Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ФОРМАТ ФОРУМУ

- ГАЛУЗЕВА ЕКСПОЗИЦІЯ «ПЕК УКРАЇНИ» за участю національних компаній паливно‑енергетичного комплексу України продемонструє сучасний стан та перспективи подальшого розвитку енергетичної галузі.
Напрямки:
Електроенергетика
Теплова, атомна та нетрадиційна енергетика, гідроенергетика, електричні станції, електроенергетичні системи та мережі.
Паливна промисловість
Вугільно-промисловий комплекс, нафтогазова, нафтопереробна і уранодобувна промисловість.
Безпека об'єктів ПЕК

- XVI МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2018» презентує широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно‑провідникової продукції, автоматизованих систем управління енергоресурсами, енергозберігаючих технологій для оновлення об'єктів ПЕК та інших галузей промисловості.

- III МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «MINING INDUSTRY EXPO - 2018» яка представляє сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.

- III МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА «НАФТОГАЗЕКСПО - 2018» демонструє технології і обладнання для розвідки, видобутку, транспортування, переробки, зберігання та розподілення нафти та природного газу.

- ДІЛОВА ПРОГРАМА
Заходи Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, що зосередять увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки країни, впровадженні структурних реформ у паливно‑енергетичному комплексі України, модернізації підприємств і механізмах залучення інвестицій та інших актуальних питаннях.

- V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СЕМІНАР ІНЖЕНЕРІВ‑ЕНЕРГЕТИКІВ
Присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів для зниження енергетичних витрат, сучасному стану та найближчій перспективі української генерації електроенергії та кібербезпеці об'єктів ПЕК.