Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XVІ МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМУ - 2017

(21 - 24.11.2017 р., Київ, МВЦ)

З 21 по 24 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся XVІ Міжнародний промисловий форум - захід, що з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI) і рік за роком залишається найбільшою в Україні виставковою подією машинобудівної тематики.

Організатор виставки - Міжнародний виставковий центр - висловлює вдячність компаніям та заводам, що протягом багатьох років обирають Промисловий форум як майданчик для демонстрації своїх новітніх розробок та місце зустрічі з актуальними та потенційними партнерами.

У Міжнародному промисловому форумі 2017 року взяли участь 337 підприємств із 29 країн світу. Загальна площа експозиції склала 17 000 кв.м., виставку відвідали 11 236 фахівців.

Перший Віце‑прем'єр‑міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Іванович Кубів та заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Петрович Бровченко відвідали Міжнародний промисловий форум та уважно ознайомилися з експозиціями підприємств машинобудівної галузі України.

Підприємства вітчизняного машинобудівного комплексу гідно продемонстрували на стендах свою продукцію та розробки. Напрямок металообробки традиційно представили ВТФ «Авантіс» (м. Житомир), Сумський завод «Енергомаш», компанія MIOS (м. Дрогобич), ХЗКПУ «Пригма‑Прес» (м. Хмельницький), ТОВ «Тандем» (м. Київ), Чернігівський механічний завод, ТОВ «Харківабразив» (торговий дім Нововодолазького абразивного заводу) та інші. У галузі приладобудування та промислової автоматизації блискуче виступили зі своїми розробками ТОВ «Мікра» (м. Київ), ТОВ «Мікрол» (м. Івано‑Франківськ), ТОВ «Новотест» (м. Новомосковськ), ВО «Овен» (м. Харків), ТОВ «Рефіт» (м. Івано‑Франківськ), ТОВ «Склоприлад» (м. Київ), фірма «Технополіс» (м. Київ), НВФ «Ультракон» (м. Київ) та інші компанії. Серед виробників вантажопідйомного та складського обладнання можна відзначити Київський завод ПТО, завод «Кранкомплект» (м. Запоріжжя), Олександрійський завод підйомно‑транспортного устаткування, НВПМП «Промтехконструкція» (м. Краматорськ) та багатьох інших виробників та розробників обладнання та технологій.

Відмінною рисою цьогорічного Промислового форуму стала значна кількість лазерного обладнання, представленого на стендах Jinan Bodor CNC Machine Co., Ltd. (КНР), ДП «Абпланалп Україна» (м. Київ), Інжинірінгового підрозділу «АЛИСТА» ПрАТ «Дніпрополімермаш» (м. Дніпро), ТОВ «Араміс» (м. Черкаси), ТОВ «Ель‑Сел Груп» (м. Київ), ТОВ «Машінтех» (м. Київ), ТОВ «Сторожук» (м. Київ), ТОВ «Сфера‑Техно» (м. Київ).

Традиційно вражала бездоганною якістю та різноманітністю продукції експозиція промислового інструменту, до якої увійшли постійні учасники - Doss Instrument, ZCC Cutting Tools Europe (Німеччина), ТОВ «АВ ПОЛІСТАР» (м. Харків), ТОВ «АТА Абразив» (м. Запоріжжя), ТОВ «Технічний центр Гранд‑Сервіс» (м. Дніпро), Промислова компанія «Золоте Руно, Україна» (м. Київ), ТОВ «ВКП Комкор» (м. Дніпро), ПНВПП «Мікротех» (м. Харків), ПП «Пневмомайстер» (м. Київ), ТОВ «Практика Україна» (м. Дніпро), ТОВ «Центр Інноваційних Технологій ЛМ» (м. Дніпро), ТОВ «Станкоінструментімпорт» (м. Київ) та інші виробники і дилери інструменту.

Інноваційні проекти та зразки новітнього обладнання з Європи, Азії та США були представлені на стендах іноземних учасників та провідних українських дилерів - компаній Alfleth Engineering AG (Швейцарія), Kraft Powercon Sweden AB (Швеція), Galika AG (Швейцарія), Інженерно‑технічного центру «Варіус» (м. Дніпро), ТзОВ «Галсофт‑Сервіс» (м. Львів), ТОВ «Гідравлика‑Трейд» (м. Мелітополь), ТОВ «Доступні Технології Машинобудування - Інжиніринг», ТОВ «Зенітек» (м. Дніпро), НПФ «Імперія Металів» (м. Харків), ТОВ «Іскростан» (м. Київ), ТОВ «Кнут Україна» (м. Дніпро), ТОВ «Пауер Белт» (м. Мукачево), ТОВ «Сєв‑Євродрайв» (м. Дніпро), СП «Стан‑Комплект» (м. Київ), НПГ «Станкопромімпорт» (м. Харків), ТОВ «ТБС Групп», ТОВ «ІТЦ Технополіс», ТОВ «Тулпресс‑Техно», ДП «Фесто» (м. Київ), ТОВ «ЮжСтанкоМаш» (м. Павлоград) та багатьох інших компаній.

