Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Abloy Oy, Ltd., представництво в Україні

Фінляндія

Один із провідних виробників замків, систем замикання, дверної фурнітури і світовий лідер у галузі розробки технологій електромеханічного замикання.

Covidence A/S

Данія

Лідери світового ринку в питаннях технічних рішень для мініатюрних камер відеоспостереження та аудіо‑обладнання. Covidence проектують, розробляють і виготовляють обладнання для поліції, спецслужб, спецназу і інших державних організацій по всьому світу.

Hangzhou Hikvision Digital Technology Co.,Ltd (Hikvision)

Китай

Визнаний світовий лідер з виробництва систем відеоспостереження, що використовуються як у приміщенні, так та на вулиці.

Rohde & Schwarz Österreich GesmbH, представництво в Україні

Австрія

Міжнародна електротехнічна група компаній, що спеціалізується в області електронного випробувального устаткування, мовлення і засобів масової інформації, кібербезпеки, радіомоніторингу та радіолокації і радіозв'язку.

Verint Systems, Inc.

Ізраїль 

Verint Systems продає програмні та апаратні продукти для управління процесом залучення клієнтів, задля безпеки, спостереження та бізнес‑аналітики. Продукція Verint включає в себе програмне забезпечення для аналізу мовлення людини (яке використовується для аналізу записів центрів обробки), IP‑камер спостереження та «розумного» програмного забезпечення для аналізу відеоспостереження.

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. (Dahua Technology)

Китай

Світовий лідер серед брендів, орієнтованих на рішення в області відеоспостереження, контролю доступу і домофонії.

Bristol

Україна
м. Харків

Біометричний замок зі сканером.

CHIP NEWS Украина

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

DATAS TECHNOLOGY, ТОВ

Україна
м. Київ

Міжнародна компанія, що спеціалізується в області надання комплексних ІТ‑послуг, розробки програмного забезпечення та впроваджень рішень по кібербезпеці (EPP, ICS&SCADA).

ICM Group, ТОВ

Україна
м. Київ

Впровадження інтегрованих рішень у сфері забезпечення безпеки об'єктів критичної інфраструктури та захисту інформації. Реалізація системних проектів, пов'язаних з розробленням, виготовленням та постачанням спеціальних технічних засобів.

IQ Trading, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія‑дистриб'ютор устаткування та програмного забезпечення для IP відеоспостереження; СКД; ЦОД; Монтажне обладнання; Кабелі, СКС ‑ компоненти.

PATRUL, ПП

Україна
м. Львів

Продаж та гарантійне обслуговування відеореєстраторів для охоронних компаній та структур.

SEAL, Центр виживання та спеціальної підготовки, Громадська організація

Україна
м. Полтава

Центр ВСП «SEAL» пропонує нашим клієнтам на українському і міжнародному ринку не тільки типові проекти, політики і концепції, а й реалізує ексклюзивні, інноваційні рішення з комплексного забезпечення безпеки; розробляє унікальні, авторські програми підготовки для силових структур, недержавних служб безпеки і окремих осіб.

SEC GROUP, ТК, ТОВ

Україна
м. Київ

Основними напрямами діяльності SEC Group є прямі поставки, гуртова та роздрібна торгівля, проектування, монтаж та модернізація систем відеоспостереження, контролю та управління доступом, охоронно‑пожежної сигналізації, домофонних систем, тощо. SEC Group є партнером в Україні багатьох всесвітньо відомих брендів‑виробників систем безпеки: ATIS, YLI ELECTRONIC, TANTOS, FULL ENERGY, LIGHTWELL, WEILAI, AOYODI та ін.

VD MAIS, НВФ, ПП

Україна
м. Київ

Дистриб'юція електронних компонентів, вимірювальної техніки, електромеханічних виробів, виробництво друкованих плат, контрактне виробництво електроніки.

Асоціація приватних детективів України, Суспільна організація

Україна
м. Київ

Провідна громадська організація, яка об'єднує професійних приватних детективів України.

