Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
«ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ ‑ 2019»

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

З успіхом завершила свою роботу XVІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості ‑ 2019», яка відбулася 5 ‑ 7 листопада у столиці України на території Міжнародного виставкового центру одночасно з Міжнародними виставками «ЕLECTRO INSTALL», «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING & MINERALS EXPO». Заходи проходили у рамках Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Виставкова подія, що не має аналогів в Україні вкотре об'єднала представників влади і бізнесу, науки і промисловості для реалізації інноваційного сценарію розвитку української енергетики, підвищення енергоефективності національної економіки, пошуку напрямів енергетичної диверсифікації, розбудови ощадної та екологічної моделі управління процесами енергоспоживання та енергозбереження.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Цього року потужний демонстраційний майданчик площею близько 12 000 кв.м наочно презентував широкий спектр продукції для усіх ланок енергетичного ланцюга: видобування, генерації, передачі, розподілення та споживання енергоресурсів. Масштабну експозицію сучасних технологій та обладнання представляли 332 компанії із 24 країн світу.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»5 листопада в урочистому відкритті Форуму та виставок взяли участь заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Станіслав Ковалевський, Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету з питань енергетики та житлово‑комунальних послуг Верховної Ради України Михайло Бондар, Герой України, Президент Асоціації «Укргідроенерго» Семен Поташник, Президент Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні Олександр Светелік, Надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Її Високоповажність пані Мелінда Сіммонз та інші почесні гості.

Вітаючи учасників та гостей Форуму та виставок, Станіслав Ковалевський наголосив про важливість врахування екологічної складової у розвитку вугільної галузі. Також зазначив: «Забезпечення енергетичної безпеки стане можливим, у тому числі, завдяки ефективному надрокористуванню та впровадженню новітніх технологій».

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Зважаючи на те, що вперше на виставці була представлена експозиція шести британських компаній, яку організувало Посольство Великої Британії, під час своєї промови посол Великої Британії в Україні пані Мелінда Сіммонз наголосила, що Сполучене Королівство підтримує Україну на її шляху до енергетичної незалежності та зазначила: «Наші компанії можуть допомогти вам реалізувати найамбітніші плани, оптимізувати витрати та зробити внесок в енергетичну незалежність України».

Процеси структурних трансформацій на ринку електроенергії позитивно вплинули на динаміку кількісних та якісних показників учасників і відвідувачів виставок XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»«Енергетика в промисловості» та «ЕLECTRO INSTALL». XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Все більше світових та вітчизняних лідерів електротехнічної промисловості та енергетичного машинобудування ‑ драйверів розвитку інноваційних та цифрових технологій беруть участь у виставках. Їх високотехнологічні розробки та обладнання дозволяють значно прискорити роботу електроенергетичних, електротехнічних та електромеханічних систем і комплексів, суттєво підвищити рівень автоматизації виробництва та знизити енерговитрати промислових та побутових споживачів.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Виставки привернули увагу численних відвідувачів ‑ представників багатьох галузей промисловості та інших сфер діяльності, які працюють у напрямах енергетики, електроенергетики, електротехніки, електромеханіки, теплоенергетики, енергетичного менеджменту, будівництва, інжинірингу тощо. За три дні роботи виставок зареєстровано 9113 відвідувачів з 49 країн світу.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»У діловій програмі Форуму брали участь експерти енергетичної галузі, представники влади та бізнесу, лідери машинобудування, представники міжнародних організацій, профільних державних служб, галузевих об'єднань та співтовариств, наукових установ.

Серед ділових заходів Форуму відбулися ряд подій, присвячених початку функціонування в Україні нової моделі ринку електроенергії:

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»VІ Всеукраїнський семінар інженерів‑енергетиків традиційно зібрав на єдиному майданчику провідних експертів, керівників та інженерно‑технічних працівників енергетичних компаній, підприємств промисловості, виробників продукції для електроенергетики, інших спеціалістів енергетичного профілю.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Під час проведення семінару значну увагу було приділено аналізу протікання трансформаційних процесів, що відбуваються на ринку електроенергії, надійності функціонування енергосистеми та шляхам її забезпечення,побудові довготривалого балансу електроенергетичних потужностей, впровадженню енергоощадних технологій у галузях виробництва й передачі електроенергії, обговоренню нових ринкових та технологічних трендів, які впливають на зростання конкурентоспроможності діючих об'єктів електроенергетики.

Йшлося про проблеми та виклики, що постали перед учасниками нового ринку електричної енергії щодо забезпечення надійної роботи ОЕС України, підтримання параметрів електричної енергії у заданих межах, а також сталого функціонування ринку електроенергії та припинення збиткової роботи на певних його сегментах.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»День атомної енергетики, головною темою якого була конференція «Атомна енергетика у період трансформації». Президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський задав тон стратегічної панелі «Держава та атомна енергетика: вектори взаємодії для зростання економіки та високих соціальних стандартів» та запропонував учасникам панелі спробувати визначити формулу взаємодії: держава і атомна енергетика чи держава vs атомна енергетика, разом чи проти, або, можливо, осторонь?» та знайти відповідь на запитання: «Що треба зробити, щоб подолати цей згубний формат взаємовідносин який взагалі важко назвати взаємодією».

XVII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості - 2019»Під час круглого столу «Новий ринок електроенергії: проблеми та шляхи їх вирішення» під егідою НЕК «Укренерго» були обговорені питання пов'язані з проблемами що виникають на ринку електроенергії, зокрема, балансуючого ринку та ринку допоміжних послуг, висвітлено питання при розрахунку даних комерційного обліку і виставленні рахунків і актів. Відбулася дискусія між учасниками ринку та Оператором системи передачі.

За результатами анкетування учасників виставок 98% респондентів розглядають можливість участі у заходах наступного року. Також компанії‑учасниці відзначили, що Міжнародний виставковий центр є найбільш комфортним та зручним місцем для проведення виставкових заходів з огляду на розвинену інфраструктуру та місце розташування.