Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

ARPOL Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.

Польща

Ручні інструменти, електроінструменти, обладнання для майстерень, мобільні майстерні, спеціальні військові інструменти для літаків, системи освітлення.

Bahco, Представництво в Україні

Швеція

Гідравлічний і пневматичний інструмент, інструмент для авіаційної індустрії, інструмент для мікроелектроніки.

Beatronic Suіpply ApS.

Данія

Електронне, вимірювальне та випробувальне обладнанням, електронні компоненти. Сфери застосування: авіація, ОПК, електроніка.

Depicon BVBA

Бельгія

Надання консалтингових послуг авіакосмічним компаніям з розвитку бізнесу. Клієнти: Esterline Group, EuroAvionics, Aerosonic, Skytrac. Aerosimulators, HTMS (Hight Tech Metal Seals), (Un) Manned.

Drabpol sp. J.P. Drabczynski I Wspolnik

Польща

Військовий підрозділ обслуговує проекти, пов'язані з підвищенням рівня безпеки Республіки Польща.

Flir Detection, Inc.

США

Засоби виявлення хімічних, біологічних, вибухових речовин та радіації. Мас‑спектрометрична продукція.

IVService s.r.o.

Чехія

Постачання вимірювального, технологічного та випробувального обладнання. Представник та дистриб'ютор EMC Partner, ETS‑Lindgren, Laird, Weinschel Associates.

Rohde & Schwarz Österreich GesmbH,
представництво в Україні

Австрія

Виробництво електронного обладнання для контролю і вимірювань, систем управління цивільним повітряним рухом, обладнання для радіомоніторингу та радіолокації.

Rockwell Collins France

США

Авіоніка для вертольотів та літаків, обладнання зв'язку та навігації, зв'язок між бортовими та розважальними системами.

Terra Hexen Group

Польща

Системи "анти-дрон", спрямовані на захист від загроз, пов'язаних із спостереженням або нападами з використанням безпілотних повітряних апаратів.

Vestel Savunma Sanayi A.S.

Туреччина

Надає послуги для оборонної промисловості в якості дочірньої компанії Групи компаній VESTEL, яка є флагманом ZORLU Group.

WBE lectronics S.A.

Польща

Розробка та виробництво безпілотних літальних апаратів.

CrewShop, the aviation culture shop

Україна
м. Київ

Забезпечує:
‑ постачання авіаційного спорядження, витратних матеріалів та компонентів авіаційної техніки. Є офіційним дистриб'ютором відомих світових брендів Garmin Aviation, AircraftSpruce & Co, DavidClark, Eastern Aero Marine, Design4Pilots, US Wings, Sporty's, Plantronics, Pilot USA та ін.;
‑ в команді CrewShop активно працюють професійні пілоти й інженери, а також представники інших авіаційних професій, які мають навики експлуатації різних одиниць легкої та важкої авіаційної техніки, систем і обладнання, пройшовши шлях від ДТСААФ, ТСОУ до сучасних міжнародних авіаційних структур. Ми залюбки поділимося досвідом і допоможемо загалом розвитку авіації в нашому регіоні та світі;
‑ організація та об'єднання ініціативних спеціалістів і прихильників авіації. Підтримка і просування перспективних проектів, авторських видань та починань, здатних зберегти досвід попередніх поколінь авіаторів.

FlyingBike‑2018

Україна
Донецька обл.
м. Краматорськ

Розробка літальних апаратів.

Hammer Медіа Групп, ТОВ

Україна
м. Київ

Перший всеукраїнський каталог інструментів від провідних світових та вітчизняних брендів. Контактна інформація продавців і сервісних центрів. Статті, тести, відгуки.

SkyWideSystems

Україна
м. Київ

Парашутні системи спеціального призначення, рятувальні та вантажні парашутні системи. Тренувальні парашутні системи. Інші парашутне спорядження і комплектуючі.

VD MAIS, НВФ, ПП

Україна
м. Київ

Розповсюдження електронних компонентів, вимірювальної техніки, електромеханічних виробів, виробництво друкованих плат, контрактне виробництво електроніки.

Авіакон, Конотопський авіаремонтний завод, ДП

Україна
м. Конотоп

Ремонт та переобладнання вертольотів типу МІ всіх модифікацій.

