Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

перелік учасників

Перелік учасників

AKFA LIGHTING

Узбекистан

2010-й рік для групи компаній "AKFA" став роком заснування заводу з виробництва енергозберігаючих ламп "AKFA LED Lighting". Рішення про створення виробництва було прийнято з метою повною мірою задовільнити попит в довговічних і надійних джерелах світла. Виробництво було запущено з залученням кваліфікованих фахівців і використанням сучасного обладнання, що дозволяє виробляти довговічні, енергозберігаючі LED лампи, які не поступаються світовим аналогам. Виробничий сектор "AKFA LED Lighting" оснащено сучасною дослідницькою лабораторією, яка працює над поліпшенням характеристик товарів і контролює якість продукції.

Website: akfalighting.uz

Перелік учасників

ANIRAM POWER

Німеччина

Постачальник акумуляторних батарей, тестерів та систем моніторингу виробництва ФРН та США. Компанія надає кваліфіковану технічну консультацію, гарантує високу якість і надійність обладнання, пропонує оптимальні терміни постачання.

Website: aniram-power.com

Перелік учасників

ARDIC ELECTRIC SAN. VE TİC. LTD.

Туреччина

Компанія ARDIC ELECTRIC SAN. VE TİC. LTD., є лідером серед виробників кабеленесучих систем в Туреччині, продукція якої постачається у більш ніж 142 країни світу.

Website: ardic.com.ua

Перелік учасників

AW-THERM

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: aw-therm.com.ua

Перелік учасників

BATTEC, ТОВ

Литва

Є єдиним виробником промислових свинцево‑кислотних акумуляторів у Литві та одним із перших у виробництві літієвих акумуляторів та систем накопичення енергії.

Website: battec.eu

Перелік учасників

BENNING POWER ELECTRONICS
BENNING ELEKTROTECHNIK & ELEKTRONIK GMBH & CO. KG

Німеччина

Виробник систем енергоживлення для телекомунікаційної та ІТ галузей, промисловості, медицини. Виробнича програма включає: випробувальні / вимірювальні прилади, випрямлячі та інвертори, UPS‑системи, DC‑DC перетворювачі, джерела живлення, зарядні пристрої для тягових акумуляторів, літієві акумулятори, обслуговування електрообладнання. BENNING пропонує глобальну близькість до клієнтів, експертну технічну підтримку та потужну концепцію обслуговування.

Website: benning.de

Перелік учасників

CDT - АСОЦІАЦІЯ ЧЕСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ГІРНИЧОГО ОБЛАДНАННЯ

Чеська Республіка

Компанії, що утворюють асоціацію CDT - це перевірені, надійні та економічно розвинені фірми, засновані на довголітній традиції гірничо‑видобувної промисловості в Чеській республіці. Вони мають практичний досвід в комплексному постачанні обладнання з видобутку і збагачення мінеральної сировини, що включає в себе проєктування рудника, вибір і визначення найбільш придатної технології, розробку проєкту конкретного обладнання, забезпечення повного виробничого комплекту, пусконалагоджувальні роботи, а також фінансування всієї торгової угоди. Сукупність теоретичних знань, досвіду, майстерності і know‑how в області поставок інвестиційних комплексів, а також в машинобудуванні і промисловості взагалі, гарантує клієнтам високий рівень обслуговування. Значним позитивним фактором є також досвід і контакти в галузі міжнародної торгівлі.

Website: cdte.cz

Перелік учасників

CHIP NEWS УКРАИНА

Україна, м. Київ

Науково-технічний журнал, який є найбільш авторитетним українським виданням в області мікроелектроніки.

Website: chipnews.com.ua

Перелік учасників

CMO УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Луцьк

Ексклюзивний дистриб'ютор заводу CMO VALVES TECHNOLOGY S.L. (Толоса, Іспанія), що є топовим європейським виробником загальнопромислової трубопровідної арматури:
- Засувок шиберних ножових для видобувної промисловості
- Клапанів для високотемпературних та абразивних середовищ
- Заслінок дискових типу "Батерфляй" та "Жалюзі"
- Канальних затворів
- Деталей трубопроводів та автоматики.

Website: cmoukr.com

Перелік учасників

DENSO GMBH

Німеччина

DENSO є провідним виробником високоякісних засобів для запобігання корозії.

Website: denso-group.com

Перелік учасників

E.NEXT-УКРАЇНА

Україна, м. Київ

Представництво міжнародної групи компаній E.NEXT International Electrotechnical Group, яка спеціалізується на впровадженні комплексних електротехнічних рішень і автоматизації керування технологічними процесами, виробництві та постачанні щитового устаткування низької та середньої напруги, кабельно‑провідникової та світлотехнічної продукції.

Website: enext.com

Перелік учасників

EBICOM SP. Z O.O.

Польща

Цифрові рішення для енергетики: CRM, Billing, Data analysis.

Website: ebicom.pl

Перелік учасників

ECODRIVE

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: ecodrive.ua

Перелік учасників

ELECTRO HOUSE

Україна, м. Харків

Electro House - надійний партнер для підприємств, що займаються торгівлею, виробництвом, будівництвом і дизайном інтер'єрів. Наша діяльність - імпорт, виготовлення, комплексні поставки електротехнічної продукції.

Website: eh-electro-house.ua

Перелік учасників

ENELEX SPOL. S.R.O.

Чеська Республіка

Виробництво онлайн радіометричних аналізаторів якості вугілля для безперервного вимірювання вмісту золи та аналізаторів кисню (О2), застосування яких сприяє досягненню оптимальної ефективності спалювання та нагрівання на електростанціях, промислових котельнях та сміттєспалювальних заводах.

Website: enelex.cz

Перелік учасників

EXPRO CONSULTING

Україна, м. Київ

Консалтингова компанія, що заснувала видання EXPRO Gas&Oil та EXPRO Electricity, які видаються у тижневому та місячному форматах українською та англійською мовами.

Website: expro.com.ua

Перелік учасників

EXPRO ELECTRICITY

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: expro.com.ua

Перелік учасників

FEDERAL MINISTRY FOR ECONOMIC AFFAIRS AND ENERGY (BMWI)

Німеччина

Офіційний павільйон Німеччини фінансується Федеральним міністерством економіки та енергетики (BMWi) у співпраці з Асоціацією німецької виставкової індустрії (AUMA).

Website: bmwi.de

Перелік учасників

FORESIGHT ENERGY, ТОВ

Ізраїль

Прогнозування штучного інтелекту для розподіленої енергії: високоточні прогнози для навантаження та виробництва електроенергії; один вимірювач або зведені прогнози для різноманітних портфелів; гнучкий часовий горизонт від хвилин до місяців наперед; прогноз високої роздільної здатності з інтервалами 1 хвилина / 15 хвилин / година; автоматичне калібрування моделей машинного навчання.

Website: fsight.io

Перелік учасників

HOPPECKE BATTERIEN GMBH & CO. KG

Німеччина

HOPPECKE є найбільшим виробником промислових акумуляторних систем в Європі для 4 основних сфер застосування: промисловий і комерційний транспорт (trak), гарантоване електропостачання (grid), зберігання енергії з відновлюваних джерел (sun), залізниця та метрополітен (rail).

Website: hoppecke.com

Перелік учасників

HÜBERS VERFAHRENSTECHNIK MASCHINENBAU GMBH

Німеччина

HÜBERS є одним з провідних світових постачальників машин та систем для заливки компаунда та просочення електричних виробів. Спектр технологій HÜBERS включає в себе всі етапи процесу, такі як формулювання суміші та переробка матеріалів, дозоване змішування, лиття, формування та затвердіння. Діапазон устаткування варіюється від лабораторних машин до повністю автоматичних систем для масового виробництва з програмованим логічним керуванням та онлайн‑контролем якості.

Website: huebers.de

Перелік учасників

IDEAL ELECTRO LYUKS, ТОВ

Узбекистан

IDEAL ELECTROLUX - велике сучасне підприємство, яке спеціалізується на випуску великогабаритної побутової техніки. На заводі встановлене обладнання з Туреччини, тому продукція відповідає світовим стандартам, має великий попит на ринку. Завдяки забезпеченню високої якості, продукція підприємства користуються популярністю не тільки в Узбекистані, де компанія давно є одним з лідерів ринку, а також за кордоном. Продукція IDEAL не тільки функціональна і надійна, вона ще сучасно і стильно виглядає і чудово впишеться в будь-який інтер'єр. Компанія IDEAL веде тісну співпрацю з компаніями "SIMFER" і "ODUL trophy".

Website: ideallux.uz

Перелік учасників

IEK УКРАЇНА, ДП

Україна, Київська обл., м. Вишневе

Виробництво електротехнічної продукції під міжнародним брендом IEK: обладнання для розподілу енергії (модульне обладнання, силове обладнання, шафи, бокси, кабеленесучі системи, електроустановочні вироби); обладнання для промислових установок (комутаційне обладнання, пристрої захисту двигунів, реле контролю і управління); силові роз'єми; вироби для монтажу електропроводки; світлотехніка (світильники, управління освітленням).

Website: iek.ua

Перелік учасників

INGSOFT GMBH

Німеччина

Програмні рішення із цифрової трансформації для підприємств енергетичної галузі.

Website: ingsoft.de

Перелік учасників

iotji

Україна, м. Київ

iotji є лідером із впровадження Інтернету речей на промислових підприємствах в Україні. Компанія пропонує такі бездротові рішення: моніторинг умов праці (температура, якість повітря, наявність токсичних речовин, задимлення / пожежі, витік рідин та ін.); детальний технічний облік ресурсів (електроенергії, води, газу, тепла, пари та ін.); трекінг транспорту, обладнання, персоналу (поза і всередині приміщень) та формування геозон; моніторинг транспортування рідин, рівня рідин в резервуарах, тиску рідин і виявлення витоків; контроль доступу до обладнання, розподільних шаф і підстанцій, попередження загорянь; моніторинг стану машин, обладнання та критично важливої інфраструктури; рішення для "розумної" залізниці (моніторинг температури залізничних колій, цілісності шляхів і працездатності обладнання та інфраструктури).

