Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
ІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
«ELECTRO INSTALL» ‑ 2019»

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»ІІ Міжнародна спеціалізована виставка низьковольтної електротехніки та електроніки «ELECTRO INSTALL», що відбулася 5 ‑ 7 листопада 2019 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру показала блискучу динаміку зростання. За два роки, стрімко набравши обертів, «ELECTRO INSTALL» разом із спорідненою за тематикою виставкою «Енергетика в промисловості» отримали синергетичний ефект, який забезпечив перехід заходів на якісно новий рівень проведення за своїм значенням, якістю та масштабами.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Також одночасно відбулись Міжнародні виставки видобувних галузей «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING & MINERALS EXPO». В Україні не має аналогів проведення такого комплексу заходів. II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Виставки всебічно висвітлюють цілісну картину роботи суміжних галузей, які є базовими для економіки держави.

Демонстраційний майданчик МВЦ площею близько 12 000 кв.м наочно презентував широкий спектр продукції для усіх ланок енергетичного ланцюга. Масштабну експозицію сучасних технологій та обладнання представляли 332 компанії із 24 країн світу.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Виставки привернули увагу численних відвідувачів ‑ представників багатьох галузей промисловості та інших сфер діяльності, які працюють у сфері електротехніки, електроенергетики, електроніки, телекомунікацій, електромеханіки, енергозбереження, сервісних послуг, будівництва, інжинірингу тощо. За три дні роботи виставок зареєстровано 9113 відвідувачів з 49 країн світу.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»5 листопада в урочистому відкритті виставок взяли участь заступник Міністра енергетики та захисту довкілля України Станіслав Ковалевський, Голова підкомітету з питань вугільної промисловості Комітету з питань енергетики та житлово‑комунальних послуг Верховної Ради України Михайло Бондар, Герой України, Президент Асоціації «Укргідроенерго» Семен Поташник, Президент Міжнародної ради з великих електроенергетичних систем СІГРЕ в Україні Олександр Светелік, Надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Її Високоповажність пані Мелінда Сіммонз та інші почесні гості.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Виставка «ELECTRO INSTALL» присвячена найбільш ємному і затребуваному сегменту електротехнічного ринку, який чутливо реагує на споживчі уподобання та оперативно формує стратегії виробництва якісного продукту.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»На експозиціях провідних компаній було представлено розмаїття сучасних електротехнічних пристроїв, низьковольтного обладнання, кабельно‑провідникової продукції, електронних компонентів та систем, світлодіодної техніки, засобів автоматизації, аналогової та цифрової техніки, монтажних і електроустановчих виробів, систем гарантованого живлення для широкого застосування у побутовій, комерційній та промисловій сферах.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Серед учасників виставки ‑ компанії багатьох всесвітньо відомих брендів, які задають технологічні тренди та напрямок розвитку електротехнічного ринку, провідні вітчизняні та іноземні виробники продукції, розробники та постачальники сучасних технічних рішень та сервісів.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»ДЕМО‑МАЙДАНЧИК ELECTRO INSTALL ‑ 2019 два дні поспіль був зоною відкритого спілкування, комерційної комунікації учасників виставки з відвідувачами. Презентації, майстер‑класи, конкурси, розіграші призів за участю активних учасників виставки електротехнічного ринку були яскравими, цікавими та корисними для відвідувачів. Відомі компанії ознайомили ознайомили реальних і потенційних клієнтів із новими розробками, експлуатаційними та якісними перевагами своєї продукції та технологій.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»Електротехнічні виставки МВЦ мають величезні перспективи для подальшого розвитку. На сьогодні «ELECTRO INSTALL» та «Енергетика в промисловості» є масштабною виставковою подією України у сфері електротехніки, енергетики, енергозбереження. Цьогоріч маємо з боку учасників і відвідувачів виставок беззаперечний факт визнання заходів, як найбільш ефективних, корисних та зручних для демонстрації продукції та встановлення ділових контактів. Про це свідчить й статистика ‑ показники кількісно‑якісного складу учасників і відвідувачів, збільшення експозиційної площі тощо.

II Міжнародна спеціалізована виставка «ELECTRO INSTALL - 2019»За результатами анкетування учасників виставок 97% респондентів розглядають можливість участі у заходах наступного року. Організатори радіють позитивним відгукам компаній‑учасниць, тож не зупиняймося на досягнутому, попереду багато роботи для нових проектів та заходів.

Міжнародний виставковий центр розпочав підготовку до проведення виставкових заходів наступного року. Організатори раді запросити до участі у Міжнародній спеціалізованій виставці «ELECTRO INSTALL ‑ 2020», яка відбудеться 10 ‑ 12 листопада 2020 року.