Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
VII СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ЕКОЛОГІЯ ПІДПРИЄМСТВА ‑ 2019»

З 5 по 7 листопада 2019 року в Міжнародному виставковому центрі відбулася VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019». Захід об'єднав постачальників екологічних технологій, розробок, послуг, впровадження яких сприятиме екомодернізації підприємств, охороні навколишнього середовища та формуванню екокультури взагалі.

Виставка розпочала свою роботу з урочистої церемонії відкриття, яке пройшло 5 листопада. В ньому взяли участь почесні гості:
- Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
- Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
- Хорєв Михайло Юрійович
– Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
- Ткаченко Іван Анатолійович
– Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
інші почесні гості.

На експозиції відвідувачі мали змогу ознайомитися з усім циклом переходу до екологічної безпеки: від консультацій, розробки та отримання документів в сфері екології до готових зразків сучасного екологічного обладнання.

Приємною особливістю виставки «Екологія підприємства» нинішнього року є вихід на український ринок зарубіжних підприємств з розробками для застосування в різних галузях промисловості.
Перелік учасників

В рамках виставки «Екологія підприємства ‑ 2019» вже традиційним стало проведення щорічної стратегічної ЕКОконференції: «ЕКОлогічний діагноз та рецепт оздоровлення для бізнесу в Україні: шукаємо рішення» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), яку можна сміливо позиціонувати, як найбільш авторитетний профільний захід промислової екології. Серед відвідувачів: фахівці екологічних служб підприємств‑природокористувачів з усіх регіонів України, представники профільних міністерств і відомств, експерти наукових організацій, розробники нормативної екологічної документації.

За роки існування виставка стала важливим майданчиком для зустрічі фахівців різних галузей, що піклуються про екологізацію виробництва в країні.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства ‑ 2019» як і завжди, пройшла одночасно з виставками «AQUA UKRAINE», «КомунТех/ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика‑2019», що дало можливість фахівцям ознайомитись з широким спектром технологій і продукції взаємопов'язаних галузевий експозиції.

Комплекс вищевказаних проектів, які пройшли в Міжнародному виставковому центрі, зібрав на своїй території 327 підприємств з 15 країн світу на площі понад 17 000 кв. м.

Паралельно з цими заходами в період з 5 по 7 листопада пройшли міжнародні спеціалізовані виставки «Енергетика в промисловості», «НафтоГазЕкспо», «Mining Industry Expo» та «Electro Install». Це дозволило ще більшому колу відвідувачів ознайомитися з вітчизняними та світовими новинками суміжних галузей, отримати повну і достовірну інформацію про стан ринку, обмінятися досвідом, знайти партнерів, взяти участь в заходах ділової програми, а підприємствам ‑ презентувати свої досягнення цільовій аудиторії.

VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»VII Спеціалізована виставка «Екологія підприємства‑2019»