Website: iotji.io

Перелік учасників

KBE ELEKTROTECHNIK GMBH

Німеччина

KBE Elektrotechnik GmbH є компанією, що спеціалізується на розробці та виробництві електричних проводів і кабелів. Нашими основними клієнтами є автомобільна промисловість, промисловість побутових електроприладів, а також фотоелектричні та інженерні галузі.

Website: kbe-elektrotechnik.com

Перелік учасників

MASTERAM

Україна, м. Львів

Masteram – офіційний дистриб’ютор продукції Fluke. Найбільший інтернет-магазин з понад 15 річним досвідом роботи на ринку, який спеціалізується на інструментах та обладнанні для ремонту та обслуговування електроніки та електричних мереж. Серед наших клієнтів як великі промислові компанії і сервісні центри, так і майстри з ремонту та розробки електроніки. Офіційний дистриб'ютор відомих світових брендів, серед яких Fluke, UNI‑T, Pro'sKit, Rigol, Siglent, Accta, Owon, Kontakt Chemie.

Website: masteram.com.ua

Перелік учасників

MEGGER GERMANY, ГРУПА КОМПАНІЙ MEGGER В УКРАЇНІ

Німеччина

Megger є світовим лідером в області електричних випробувань і вимірювань протягом більше 130 років. Продукція Megger підходить практично для всіх областей застосування в сфері електропостачання, від виробництва електроенергії до розеток у вашому домі.

Website: megger.com

Перелік учасників

O'ZELEKTROAPPARAT-ELECTROSHIELD, АО

Узбекистан

АО "O'zelektroapparat-Electroshield" - постачальник комплексних рішень, починаючи від проєктування, закінчуючи проведенням пусконалагоджувальних робіт обладнання. Ми здійснюємо весь комплекс робіт від проєктування до введення в експлуатацію підстанцій на класи напруги 35‑220 kV "під ключ". Обладнання під маркою АО "O'zelektroapparat-Electroshield" надійно працює в житлових будинках і виробничих корпусах, на кораблях, підводних човнах і літаках, на нафто- і газопроводах, залізничних магістралях, в сільському господарстві і гідротехнічних спорудах, на теплових, гідро і атомних електростанціях. Підприємство функціонує на базі колишнього головного підприємства Науково‑виробничого об'єднання "Средазелектроаппарат", що має багаті історичні традиції з випуску електротехнічної продукції. Нам більше 75 років, і нам є чим пишатися. З 2007 р. на підприємстві впроваджена і успішно функціонує система менеджменту якості на основі ISO 9001: 2000, з 2010 р. - ISO 9001: 2008. В лютому 2013 завершена робота по впровадженню інтегрованої системи менеджменту якості, екології, охорони здоров'я та забезпечення безпеки праці на основі міжнародних стандартів ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2004, OHSAS 18001: 2007.

Website: uzea.uz

Перелік учасників

OSTROJ, A.S.

Чеська Республіка

Компанія є крупним виробником широкого асортименту гірничо‑шахтного устаткування для всіх умов видобутку в глибинних шахтах та іншої машинобудівної продукції з більш ніж 70‑ти річними традиціями виробництва. Ми здатні повністю оснастити будь‑який забій "під ключ", включаючи процес видобутку вугілля методом довгих лав.

Website: ostroj.cz

Перелік учасників

POWERWALKER - BLUEWALKER GMBH

Німеччина

POWERWALKER є торговою маркою компанії BLUEWALKER - відомого виробника джерел безперебійного живлення. ТОВ "ДІВЕЙВ ГРУП" - авторизований дистриб'ютор бренду BLUEWALKER в Україні.

Website: ua.powerwalker.com

Перелік учасників

PROCAB, ТОВ

Узбекистан

Узбецько-Британське спільне підприємство ProCab ‑ виробник кабельно-провідникової продукції в Узбекистані. Виробництво компанії оснащене сучасним обладнанням провідних фірм Німеччини, Фінляндії, Японії, Туреччини. Висока кваліфікація персоналу забезпечує випуск високоякісної продукції, яка широко відома і користується попитом не тільки в Узбекистані, а й за його межами. ProCab здійснює свою виробничу діяльність у суворій відповідності до стандартів. Виробнича програма підприємства нараховує понад 2000 видів кабельної продукції, включаючи силовий кабель з ізоляцією із зшитого поліетилену на 10 кВ, 35 кВ, кабелі силові до 1 кВ, кабелі контрольні, монтажні, дроти багатожильні, дроти установчі, дроти обмотувальні, неізольований провід для повітряних ліній електропередачі. ProCab постійно розвивається, пропонуючи своїм клієнтам:
- Створення конкурентних переваг підприємства в технології, виробництві та управлінні;
- Розширення пропонованого асортименту продуктів;
- Збільшення обсягів виробництва;
- Постійне підвищення якості своєї продукції;
- Скорочення термінів виконання замовлень;
- Удосконалення системи обслуговування і взаємодії зі споживачами.

Website: procab.uz

Перелік учасників

RITZ INSTRUMENT TRANSFORMERS GMBH

Німеччина

Ritz Instrument Transformers є частиною всесвітньої групи компаній RITZ, яка має великий досвід і успіх у виробництві вимірювальних трансформаторів струму та напруги всіх конструкцій та класів для всіх рівнів напруги:
- вимірювальні трансформатори струму та напруги 3 кВ - 72 кВ,
- вимірювальні трансформатори з литою епоксидною ізоляцією для внутрішньої або зовнішньої установки - за запитом додається металевий корпус,
- прецизійні лабораторні трансформатори.

Website: ritz-international.com

Перелік учасників

SAM-FERRE, ПП

Узбекистан

Компанія "SAM‑FERRE" була заснована в 2012 році, є виробником великогабаритної побутової техніки. SAM‑FERRE застосовує у роботі стандарти якості та найновіші сучасні технології, розроблені компаніями "KLEO Refrigeration Technology", "FERRE", "FEMAS" для забезпечення максимальної універсальності та адаптації виробництва холодильного обладнання та газових плит. Також компанія виготовляє металічні та міжкімнатні двері по новим, сучасним технологіям. SAM‑FERRE приділяє особливу увагу охороні навколишнього середовища, стану виробничої території та роботі із замовниками та заявляє про свою соціальну та екологічну відповідальність, що гарантує, що будь‑яка подальша робота заводу буде побудована на принципах екологічно раціонального розвитку і буде відповідати очікуванням і цінностям замовників. Наша компанія постійно розвивається ‑ ми впроваджуємо нові технології, постійно покращуємо нашу продукцію, навчаємо наших фахівців.

Website: sam-ferre.uz

Перелік учасників

SCHNEIDER ELECTRIC

Україна, м. Київ

Представництво французької компанії Schneider Electric, яка є світовим експертом з енергоменеджменту і промислової автоматизації. Продукція: автоматика, системи розподілу електроенергії, управління і автоматизація, електроустановчі вироби, системи автоматизації будівель.

Website: se.com

Перелік учасників

SIC DIVISIONE ELETTRONIKA

Італія, Лессе

компанія, що спеціалізується на виробництві електронного обладнання, неметалевих ємностей та гібридних сонячних панелей. Заснована в 1989 році, вона виступила "першопрохідцем" у своєму виробництві, щоб стати провідною компанією з більш ніж п'ятдесятьма патентами. Електронний підрозділ SIC, сертифікований за стандартом ISO 9001.

Website: sic-divisione-elettronica.it

Перелік учасників

SZM (SCHALTANLAGEN ZUBEHÖR BAD MUSKAU GMBH)

Німеччина

SZM (Schaltanlagen Zubehör Bad Muskau) спеціалізується на модернізації (ретрофіт) старих розподільних пристроїв низької та середньої напруги в усьому світі. Крім того, SZM розробляє та виробляє різні компоненти розподільних пристроїв: вакуумні вимикачі (до 40,5 кВ), вимикачі‑роз'єднувачі та приводи для роз'єднувачів та заземлювачів, а також пропонує пакетні послуги для розподільних пристроїв середньої напруги, електростанцій та трансформаторів.

Website: szm-gmbh.de

Перелік учасників

TDS ZAMPRA SPOL. S R.O.

Чеська Республіка

Компанія веде діяльність у галузі машинобудування та інжинірингу комплексних виробничих об’єктів з акцентом на розробку, проектування та будівництво глибоких шахт.

Website: tdszampra.cz

Перелік учасників

TEDOM A.S.

Чехія

Один з провідних європейських виробників когенераційних установок малих і середніх потужностей (від 7 кВт до 10 кВт) для ТЕЦ з використанням природного газу, біогазу, стічних вод, шахтного газу та іншого газового палива.

Website: tedom.com

Перелік учасників

TRINITY TECHNOLOGY, ТОВ

Узбекистан

"Trinity Technology" - виробник та експортер побутової електротехніки ТМ Magna.