Авіа Партс, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Компанія надає послуги з модернізації, відновлення, поточного ремонту вузлів, агрегатів, і іншого устаткування льотних апаратів сімейства АН, і так само їх гарантійного та сервісного обслуговування. За заявкою замовника поставляємо необхідні запасні частини та комплектуючі вироби. Спеціалізується на виконанні інжірінгових послуг з проектування, будівництва та реконструкції цивільних і промислових об'єктів на території України.

Авіаційні системи України, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка і виготовлення безпілотних авіаційних комплексів. БПЛА картографування.

Авіаційно‑космічні системи і технології, ТОВ

Україна
м. Київ

Науково‑технічні розробки в авіаційно‑космічній галузі, послуги з недержавної експертизи товарів, експорту та імпорту товарів.

Авиация и время, Науково‑популярний авіаційний журнал

Україна
м. Київ

Журнал видає Видавничий центр "Аерохобі". З 1992 р. вийшло 166 номерів, що розповідають про літальні апарати, авіацію у війнах, сучасні тенденції світової авіації та ін. Статті проілюстровано оригінальними кресленнями та фотографіями. Журнал користується популярністю в Україні та має прихильників по всьому світу. Видається російською мовою.

Авиация общего назначения, Науково‑технічний центр авіації загального призначення, ТОВ

Україна
м. Харків

"Авиация общего назначения" ‑ щомісячний журнал для аматорів і професіоналів, повністю присвячений АЗП. Протягом 20 років ми інформуємо читачів про світові та вітчизняні досягнення в галузі розробки, сертифікації, виробництва і використання техніки, призначеної для експлуатації в авіації загального призначення. Видавець ‑ ТОВ НТЦ АЗП.

Автоконтроль, НВП, ПП

Україна
м. Львів

Автоматизований контроль бортового обладнання літальних апаратів.

АДМ Електрік, ТОВ

Україна
м. Київ

Компетенції в області бортової кабельної мережі, систем розподілу і захисту електроживлення: ‑ тривимірне проектування; ‑ електричне проектування ; елементна база; ‑ нормативні документи; технології виготовлення, обслуговування та ремонту.

Адрон, НВФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка комплексів захисту літальних апаратів від керованих ракет, боєприпасів, систем їхнього наведення, прицільних систем. Дослідження інфрачервоної помітності об’єктів.

Аеропорти України, Асоціація цивільної авіації

Україна
м. Київ

Громадська організація, створена для сприяння розвитку аеропортів, впровадження новітніх технологій у виробничій діяльності, вдосконалення взаємодії усіх учасників технологічних процесів аеропортової діяльності.

Аерос, ТОВ

Україна
м. Київ

ТОВ "АЕРОС" виробник надлегких літальних апаратів: двомісних літаків "Sky Ranger", мотодельтапланів двомісних "Aерос‑2" та одномісних "ANT", дельтапланів, парапланів, підвісних систем та багато інших аксесуарів. Продукція АЕРОС сертифікована DULV (німецька асоціація пілотів НЛА) та DHV (німецька асоціація дельтапланерного спорту).

Аеротех, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Розробка та виробництво електроніки для аерокосмічної галузі, повне технічне обслуговування, поточний і капітальний ремонт.

Амтул, ТОВ

Україна
м. Київ

Авіаційний інструмент для авіакосмічної промисловості.

Анвіт, ПП

Україна
м. Київ

Багатоканальні вимірювальні системи для дослідження двигунів, конструкцій. Датчики крутильного моменту, деформації, переміщення.

Антонов, ДП

Україна
м. Київ

Реалізує повний цикл створення літака - від передпроектних наукових досліджень до побудови, випробувань, сертифікації, серійного виробництва та післяпродажного обслуговування.

Арсенал, КП СПБ

Україна
м. Київ

Розробляє і виготовляє оптичні та оптико‑електронні прилади для космічної, авіаційної та наземної техніки військового та цивільного призначення.

Арсенал‑Україна, ТД, ТОВ

Україна
м. Київ

Провідний оператор на ринку металургійної та хімічної сировини, металів і сплавів, який володіє розвинутою виробничою і технічною базою.

Артем, ДАКХ

Україна
м. Київ

Виготовлення спеціальної та авіаційної техніки: авіаційні ракети, протитанкові керовані ракети, засоби захисту літаків і гелікоптерів, агрегати та обладнання для авіації.