Вперше за декілька років на стенді постійного експонента TL TECHNOLOGY AG (Швейцарія) було представлено токарно‑фрезерно‑шліфувальний верстат SCHAUBLIN 302‑CNC, вимірювальна ручна 3D машина EROWA та оснастка до верстатів.

Ще однією довгоочікуваною новинкою став координатно‑пробивний прес EUROMAC, представлений на стенді Italian Machinery Association.

Величезний інтерес викликала експозиція АТ «МОТОР СІЧ» (м. Запоріжжя), на якій варто окремо відзначити сім одиниць обладнання Лубенського верстатобудівного заводу, у тому числі, новітні розробки: чотирьохкоординатний обробний центр моделі МС617‑5‑Sin840, верстат внутрішньошліфувальний особливо високої точності моделі МС3225, токарний напівавтомат з ЧПУ і автоматичною зміною інструменту і магазином на супорті моделі МС112‑А‑WL4T.

Як завжди, динамічною та насиченою була спеціалізована виставка «УкрЗварювання». У її рамках цього року відбулися XII Відкритий конкурс професійної майстерності зварників України «Золотий кубок Бенардоса - 2017» та науково‑практична конференція «Сучасні проблеми зварювального виробництва», організатором яких виступило Товариство зварників України. Заходи були спрямовані на підвищення престижу робітничих професій та заохочення спеціалістів‑професіоналів галузі. 24 листопада відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу.

Учасники виставки, вітчизняні та зарубіжні компанії, представили значну кількість устаткування та матеріалів для впровадження інноваційних технологій у зварювальну галузь. На стендах компаній ПП «Ідель» (м. Одеса), ТОВ «КТ Україна» (м. Київ), ТОВ «Фроніус Україна» (Київська обл.) та багатьох інших протягом усіх чотирьох днів виставки відбувалася демонстрація роботи обладнання перед широкою аудиторією фахівців.

Серед вітчизняних лідерів у галузі зварювання та споріднених технологій свою продукцію і технології представили ПрАТ «Машинобудівний завод Вістек» (м. Бахмут, Донецька обл.), ТОВ «Вітаполіс» (Київська обл.), ТОВ «Завод автогенного обладнання Донмет» (м. Краматорськ, Донецька обл.), ТОВ «Енергія Зварювання» (м. Запоріжжя), ТОВ «Суми‑Електрод», ТОВ «НВФ Техвагонмаш» (м. Кременчук, Полтавська обл.), ТОВ «Техпоставка» (м. Дніпро) та інші.

Робототехнічні комплекси на виставкових стендах ТОВ «Бінцель Україна ГмбХ» (Київська обл.), ТОВ «КБ Роботікс Інженерія» (Київська обл.), ТОВ «Самміт» (м. Дніпро), НВФ «Техвагонмаш» (м. Кременчук, Полтавська обл.), ТОВ «Тріада ЛТД Ко» (м. Запоріжжя), ТОВ «Фанук Україна» (м. Київ) постійно привертали увагу фахівців. Важко відвести погляд від робота‑маніпулятора, який впевнено, послідовно і граційно описує траєкторію, виконуючи виробничу задачу.

Обладнання для плазмового різання металу у значній кількості було представлено на стендах українських виробничих компаній ТОВ «Артіль ЛТД» (м. Миколаїв), ТДВ «Зонт» (м. Одеса), ТОВ «Ефект‑Енерджі» та ТОВ «НТМА» (м. Івано‑Франківськ), ТОВ «Станкосервіс‑Юг» та НВП «Техмаш» (м. Одеса), ПП «Фаворит АМ» (м. Львів).