Перелік учасників

UZKABEL, АТ

Узбекистан

"UZKABEL" - це найбільше в Центрально-Азіатському регіоні універсальне підприємство - виробник кабельно-провідникової продукції. Компанія є членом міжнародної асоціації виробників кабельної продукції "Електрокабель", а також з 2004 року є членом міжнародної організації "InterKabel". Виробничі потужності заводу дозволяють випускати 3000 типорозмірів, які використовуються в галузях: енергетика, геологія, залізничний транспорт, зв'язок, машинобудування, гірничодобувна промисловість, сільське господарство та ін. Система управління якістю на підприємстві сертифікована швейцарською компанією SGS відповідно до вимог ISO 9001- 2008. Виробнича програма підприємства включає:
- виробництво катанки, контактних проводів, проводів для повітряних ліній електропередачі, струмопровідних жил;
- кабелі силові для стаціонарної прокладки з ізоляцією із зшитого поліетилену;
- cамонесучі ізольовані проводи (СІП‑1; СІП‑1А; СІП‑2; СІП‑2А; СІП‑3);
- геофізичний кабель;
- кабель для заглибних свердловинних насосів;
- кабелі в гумовій ізоляції і оболонці;
- cилові та контрольні кабелі;
- телефонний кабель, кабелі дальнього зв'язку, сигнально-блокувальний кабель для залізниць;
- установчі та освітлювальні дроти;
- вита пара для передачі даних (UTP).

Website: uzkabel.uz

Перелік учасників

VD MAIS, НВФ, ПП

Україна, м. Київ

Постачання електронних компонентів, джерел живлення, роз'єднувачів, кабелів, електромеханічних пристроїв і компонентів систем автоматизації, вимірювальної техніки. Проєктування і виготовлення друкованих плат, контрактне виробництво електроніки.

Website: vdmais.ua

Перелік учасників

VOLTAUTO, ТОВ

Україна, м. Київ

VOLTauto - Провідний імпортер електромобілів в Україні. Сервісна підтримка та післягарантійне обслуговування, на весь період експлуатації авто. Підберемо. Доставимо. Оформимо.

Website: voltauto.com.ua

Перелік учасників

WELTER ZAHNRAD GMBH

Німеччина

Постачальник приводної техніки та редукторних виробів. Понад 70 років компанія займається розробкою та виробництвом конічних, циліндричних, внутрішніх, коронних передач.

Website: welter-zahnrad.de

Перелік учасників

WITKOWITZ, A.S.

Чеська Республіка

WITKOWITZ - це бренд унікальних машинобудівних рішень: великогабаритні поковки зі спеціальних сплавів, складні редуктори, напірні ємності, міцні сталеві конструкції. Приклади застосування: мосто- і суднобудування, добувна промисловість, гідро, вітрові та атомні електростанції.

Website: witkowitz.cz

Перелік учасників

YUQORICHIRCHIQ ENERGY SYSTEMS, ТОВ

Узбекистан

"YUQORICHIRCHIQ ENERGY SYSTEMS" - виробник електротехнічної продукції, який динамічно розвивається, зареєстрований на території Республіки Узбекистан. На сьогодні виробничі можливості компанії дозволяють виготовляти різні види мідних шин, кабелів, металоконструкцій, металевих виробів та електрообладнання. Асортимент продукції ТОВ "YUQORICHIRCHIQ ENERGY SYSTEMS" включає:
- мідні та алюмінієві шини;
- мідні профілі, кола, шестикутники;
- мідні та алюмінієві дроти та неізольовані провідники;
- емальований дріт;
- електрощити, шафи та ящики різних модифікацій та конструкцій;
- металеві шафи для одягу та пожежних кранів;
- також компанія надає послуги: лазерне різання, згинання металевого листа, зварювання / контактне зварювання, полімерне порошкове фарбування.
На підприємстві створено 130 робочих місць для мешканців Ташкентської області.

Website: yes-energy.uz

Перелік учасників

ZAM-SERVIS S.R.O.

Чеська Республіка

Компанія спеціалізується на виробництві, постачанні та сервісному обслуговуванні електричних, електронних, охоронних, вимірювальних, регулювальних та аналітичних приладів.

Website: zam.cz

Перелік учасників

ŽDB DRÁTOVNA A.S.

Чеська Республіка

Продукція, що виробляється: дроти, сталеві канати, сталеві шнури, дротові вироби, пружини, штампи.

Website: zdb.cz

Перелік учасників

АВТОМОТОРС, ДП

Україна, м. Київ

Офіційне представництво компанії DEUTZ AG (Німеччина), офіційний дилер Allison Transmission (США). Постачання нових та відновлених двигунів, трансмісій, оригінальних запчастин та витратних матеріалів для різних галузей промисловості.

Website: automotors.com.ua

Перелік учасників

АВТОНОМНІ ДЖЕРЕЛА СТРУМУ, ТОВ

Україна, м. Київ

Провідний виробник промислових акумуляторних батарей та зарядних пристроїв.

Website: ads.ua

Перелік учасників

АІСС ГРУП

Україна, м. Запоріжжя

Aiss Group - лідер на території України серед компаній - виробників парових і твердопаливних котлів тривалого горіння. Компанія Aiss Group була створена в 2008 році і здійснює виробництво своєї продукції на найсучаснішому заводі виключно за інноваційними європейськими технологіями.

Website: wichlacz.ua

Перелік учасників

АЙВАЗ УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

Компанія є дочірнім підприємством заводу AYVAZ A.S. (Стамбул, Туреччина) на території України. На внутрішньому ринку "АЙВАЗ Україна" пропонує: сильфонні компенсатори від DN 25 до DN 3000. Компанія спеціалізується на виробництві сильфонних компенсаторів з нержавіючої сталі та/або гумової композиції, які розроблені відповідно до стандартів EJMA та згідно з нормами DIN та ASTM, обладнанні для пароконденсатних систем (конденсатовідвідники, сепаратори і т.д.), запірно‑регулюючій, муфтовій та фланцевій арматурі, рівнемірах для вимірювання рідини в ємностях і резервуарах, регуляторах тиску, поплавкових клапанах, гофрованих неіржавіючих шлангах високого тиску (напірні рукави) DN15‑DN200 в обплетенні та без обплетення, продукції для енергозбереження (термочохли).

Website: ayvaz.com.ua

Перелік учасників

АКТИВФАРМ, ТОВ

Україна, Київська обл.

Обладнання для утилізації відходів, ТЕЦ на біомасі.

Website: aktivfarm.com.ua

Перелік учасників

АСКО-УКРЕМ УКРАЇНСЬКА ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНА КОРПОРАЦІЯ

Україна, м. Київ

Асортимент Корпорації представлений великим різноманіттям низьковольтного обладнання та супутнього набору електротехнічних виробів. Продуктові флагмани: модульне, силове та комутаційне обладнання, а також вироби для кріплення, монтажу та прокладання кабелю.

Website: acko.ua

Перелік учасників

АУРУМ ГРУП

Україна, м. Київ

Провідна українська багатопрофільна промислово-інвестиційна група. Ключовими напрямками діяльності є машинобудування, транспортні перевезення, промислове насособудування, послуги з інжинірингу в ливарній сфері, хімічна промисловість, девелопмент в сфері нерухомості та аграрний сектор.

Website: aurumgroup.ua

Перелік учасників

БЕРДЯНСЬКІ ЖНИВАРКИ, ПРАТ

Україна, м. Бердянськ

ПрАТ "Бердянські жниварки" - займається розробкою та виготовленням промислових твердопаливних котлів ТМ "John Greaves Energy".

Website: jgenergy.com.ua

Перелік учасників

БІЗНЕС І БЕЗПЕКА

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: bsm.com.ua

Перелік учасників

БТК-ЦЕНТР КОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна, м. Житомир

Компанія вже 15 років впроваджєнням енергоефективних технології в Україні і спеціалізується на поставках:
- газорегуляторного обладнання;
- мембранних лічильників газу;
- лічильників газу з індикацією перетворення об’єму (SMART лічильники газу);
- виробництвом вузлів обліку газу різної конфігурації.

Website: btk-center.com.ua

Перелік учасників

ВЕЙТС, ТОВ

США

Послуги по вібродіагностиці обладнання, запатентовані вібродіагностичні пристрої, комплексний моніторинг і предиктивний аналіз обладнання будь‑якої складності і сфери застосування.

Website: waites.com.ua

Перелік учасників

ВЕЛС, ПП

Україна, Вінницька обл., м. Тульчин

Поставка комплектуючих для вуличного освітлення: запобіжні з'єднання Sintur, Niled; опори Elmont, Europoles; ліхтарі Elmont, також громовідвідні мачти та композитні ізолятори.

Website: wels.com.ua

Перелік учасників

ВИДАВНИЦТВО ФОРТ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: fort.kharkiv.com

Перелік учасників

ВИНАХІДНИК І РАЦІОНАЛІЗАТОР

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: vir.uan.ua

Перелік учасників

ВІАКОМ, ТОВ

Україна, м. Київ

Постачання широкого спектра електронних компонентів і систем. Компанія розвивається в напрямках: дистрибуція електронних компонентів; каталожний постачальник зі складу в Києві; повний цикл контрактного виробництва від розробки електронної схеми до готового виробу.

Website: biakom.com

Перелік учасників

ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: ive.org.ua

Перелік учасників

ВІЗІОН ЛАЙТІНГ УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

Візіон Лайтінг - національний виробник високоефективних рішень для освітлення торгових та офісних приміщень. Ми виготовляємо світлове обладнання під брендом Vision Lighting® у Києві, що дає нам можливість контролювати якість виробництва та впливати на швидкість обробки замовлень. Фотометричні характеристики та якість компонентів нашого освітлення відповідає європейським стандартам та має відповідну сертифікацію. Протягом п’яти років ми створили більше 500 індивідуальних рішень від світлотехнічних проектів до монтування в Україні та за її межами та втілили їх у формат клієнта.

Website: visionlighting.ua

Перелік учасників

ВІЛЬНА ЕНЕРГІЯ ІФ ТОВ

Україна, м. Калуш

Виготовляє обладнання для отримання дешевої зеленої енергії (електроенергії, теплової енергії, газоводневої суміші енергетичних газів) з відходів біомаси RDF.SRF палива.

Website: freedomenergy.if.ua

Перелік учасників

ВОЛЬТЛАЙН, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний імпортер продукції групи компаній ABB в Україні - світового лідера в галузі промислових технологій та розподілу електроенергії. Постачання всього спектру високоякісної електротехнічної продукції середньої та низької напруги, перетворювачів частоти, електродвигунів та обладнання для автоматизації.