АЙ СІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Сигналізація нового покоління I‑SEE‑ це український продукт, що забезпечує миттєве інформування автовласника про дії, що спрямовані на пошкодження авто, спроби його крадіжки, а також надає дані онлайн‑трекінгу в разі викрадення.

Ай Ті Гранд, ТОВ

Україна
м.Полтава

Розробка, продаж і впровадження: системи відеоспостереження, охоронні системи, системи контролю і автоматизації.

Аладдін Сек'юріті Солюшенс (Locker's), ТОВ

Україна
м. Київ

Продукція компанії спрямована на захист інформації, що передається бездротовим шляхом. Виробництво екрануючих чохлів для смартфонів, кредитних карток, безконтактних автомобільних ключів, RFID міток, NFR чипів, тощо.

Асоціація професіоналів корпоративної безпеки України, ГО

Україна
м. Київ

Створення, структурування та розвиток ринку корпоративної безпеки України, включаючи його законодавче забезпечення, із застосуванням кращих практик корпоративної безпеки та корпоративного управління.

Бастіон‑Київ, Компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

Рішення та обладнання для інтегрованих систем безпеки.

Бизнес и безопасность, Журнал

Україна

Спеціалізоване видання.

Віатек, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка обладнання для відеоспостереження і контролю доступу. Є офіційним дистриб'ютором продукції відомих брендів Dahua і Hikvision в Україні; також представляємо продукцію UTEPO, Scene Electronics, Western Digital, Twist і ін.

Гіперіон Протекшн Сервісез, ТОВ

Україна
м. Київ

Надає широкий спектр послуг із забезпечення безпеки та управління ризиками в будь‑якому середовищі. Офіційний дистриб'ютор рішень «Умбра Україна».

Датагруп, ПрАТ

Україна
м. Київ

Передача даних, міжнародний транзит трафіку, супутниковий зв'язок.

Діджітал енд аналог сістемс, ТОВ

Україна
м. Київ

Обладнання та послуги по виявленню каналів витоку інформації; протидія витоку інформації; металодетектори для служб безпеки та ін.

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України

Україна
м. Київ

Є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв'язку, Національної системи конфіденційного зв'язку, формування та реалізації державної політики у сферах криптографічного та технічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв'язку спеціального призначення, урядового фельд'єгерського зв'язку, а також інших завдань відповідно до закону.

Доля і Ко., Лтд., ТОВ

Україна
м. Київ

Радіообладнання, цифрові системи радіозв'язку, транкінгові системи, професійні та споживчі радіостанції.

Домофонні системи

Україна
м. Київ

Системи відеоспостереження, охоронна сигналізація і системи контролю доступу. Є ексклюзивним дистриб'ютором обладнання Slinex, BAS‑IP і Інтерком в Україні.

ЕСервер

Україна
м. Київ

Постачальник пасивного обладнання для систем безпеки, СКС, СКУД. Серверні шафи, стійки 19 дюймів, захищені всепогодні шафи, антивандальні рішення.

Е С У, ТОВ

Україна
м. Київ

Комплексні рішення у сфері безпеки. Системи забезпечення охорони та безпеки периметру, державного кордону, об'єктів критичної інфраструктури.

Ексклюзив, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Кривий Ріг

Комплекс послуг по захисту інформації. Організація закритих абонентських груп абонентів стільникового зв'язку. Налаштування систем віддаленого зберігання даних. Пошук слабких місць в IT‑інфраструктурі підприємства. Організація захищених кімнат для переговорів та комплексний аудит існуючих.

Експерт, НВК, ТОВ

Україна
м. Київ

Спеціалізується на розробках, виробництві та постачанні криміналістичної техніки, обладнання, приладів і технічних засобів для правоохоронних органів. Також компанія є постачальником сучасної криміналістичної техніки, витратних матеріалів і програмного забезпечення провідних світових виробників.

Електрон, МП у формі ТОВ

Україна
м. Київ

Оповіщувачі світлозвукові; сповіщувачі відкриття; сповіщувачі затоплення; кнопки тривоги та відкриття; табло інформаційне; продукція для монтажу.

Інжінірінг‑Компані, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг

Основними сферами діяльності є: безпека, GDPR, IT‑технології, автоматизація, енергозбереження.

