологій, Trecan Combustion (Канада) ‑ виробник снігоплавильного обладнання, RPM/Belgium Vandex Group ‑ виробник різноманітних систем покриттів для мостів, паркінгів та промислового виробництва, гідроізоляції та антикорозійного захисту.

ТШГ АГ Україна, Дочірнє підприємство

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки від відомих світових виробників для утримання вулиць, доріг, аеропортів, для ландшафтних робіт.

Укр Трак, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

Укравтокомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

Україна без сміття, ГО

Україна
м. Київ

Займаться питаннями сортування сміття, стану питної води, чистоти повітря у містах, небезпечних викидів пієприємств та багатьма іншими.

Укр‑спецтех, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні компанії DRESSTA (Польща) ‑ одного з провідних виробників будівельної техніки та обладнання.

Фенікс, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки - вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.

Флеш‑Р, НТЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво утилізаторів. Діяльність компанії націлена на збереження навколишнього середовища шляхом екологічно безпечного термічного знищення (спалювання та знешкодження) відходів.

Центр сприяння житловим та муніципальним реформам, Міжнародна громадська організація

Україна
м. Київ

Громадська організація, яка займається питаннями житлово‑комунального сектору.

Югсталь, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Виробництво та монтаж металоконструкцій будь‑якої складності: решітки, навіси, двері, урни для сміття, контейнери для збору ТПВ, візки та ін.

Юромаш, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

З 2004 року ТОВ з ІІ «Юромаш» задовольняє потреби українського ринку в будівельно‑дорожній та гірничодобувній техниці імпортного виробництва. Ексклюзивний дилер в Україні кар'єрної та будівельної техніки Hitachi, офіційний дилер в Україні компаній Ammann, Bell, Terex Finlay, Furukawa, Çukurova, Gehl, Simex, YelloGen, Esco.