Website: voltline.ua

Перелік учасників

ГІДРОФЛОУ УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний представник в Україні компанії Hydropath Technology LTD (Великобританія) - розробника запатентованої технології боротьби з вапняним нальотом в трубопроводах і теплообмінному обладнанні. Система ГІДРОФЛОУ дозволяє значно зменшити невиробничі простої та витрати на технічне обслуговування, позбавитися передчасного зносу обладнання як в будинках, так і в промисловості.

Website: hydroflow.com.ua

Перелік учасників

ГРУПА КОМПАНІЙ TOLK

Україна, м. Київ

Tolk − новий стандарт постачання електроенергії в Україні! Група постачальників Tolk є однією з провідних гравців постачання енергоресурсів на ринку України. Сьогодні вона займає 8‑ме місце серед понад 700 постачальників енергоресурсів в Україні.
Ми пропонуємо:
- Постачання електричної енергії і природного газу на найвигідніших умовах
- Консультування, проектування, будівництво, введення в експлуатацію сонячних та вітрових електростанцій, біогазових установок
- Послугу "енергетичного консьєржа" - вирішення будь-яких питань в енергетиці.

Website: tolk.ua

Перелік учасників

ДАКПОЛ СП, ТОВ

Україна, м. Київ

Дистриб'ютор компонентів, матеріалів і установок для силової електроніки, автоматики, електротехніки та енергетики.

Website: dacpol.kiev.ua

Перелік учасників

ДЕПС СОЛЮШЕНЗ, ТОВ

Україна, м. Київ

Сучасне підприємство, яке надає обладнання для телекомунікаційного ринку. Компанія не просто надає передове обладнання, а пропонує на ринку сучасні технологічні рішення світового рівня.

Website: deps.ua

Перелік учасників

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ, ДП

Україна, м. Київ

Державна науково-технічна бібліотека України - всеукраїнська бібліотека загально-державного значення, входить до бібліотечної системи України та системи науково‑технічної інформації Міністерства освіти і науки України.

Website: dntb.gov.ua

Перелік учасників

ДІЕЛЕКТРИЧНІ КАБЕЛЬНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ, ПАТ

Україна, м. Київ

Провідний виробник кабеленесучих систем і електрощитового обладнання в Україні, Європі та інших країн світу.

Website: dkc.ua

Перелік учасників

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ІНЖЕНЕРНО‑ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР КОНТАКТ, ПРАТ

Україна, м. Дніпро

ДІТЦ "Контакт" з 1989 року:
- Поставка металообробного обладнання найкращих виробників: Hwacheon, FMB, PEE‑WEE, DAVI, TechniWaterjet, Schaublin, Hankwang. Програмне забезпечення BobCAD‑CAM.
- Метало‑ріжучий ІНСТРУМЕНТ Hoffmann Group, Korloy, Union Materials Cerabit, Lenox та засоби вимірювання Easy‑Laser.
- Автоматизація систем управління (Siemens, Fanuc), роботи Nаchi.
- СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР - технічне обслуговування, ремонт обладнання, проведення пуско‑налагоджувальних робіт, розробка технологій виготовлення деталей, запасні частини.
- ІНЖИНІРИНГ - співробітництво в підвищенні ефективності інвестицій в розвиток і створення виробництв.

Website: ditc-contact.ua

Перелік учасників

ДОСЛІДНИЙ ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Україна, Харківська обл., смт Слобожанське

Є виробником обладнання та монтажних виробів для експлуатації, ремонту та монтажу електроустаткування теплових та атомних станцій.

Website: oemz-ua.com

Перелік учасників

ДП КВАЗАР-ІС, ТОВ

Україна, м. Київ

Виробництво інтегральних мікросхем.

Website: kwazar-is.kiev.ua

Перелік учасників

ЕЛЕКТРОГРАД, АТ

Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг

Виробництво електротехнічної продукції напругою 0,4-35 кВ:
- пристрої для комплектування розподільних трансформаторних підстанцій;
- промислові підстанції;
- розподільчі пристрої кар'єрного виконання;
- комплектні трансформаторні підстанції;
- сухі і масляні силові трансформатори 6,10, 20 кВа;
- бетонні блокові комплектні трансформаторні підстанції.

Website: electrograd.com.ua

Перелік учасників

ЕЛЕКТРОСВІТ, ПП

Україна, м. Львів

Представництво компанії "F&F" в Україні. Основний напрямок - розробка та виробництво засобів промислової і побутової низьковольтної релейної автоматики.

Website: es.ua

Перелік учасників

ЕЛЕКТРОСИСТЕМИ УКРАЇНИ, ТОВ

Україна, м. Київ

Виробництво вакуумних вимикачів напругою 10кВ та ексклюзивний дистриб'ютор електротехнічного обладнання LSIS (LG Group) - Південна Корея (перетворювачі частоти, автоматичні вимикачі, контактори і теплові реле, вакуумні вимикачі, сухі трансформатори, мікропроцесорні пристрої захисту).

Website: es-ukraine.com

Перелік учасників

ЕНЕРГОБІЗНЕС, ЩОТИЖНЕВИК

Україна, м. Київ

Cпеціалізоване видання з тематики паливно-енергетичного комплексу. Журнал орієнтований на менеджмент підприємств ПЕК, гірничо‑металургійного комплексу, інших галузей економіки, пов'язаних з енергетикою, інвестиційних та консалтингових компаній.

Website: e-b.com.ua

Перелік учасників

ЕНЕРГОКОМПЛЕКТ УКРАЇНА, ТД, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний дилер ПО "Энергокомплект" (Республіка Білорусь) - виробника кабельно-провідникової продукції, номенклатура якого на сьогодні день складає більше 14000 марко-розмірів.

Website: vikab.by

Перелік учасників

ЕРГОН-ЕЛЕКТРІК ЛТД, ТОВ

Україна, м. Київ

Постачання і продаж електрощитового обладнання та компонентів автоматизації в Україні.

Website: ergon-electric.com

Перелік учасників

ЄВРОПАН, ТОВ

Україна, м. Київ

Київський кабельний завод "ЄВРОПАН" є виробником кабельно‑провідникової продукції.

Website: europan.ua

Перелік учасників

ЖУРНАЛ ГОЛОВНОГО ЕНЕРГЕТИКА

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання

Website: techmedia.com.ua

Перелік учасників

ЗАВОД НАДТВЕРДИХ ПОКРИТТІВ FAST ENERGY

Україна, м. Дніпро

Компанія - FAST ENERGY (Україна, м. Дніпро) маючи власну передову і сучасну виробничо‑технічну базу, надає готові рішення з нанесення високошвидкiсних газотермічних покриттів, а також - нанесення надтвердих покриттів на різні вали, штоки, ролики, барабани та iншi елементи обладнання для рiзних галузей промисловостi: нафтогазової, машинобудiвної, гiрничо‑добувної, енергетичної. Будемо вдячні за увагу і відгук з Вашого боку та готові до тривалого і взаємоприйнятного співробітництва.

Website: fastenergy.com.ua

Перелік учасників

ЗАВОД СТАЛЕВИХ ПРОФІЛІВ, ТОВ

Україна, м. Київ

Завод виробляє сталеві труби діаметром від 426 до 1420 мм та сталеві профілі. Продукція відповідає вимогам ГОСТ 10706‑76, ГОСТ 20295‑85, ДСТУ ISO 3183. Також, компанія займається виробництвом зовнішньої та внутрішньої ізоляції труб для нафто-, газо-, водопроводів поліетиленом, епоксидом, поліуретаном. Ізоляція відповідає вимогам ДСТУ 4219, ДСТУ Б В.2.5‑29:2006, ДСТУ Б В.2.5-30:2006, а також вимогам до якості DIN 30670 та інших світових стандартів.

Website: z-s-p.com

Перелік учасників

ЗАЛІЗНИЧЕ ПОСТАЧАННЯ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: railway.supply

Перелік учасників Міжнародного енергетичного бізнес-форуму 5Е 2021

ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПАТ

Україна, м. Запоріжжя

Приватне акціонерне товариство "Запоріжтрансформатор" є найбільшим в СНД і Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів і електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА на рік, що сконцентрована на одному виробничому майданчику.

Website: ztr.ua

Перелік учасників

ЗІПЛЕКС, ФОП

Україна, м. Харків

Приватне підприємство "Зіплекс" більше 10 років спеціалізується на виробництві електромонтажної продукції, кабельних стяжок (пластикових хомутів), кабельного кріплення.

Website: ziplex.com.ua

Перелік учасників

ЗОРЯ-МАШПРОЕКТ, НВКГ, ДП

Україна, м. Миколаїв

Створення газотурбінних двигунів номінальною потужністю 5, 6, 16, 25, 32 МВт для газової промисловості та енергетики.

Website: zmturbines.com

Перелік учасників

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ & ОБЛАДНАННЯ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: metaltechcomua.blogspot.com

Перелік учасників

ІНСТИТУТ ГАЗУ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАК УКРАЇНИ

Україна, м. Київ

Інститут газу – провідна наукова установа в Україні в галузі фундаментальних та прикладних досліджень, спрямованих на створення технологій і обладнання з ефективного використання природного газу, а також альтернативних газових палив в енергетиці, промисловості, на транспорті та в комунальному секторі з дотриманням екологічних вимог у відповідності до норм ЄС. Інститутом здійснюються дослідження, розробки і промислові впровадження, направлені на заміщення природного газу сировиною біологічного походження, утилізацію біометану звалищ твердих побутових відходів.