Артем, МФ, ДП

Україна
м. Київ

Виробництво спеціалізованої авіаційної техніки, товарів народного споживання; надання поліграфічних послуг; комерційна діяльність; виготовлення продукції із застосуванням дорогоцінних матеріалів.

Атлон Авіа, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво повітряних літальних апаратів.

Банг і Бонсомер, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачальник сировини та обладнання для авіакосмічної індустрії.

Бі Пітрон Черкаси, ТОВ

Україна
м. Черкаси

Оптова торгівля, проектування та виробництво електротехнічної продукції. Впровадження програмних комплексів підготовки виробництва в машинобудуванні.

Бібус Металс, ТОВ

Україна
м. Київ

Нікель, нікелеві сплави, титан, титанові сплави у формі труб, листів, кругів.

Віаком, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання повного спектру активних, пасивних компонентів, у тому числі спеціального застосування, серед яких продукція Amphenol, Harwin, Tyco, Carling Tech, Saft і Vitzro Cell, Vicor, Altera, NXP та ін.

Bертол, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво, постачання та виконання ремонту авіаційних запчастин, агрегатів і комплектуючих для вертольотів типу Ми, Ка, літаків типу АН, Як, Ил, L‑39, Су, МиГ.

Гальванотехніка, ДП, Київський завод "Радар", ПАТ

Україна
м. Київ

Виробництво друкованих плат, клавіатур та гальванопокриттів.

Генератор, Завод, ДП

Україна
м. Київ

Виготовлення та ремонт приладів НВЧ, ремонт і модернізація ЗРК малої і середньої дальності.

Гідробест, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Петрівське

Виготовлення рукавів з приєднувальною арматурою високого та низького тиску, фрикційних гальмівних дисків, сильфонів і сильфонних компенсаторів для авіаційної техніки.

Гіропракт, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво легких повітряних суден.

ДеВіРо, ВІК, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Розробка та виробництво безпілотних літальних апаратів.

Декада, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Швейцарські годинники LUMINOX.

Державний науково‑дослідний інститут авіації

Україна
м. Київ

Міжгалузева науково‑дослідна установа у складі Національного авіаційного університету. Науково‑технічна діяльність з питань розробки, модернізації і експлуатації військової та цивільної авіаційної техніки.

Діагностичні прилади, НВФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж обладнання для неруйнівного контролю.

ДІНТЕМ, УНДКТІ, ДП

Україна
м. Дніпро

Проведення науково‑дослідних та дослідно‑конструкторських робіт (НДДКР) і розробка рецептур гум та ГТВ на їх основі для комплектації ракет‑носіїв, космічних апаратів та їх складових частин, виробів бронетехніки, авіації, суднобудування, залізничного транспорту.

Дніпровський завод спеціальних труб, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Виробник труб, прутків, проволоки, крутозогнутих відводів з нержавіючих, жаростійких сталей і сплавів, титану, а також тугоплавких металів. Послуги з глибокого свердління.

Електронприлад, ПАТ, НТК

Україна
м. Київ

Підприємство має виробничу базу і технологічні цикли, які дозволяють виготовляти комплектуючі вироби авіаційної техніки будь‑якої складності

Електроприлад, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво прецизійних потенціометрів типу: ПТП, ППМЛ і ПЛП. Використання в датчиках лінійних та кутових переміщень.

Елсис, ТОВ

Україна
м. Полтава

ТОВ "Елсис" з 1991р. займається розробкою та серійним виробництвом електронних приладів НВЧ діапазону загального та спеціального призначення, в тому числі для модернізації РЛС та ЗРК, таких як малошумлячі підсилювачі, підсилювачі потужності, захисні пристрої, передавачі та приймачі для сучасних РЛС. ТОВ "ЕЛСИС" сертифіковане згідно стандарту ISO 9001:2015.

Євромастила, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво систем паливозабезпечення, контролю якості та кількості нафтопродуктів. Проектування та будівництво паливозаправних комплексів аеропортів.

Завод 410 цивільної авіації, ДП

Україна
м. Київ

Діагностика, ремонт, технічне обслуговування, переобладнання і модернізація літаків і вертольотів.

Івченко‑Прогрес, ДП

Україна
м. Запоріжжя

Сфера діяльності: проектування, виготовлення, випробування, доведення, сертифікація, постановка на серійне виробництво і ремонт газотурбінних двигунів авіаційного і промислового застосування.

