Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XII МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ. ВІДНОВЛЮВАНА ЕНЕРГЕТИКА‑2019

Під дахом Міжнародного виставкового центру (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) з 5 по 7 листопада відбувся ключовий захід, присвячений шляхам переходу до альтернативного опалення без газу, перевагам використання відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива, енергоефективним проектам модернізації підприємств, передовим енергозберігаючим технологіям і матеріалам в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК ‑ ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019».

Організатор виставки: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Асоціації міст України.

В урочистій церемонії відкриття 5 листопада взяли участь почесні гості:
- Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
- Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
- Хорєв Михайло Юрійович – Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
- Ткаченко Іван Анатолійович – Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
інші почесні гості.

Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» вкотре стала знаковою та очікуваною подією для демонстрації учасниками їх кращих розробок у сфері енергозбереження та відновлюваних джерел енергії. Цього року 71 підприємство з 9 країн світу (Австрія, Білорусь, Італія, Латвія, Німеччина, Польща, Туреччина, Україна, Чехія) презентували як власну продукцію, так і продукцію виробництва Великобританії, Словенії, США, Тайваню та багатьох інших.

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»З кожним роком відновлювана енергетика в Україні набирає неабияких обертів та приваблює все більше інвесторів. Так, зарубіжними експонентами, які спеціалізуються на відновлюваних джерелах енергії, стали: «Ecoprogetti» (Італія), «Energy 5» (Польща), «Ideal Energy» (Туреччина), «Profec Ventus» (Німеччина); вітчизняними учасниками у цьому напрямку виступили: «Metexpert», «Будпостач», «Вольф Систем», «Екотехнік», «Передові Технології», «Пролог Семікор», «Спеціалізовані Енергетичні Технології» та інші.

Котельне обладнання є невід'ємною складовою як житлового, так і промислового сектору, адже воно використовується для забезпечення споживачів теплом та гарячою водою. На цьогорічній виставці були представлені компанії, які працюють у цьому напрямку:
«Avogadro Energy» (Італія), «John Greaves Energy», «Polytechnik Biomass Energy» (Австрія), «Аісс Груп», «Котлозавод «Крігер», «Ліка‑Світ», «Металіст», «Устимівський котельно‑механічний завод» та багато інших.

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»Зростання цін на традиційні енергоносії робить використання біопалива (зокрема, пелет і брикетів) у побутових та промислових цілях все більш актуальним, про що свідчить участь у виставці як українських, так і зарубіжних компаній: «RMP» (Латвія), «Він‑Пелета», «ТБЗ Ляховичский» (Білорусь), «Файервуд».

Ознайомлюючись із напрацюваннями учасників виставки, Голова Держенергоефективності Сергій Савчук відзначив, наскільки активно розвивається біоенергетика в Україні. Цьому сприяли впроваджені законодавчі стимули.

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»Особливої уваги заслуговує стенд щорічного учасника виставки ‑ Торгового відділу Посольства Австрійської Республіки в Україні (Advantage Austria). Цього року на колективному стенді 8 австрійських компаній презентували свою продукцію та послуги для підвищення енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії, систем опалення, біогазу та ін. Відносини двох країн відіграють важливе значення для економічного та політичного співробітництва, сприяють обміну досвідом та інформацією в галузях економіки, досліджень, технологій. А щорічна участь у виставці австрійських компаній ще раз підтверджує зацікавленість обох держав у подальшому розвитку торговельно‑економічних відносин та створенні сприятливих умов для ведення бізнесу.

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»Дебютант виставки ‑ компанія «Бі Солюшнз» ‑ викликав живий інтерес аудиторії, адже вперше на експозиції була представлена технологія будівництва веж для зберігання енергії.

Компанія «Прана Платінум», в свою чергу, презентувала нову лінійку сучасних енергоефективних рішень вентиляції для приміщень житлового, громадського, промислового призначення. Рекуператори цієї серії отримали нові можливості моніторингу стану повітряного середовища завдяки датчикам вологості, атмосферного тиску, температури, якості повітря.