Website: gas-inst.org.ua

Перелік учасників

ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Україна, м. Київ

Інститут електродинаміки - провідна наукова установа України в галузі фундаментальних і прикладних досліджень, спрямованих на підвищення ефективності та надійності функціонування електроенергетичних об’єктів і мереж, розробки інформаційно‑діагностичних та вимірювальних комплексів, сучасних систем електроприводу, регулювання та керування, енергозберігаючих технологій і обладнання.

Website: ied.org.ua

Перелік учасників

ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МОДЕЛЮВАННЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ ІМ. Г.Є. ПУХОВА НАН УКРАЇНИ

Україна, м. Київ

ІПМЕ ім. Г.Є. Пухова НАН України досяг успіхів в області розвитку теорії і методів математичного й електронного моделювання фізичних і інформаційних процесів в енергетичних і енергоємних системах на основі сучасних досягнень прикладної математики і машинних обчислень. Наукова діяльність Інституту визначається наступними основними напрямками: дослідження фундаментальних проблем електроенергетики і теоретичної електротехніки; аналіз і синтез складних електричних ланцюгів і систем, включаючи нелінійні процеси в них; дослідження процесів, що швидко протікають, в енергетиці, розробка з цією метою методів побудови проблемно‑орієнтованих моделюючих систем; розробка методів моделювання і застосування засобів обчислювальної техніки в енергетиці і інших галузях. Інститут є базовою установою напрямку "Кібербезпека енергетики".

Website: ipme.kiev.ua

Перелік учасників

ІНСТИТУТ ТЕПЛОЕНЕРГЕТИЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАН УКРАЇНИ

Україна, м. Київ

Інститут теплоенергетичних технологій НАН України - провідна наукова організація, діяльність якої спрямована на проведення фундаментальних та прикладних досліджень у галузі фізико‑технічних проблем енергетики за напрямами: термохімічна переробка традиційних та альтернативних палив для вироблення енергії, водню та синтетичних палив, продуктів хімічного синтезу; енергетичне використання біомаси й інших альтернативних палив, паливних сумішей, застосування водневої та амонійної енергетики; очищення відхідних газів теплоенергетичних установок від викидів забруднюючих речовин, а також доведення наукових і науково‑технічних знань до стадії практичного використання.

Website: nas.gov.ua

Перелік учасників

ІНСТРУМЕНТ-КОМПЛЕКТ, ПП

Україна, м. Житомир

Поставка в Україні іскробезпечних інструментів на основі мідних сплавів, титанових інструментів, інструментів з нержавіючої сталі, а також промислового сталевого інструменту великих розмірів. Ексклюзивний офіційний дистриб'ютор ТМ "X-Spark" в Україні.

Website: instrument-k.zt.ua

Перелік учасників

ІТОН ЕЛЕКТРИК, ДП

Україна, м. Київ

Дочірнє підприємство Міжнародного концерну EATON (Moeller) - світового лідера в сфері розробки і виробництва рішень для забезпечення якості, розподілу і управління електроживленням, обладнання для промислового контролю і промислової автоматики. Для гуртових електротехнічних компаній, виробників щитового обладнання, проектних організацій найбільш затребувана продукція:
- автоматичні вимикачі, пристрої захисного відключення, контактори, пристрої плавного пуску, автомати захисту двигунів, перетворювачі частоти;
- розподільні щити, шафи та корпуси, джерела живлення, трансформатори;
- кінцеві вимикачі, кулачкові перемикачі, реле часу, пристрої безпеки;
- програмовані реле, ПЛК, модулі віддалених вводів / виходів, панелі оператора та ін.

Website: eaton.ua

Перелік учасників

КВАДРО.ЮА, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний партнер, імпортер, дистрибутор і інтегратор рішень DJI та DJI Enterprise в Україні. Продаж/обслуговування/ремонт промислових квадрокоптерів/дронів DJI, наземних роботів і автомобілів, розробка робототехнічних і безпілотних рішень, виробництво додаткових модулів/сенсорів, впровадження автоматичних систем керування повітряним і наземним трафіком, обробка даних.

Website: quadro.ua

Перелік учасників

КВІНСЛЕНД, ТОВ

Україна , м. Київ

Студія світла "Квінсленд" - офіційний дистриб'ютор австрійської компанії Tridonic в Україні. Продукти для інтелектуальних і ефективних світових рішень.
Напрямки діяльності:
- Розробка світлових рішень на основі LED технологій
- Прямі поставки світлотехнічного обладнання під проекти
- Виробництво декоративних та промислових світильників.

Website: qld.com.ua

Перелік учасників

КИЇВСЬКЕ ЦЕНТРАЛЬНЕ КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО АРМАТУРОБУДУВАННЯ, ПРАТ

Україна, м. Київ

Компанія розробляє і виготовляє продукцію для об'єктів атомної і теплової енергетики, хімічної промисловості, нафтогазового комплексу та авіакосмічного напрямку.

Website: kcdbv.com

Перелік учасників

КОНТАКТ, ТОВ

Україна, м. Дружківка

ТОВ "Контакт" - єдине в Україні підприємство, яке спеціалізується на розробці і виробництві запірно-регулюючого обладнання для газової промисловості. Цього року підприємство з гордістю відзначає свій 30‑річний ювілей. Основною продукцією заводу є регулятори тиску, крани, ручні і автоматичні одоризатори газу, газорозподільні пункти і міні‑ГРС.

Website: kontakt-gas.com

Перелік учасників

КОТЛОЗАВОД ЛІКА, ТОВ

Україна, Житомирська обл.

Котлозавод Ліка являється виробником твердопаливного котельного обладнання. Фахівці нашої компанії протягом 18 років здійснюють виробництво, підбір, установку, просування і супровід поставок котельного обладнання для промислових підприємств, теплових пунктів, сільськогосподарських і фермерських господарств, тепличних господарств, санаторно‑курортних комплексів, підприємств деревообробної галузі, а також: будинків, котеджів, супермаркетів, готельних комплексів та інших об'єктів теплопостачання як в Україні, так і закордоном.

Website: lika-svit.com.ua

Перелік учасників виставки Electro Install - 2021

КОРПОРАЦІЯ ЕПМ, ТОВ

Україна, м. Київ

Виконання повного комплексу робіт, пов'язаних з будівництвом нових або реконструкцією старих енергооб'єктів класом напруги 6 ‑ 750 кВ. Реалізація власної продукції: шафи і панелі РЗ і ПА; мікропроцесорні пристрої реєстрації, сигналізації, керування і протиаварійної автоматики "ОРІОН" та ін.

Website: kepm.com.ua

Перелік учасників

КРАМТЕХЦЕНТР НПП, ТОВ

Україна, м. Краматорськ

Виробництво дезінтеграторів, високоефективного обладнання для глибокого подрібнення матеріалів.

Website: kramtechcenter.com.ua

Перелік учасників

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ТЕХНІЧНОГО ВУГЛЕЦЮ, ТОВ

Україна, Полтавська обл., м. Кременчук

Найбільший виробник техвуглецю в Україні. Технічний вуглець підприємства застосовується при виробництві шин, гумотехнічних виробів, пластиків, пігментних наповнювачів

Website: kztv.com.ua

Перелік учасників

ЛАЙТ ГРУП, ТОВ

Україна , м. Тернопіль

LIGHT GROUP - офіційний проєктний партнер компанії PHILIPS, лідера у галузі світлотехніки.
МИ ПРОПОНУЄМО:
- Комплексну розробку енергоефективних проектів для промислових, муніципальних та житлових об’єктів.
- Проводимо повний комплекс робіт по підбору ефективних, менш затратних в експлуатації продуктів, враховуючи індивідуальні особливості кожного об’єкту.
- Поставляємо якісну продукцію і забезпечуємо гарантійний супровід.

Website: light-group.com.ua

Перелік учасників

ЛБЮ-ТЕХ, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний партнер АВВ. Компанія є лідером в Україні з продажу електродвигунів і перетворювачів частоти виробництва АВВ, а також єдиним в Україні офіційним сервісним центром по обслуговуванню і ремонту перетворювачів частоти виробництва АВВ.

Website: lbu.com.ua

Перелік учасників

ЛІДЕР ЕЛЕКТРИК ЗНА, ТОВ

Україна, м. Запоріжжя

ТОВ ЗНА "Лідер Електрик" для задоволення потреб сучасних підприємств здійснює:
- виробництво високовольтного і низьковольтного електрообладнання від 0,4 до 110 кВ та систем управління електроприводами для вантажно-підйомних механізмів і технологічних агрегатів;
- виконує комплекс електротехнічних послуг для об'єктів 0,4/ 6/10/35 /110кВ: розробка технічної документації та проектних рішень; проведення електромонтажних та ремонтних робіт; здійснення налагодження та введення в експлуатацію об'єктів; надання послуг електротехнічної лабораторії.

Website: lider.com.ua

Перелік учасників

МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД ВІСТЕК, ТОВ

Україна, м. Бахмут

МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД "ВІСТЕК" є найбільшим в Україні виробником високоміцних каліброваних ланцюгів для гірничої промисловості. Підприємство спеціалізується на випуску продукції по 4 напрямкам:
1) виробництво круглоланкових ланцюгів різного призначення, а саме:
- високоміцних ланцюгів, призначених для застосування в машинах та устаткуванні гірничої промисловості;
- круглоланкових ланцюгів для конвеєрного транспорту, вантажних, тягових, рибальських, ін.;
2) виробництво зварювальних електродів;
3) виробництво зварювального дроту та дроту загального призначення, будівельних цвяхів;
4) ковальсько-пресове виробництво (виготовлення запчастин для гірничошахтного обладнання, скребкових конвеєрів, монорейкових доріг, ін.).