Інженерне бюро авіаційного інституту, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробка та виробництво пристроїв з радіоканалом для зважування і визначення центрування повітряних суден (авіаційні ваги), нестандартного обладнання.

Інспецпром, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво зброї та боєприпасів, наземного обладнання для обслуговування вертольотів, спеціалізованої датчикової апаратури, тари для боєприпасів.

Кім, Українсько‑Польське Спільне Підприємство

Україна
м. Львів

Для любителів техніки: моделювання точних копій літаків, кораблів, гелікоптерів, бронетанкової техніки тощо. Все в масштабі.

Київське Воздухоплавне Товариство, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія "Київське воздухоплавне товариство" здійснює польоти на повітряних кулях, навчає пілотів теплових аеростатів, володіє єдиною в Україні школою пілотів ТА, куди приїжджають навчатися і з інших країн. Польоти здійснюються на повітряних кулях чеських та англійських виробників.

Київське центральне конструкторське бюро арматуро будування, ПАТ (Київське ЦКБА)

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво трубопровідної арматури для атомних електростанцій та пневмо‑гідроагрегатів для авіакосмічної галузі.

Кода, Українсько‑американське ТОВ

Україна
м. Харків

Високоточні вимірювальні засоби: Renishaw (Великобританія); Hexagon MI, ROMER, LEICA (Швейцарія); Riftek (РБ), ARTEC (США); VEGA (Німеччина).

Колор С.І.М., ТОВ

Україна
Рівненська обл.
смт. Клевань

Матеріали для дорожньої розмітки/нанесення дорожньої розмітки; Програма для авторемонту Car Refinishes; Матеріали для промислових покриттів; Синтез смол.

Коннектор, АТ

Україна
м. Харків

Виробник і розробник електричних з'єднувачів для авіаційно‑космічної техніки. Продукція має сертифікати і використовується для комплектування літаків та гвинтокрилів. Виготовляються з’єднувачі по світовому стандарту ARINC600.

Контрон‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво міжнародного холдингу Kontron AG. Спеціалізація: виробництво вбудованого комп'ютерного обладнання для подальшого застосування в авіаційно‑космічних системах і системах військового призначення.

Красилівський агрегатний завод, ДП

Україна
Хмельницька обл.
м. Красилів

Виготовлення, технічне та сервісне обслуговування стандартного навісного обладнання для винищувачів МіГ‑29, СУ‑27, СУ‑24 та ЯК. Участь у виготовленні протитанкового ракетного комплексу "Стугна‑П" та автомата "Малюк".

Курс, НПК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Розробка та виготовлення електронних пристроїв для авіаційної техніки.

Куртаж, ТОВ

Україна
м. Кропивницький

Виробництво одягу для цивільної та військової авіації, силових структур, учбових закладів. Взуття для ВПС.

Лорта, Львівський державний завод, ДП

Україна
м. Львів

Виробництво виробів до зенітно‑ракетних комплексів, бортової та наземної апаратури, радіолокаційних станцій.

Лтава, Завод, ПрАТ

Україна
м. Полтава

Розробка і виготовлення електронних компонентів: з'єднувачів електричних; комутаційних виробів; контактних пристроїв, розеток з'єднувальних, супутників‑носіїв для ІС.

Луч, ДККБ, ДП

Україна
м. Київ

Розробка, виробництво, ремонт, модернізація та утилізація керованих засобів ураження.

Львівський державний авіаційно‑ремонтний завод, ДП

Україна
м. Львів

Ремонт авіаційної техніки військового призначення. Спеціалізація заводу - фронтові винищувачі і винищувачі‑бомбардувальники типу "МіГ".

Матриця технологій, ТОВ

Україна
м. Київ

Безпілотні літальні апарати.

Меридіан ім. С. П. Корольова, ВАТ

Україна
м. Київ

Виробництво радіовимірювальної апаратури (аналізатори спектру, прилади вимірювання часу, синтезатори і генератори частоти, апаратура спеціального призначення), радіоприймачів, засобів персоналізації комп'ютерних і телекомунікаційних систем.

Міжнародне товариство моделістів з пластику Бориспіль Україна, ГО (IPMS Borispil UA)

Україна
м. Бориспіль

Масштабні моделі: авіація, фігури, флот, бронетехніка, автомобілі, діарами, цивільна наземна техніка.