Особливо привабливою виглядала цього року експозиція спеціалізованої виставки «Гідравліка. Пневматика. Підшипники», з її різноманітністю привідної і компресорної техніки, редукторів, підшипників та комплектуючих для практично всіх галузей промисловості. Великий інтерес привертали стенди, де проходила жива демонстрація роботи новітніх технологій: ТД «Тиск», представника українського заводу енергообладнання «Лідер» (м. Харків) - запуск компресора з мобільного пристрою на відстані майже 500 км, ТОВ «Гідрохаус» - виготовлення ущільнювачів методом виточування з циліндричних заготовок. Підшипники відомих світових торгових марок були представлені на стендах Kinex Bearings A.S., (Словаччина), V‑Cube Engitech PVT. LTD. (Індія), ТОВ «Автопромпідшипник» (м. Харків), ТОВ «Вікторія» (м. Київ), ТОВ «Галпідшипник» (м. Київ), ТОВ «ТД Ирбис» (м. Харків), ТОВ «Роллімпекс» (м. Дніпро) та багатьох інших компаній. Індустріальні приводи від всесвітньо відомих брендів Getriebebau NORD, Robert Bosch, Siemens та ін. були традиційною окрасою експозиції. Тематика привідної техніки органічно доповнюється мастильними матеріалами та індустріальною хімією відомих світових брендів, які були у широкому асортименті представлені на стендах компаній Unil Lubricants N.V. (Нідерланди), ТОВ ТД «Весма» (м. Київ), ТОВ «Євромастила» (м. Київ), ТОВ «Мотюль Україна» (м. Київ), ТОВ ТД «Промислові Оливи І.Л.С.» (м. Київ), ТОВ «Фукс Мастила Україна» (м. Львів). Сучасне пневмообладнання було гідно презентовано на стендах ТОВ «Камоцці», ТОВ «Метал Ворк Україна», Корпорації «Пневмотек» (м. Київ), ТОВ «СПР‑Енерго» (м. Львів) та інших.

Експозиція спеціалізованої виставки «Підйомно‑транспортне, складське обладнання», крім насичених високоякісною професійною продукцією стендів компаній Mabudo Sp. Z o.o. (Польща), ТОВ «Енерпроф Груп», ТОВ «Європромколеса» (м. Київ), ТОВ «Виробнича компанія Інокс Тайм» (м. Олександрія), ТОВ «Підприємство Токопідводу та Електроприводу» (м. Харків), ТОВ «Складська техніка» (м. Київ), ТОВ «Фрегат» (м. Дніпро), ТОВ «Южметиз» (м. Одеса) та інших, доповнилася демонстрацією роботи навантажувачів у дії від компанії «Демікс» (м. Дніпро).

Втішно спостерігати, що важливість тематики «Безпека виробництва» все краще усвідомлюється фахівцями підприємств завдяки розширенню асортименту високоякісної продукції для забезпечення охорони праці на виробництвах. Спецодяг, спецвзуття, засоби індивідуального та колективного захисту, що були представлені на стендах Portwest Ltd. (Ірландія), ТОВ «Арміс Груп» (м. Дніпро), столичних компаній ТОВ «Інсайт», ТОВ «Консафеті», ТОВ «Професійна безпека», ТОВ «Центр промислових засобів індивідуального захисту», а також семінари на тему безпеки праці, проведені у другий день роботи Форуму представниками професійних видань «Охорона праці» та «Промислова безпека», викликали інтерес гостей виставки, що, безумовно, сприятиме у перспективі виконанню вимог до інтеграції України в економічний простір Євросоюзу.

Зростання інтересу до українського ринку у світі підтверджується розширенням колективних експозицій виробничих підприємств з Китаю, Туреччини та Чехії, які цього року містили значну кількість натурних зразків продукції.

Перелік учасників

Загалом, порівнюючи якісне та кількісне наповнення виставки з попередніми роками, можна спостерігати зростання уваги до інноваційних технологій та тенденцію до їх поступового впровадження у вітчизняному виробництві. У рамках Міжнародного промислового форуму у 2017 році відбулася низка науково‑практичних семінарів та конференцій, присвячених новітнім промисловим технологіям, автоматизації виробництва та контролю якості: «Інноваційні комп'ютерні технології для розробки та дизайну виробів. Можливості доповненої реальності» (Інженерна компанія «Технополіс»), «Забезпечення точності в сучасному контролі якості. Вимірювальні рішення від Nikon Metrology» (ТОВ «Хімлаборреактив»), «Сучасне обладнання і технології професійно‑технічного навчання» (ТОВ «Центр технологічних ініціатив»), Міжнародна науково‑практична конференція «Сучасні мехатронні системи автоматизації технологічних процесів промислового виробництва» (кафедра інформаційно‑технічних та природничих дисциплін Київського кооперативного інститут бізнесу і права), «Сучасні технології неруйнівного контролю і можливості їх практичного застосування в машинобудівництві та суміжних областях» (Українське товариство неруйнівного контролю та технічної діагностики, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України).

Програма заходів

Підводячи підсумки роботи XVІ Міжнародного промислового форуму, можна відзначити наступні цифри:

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Міжнародний промисловий форум 2017

Організатори висловлюють вдячність учасникам
Міжнародного промислового форуму - 2017 і сподіваються на зустріч у 2018 році!

Фотозвіт