Website: vistec.ua

Перелік учасників

МІЖНАРОДНА РАДА З ВЕЛИКИХ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИЧНИХ СИСТЕМ СІГРЕ В УКРАЇНІ, ГС

Україна, м. Київ

Представляє інтереси України в Міжнародній Раді з великих електричних систем CIGRE. Організація об'єднує вчених, фахівців, науково виробничі колективи, державні та громадські організації для взаємодії із зарубіжними колективами в рамках CIGRE. Сприяння прогресу вітчизняної науки і техніки у сфері виробництва і передачі електроенергії.

Website: cigre.org.ua

Перелік учасників

MPO - МІНІСТЕРСТВО ПРОМИСЛОВОСТІ ТА ТОРГІВЛІ ЧЕСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Чеська Республіка

Міністерство промисловості та торгівлі Чеської Республіки представляє національний павільйон чеських виробників гірничодобувного обладнання.

Website: mpo.cz

Перелік учасників

МОДУЛЬ, НВФ ТОВ

Україна, м. Київ

Виробництво термоелектричних модулів і термоелектричних напівпровідникових матеріалів.

Website: spf-modul.com

Перелік учасників

МТІ, ТОВ

Україна, м. Київ

MTI - це компанія, яка залучена в усі фази життєвого циклу ІТ‑продукції, починаючи від її поставки і до закінчення терміну її використання як корпоративними, так і приватними клієнтами. За роки свого існування компанія MTI створила репутацію надійного, успішного, перспективного партнера зі стабільним бізнесом. MTI успішно співпрацює з провідними міжнародними виробниками комп'ютерів, телекомунікаційного, презентаційного та офісного обладнання. Компанія виступає авторизованим дистриб'ютором та партнером кількох десятків всесвітньо відомих виробників IT‑товарів. Ми володіємо значним списком компетенцій і акредитацій від наших партнерів, що дозволяє нам забезпечувати ефективне партнерство для використання комп'ютерних технологій нашими клієнтами.

Website: mti.ua

Перелік учасників

НАУКОВО-ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР ЕКСПЕРТИЗИ ОБ’ЄКТІВ НАФТОГАЗОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ, ТОВ

Україна, м. Київ

Провідне підприємство на українському ринку в сфері охорони праці та промислової безпеки.

Website: ntc-ngk.com.ua

Перелік учасників

НАФТОГАЗОВИЙ БЮЛЕТЕНЬ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: newfolk.com.ua

Перелік учасників

НАФТОРИНОК, ЖУРНАЛ

Україна, м. Київ

Періодичне видання.

Website: nefterynok.info

Перелік учасників

НЕОМАКС, ТОВ

Україна

Компанія NEOMAX - це надійний бренд високоякісної електротехнічної та світлодіодної освітлювальної продукції. Компанія виготовляє та постачає на український ринок електричні аксесуари, колодки та подовжувачі, кабельні канали, розподільчі коробки та освітлювальні вироби, такі як LED‑лампи, філаментні LED‑лампи, LED‑світильники і LED‑прожектори.

Website: neomax.ua

Перелік учасників

НІК-ЕЛЕКТРОНІКА, ТОВ

Україна, м. Київ

Одна з найбільших електротехнічних компаній у Східній Європі, яка займається розробкою та виробництвом приладів обліку ресурсів, а також систем енергоменеджменту.

Website: nik-el.com

Перелік учасників

НОВАЦІЯ, МКП

Україна, м. Київ

Офіційний представник в Україні компанії Essentra - Mesan (Туреччина) - виробника промислової фурнітури для металевих шаф і ящиків, замків, ущільнювачів, петель і нержавіючої фурнітури. Компанія - єдиний виробник розсувних систем "Новатор", "Комфорт", "Омега", "Бета".

Website: novacia.com.ua

Перелік учасників

НОВИНИ ЕНЕРГЕТИКИ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Перелік учасників

НЬЮФОЛК, НКЦ ТОВ

Україна, м. Київ

Нафтогазовий консультаційний центр. Щомісячне аналітичне видання "Нефть и газ Украины".

Website: newfolk.com.ua

Перелік учасників

ОБЛАДНАННЯ ТА ІНСТРУМЕНТ ДЛЯ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Україна, м. Харків

Спеціалізоване видання.

Website: informdom.com

Перелік учасників

ОДЕСКАБЕЛЬ, ПАТ

Україна, м. Одеса

Виробництво широкого асортименту мідних і волоконно‑оптичних кабелів зв'язку, радіочастотних, а також цифрових (LAN-) кабелів, силових кабелів, нагрівальних кабелів, проводів і шнурів різного призначення.

Website: odeskabel.com

Перелік учасників

ОМІКРОН ЕЛЕКТРОНІКС ГМБХ, ПРЕДСТАВНИЦТВО

Україна, м. Київ

Представництво OMICRON electronics GmbH (Австрія) – лідер в області розробки та виробництва випробувальних та вимірювальних систем для налагодження, діагностики та моніторингу первинного та вторинного обладнання енергосистем.

Website: omicronenergy.com

Перелік учасників

ОСНОВА-МАРКЕТ, ТОВ

Україна, м. Харків

Постачальник фурнітури до металевих шаф, дверей, скриньок, конструкцій. Основний асортимент: замки, замкові системи, петлі, завіси, ущільнювач, ручки, аксесуари для шаф. Електромонтажна група товарів: стяжки, шини, наконечники, ізолятори, клеми, кабельні вводи, короба для кабелів, ізоляційна стрічка та інше. Компанія реалізує продукцію власної торгової марки RZ, а також бренду INDUSTRILAS (Швеція). Працюємо на ринку України більше 15 років, маємо бездоганну репутацію відповідального постачальника, співпрацюємо з усіма нашими клієнтами на WIN‑WIN засадах та гарантуємо якість кожного нашого товару.

Website: rz-market.com

Перелік учасників

ОХОРОНА ПРАЦІ І ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: oppb.com.ua

Перелік учасників

ОХОРОНА ПРАЦІ, ЖУРНАЛ

Україна, м. Київ

Науково‑виробниче видання.

Website: ohoronapraci.kiev.ua

Перелік учасників

ОЦ ПРОФЕКС, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний ексклюзивний дистриб'ютор продукції Peli TM в Україні. З 2020 роки є також авторизованим сервісним центром з обслуговування, ремонту і гарантійної заміни мобільних освітлювальних систем. Компанія представляє професійне освітлення Peli TM: налобні, індустріальні, тактичні, вибухозахищені ліхтарі сертифікації ATEX і мобільні освітлювальні прожектори на акумуляторах. Ліхтарі Peli TM виготовлені з міцного пластику або металу і захищені від проникнення води і пилу за ступенем захисту не нижче IP54.

Website: profeks.org

Перелік учасників

ПРАНА ПЛАТІНУМ, ТОВ

Україна, м. Львів

Компанія ПРАНА ПЛАТІНУМ, автор та виробник рекуператорів PRANA, має багаторічний досвід розробки та виготовлення систем вентиляції, команду професіоналів (проектанти, інженери, електротехніки) та власну кліматичну лабораторію, що дозволяє запропонувати індивідуальне рішення вентиляції для приміщень різного призначення.

Website: prana.ua

Перелік учасників

ПРИНЦИПАЛ ЕЛЕКТРИК, ТОВ

Україна, м. Київ

Компанія представляє в Україні продукцію спеціалізованих турецьких заводів, які виробляють різні електротехнічні вироби для промисловості та будівельної галузі.

Website: principal.ua

Перелік учасників

ПРОКСИС™

Україна, м. Київ

Виробництво промислових комп'ютерів для телекомунікацій. Компанія постачає на український ринок широкий спектр обладнання для промислової автоматизації (Advantech, Belden, Hirschmann, Portwell, iBase, Hewlett‑Packard, General Electric, Intel, Arbor, AAEON).

Website: proxis.ua

Перелік учасників

ПРОМЕЛЕКТРО

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: promelektro.com.ua

Перелік учасників

РАДІЙ НВП, ПАТ

Україна, м. Кропивницький

Українське підприємство - лідер в сфері розробки, виробництва і інсталяції систем управління і безпеки для ядерних обʼєктів і обʼєктів з підвищеною технологічною небезпекою. Також НВП "Радій" розробляє та виготовляє системи протипожежної автоматики і відеоконтролю, системи антисейсмічного захисту та спеціальні засоби (інклінометри) для моніторингу зміни нахилу кутів будівель і споруд.

Website: radiy.com

Перелік учасників

РАДІОАМАТОР

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: ra-publish.com.ua

Перелік учасників

РАДІОКОМПОНЕНТИ

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: ra-publish.com.ua

Перелік учасників

РЕКЛОУЗЕР, ТОВ

Україна, м. Київ

Ексклюзивний представник австралійської компанії NOJA POWER в Україні - виробника вакуумних реклоузерів на 6‑10 кВ, 20 і 35 кВ - інноваційного комплектного електротехнічного устаткування за технологією Smart.

Website: recloser.com.ua

Перелік учасників

РЕЛЕЕКСПОРТ, ФІРМА, ТОВ

Україна, м. Київ

Комплектна поставка електротехнічного обладнання, запасних частин, матеріалів і комплектуючих. Низьковольтне обладнання: реле, автоматичні вимикачі, контактори, комплекти релейного захисту та ін. Високовольтне обладнання: трансформатори струму і напруги, силові трансформатори, реактори, кабель і провід та ін.

Website: relayexport.com

Перелік учасників

РЕЛСІС, НВП, ТОВ

Україна, м. Київ

Український виробник широкого спектру пристроїв автоматики - від електромагнітних та електронних реле (струму, напруги, часу та ін.) до мікропроцесорних пристроїв і шаф РЗА, SCADA‑системи підстанцій. Багаторічний досвід роботи в області комплексних поставок пристроїв релейного захисту і автоматики для підприємств промислового та енергетичного сектору.

