Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Подорожуючим до України

Чи потрібна Вам віза для перетину державного кордону України, чи є обмеження у зв’язку з протидією розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID‑19 та іншу корисну інформацію Ви можете знайти на сайті: visitukraine.today

Просто впишіть у відповідне поле назву країни, з якої ви прибудете до України, і дізнайтеся про всі необхідні формальності.

На цьому сайті можна перевірити, до якої зони - "зеленої" чи "червоної" - входить Ваша країна, та ознайомитися з умовами, яких необхідно дотримуватись, щоб легко потрапити на виставку.

ДЛЯ ГРОМАДЯН КРАЇН "ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ"

Громадяни, які прибувають із країн "Зеленої зони", не повинні проходити самоізоляцію. Такі громадяни можуть залишатися в країні, в яку прибули, лише за наявності довідки про медичне страхування, яка покриває лікування та обсервацію при COVID‑19. Страховий поліс має видавати компанія, зареєстрована в Україні.

ДЛЯ ГРОМАДЯН КРАЇН "ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ"

Особи, які прибули на територію України та мають негативний результат тесту на COVID‑19 методом ПЛР, після перетину державного кордону не потребують обстеження чи самоізоляції. Поліс повинен покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID‑19, медичним наглядом протягом перебування в Україні.

Для гостей з країн, які входять до "червоної" зони та прилітають до міжнародного аеропорту Бориспіль, є можливість здати ПЛР‑тест на COVID‑19 відразу після прильоту безпосередньо в лабораторії аеропорту. Вартість такої послуги складатиме від 890 до 1400 грн (приблизно 32-50 USD). Більш детальна інформація - за посиланням: kbp.aero

Для іноземців з країн, які входять до "червоної" зони та прилітають до міжнародного аеропорту "Київ" імені І. Сікорського, також існує можливість здати ПЛР‑тест на COVID‑19 відразу після прильоту безпосередньо в аеропорту. Вартість такої послуги складатиме від 890 до 1700 грн (приблизно 32-61 USD). Більш детальна інформація - за посиланням: iev.aero

Радимо завчасно оплатити ПЛР‑тест онлайн, щоб не витрачати час в аеропорту. Також просимо залишити собі запас часу для самоізоляції (одну добу), поки лабораторія опрацює та надішле Вам результати Вашого тесту (в середньому процес займає від 12 до 24 годин).

До зустрічі у Києві!