Мікродіс, ТОВ

Україна
м. Одеса

Fischer Connectors виробник високоякісних роз'ємів. Латунні та пластмасові корпуси в багатополюсному, коаксіальному, тріаксіальном або гібридному виконанні ідеально підходять для використання в складних і жорстких умовах. Різні рішення з виробництва кабельних збірок. Офіційний представник Fischer Cоnnectors в Україні.

Мігремонт, Запорізький державний авіаційний ремонтний завод, ДП

Україна
м. Запоріжжя

Модернізація, середній (капітальний) ремонт і ремонт за технічним станом літаків Су‑27, Су‑25, Су‑17 всіх модифікацій, їх агрегатів і систем, а також технічний супровід експлуатації літаків зазначених типів.

Мотор, Луцький ремонтний завод, ДП

Україна
м. Луцьк

Здійснює ремонт авіаційних двигунів АЛ‑21Ф3 (до літаків Су‑17, Су‑22, Су‑24), АЛ‑31Ф (до літаків Су‑27, Су‑30), РД‑33 (до літаків МіГ‑29).

Мотор Січ, АТ

Україна
м. Запоріжжя

Розробка, виробництво, супровід в експлуатації і ремонт авіаційних двигунів, автоматизованих газотурбінних електростанцій, газоперекачувальних агрегатів і газотурбінних приводів.

Моторімпекс, Харківська зовнішньо торгівельна фірма, ТОВ

Україна
м. Харків

Гідравлічне обладнання, гідравлічні системи, системи змащування.

МС Авіа-Грейд, НВФ, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Модернізація та технічне обслуговування вертольотів типу Ми‑8, Ми‑2, Ми‑24, W‑3, а також установка авіоніки та засобів захисту.

НАРП, Миколаївський авіаремонтний завод, ДП

Україна
м. Миколаїв

Капітальний і середній ремонт різних типів літаків і двигунів, а також корабельних газотурбінних установок і комплектуючих виробів.

Національний авіаційний університет

Україна
м. Київ

Експериментальне двомоторне безпілотне повітряне судно М‑7Д "Небесний патруль". Мобільний безпілотний комплекс М‑10 "Око 2". Акустична система спостереження "Трембіта‑М". Інші розробки.

Наука и техника, Журнал, Видавець ‑ ППФ Відродження

Україна
м. Київ

Журнал популярно і цікаво розповідає про історію та сучасний стан науки і техніки. Велику увагу приділено історії та розвитку стрілецької зброї, сухопутного озброєння, авіації та космонавтики, флоту.

Небо України, Корпорація, НВО

Україна
м. Київ

Створення, організація виробництва, ремонту, модернізації та реалізації ЗРК, РЛС, АСУ, комплексів управління повітряним рухом, літальних апаратів, засобів зв'язку та систем захисту інформації.

Новатор, ДП

Україна
м. Хмельницький

Виробництво бортового радіоелектронного, радіолокаційного, радіонавігаційного та іншого обладнання для авіаційної та аерокосмічної галузей.

Оборудование и инструмент, Журнал

Україна

Міжнародний інформаційно‑технічний журнал.

Одеський авіаційний завод, ДП

Україна
м. Одеса

Ремонт та модернізація літаків МіГ‑21, МіГ‑23, МіГ‑27, L‑39, Як‑52; ремонт авіадвигунів, агрегатів літаків, виготовлення всіх видів гумотехнічних виробів, що працюють в середовищі авіаційного палива та мастил для будь‑яких видів авіатехніки; виготовлення будь‑яких елементів засклення з органічного орієнтованого і неорієнтованого скла на будь‑які типи авіаційної техніки.

Оніко, МПТВП

Україна
м. Київ

Продаж продукції для неруйнівного контролю.

Оризон‑навігація, ДП

Україна
Черкаська обл.
м. Сміла

Розробка і виробництво супутникового навігаційного обладнання систем GPS і ГЛОНАСС.

ОЦ Профекс, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор продукції Pelitm - ударостійки захисні кейси та контейнери, а також професійне освітлювальне обладнання (ліхтарі та мобільні освітлювальні установки).

