Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЯК ВІДВІДАТИ?

Міжнародна спеціалізована виставка  ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА - 2019

Місце проведення виставки

м. Київ, Броварський проспект 15
Міжнародний виставковий центр (МВЦ), павільйони 1,2,3,4

Графік роботи виставки

Павільйони 1,2,3 ‑ озброєння, військова та поліцейська техніка
08-10 жовтня ‑ з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30)
11 жовтня ‑ з 10.00 до 16.00 (вхід до 15.30)

Павільйон 4 ‑ продукція для полювання, спортивної стрільби, самозахисту, активного відпочинку
08-11 жовтня ‑ з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30)- на загальних умовах
12 жовтня ‑ з 10.00 до 18.00 (вхід до 17.30) ‑ ВХІД ВІЛЬНИЙ

Як потрапити у виставкові павільйони?

УВАГА! Не купуйте беджі, запрошення або інші види перепусток по дорозі до МВЦ. Особи, які продають будь‑які перепустки на вулиці ‑ шахраї. Перепустки, придбані на вулиці, не дають права входу на виставку.

12 ЖОВТНЯ (субота) ВХІД ВІЛЬНИЙ, працює тільки павільйон №4

8-11 ЖОВТНЯ вхід у всі павільйони для відвідувачів тільки по персональному іменному беджу.
Іменний бедж буде містити ваше ім'я, друкується один раз і дійсний всі дні виставки.
При першому і кожному наступному вході на експозицію в павільйонах потрібне пред'явлення іменного беджа і паспорта (або іншого посвідчення особи).

Як отримати персональний іменний бедж відвідувача?

1. купити онлайн ‑ 60 грн в т.ч. ПДВ
Після заповнення анкети відвідувача на сайті і підтвердження оплати на вказану вами електронну адресу буде відправлений бедж відвідувача (заповнити анкету).

2. купити квиток у касах МВЦ ‑ 80 грн в т.ч. ПДВ
Для отримання беджа відвідувача необхідно заповнити анкету відвідувача, віддати заповнену анкету (або візитну картку) і квиток співробітнику стенда реєстрації.

3. отримати запрошення від учасника виставки
запрошення від учасника виставки дійсне тільки один раз для однієї особи. Для отримання беджа відвідувача необхідно заповнити анкету відвідувача, віддати заповнену анкету (або візитну картку) і запрошення співробітнику стенда реєстрації.

4. пред'явити службове посвідчення ЗСУ, НГУ, НПУ, СБУ, ДСНС тощо, учасників АТО, ООС, співробітників міністерств і відомств, пенсійне посвідчення, посвідчення особи з інвалідністю.
Отримання беджа відвідувача при пред'явленні вищезазначених посвідчень безкоштовне. Необхідно заповнити анкету відвідувача, віддати співробітнику стенда реєстрації заповнену анкету (або візитну картку) і пред'явити посвідчення із переліку вище.

Колективне відвідування
Колективним відвідуванням вважається одночасне прибуття на виставку групи в складі 5 осіб і більше від однієї організації. Члени групи мають право безкоштовного входу на виставку, якщо до 4.10.2019 р. включно організатору було направлено (по факсу 044 201‑11‑75 або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) офіційний лист‑повідомлення від організації із зазначенням ПІБ і посад членів групи. Керівник (представник) групи повинен мати при собі оригінал такого листа і на стенді реєстрації при вході 2А‑2В (пав. №2) обміняти його на іменні беджі відвідувачів. Всі члени групи повинні мати при собі посвідчення особи для пред'явлення при вході на експозицію разом з беджами.

Відвідування з дітьми, групами школярів та студентів
Вхід відвідувачів віком до 16 років безкоштовний тільки в супроводі дорослих. Бедж відвідувача НЕ потрібен.
З 16 років ‑ вхід на загальних підставах з оформленням іменного бейджа і пред'явленням посвідчення особи перед входом на експозицію.

Відвідування виставки групами школярів і студентів дозволяється тільки в супроводі представника навчального закладу (вчитель, викладач тощо). Представник навчального закладу повинен мати при собі оригінал листа із зазначенням даних про навчальний заклад та кількості осіб в групі. Даний лист необхідно пред'явити на стенді реєстрації при вході 2А‑2В (пав. №2). Бейдж відвідувача видається тільки представнику навчального закладу.