Інжен, ПКФ, ТОВ

Україна
Чернігівська обл.
м. Ніжин

Пріоритетний напрямок діяльності фірми розробка і виробництво пристроїв, приладів і наборів для огляду місця події експертами‑криміналістами правоохоронних органів, служб безпеки, судмедекспертами.

Інфініті, ПП

Україна
м. Київ

Виробник безконтактних пластикових карток для систем безпеки а також дисконтних карток з усіма видами персоналізації, 2‑tag та 3‑tag карток.

Інфозахист, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка і виробництво військових та цивільних систем радіомоніторингу та пеленгації, радарів. Розробка і виробництво унікальних засобів технічного захисту інформації і програмного забезпечення.

Інфоком, СП

Україна
м. Київ

Послуги інтернету, кібербезпеки, дата‑центру, передачі даних (приватні захищені мережі), біометричної ідентифікації (контроль доступу за допомогою сканеру вен долоні), послуги відеоспостереження та аналітики.

Каштан Компанія, ТОВ

Україна
м. Київ

Технічні засоби систем безпеки, відео нагляд, охоронна сигналізація, контроль доступу, комплектуючі систем відеонагляду.

Коніка Мінолта Україна, Дочірнє підприємство

Україна
м. Київ

Один з провідних постачальників комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, управління корпоративним контентом і професійним друком. Завдяки сучасним офісним технологіям і хмарному управлінню інформацією, мобільним і IТ‑послугам, наша історія ‑ це яскраві приклади створення продуктів і сервісів, необхідних для впровадження інновацій і забезпечення можливості роботи з будь‑якого місця у будь‑який час.

ЛанТек, ПП

Україна
м. Одеса

Оптова торгівля комп'ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням.

Лінія автоматики, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Боярка

Відеоспостереження, контроль доступу, автоматизація, розумннй будинок, автоматичні двері/ворота, захист товарів в рітейлі, системи пневмотранспортування, структуровані кабельні мережі.

Мир проектов

Україна
м. Київ

Інформаційний портал.

Мережі та Бізнес, Журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Оптокон Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання волоконно‑оптичних компонентів.

Пліт, ТзОВ, ВКФ

Україна
м. Львів

Виготовлення та монтаж периметрових систем огорож, ковані вироби та елементи, металеві сітки.

Праймтехплюс, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробник багатоканальних цифрових реєстраторів аудіоінформації «AMUR»; Системи об'єктивного контролю на об'єктах РТО AMUR‑SOCOR, ЦИФРА‑Р; Системи багатоканального оповіщення «ATRIS».

Промисловість в Фокусі, Журнал

Україна
м. Харків

Спеціалізоване видання.

Професійне об'єднання особистих охоронців, Громадська організація

Україна
м. Київ

Надання консультативної та практичної допомоги членам Організації у правовому захисті від посягань на їх законні права та інтереси; захист професійних та інших інтересів членів Організації; сприяння вдосконаленню нормативно‑правової бази у сфері надання послуг з особистої безпеки, а також якісної підготовки професійних особистих охоронців та кваліфікованого профільного інструкторського і викладацького складу; вдосконалення законодавства України в сфері охоронної діяльності та особистої безпеки.

Радіоаматор (Електрик)

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Рода‑Комп'ютер, ТОВ

Україна
м. Київ

Захищене ІТ обладнання для екстремальних умов експлуатації. Основні торгівельні марки: Roda і Terra (Німеччина).

Сайберіо, ТОВ

Україна
м. Київ

Діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем. Діяльність у сфері кібербезпеки.

СВ АЛЬТЕРА Київ, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор електротехніки і систем автоматизації. У портфелі компанії такі рішення та продукти для безпеки: пристрої керування та індикації для застосування у важких умовах експлуатації; поворотні системи стеження; системи та компоненти функціональної безпеки; серводвигуни та системи керування, позиціонування; мотор‑редуктори змінного струму Transtecno; лінійні та кутові системи вимірювання тощо.