П'єзосенсор, ТОВ

Україна
м. Чернігів

П'єзоелектричні перетворювачі вібрації, перетворювачі переміщення в сигнал 4‑20 мА,тахометри, апаратура для калібрування.

Патріот‑Україна, АНГ, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Виробник новинки на авіаційному ринку ‑ 5‑ти місний літак нового покоління LA50 Patriot UA, виконаний із сучасних композитних матеріалів.

Південний машинобудівний завод ім. О.М. Макарова, ВО, ДП

Україна
м. Дніпро

Серійне виробництво зразків сучасної ракетно‑космічної техніки, космічні апарати, авіаційні агрегати, продукцію виробничо‑технічного призначення. Сучасне оброблююче обладнання дозволяє здійснювати високоточну обробку вузлів для ракет‑носіїв та агрегатів шасі літаків АН‑140/148/158.

Південне, КБ, ДП

Україна
м. Дніпро

Відома і визнана у світі науково‑конструкторська організація з розробок ракетно‑космічної техніки. Спільно зі своїми партнерами комплексно розробляє і здає "під ключ" складні наукомісткі проекти.

Пластікс‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб’ютор полімерних матеріалів: авіаційного акрилу, полікарбонату, композитних матеріалів, авіаційних плівок та клейких стрічок, інженерних пластиків тощо.

Пліт ТЗоВ, ВКФ

Україна
м. Львів

Виготовлення та монтаж периметрових систем огорож, ковані вироби та елементи, металеві сітки.

Полімер, ВКФ, ПП

Україна
м. Запоріжжя

Обладнання літальних апаратів (бортове обладнання та системи): системи навігації; бортові системи зв’язку; електрообладнання та інше.

Прогрес, НВК, ДП

Україна
Чернігівська обл.
м. Ніжин

Розробка і виробництво складних оптико‑електронних приладів і гіроскопічних пристроїв, що використовуються в озброєнні.

Прогрес, СЗТФ, ДП

Україна
м. Київ

Реалізація сучасної військової техніки поточного виробництва та технологій.

Прогрестех‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Інжинірингові послуги й інноваційні конструкторські рішення для провідних світових виробників авіатехніки та автоконцернів. Розробка повного пакету проектної документації для інфраструктури аеропортів та інших об'єктів цивільного призначення. Аналіз аеродромних покриттів із застосуванням неруйнівних засобів контролю.

Промышленность в фокусе, Журнал

Україна
м. Харків

Інформаційно‑аналітичний міжнародний технічний журнал "Промышленность в ФОКУСЕ" активно допомагає своїм партнерам: передплатникам (директори найбільших промислових підприємств України, головні фахівці технічних підрозділів заводів, керівники середніх і малих підприємств), рекламодавцям ‑ всім читачам ‑ успішно вирішувати нагальні виробничі питання, знаходити ділових партнерів, ринки збуту, цілеспрямовано вкладати оборотні кошти.

Промоборонекспорт, ДЗТІП

Україна
м. Київ

Експорт та імпорт товарів та послуг військового та спеціального призначення, які виробляються/надаються українськими підприємствами.

Промтехкомплект‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання спеціалізованої кабельно‑провідникової продукції, електричних з'єднувачів, електронних компонентів, електронного обладнання для потреб аерокосмічної галузі і підприємств ВПК України.

Простір 3D, ТОВ

Україна
м. Дніпро

3D системи для виготовлення моделей, деталей, прототипів, макетів. Фрезерні центри для обробки легких сплавів, пластиків, композитів. Технології та матеріали для створення модельної оснастки.

Радар, Київський завод, ПАТ

Україна
м. Київ

Виробництво і ремонт радіолокаційних систем.

Радіонікс, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка, виробництво і модернізація військової техніки в сегменті радіолокаційних і оптико‑електронних систем управління озброєнням, засобів навігації та зв'язку.

Реатрон, НВП, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Реатрон є партнером National Instruments, які надають індивідуальні інженерні рішення для самих різних галузей промисловості. Ми створюємо системи для управління, збору даних і управління даними для широкого спектра галузей і застосувань. Розробка продукту; управління виробничими процесами; лабораторне обладнання; розробка програмного забезпечення.

Мир Мыслика, ІМ

Україна

Є ексклюзивним представником в Україні ряду компаній виробників іграшок з Німеччини, США, Данії.

