Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
IX СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ «ЄВРОБУДЕКСПО ‑ 2019»

Успішно завершила свою роботу IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019», яка об'єднала на своїй експозиції більше 65 компаній з різних регіонів України та зарубіжжя (Греції, Литви, Республіки Білорусь, Румунії), які ознайомили відвідувачів із новітніми технологіями та обладнанням для будівництва, оснащення та утримання промислового та житлового фондів, об'єктів соціальної сфери, з широким спектром будівельних матеріалів та конструкцій, оздоблювальних матеріалів, системами комфорту та безпеки життєдіяльності.

Захід відбувся з 5 по 7 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15).

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр» за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України та Асоціації міст України.

На церемонії відкриття, яка відбулася 5 листопада, були присутні:
Бабак Альона Валеріївна – Міністр розвитку громад та територій України
Живицький Дмитро Олексійович – Перший заступник Міністра розвитку громад та територій України
Хорєв Михайло Юрійович – Виконувач обов'язків Голови Державного агентства водних ресурсів України
Слобожан Олександр Володимирович – Виконавчий директор Асоціації міст України
Ткаченко Іван Анатолійович – Заступник Генерального директора ТОВ «Міжнародний виставковий центр»,
інші почесні гості.

Міжнародний виставковий центр, як організатор, з року в рік використовує позитивний досвід одночасного проведення тематично взаємопов'язаних виставок, цільова аудиторія яких також близька в багатьох аспектах. Саме тому Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо» проходить з такими виставками, як «КомунТех» «ДорТехЕкспо», «AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «Екологія підприємства», «Агрофорум».

На найкращому виставковому майданчику в черговий раз зібралися провідні професіонали галузі, дистриб'ютори і виробники. За 3 дні роботи виставки відвідувачам були представлені новітні будівельні технології, а також різноманітні сучасні матеріали, які використовуються сьогодні в сфері архітектури, будівництва, інтер'єру, предметів дизайну, ремонті тощо.
Перелік учасників

Традиційно ключовою діловою подією, яка об'єднала всі виставки в єдиний масштабний проект, став XV Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор ‑ Міністерство розвитку громад та територій України, Асоціація міст України), багато заходів якого були присвячені проблемам та перспективам удосконалення будівельної галузі. Провідними фахівцями були висвітлені такі питання, як: енергоефективність будівель, вирішення проблем підвищення енергоефективності та здійснення їх термомодернізації, стратегічні напрямки реформування сфери управління багатоквартирними будинками в сучасних законодавчих реаліях, особливості функціонування та розвитку житлово‑комунального господарства в умовах законодавчих змін, зокрема, створення ОСББ, як мотивації до підвищення рівня енергоефективності будинків.
Ділова програма детальніше

На експозиції загальною площею майже 17 000 кв. м. свої технології, розробки та продукцію представили 327 підприємств з 15 країн світу. Цьогорічний міжгалузевий проект відвідали, керівники органів державної та виконавчої влади, фахівці будівельних, монтажних, проектних і науково‑дослідних організацій, підприємств ЖКГ, водного господарства, енергетичної та металургійної галузей промисловості, машинобудування, хімічної та нафтохімічної промисловості, працівники сільського господарства.

Сумісний формат проведення вищезгаданих заходів із міжнародними спеціалізованими виставками «Енергетика в промисловості», «НафтоГазЕкспо», «Mining Industry Expo» та «Electro Install» дозволило ще більшому колу відвідувачів ознайомитися з вітчизняними та світовими новинками суміжних галузей, отримати повну та достовірну інформацію про стан ринку, обмінятися досвідом, знайти партнерів, взяти участь у заходах ділової програми.

IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»IX Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо ‑ 2019»