Сигнал‑Авто, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник додаткового спеціального обладнання для автотранспорту. Ексклюзивний представник в Україні провідних світових компаній з виробництва світлосигнального обладнання Premier Hazard (Великобританія) і Code 3 (США).

Сілвері, ТОВ

Україна
м. Київ

Системний інтегратор, що спеціалізується на впровадженні рішень з побудови ІТ‑інфраструктури, інформаційної безпеки та автоматизації бізнес‑процесів.

Сімметрон‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор провідних міжнародних виробників та торгових марок електронних компонентів, обладнання та інструментів.

Сітка Захід Україна, ТОВ

Україна
м. Чернівці

Виробництво та продаж огорожі з металу.

Січ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво джгутів.

Скіф‑Капітал (каталог Безпека)

Україна

Спеціалізоване видання.

СЕА Електронікс Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво світлодіодних світлофорів і засобів керування дорожнім рухом, паркоматів і паркувальних систем.

Севен Системз, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж електронних замків і аксесуарів до них, також компанія займає лідируючі позиції на ринку контролю доступу, GSM сигналізацій, камер відеоспостереження та ін.

Селток Юкрейн Електронік, ТОВ

Україна
м. Київ

Оптова торгівля електронним і телекомунікаційним устаткуванням, деталями до нього.

Смарт Діфенс, ТОВ

Україна
м. Київ

Охоронне обладнання (детектори, радіостанції, охорона периметру).

Смарт‑Тех, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж принтерів Matica  для друку на пластикових картках. Друк пластикових карток (карти лояльності, карти для систем контролю доступу та ін.). Системи контролю доступу та відеоспостереження.

СТА електроніка, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпорт та продаж обладнання для систем безпеки. Дилер торгових марок Avigilon, Sensurity, Gmafcon, Gunnebo, Ronyo, Optex.

Укрохоронхолдинг, Охоронно‑Детективне Агентство, ТОВ

Україна
м. Бровари

Діяльність приватних охоронних служб.

Тек Стайл, ТОВ

Україна
м. Харків

Димогенератори для охоронних систем.

Техно‑ресурс, ТОВ

Україна
м. Київ

Система захисту від протікання води Gidrolock.

Технологія Україна, НВФ, ТОВ

Україна
м. Вінниця

Виробник кліматичного обладнання, призначеного для проведення дослідів.

Трайдент Дефенс, ТОВ

Україна
м. Дніпро

My Pol ‑ сучасний програмний комплекс комунікації між поліцією і громадянами.

Трител, ТОВ

Україна
м. Київ

Створення комплексних систем захисту інформації для провайдерів послуг Internet, корпоративних клієнтів і державних установ.

Українські Інфосистеми, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія є ІТ‑дистрибютором торгової марки Panasonic. Займається продажем, проведенням пусконалагоджувальних робіт і обслуговуванням телекомунікаційного обладнання торгових марок LG‑Erricsson, Newline, Digitus, Extreme Networks, Legrand, Allied Telesis та багатьох інших.

Форензік Текнолоджис, ТОВ (CONVERUS)

Україна
м. Київ

Продаж наукової світової мобільної технології виявлення обману EyeDetect, проведення досліджень на замовлення.

Фрунзе, Завод, ПАТ

Україна
м. Харків

Перфорований метал, секції огорожі, металеві меблі.

Хатіса, ІТК, ТОВ

Україна
м. Київ

Проектування, продаж та монтаж систем забезпечення безпеки та контролю. Представляють торгові марки EBS, Amiko, Aventura, eSurv.

Центр‑Сітка, Завод, ТМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Провідна вітчизняна виробнича компанія по виготовленню сучасних систем огорожі, захисних загорож, широкого асортименту продукції, призначеної для захисту об'єктів.

Чайка, Школа Автодрому, ТОВ

Україна
м. Київ

Школа контраварійного водіння. Проведення тренінгів: починаючий водій, контраварійне водіння, спортивні програми.

Юго‑Запад, Агентство Інформаційної Безпеки, ТОВ

Україна
м. Одеса

Розробка і впровадження комплексної системи безпеки; виробництво датчиків охорони периметра.