Website: relsis.ua

Перелік учасників

РІТТАЛ, ТОВ

Україна, м. Київ

Дочірнє підприємство Міжнародного концерну Rittal GmbH & Co. KG (Німеччина) - провідного світового виробника промислових та ІТ-шаф, щитів, електронних систем, систем контролю мікроклімату, струморозподільчого обладнання, всепогодних шаф та комплексних рішень по ЦОД. Також, "Ріттал" є постачальником програмного забезпечення Eplan в Україні.

Website: rittal.com

Перелік учасників

РОКСТЕК УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційний дилер Roxtec International AB (Швеція): спеціалізовані кабельні водо‑, вогне‑, вібро‑, вибухозахищені ущільнення кабельних вводів для складних промислових умов гірничих підприємств.

Website: roxtec.com.ua

Перелік учасників

САМБІРСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД ОМЕГА, ПРАТ

Україна, Львівська обл., м. Самбір

Підприємство спеціалізується на випуску складних електронних приладів вимірювання, контролю, захисту та сигналізації.

Website: spzomega.com.ua

Перелік учасників

СВ АЛЬТЕРА, ТОВ

Україна, м. Київ

Виробництво обладнання для мереж низької/середньої напруги, низьковольтної комутаційної апаратури, КВП та датчиків, промислового електроприводу, промислових контролерів та систем АСУ ТП.

Website: svaltera.ua

Перелік учасників

СВЕСЬКИЙ НАСОСНИЙ ЗАВОД, ПРАТ

Україна, смт Свесa

Підприємство спеціалізується на випуску насосів і насосних агрегатів об'ємного класу: парових, пневмо- і гідропривідних прямодіючих, одноплунжерних дозувальних, в тому числі мембранних, двопоршневих живильних, трьохплунжерних, відцентрових артезіанських, відцентрових герметичних, ручних та інших типів.

Website: snz.com.ua

Перелік учасників

СЕЗ-УА, ТОВ

Україна, м. Київ

Продаж електромонтажної, кабельно‑провідникової, низьковольтної продукції. Компанія є офіційним представником‑імпортером багатьох інших європейських виробників: SEZ DK, SEZ KROMPACHY, ELEKTRO-PLAST, PAWBOL, RADPOL, ANTIKOR, GARO.

Website: sez.com.ua

Перелік учасників

СЕЛТОК ЮКРЕЙН ЕЛЕКТРОНІК, ТОВ

Україна, м. Київ

Постачання електронних компонентів, фотоніки, запчастин, паяльного обладнання, інструменту.

Website: seltok.com

Перелік учасників

СЕТИ И БИЗНЕС

Україна, м. Київ

Спеціалізоване видання.

Website: sib.com.ua

Перелік учасників

СЄВ-ЄВРОДРАЙВ, ТОВ

Україна, м. Дніпро

Дочірня компанія одного із світових лідерів в області приводної техніки SEW‑EURODRIVE GmbH & Co.KG (Німеччина): редуктори всіх типів, мотор‑редуктори, частотні перетворювачі, серводвигуни, індустріальні редуктори з крутним моментом до 1500 кНм.

Website: sew-eurodrive.ua

Перелік учасників

СЗХНО, НВО, ТОВ

Україна, м. Сєвєродонецьк

Виробництво складного технологічного обладнання для підприємств нафтової, хімічної, нафтохімічної, газової та металургійної промисловості, а також для енергогенеруючих компаній.

Website: severhimmash.com

Перелік учасників

СІДКОН, КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ, ТОВ

Консалтингова компанія "СІДКОН" працює в галузі інформаційно-аналітичних послуг з 2002 року для приватних та державних організацій (в Україні та інших країнах). Основні напрямки роботи: КОНКУРЕНТНА РОЗВІДКА, АНАЛІТИКА, КОРПОРАТИВНА БЕЗПЕКА, ПРОТИДІЯ ШАХРАЙСТВУ, КІБЕРБЕЗПЕКА. Послуги:
- інформаційний супровід бізнесу в Україні та за кордоном;
- аналіз ділових партнерів і конкурентів в Україні та за кордоном;
- міжнародні розслідування;
- розробка стратегії з виходу на закордонні ринки;
- пошук і аналіз зарубіжних ринків збуту;
- SWOT-аналіз конкурентів, бізнес‑проектів, ін;
- аналітичні огляди і прогнози, маркетингові дослідження;
- створення системи конкурентної розвідки;
- побудова системи корпоративної безпеки;
- аудит системи безпеки;
- кібераудит;
- розробка концепції/політики безпеки;
- аудит і розробка системи захисту персональних даних;
- розробка інформаційних систем підтримки прийняття рішень;
- антикорупційний аудит, зовнішня оцінка корупційних ризиків.

Website: sidcon.com.ua

Перелік учасників

СІКАМ УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

ТОВ "СІКАМ Україна" це український підрозділ французької компанії SICAME. В асортименті компанії арматура для самонесучих ізольованих проводів та проводів у захисній ізоляції, кабельні муфти, реклоузери, арматура для заземлення, інструмент для монтажу, арматура для жорсткої ошиновки підстанцій, обладнання для сонячних електричних станцій.

Website: sicame.ua

Перелік учасників Міжнародного енергетичного бізнес-форуму 5Е 2021

СІНЕРГІЯ, ДП

Україна, м. Київ

Компанія Synergia SE, ексклюзивний дистриб'ютор R&M (Reichle&De‑Massari AG, Швейцарія), пропонує найбільш повний спектр кращих рішень в області професійних кабельних рішень, структурованої кабельної системи СКС, кабельних систем для центрів обробки даних, промислових об'єктів і медичних установ. R&M як вендор з власним виробництвом представлений у більш ніж 40 країнах світу і володіє технологіями, які не мають аналогів, захищеними необхідними патентами, і пропонує широкий спектр рішень в області побудови індустріальних мереж та СКC. Компанія R&M надає офіційну 3‑х рівневу гарантійну програму на продукти і рішення, що забезпечує надійність інвестицій замовника. Працюючи на ринку України з 1997 року, компанія Synergia SE (раніше Reichle&DevMassari Ukraine) постачає обладнання, визнане світовим лідером в області виробництва структурованих кабельних систем і компонентів для комутації та передачі інформації мідними та оптичними кабелями. Актуальним перспективним рішенням R&M, в тому числі для ЦОД, є Інтелектуальна система R&M inteliPhy Net, що дозволяє здійснювати адміністрування інфраструктури ефективно і повністю автоматично в режимі реального часу. Для реалізації цих принципів компанія впровадила систему менеджменту якості, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001: 2009 (ISO 9001: 2008), і пропонує високоякісну продукцію R&M, що відповідає вимогам ДСТЗІ СБУ, пожежної безпеки України, дозволену до застосування МОЗ України. Компанія Synergia SE є представником Dura‑Line (www.duraline.com) та PLUMETTAZ S.A. (www.plumettaz.com) в Україні.
Компанія Dura‑Line є найбільшим в світі виробником спеціальних труб з поліетилену, призначених для захисту оптичних кабелів. Доповнивши продукцію Dura‑Line оптичними кабелями, комутаційними вузлами і розподільниками, колодязями і спеціальними машинами для пневматичної прокладки кабелю, компанія Synergia SE пропонує закінчене рішення для сучасних оптичних каналів зв'язку.
Компанія PLUMETTAZ S.A. ‑ швейцарська компанія, глобальний лідер у розробці, виробництві та розповсюдженні обладнання для пневмопокладання телекомунікаційних кабелів в предінстальовані канали для різних типів кабелів. Починаючи з 1923 року Plumettaz Group підкорює світ новаторськими рішеннями для таких сфер, як сільське господарство, будівництво, залізничний транспорт, енергетика, телекомунікації.

Website: synergia.ua

Перелік учасників

СКАМЕ-УА, ТОВ

Україна, м. Київ

Єдиний офіційний представник в Україні італійської компанії SCAME - виробника електротехнічної продукції: промислові вилки і розетки, перехідники промислового призначення, кабельні барабани, вимикачі промислового призначення, освітлювальні прилади, патрони електричні, розподільні блоки, корпуси для розміщення електроустаткування, розетки з блокуванням, коробки розподільні, розподільні шафи.

Website: scame-ua.com

Перелік учасників

СПІЛКА АВТОМАТИЗАТОРІВ БІЗНЕСУ

Україна, м. Київ

Всеукраїнська Спілка Автоматизаторів Бізнесу об’єднує висококваліфіковані команди з великим досвідом роботи на ринку автоматизації.

Website: unionba.com.ua

Перелік учасників

СТІЛ ВУД ТЕХНО, ТОВ

Україна, м. Київ

ТОВ "Стіл Вуд Техно" є представником Techno s.r.l Italy в Україні. Techno s.r.l. Italy - це високотехнологічні герметичні електричні з'єднувачі, силові роз'єми, розподільні коробки, розбірні муфти, для проводів і кабелю з високим ступенем захисту.

Website: swtechno.com.ua

Перелік учасників

ТАКІР, ТОВ

Україна, м. Харків

Виробник і постачальник електромонтажної і електротехнічної продукції торгових марок "Takel" і "Reliance".

Website: takel.ua

Перелік учасників

ТВК ВЕКТОР-ВС, ТОВ

Україна, м. Київ

Vector-VS - лідер електротехнічного ринку України, який за роки своєї діяльності зарекомендував себе як надійний постачальник обладнання.

Website: vector-vs.com

Перелік учасників

ТЕСТРАЙТ, ТОВ

Україна, м. Київ

Інжинірингова компанія зі спеціалізацією на будівництві систем автономного та резервного газопостачання на скрапленим вуглеводневим газом пропан бутан.

Website: testrite.com.ua

Перелік учасників

ТЕХПРИЛАД, НВП ТОВ

Україна, м. Київ

Імпортер та офіційний представник в Україні ряду провідних європейських виробників промислових клапанів для регулювання та перекриття потоків в трубопровідних системах нафтогазової, видобувної, хімічної промисловості та енергетики: ARI‑Armaturen, Holter Regelarmaturen (HORA), Mankenberg, Valvosider, Flowrox, A+R Armaturen та ін.

