Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Попередній перелік учасників

Назва

Країна, місто

Номенклатура

АВТЕК, Автомобільний холдинг
(ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК – офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

Аларіт-Пром-, ТОВ

Україна
м. Київ

Дилер та офіційний ексклюзивний представник одного з найбільших виробників спецтехніки - концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (Китай) в Україні: навантажувачі, екскаватори, бульдозери, грейдери, катки, міні‑навантажувачі, екскаватори‑навантажувачі, вилочні навантажувачі; асортимент додаткового обладнання, запасні частини до спецтехніки.

Альта Логістік Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний представник Abfallbehalter&Container Weber GmbH&Co.KG (Німеччина), який є преміум брендом серед виробників сміттєвих баків.

Альфатех, ТД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
смт Слобожанське

Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор дорожньої та промислової техніки всесвітньо відомих компаній: Hyundai, Retech (Корея), міні техніка BOBCAT (Чехія), вантажні автомобілі TATRA, Ausa (Іспанія), ASTEC Ind., SHANTUI, KEESTRACK, SCM. В асортименті 9 основних категорій спецтехніки: комунальна та дорожня техніка, екскаватори, міні техніка, бульдозерна техніка, вантажні автомобілі тощо.

Аспект плас, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор запчастин IZUMI та MAHLE. Завжди на складі - запчастини до спецтехніки HITACHI, JCB, CASE, HYUNDAI, VOLVO, HIDROMEK, та будь-якої спецтехніки з двигунами ISUZU та гідравлічними насосами/моторами KAWASAKI та HITACHI.

АТМА, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки санітарно-гігієнічного та професійного прибирального обладнання від відомих європейських виробників та власного виробництва.

АФТ, Торговий дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор контейнерів для твердих побутових відходів ТМ SULO (Німеччина) в Україні.

Біла Дзиґа, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Проектування, виробництво та втілення в життя найновіших тенденцій у сфері міської інфраструктури, транспорту, освітлення вулиць та роботи у рекреаційних зонах, санітарії міста та багато іншого.

Будшляхмаш,
Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

«Будшляхмаш» спеціалізується на постачанні будівельної, шляхової та комунальної техніки виробництва країн СНД і ЄС, а також виробництві, модернізації і переобладнанні для виконання спеціальних виробничих функцій існуючих автомобілів і тракторів на базі заводу ПрАТ «Спецбудмаш» (вітчизняний виробник шляхової, комунальної та спеціальної техніки). «Будшляхмаш» є торговим представником (дилером) в Україні таких провідних підприємств як: ОАО «МАЗ», «Renault», «SCANIA», «Mecalac», «Pronar», «Pratissoli», УП «Діапал», «Osma snc» (Італія), група компаній «PM» (Італія) та інших. 

Гідромаркет, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Вишневе

Поставка запчастин європейського якості для гідравлічних систем для техніки комунальних служб, тягачів, агротехніки, спецтехніки, будівельного обладнання тощо.

Глобус-авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально-прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Дормаш Груп Україна, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

Єуро Драйвшафтс Юкрейн, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Модус, МПП

Україна
м. Київ

Офіційний представник всесвітньо відомих брендів. Прямі поставки спецтехніки з Німеччини, Італії, Китаю, Австрії, Туреччини та інших країн світу: автокрани, крани‑маніпулятори, екскаватори тощо ТМ Fassi (Італія), Palfinger Sany (Австрія/Китай), SANY (Китай).

Промтехсервіс,
Торгова група, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж спецтехніки для кар’єрів, гірничих підприємств, дорожньо‑будівельних компаній; сервіс, ремонт, поставки запчастин до спецтехніки.

Техкомплект, ТОВ
(Завод спецтехніки Техкомплект)

Україна
м. Київ

Виробництво та встановлення надбудови на європейські легкові та вантажні шасі. Автогідропідіймачі, ремонтно‑аварійні та вахтові автомобілі, машини швидкої допомоги, автокрани, бетонозмішувачі, крани‑маніпулятори, автопаливозаправники та інші спецмашини.

Укр Трак, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.