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»На стенді «Котлозавод «Крігер» всі три дні роботи виставки було багатолюдно. Окрім основної спеціалізації компанії, а саме виробництва котельного обладнання, на експозиції був представлений вітрогенератор, який викликав фурор серед відвідувачів. Варто зазначити, що на семінарі Громадської спілки «Українська вітроенергетична асоціація» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив особливості вітчизняної вітроенергетики, що займає друге місце серед секторів «чистої» енергетики за темпами введення об'єктів.

Тепловими насосами, системами енергозбереження, освітлення, вентиляції та кондиціонування, паровими турбінами, акумуляторними батареями урізноманітнили виставку наступні компанії:
«Apator Metra» (Чехія), «Howden» (Німеччина), «MuoviTech», «Автономні Джерела Струму», «Електромир‑Київ», «Еталон Прилад», «Санта‑Інжбуд», «Світеко» та багато інших.
Перелік учасників та Фотозвіт

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019»Вперше на експозиції цьогорічної виставки була розташована презентаційна локація, де вітчизняні та зарубіжні експоненти скористалися нагодою розказати про свої професійні досягнення ‑ нові проекти, продукцію, партнерів тощо. Так, неабияку зацікавленість викликала презентація на тему: «Наше бачення переходу на нові джерела енергії до 2050 року» від голландської компанії OSGP Alliance.
Презентації учасників

Цікава ділова програма за участю високих посадових осіб щорічно доповнює виставку «Енергоефективність. Відновлювана енергетика». В рамках XV Міжнародного Конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» та виставок пройшло більше 20 заходів на важливі теми сьогодення з енергоефективності та енергозбереження, такі як: розвиток сектору відновлюваних джерел енергії з урахуванням сучасного стану ринку електроенергетики України; кліматична та енергетична трансформація; створення ОСББ, як мотивація до підвищення рівня енергоефективності будинків; енергоефективність в промисловості; необхідність та перспективи збереження централізованого теплопостачання в Україні; Європейська Енергетична Відзнака ‑ інструмент ефективного управління енергією тощо. Організаторами заходів виступили: Міністерство розвитку громад та територій України, Київська міська державна адміністрація, галузеві асоціації: Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація», Асоціація «Енергоефективні міста України», Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» (БАУ), Асоціація з енергоефективності та енергозбереження, Асоціація міст України, Асоціація управителів житла, міжнародні організації: Швейцарське Бюро співробітництва, Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та багато інших.

«Збереження та розвиток системи централізованого теплопостачання міст є пріоритетним питанням для Мінрегіону. Адже ми не хочемо бути заручниками газових систем. Цьогоріч прийнято ряд нормативно‑правових актів, направлених на підвищення енергоефективності будівель та обліку енергоресурсів». Про це сказала Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак під час відкриття Конгресу та виставок.

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, який також взяв участь в офіційній церемонії відкриття Конгресу та виставок, зазначив, що для забезпечення високої якості надання послуг всі муніципалітети потребують новітніх технологій, і цей захід ‑ чудова нагода ознайомитися з новітніми рішеннями галузі, а також залучити бізнес до співпраці.
Ділова програма

ХII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019», як і завжди, пройшла одночасно з виставками: «КомунТех», «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства». Сумісний формат проведення вищезгаданих заходів дозволив ще більшому колу відвідувачів ознайомитисяз вітчизняними та світовиминовинками суміжних галузей, отримати повну та достовірну інформацію про стан ринку, обмінятися досвідом, знайти партнерів, взяти участь у заходах ділової програми тощо.

Цього листопада Міжнародний виставковий центр зібрав на своїй території 327 підприємств з 15 країн світу на площі більше 17 000 м2; кількість відвідувачів склала 8 515. Такі показники свідчать про ефективність проведення вищезазначених виставкових заходів, які вже зайняли гідне місце на міжнародному рівні.

Від імені організаторів виставки, дякуємо всім учасникам та відвідувачам за співпрацю та чекаємо Вас на XIII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2020» (10‑12 листопада), підготовка до якої вже розпочалась!

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2019

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2019

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2019

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2019

Виставка Енергоефективність. Відновлювана енергетика 2019