Website: techprilad.com

Перелік учасників виставки Electro Install - 2021

ТІПІБІЕС ПРОДАКШН, ТОВ

Україна, Харківська обл., пгт Малинівка

TPBS Production - найбільший український виробник систем трубопроводів високого, середнього та низького тиску для енергоблоків атомних і теплових електростанцій, споживачів нафтогазової та хімічної промисловості. Завод забезпечує повний цикл виробництва трубопроводів: розробку конструкторської документації, виготовлення елементів трубопроводів, укрупнення в блоки, поопераційний контроль, пакування та відвантаження замовнику.
Якість, безпека та культура виробництва TPBS Production підтверджена сертифікатами ISO 9001:2015, PED 2014/68/EU, ISO 17025, ISO 14001, ISO 45001, ASME B31.01, TAEK, та ін.
Виробничі потужності заводу здатні виготовляти до 4500 тон трубопровідної продукції на рік.

Website: tpbs.ua

Перелік учасників

ТОРГІВЕЛЬНИЙ БУДИНОК ПАТРІЯ, ТОВ

Україна, м. Дніпро

ТОВ "ТБ" Патрія" - генеральний дилер провідного білоруського заводу СП "ТЕРМОБРЕСТ" ТОВ, що займається розробкою і виробництвом широкої гами газозапірної арматури і компонентів автоматики безпеки, дистанційного керування і регулювання енергетичних установок, газопальниковими пристроями парових та водогрійних котлів, газових теплогенераторів, побутових опалювальних установок, а також установок в технологічних трубопровідних системах, що використовують як паливо природний і зріджений газ.

Website: patriya.com.ua

Перелік учасників

ТОРГОВИЙ ДІМ ВАТРА-ПІВДЕННИЙ РЕГІОН, ТОВ

Україна, м. Херсон

Компанія ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ВАТРА‑Пiвденний регіон" - одна з провідних компаній на українському ринку світлотехнічних виробів, заснована в 2004 році. Один з напрямків компанії який найбільше розвивається - світлодіодне освітлення. На сьогоднішній день компанія серійно випускає вуличні світлодіодні світильники, світлодіодні прожектори, світильники для адміністративного освітлення, світильники для ЖКГ.

Website: vatra-south.com.ua

Перелік учасників

УЗЕЛТЕХСАНОАТ, АСОЦІАЦІЯ

Узбекистан

Асоціація «Узелтехсаноат» об'єднує виробників кабельно‑провідникової продукції, електропобутової техніки та електросилового обладнання. Основними завданнями Асоціації «Узелтехсаноат» є: вивчення кон'юнктури попиту на електротехнічну продукцію на внутрішньому і зовнішніх ринках збуту, сприяння в залученні інвестицій для освоєння високотехнологічних виробництв з випуску електротехнічної продукції, модернізації; насичення внутрішнього ринку вітчизняної електротехнічної продукцією.

Website: uzeltech.uz

Перелік учасників

УКРАИНА ЭЛЕКТРО

Україна, м. Київ

Висвітлення українського ринку промислової електротехніки.

Website: ua-electro.com

Перелік учасників

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ УЧАСНИКІВ РИНКУ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ, ГРОМАДСЬКА СПІЛКА

Україна, м. Київ

Організація об’єднує компанії що конструюють, постачають, продають та обслуговують електромобілі, займаються створенням інфраструктури зарядних станцій, а також компанії що ведуть інвестиційні програми, досліджують ринки та надають консалтингові послуги. Асоціація ставить собі за мету: популяризацію автономного електромобільного транспорту, створення інфраструктури зарядних станцій в містах України, розробку та прийняття відповідної законодавчої бази для розвитку і поширення екологічно чистого транспорту, збереження наукового та виробничого потенціалу, залучення його до створення нових робочих місць в нашій державі.

Перелік учасників

УКРАЇНСЬКА ТЕХНОЛОГІЧНА КОМПАНІЯ, ПРАТ

Україна, м. Київ

UTC – інтегрована інжинірингово-виробнича компанія, що впроваджує біотехнології на підприємствах АПК, харчової та переробної промисловості в Україні, СНД і країнах ЄС.
UTC впроваджує:
1. Біоетанольні заводи
2. Біогазові станції
3. Очисні споруди
4. Спиртові заводи
5. Обладнання для сушки та грануляції
6. Термоенергетичне обладнання
Поєднує інжинірингове, проєктне та конструкторське бюро, машинобудівний завод, будівельно‑монтажний підрозділ. Розробляє і впроваджує технології зі світовими інжиніринговими компаніями з мінімальними CAPEX та OPEX.

Website: utc.bio

Перелік учасників

УКРТРУБОІЗОЛ, НВП З ІІ, ТОВ

Україна, Дніпропетровська обл., смт. Меліоративне

Вже протягом 20 років підприємство успішно оперує на українському ринку труб. З листопада 2020 компанія ввела в експлуатацію лінію з виробництва труб сталевих електрозварних прямошовних діаметром Ø406‑1422 мм товщиною стінки від 6 до 24 мм, довжиною до 12 метрів зі сталі класу міцності до К60.

Website: uti.ua

Перелік учасників

ФАБРИКА РУКАВНИХ ФІЛЬТРІВ, ТОВ

Україна, м. Кременчук

Виробник фільтрувальних систем: промислових установок пиле- та газоочищення, систем вентиляції та кондиціонування.

Website: bff.com.ua

Перелік учасників

ФЕНІКС КОНТАКТ, ТОВ

Україна, м. Київ

Група компаній Phoenix Contact - світовий лідер ринку зі штаб‑квартирою в Німеччині. Завдяки всесвітній мережі більше ніж у 100 країнах і 17 100 працівникам ми завжди поряд із нашими клієнтами. Рішення Phoenix Contact використовують усюди, де процеси мають виконуватися автоматично. Це можуть бути промислові підприємства, галузь відновлюваної енергії, інфраструктура чи підключення складних пристроїв.

Website: phoenixcontact.ua

Перелік учасників

ХАЕР ТУЛС, ТОВ

Україна, м. Харків

ТОВ "ХАЕР ТУЛС" входить в групу компаній "ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ" і займається розробкою та виробництвом технологічної оснастки, пристроїв та інструментів для ремонтів турбінного, котельного та електротехнічного обладнання енергетичних об'єктів.

Website: khaer-tools.com

Перелік учасників

ХАЙ-ТЕК, ТОВ

Україна, м. Київ

Інжинірингова компанія. Спеціалізується на наданні послуг у сфері електротехнічного консалтингу з управління проектами для діючих і створюваних підприємств промислового призначення, комерційних і цивільних об'єктів будівництва, а також модернізації суспільної інфраструктури.

Website: hitek.kiev.ua

Перелік учасників

ХАРКІВЕНЕРГОРЕМОНТ-ХОЛДИНГ, ТОВ

Україна, м. Харків

Комплексні послуги по демонтажу, ремонту, монтажу, відновленню, реконструкції і модернізації енергетичного обладнання ТЕС, ТЕЦ, ГЕС і об'єктів енергопостачання промислових підприємств. Ремонт силових трансформаторів з заміною вводів, сушкою і дегазацією оливи.

Website: khaer.com.ua

Перелік учасників

ХАРКІВСЬКИЙ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИЙ ЗАВОД ЕНЕРГОМІРА, ТОВ

Україна, м. Харків

Один з найбільших виробників лічильників електроенергії на території України. Основним профілем діяльності, крім виробництва приладів обліку електроенергії, є впровадження ефективних і сучасних інтелектуальних систем контролю за споживанням енергоресурсів. Лінійка приладів складається з найпростіших лічильників до багатофункціональних, з можливістю віддаленого доступу і контролю. Також до випуску в серійне виробництво запущені лічильники води з дистанційним передаванням даних, які інтегруються в єдину систему з лічильниками електроенергії.

Website: energomera.kharkov.ua

Перелік учасників

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА ТОВ

Україна, м. Київ

Цього року Цеппелін Україна відсвяткувала своє 20‑річчя на внутрішньому ринку. З 1996 року компанія постачає в Україну легендарне обладнання Caterpillar, яке використовується у різних сферах. Широкий асортимент нашої продукції допомагає клієнтам вирішувати завдання будь‑якої складності - від земляних робіт до електропостачання побудованих об'єктів, а також морського обладнання. Разом з обладнанням Cat®, що використовується у гірничодобувній, будівельній, нафтовій, газовій та аграрній промисловості, ми пропонуємо широкий асортимент сільськогосподарських машин відомих брендів (Fendt, Valtra, Farmet та інші); морські, промислові дизельні двигуни та генератори. Цеппелін Україна надає професійні послуги з ремонту та відновлення техніки на високому рівні у найкоротші терміни. Постійна наявність запасних частин на складах по всій території України дозволяє забезпечити безперебійну роботу техніки.

Website: zeppelin.ua

Перелік учасників

ЦУКРОГІДРОМАШ, ПРАТ

Україна, Кіровоградська обл., м. Кропивницький

Входить до складу Aurum Group. Насоси заводу використовуються в різних видах промисловості, енергетиці, в житлово‑комунальному та сільському господарствах, інших галузях.

Website: sahgidromash.net.ua

Перелік учасників

ЧИНТ ЕЛЕКТРИКС УКРАЇНА, ТОВ

Україна, м. Київ

Офіційне представництво в Україні Chint Group - найбільшого підприємства в Китаї з розробки, виробництва і продажу низьковольтних електротехнічних виробів: автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, контакторів, теплових реле, запобіжників, косинусних конденсаторів, вимикачів і постів кнопкових, кінцевих вимикачів та ін.

Website: chint.ua