Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
VII СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА ‑ 2019

З 5 по 7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019». Захід об'єднав постачальників екологічних технологій, розробок, послуг, впровадження яких сприятиме екомодернізації підприємств, охороні навколишнього середовища та формуванню екокультури взагалі.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»Виставка розпочала свою роботу з урочистої церемонії відкриття, яке пройшло 5 листопада. В ньому взяли участь почесні гості:
- Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
- Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
- Хорєв Михайло Юрійович – Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
- Ткаченко Іван Анатолійович – Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
інші почесні гості.

На експозиції відвідувачі мали змогу ознайомитися з усім циклом переходу до екологічної безпеки: від консультацій, розробки та отримання документів у сфері екології до готових зразків сучасного екологічного обладнання.

Приємною особливістю виставки «Екологія підприємства» нинішнього року є вихід на український ринок закордонних підприємств з розробками для застосування в різних галузях промисловості.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»Щорічно учасники пропонують повний спектр послуг у сфері екології, геодезії, розробці науково‑технічної та проектної документації. Ознайомитися з ними можна було на стендах компаній: А.S. «Dekonta», (Чеська республіка), ТОВ «Інтер‑Еко», ТОВ «Екоресурс», ТОВ «Експертний центр» та інших.

Провідні українські та міжнародні виробники, які працюють у сфері очищення промислових викидів у повітря, фільтрувальних газо‑ та пилоочисних систем та матеріалів, представили свою продукцію на цьогорічній експозиції, серед яких: Qingdao Greatwall Industry CO., Ltd (Китайська народна республіка) ТОВ «Фабрика рукавних фільтрів», ТОВ «Енергомашекологія, Консорціум».

Серед експонентів необхідно також зазначити підприємства ПрАТ «Кременчуцький завод технічного вуглецю» та «Ferrexpo plc», до складу якого входять три гірничо‑збагачувальних комбінату. Компанії запропонували спеціалістам галузі ознайомитися зі своїми екологічними програмами, що вже впроваджені на підприємствах.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»Дебютантами виставки стали компанії: ТОВ «ШимЮкрейн», ТОВ «Рубін, Лабораторно‑експертний центр», ТОВ «Карстех», ТОВ «Айті‑Інжиніринг». Ці підприємства продемонстрували широкому колу відвідувачів найновіше обладнання, датчики та контрольно‑вимірювальні пристрої для збору та аналізу метеоданих, моніторингу‑контролю забруднення навколишнього середовища. Своєю участю вищевказані компанії підтвердили загальну зацікавленість підприємств в екологізації виробництва.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»«Експозиція Електротранспорту» за роки проведення виставки «Екологія підприємства» стала її невід'ємною частиною. Як і завжди, постійні та нові учасники широко представили все необхідне для розвитку галузі електротранспорту в Україні: новий електроавтобус, електромобілі Cenntro Metro, ZhiDou D2, зарядні станції тощо.
Перелік учасників

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»В рамках виставки «Екологія підприємства‑2019» вже традиційним стало проведення щорічної стратегічної ЕКОконференції: «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: шукаємо рішення» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), яку можна сміливо позиціонувати, як найбільш авторитетний профільний захід промислової екології. Серед відвідувачів: фахівці екологічних служб підприємств‑природокористувачів з усіх регіонів України, представники профільних міністерств і відомств, експерти наукових організацій, розробники нормативної екологічної документації.

За роки існування виставка стала важливим майданчиком для зустрічі фахівців різних галузей, що піклуються про екологізацію виробництва в країні.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства ‑ 2019», як і протягом останніх років, пройшла одночасно з виставками «AQUA UKRAINE», «КомунТех/ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», що дало можливість фахівцям ознайомитись з широким спектром технологій і продукції взаємопов'язаних галузей.

Цьогорічний комплекс цих виставкових проектів, які пройшли в Міжнародному виставковому центрі, зібрав на своїй території 327 підприємств з 15 країн світу на площі понад 17 000 кв. м.

8 515 відвідувачів‑спеціалістів ознайомилися з вітчизняними та світовими новинками суміжних галузей, отримали повну й достовірну інформацію про стан ринку, обмінялися досвідом, знайшли партнерів, взяли участь в заходах ділової програми.

Виставка Екологія підприємства 2019

Виставка Екологія підприємства 2019

Виставка Екологія підприємства 2019

Виставка Екологія підприємства 2019

Виставка Екологія підприємства 2019