Селтон, ТОВ

Україна
м. Київ

Виготовлення промислового фільтрувального обладнання та фільтрувальних елементів. Фільтри для очищення авіаційного палива, очищення повітря у двигунах бронетехніки.

Сімметрон‑Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистрибуція в Україні провідних міжнародних виробників та торгових марок електронних компонентів, обладнання та інструментів.

Смарт Діфенс, ТОВ

Україна
м. Київ

Охоронне обладнання (детектори, радіостанції, охорона периметру, тренінги і т.д.).

Солід, НВО, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставка, впровадження та супровід програмного забезпечення: 3DEXPERIENCE, CATIA, ENOVIA, SIMULIA, DELMIA, 3DVIA. Навчання, проектування, оснащення, розробка постпроцесорів, розрахунок програм для верстатів з ЧПУ та ін. роботи.

Соти, ВКФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Володіє потужною матеріально‑технічною базою, яка дозволяє здійснювати ремонт компонентів авіаційної техніки. Ремонт і постачання запчастин авіаційної техніки.

Софтекс‑Інвест, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Розробка літальних апаратів,  застосовуючи передові технології в авіаційній галузі. Забезпечення повного циклу проектування та серійного виробництва літаків та гелікоптерів.

Спайтек, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Оптова та роздрібна торгівля товарами та обладнанням авіаційного призначення.

Спецтехноекспорт, ДГЗП

Україна
м. Київ

Ведення експортно‑імпортної діяльності на зовнішніх ринках озброєнь.

Стелс‑С, ПП

Україна
м. Київ

Поставка авіаційних гарнітур: літакові, вертольотні та наземні гарнітури та аксесуари до них: подовжувачі, адаптери, запчастини.

Сторк, ВКФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж авіаційного обладнання, технічне обслуговування авіаційної техніки, розробка авіаційної техніки.

Телекарт‑Прилад, ТОВ

Україна
м. Одеса

Створення систем зв'язку тактичної ланки управління військами.

Телематичні системи, ТОВ

Україна
Черкаська обл.
м. Сміла

Компанія діє на ринку супутникової навігації та ГЛОНАСС, GPS, Galileo технологій.

Техмас‑Україна, АТ

Україна
м. Запоріжжя

Офіційний представник в Україні виробника авіаційних турбінних олив та авіаційних гідравлічних рідин компанії ЕASTMAN (CША). Реалізація авіаційних масел, мастил і спецрідин з дозвілом для використання на повітряних суднах.

Транспорт, Журнал

Україна
м. Одеса

Виходить щосереди російською мовою з серпня 1998р. Наклад ‑ 1 000 примірників. Розповсюджується за передплатою та на міжнародних виставках, конференціях у Східної Європі. Видання орієнтоване на фахівців транспортної галузі. Коментарі та огляди основних подій у транспортному комплексі України та за кордоном, організація перевезень, транспортна логістика внутрішніх та транзитних вантажопотоків, стан і виробництво транспортних засобів і комунікацій, моніторинг законодавчих та нормативних актів.

Тукана Інжинірінг Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Представництво в Києві міжнародної групи компаній Tucana Engineering LLC надає інжинірингові послуги в аерокосмічній галузі та в автомобілебудуванні.

Ультракон, ТОВ НВФ

Україна
м. Київ

Розробка, виготовлення та поставка приладів для неруйнівного контролю та технічної діагностики.

Українська Асоціація Дрон Гонок

Україна
м. Київ

Організація спільноти любителів гоночних дронів та проведення спортивних змагань, семінарів, зборів.

Український гідрометеорологічний інститут ДСНС України та НАН України

Україна
м. Київ

УкрГМІ пропонує наукові розробки, які дозволяють проводити моніторинг та прогнозування умов погоди, що впливають на безпеку руху різних типів повітряних засобів, практично, в будь‑якій точці Земної кулі. Розроблені програмні засоби мають зручний WEB інтерфейс та дозволяють здійснювати індивідуальні настройки для різних користувачів.

Український науково‑дослідний Інститут авіаційних технологій, ПАТ

Україна
м. Київ

Розробка директивної технології та технологічної документації; інженерно-технічна допомога авіаційним заводам у розробці серійної технології випуску нової АТ і освоєння їх виробництва; оцінка технологічності конструкцій виробів (ТКВ) АТ та розробка рекомендацій для підвищення ТКВ; розробка і впровадження технологічних процесів і засобів механізації збирання високоресурсних з'єднань; автоматизація виробництва на базі застосування верстатів з ЧПК (CAM / CAE); створення конструкцій із застосуванням композиційних матеріалів; вдосконалення виробничих технологічних процесів.

