Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVIII МІЖНАРОДНОГО ЕНЕРГЕТИЧНОГО БІЗНЕС‑ФОРУМУ 5Е

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15
Організатор - Міжнародний виставковий центр

Незважаючи на карантинні обмеження 2020 року, щорічна традиція проведення найбільш значущої для професійної спільноти галузевої події не була порушена.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 202010 ‑ 12 листопада у найкращому виставковому комплексі України відбувся Міжнародний енергетичний бізнес‑форум «5Е», який продовжує славетну історію Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та є головним місцем зустрічі професіоналів, які працюють у сфері традиційної та «зеленої» електроенергетики, видобування традиційних енергоресурсів, виробництва альтернативних видів палива, екології в промисловості та транспорті.

Сьогодні бізнес‑форум «5Е» - найбільш авторитетна галузева подія, яка цілісно відображає картину сучасного стану, структурних змін та подальших перспектив розвитку усіх галузей паливно‑енергетичного комплексу. Цей захід сприяє технологічній еволюції життєзабезпечуючих та системоутворюючих для народного господарства галузей та проходить у форматі, який не має аналогів в Україні.

ФОРМАТ ПРОВЕДЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОГО БІЗНЕС‑ФОРУМУ «5Е»

СИНЕРГІЯ 5-ТИ ГАЛУЗЕВИХ ВИСТАВОК

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020XVІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2020» - високотехнологічна продукція широкого застосування в промисловості: енергетичне та електротехнічне обладнання і технології для електростанцій, високовольтних ліній електропередачі, підстанцій, розподільчих електричних мереж, систем електропостачання промислових підприємств.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2020» ‑ технології та обладнання для широкого застосування у побутовій, комерційній та промисловій сферах: сучасні електротехнічні пристрої, низьковольтне обладнання, кабельно‑провідникова продукція, електронні компоненти та системи, світлодіодна техніка, засоби автоматизації, аналогова та цифрова техніка, монтажні та електроустановчі вироби, системи гарантованого живлення.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020ХІІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ECOENERGY EXPO - 2020» - інновації провідних компаній для вирішення енергетичних, екологічних та економічних питань: ефективні технології та обладнання для розвитку сонячної, вітрової, розподіленої енергетики, промислової екології та екотранспорту.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020V Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2020» - сучасне обладнання, різноманітні сервісні послуги та технології для видобутку, транспортування і розподілення нафти та газу.

V Міжнародна спеціалізована виставка «MINING  & MINERALS EXPO - 2020» - новітні зразки гірничошахтного, збагачувального обладнання, сучасні технології ведення гірничих робіт.

ДІЛОВА ПРОГРАМА

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020- Круглий стіл «Кібербезпека енергетичної галузі - актуальні проблеми та сучасні рішення». Питання, що розглядалися: концепції кібербезпеки енергетичної галузі, рекомендації із забезпечення кібербезпеки об'єктів критичної інфраструктури енергетичної галузі, кіберстрахування.
Організатор - Управління цифрової політики та безпеки Міністерства енергетики України

- Конференція «Екологічна адвокація бізнесу», присвячена управлінню відходами, державному екологічному контролю, екологічним фінансам (екоподатку).
Організатор - компанія «Еко Адвокація».

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020- V Київська конференція з сучасних методів буріння і збільшення видобутку нафти і газу «Буріння. Інтенсифікація. Екологія та охорона праці».
Організатор - Нафтогазовий консультаційний центр «НЬЮФОЛК».

- Відкрита дискусія «Е Mobility: made in Ukraine - об'єднання зусиль та можливостей для реалізації проектів у сфері виробництва енергоефективного транспорту».
Організатор - ГС «Українська асоціація учасників ринку електромобілів».

- Презентації та виступи учасників виставки.

Звісно, загальна ситуація вплинула на роботу галузевих ринків та відкоригувала кількісний склад як учасників, так і відвідувачів. Цьогоріч у заходах взяли участь 114 компаній на загальній площі понад 7200 кв.м.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 202010 листопада у церемонії урочистого відкриття XVІІІ Міжнародного енергетичного бізнес‑форуму «5Е» та Міжнародних виставок «Енергетика в промисловості», «Electro Install», «EcoEnergy Eхpo», «НафтоГазЕкспо», «Mining & Minerals Expo» взяли участь:
- Державний секретар Міністерства енергетики України Володимир Бондаренко,
- Тимчасово виконуючий обов'язки Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Костянтин Гура,
- Президент Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні Олександр Светелік,
- Генеральний директор Міжнародного виставкового центру Анатолій Ткаченко,
- Генеральний директор компанії «Вольтлайн»/АББ в Україні Олексій Варгатюк,
- Заступник директора департаменту «Промисловість» ТОВ «Шнейдер Електрік Україна» Сергій Баженов.

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020Державний секретар Міненерго Володимир Бондаренко передав вітання учасникам та гостям заходу від в.о. Міністра енергетики Ольги Буславець та підкреслив важливість Форуму для започаткування та продовження ділового партнерства з метою залучення інвестицій в енергетичний сектор. Також Володимир Бондаренко наголосив: «Міністерство працює над одним із національних стратегічних напрямів - інтеграцією до європейської енергетичної системи ENTSO‑E, ми працюємо над Концепцією впровадження «розумних мереж». Ми напрацьовуємо прозорі і зрозумілі правила для кожного учасника, інвестора енергетичного ринку для того, аби, вийшовши з кризи, ми могли вдихнути чисте повітря і знати, що в нас є майбутнє - майбутнє енергонезалежної держави України».

Під час свого виступу з нагоди відкриття заходів т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура відзначив: «Зелений курс мобілізує зусилля держави для розвитку низьковуглецевої енергетики, енергоефективності та водночас конкурентоздатної економіки. За оцінками IFC, сектор «чистої» енергетики та енергоефективності може залучити до 70 млрд. євро інвестицій у 2030 році. Це величезні кошти для зростання економіки». Також Голова Держенергоефективності нагадав, що за останні 6 років у зазначені сфери залучено близько 7 млрд. євро.

Олександр Светелік, Президент Міжнародної Ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні, зазначив: «Цей Форум є базовим майданчиком для впровадження нових технологій, для розгляду нової концепції розвитку енергетики в нашій країні… Сподіваємось, що наступного року ця ситуація стабілізується, вирівняється, і ми зможемо провести повноцінний масштабний захід із зібранням всіх енергетиків, із запрошенням наших поважних колег з інших країн».

Міжнародний енергетичний бізнес форум 5Е 2020Від розвитку галузей ПЕК значною мірою залежать динаміка, масштаби і техніко‑економічні показники суспільного виробництва, насамперед, промисловості. Саме тому важливо було у 2020 році, попри буремні часи, мобілізувати та згуртувати професійну спільноту для того, щоб об'єднаними зусиллями протистояти кризі, вийти з неї більш потужними для оновлення економіки країни.

Висловлюємо щиру подяку за підтримку, участь та співпрацю в організації та проведенні XVIII Міжнародного енергетичного бізнес‑форуму «5Е» керівництву Міністерства енергетики України, Держенергоефективності, партнерам, учасникам та гостям виставок.

Сподіваємось, що цьогорічні карантинні обмеження залишаться в минулому, виставки знову запрацюють на повну потужність, і виставковий майданчик МВЦ залишатиметься центром тяжіння для бізнес‑спільноти, владних структур, громадських об'єднань, експертних та наукових кіл тощо.

Запрошуємо до участі у заходах ХIХ Міжнародного енергетичного бізнес‑форуму «5Е»,
які відбудуться 19 21 жовтня 2021 року.