Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Подорожуючим до України

Чи потрібна Вам віза для перетину державного кордону України, чи є обмеження у зв’язку з протидією розповсюдженню гострої респіраторної хвороби COVID-19 та іншу корисну інформацію Ви можете знайти на сайті: visitukraine.today

Просто впишіть у відповідне поле назву країни, з якої ви прибудете до України, і дізнайтеся про всі необхідні формальності.

На цьому сайті можна перевірити, до якої зони - «зеленої» чи «червоної» - входить Ваша країна, та ознайомитися з умовами, яких необхідно дотримуватись, щоб легко потрапити на виставку.

ДЛЯ ГРОМАДЯН КРАЇН "ЗЕЛЕНОЇ ЗОНИ"

Громадяни, які прибувають із країн "Зеленої зони", не повинні проходити самоізоляцію. Такі громадяни можуть залишатися в країні, в яку прибули, лише за наявності довідки про медичне страхування, яка покриває лікування та обсервацію при COVID-19. Страховий поліс має видавати компанія, зареєстрована в Україні.

ДЛЯ ГРОМАДЯН КРАЇН "ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ"

Туристи, які прибули на територію України та мають негативний результат тесту на COVID-19 методом ПЛР, після перетину державного кордону не потребують обстеження чи самоізоляції. Поліс повинен покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, медичним наглядом протягом перебування в Україні.

Повний актуальний перелік країн «зеленої» та «червоної» зон - за посиланням: moz.gov.ua

Для гостей з країн, які входять до «червоної» зони та прилітають до міжнародного аеропорту Бориспіль, є можливість здати ПЛР-тест на COVID-19 відразу після прильоту безпосередньо в лабораторії аеропорту. Вартість такої послуги складатиме від 890 до 1400 грн (приблизно 32-50 USD). Більш детальна інформація - за посиланням: kbp.aero

Для іноземців з країн, які входять до «червоної» зони та прилітають до міжнародного аеропорту «Київ» імені І. Сікорського, також існує можливість здати ПЛР-тест на COVID-19 відразу після прильоту безпосередньо в аеропорту. Вартість такої послуги складатиме від 890 до 1700 грн (приблизно 32-61 USD). Більш детальна інформація - за посиланням: iev.aero

Радимо завчасно оплатити ПЛР-тест онлайн, щоб не витрачати час в аеропорту. Також просимо залишити собі запас часу для самоізоляції (одну добу), поки лабораторія опрацює та надішле Вам результати Вашого тесту (в середньому процес займає від 12 до 24 годин).

До зустрічі у Києві!