Український науково‑дослідний Інститут комп'ютерних технологій, ТОВ

Україна
м. Київ

Проектування та виготовлення друкованих плат, контрактна розробка електроніки, контрактне виробництво електроніки.

Український науково‑дослідний інститут радіоапаратури (УкрНДІРА)

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво авіаційної бортової радіоапаратури (авіоніки): КУРС‑93М, КУРС‑93М‑В, СРППЗ‑2000, СРППЗ‑2000‑В, ОРТ, БПК, БПК‑1, БПК‑2В, БПК‑2В1, БПК‑3.

Укрінмаш, ДГЗІФ

Україна
м. Київ

Торгові поставки озброєння, боєприпасів, техніки спеціального призначення.

Укроборонпром, ДК

Україна

Державне об'єднання багатопрофільних підприємств оборонної промисловості України. У складі Концерну об'єднані підприємства, які здійснюють діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, модернізації, ремонту та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів.

Укроборонсервіс, ДП

Україна
м. Київ

Реалізація інтересів України у сфері експорту та імпорту продукції та послуг військово‑технічного та спеціального призначення.

Укрпромвпровадження, НВП ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво продукції зі скловолокна, композиційних та електроізоляційних матеріалів.

Укррадіопром, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Кабельно‑провідникова продукція.

Укрспецекспорт, ДК

Україна
м. Київ

Уповноважений державою посередник у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

Унітех, ВКК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво кріпильних та гвинтонарізних виробів, гумово‑технічних виробів, деталей та запасних частин для авіаційної техніки, в т.ч. для авіаційних двигунів, виробництво скла кабіни літака.

ФЕД, ПрАТ

Україна
м. Харків

Розробка, модернізація, виробництво та ремонт агрегатів для авіаційної галузі.

ФЕД, ХМЗ, ДП

Україна
м. Харків

Серійне виготовлення, ремонт і модернізація агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки.

Фотоприлад, ДП НВК

Україна
м. Черкаси

Системи прицілювання, наведення і управління вогнем бронетанкової техніки, бойових вертольотів, артилерії; системи управління протитанкових ракетних комплексів вертольотів і наземних засобів; прилади нічного бачення; апаратура обробки матеріалів аеро- і космічної фоторозвідки.

Фрегат, Завод, ПрАТ

Україна
Миколаївська обл.
м. Первомайськ

Виробництво гідравлічної апаратури, гідросистем керування та силових гідравлічних систем, лебідок, редукторів, та інших виробів машинобудування; високоточне ливарне виробництво, виробництво дощувальних машин, сільськогосподарської техніки, веж мобільного зв’язку, дорожніх огороджень та інших металоконструкцій.

ХАІ, Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського

Україна
м. Харків

Підготовка фахівців для авіаційно‑космічної галузі. Роботи як в області створення нових зразків авіаційно‑космічної техніки, так і в застосуванні цих розробок в інших галузях промисловості.

Хартрон‑Аркос Лтд, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Проектування, розробка та виробництво: систем керування всіх типів балістичних ракет, ракет‑носіїв, космічних апаратів та будь‑яких, без виключення, промислових комплексів підприємств; інерційних навігаційних приладів для об'єктів авіаційної і ракетно‑космічної галузі, наземних рухомих апаратів; бортової електронної апаратури.

Чугуївський авіаційний ремонтний завод, ДП

Україна
Харківська обл.
м. Чугуїв

Капітальний ремонт і модернізація літаків Л‑39С, Л‑39ZA, Л‑39ZO, їх вузлів, агрегатів та устаткування, допоміжних силових установок "САПФІР‑5", демілітаризація, доробка літаків під Л‑39Д і постачання замовнику (відповідно до вимог цивільної авіації), виготовлення засобів наземного забезпечення, інструментів для ремонту та експлуатації авіаційної техніки.

Юкойл, ТОВ

Україна
м. Київ

Комплексне забезпечення авіаційними оливами, мастилами та рідинами, а також інструментами, обладнанням та іншими товарами авіаційно‑технічного призначення.