Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
ІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
НАФТОГАЗЕКСПО - 2017

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру, в найбільшому експоцентрі України відбулася ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017».
Організатор заходу - Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

З кожним роком вітчизняна нафтогазова промисловість стрімко змінюється, стає більш сучасною, конкурентною та ефективною. Зараз перед галуззю стоять важливі та амбітні завдання: забезпечити Україну газом з власних родовищ і зберегти та розвинути транзитний потенціал. Досягнення цих цілей неможливе без впровадження сучасних ефективних технологій, обладнання і послуг, які вітчизняні та іноземні компанії презентували у рамках виставки «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017».

Захід проходив у рамках ХV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» одночасно з XV Міжнародною спеціалізованою виставкою «Енергетика в промисловості - 2017» і II Міжнародною спеціалізованою виставкою гірничодобувної промисловості «MINING INDUSTRY EXPO - 2017» на площі близько 7,5 тис. кв.м.

7 листопада у церемонії відкриття XV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та Міжнародних виставок «Енергетика в промисловості», «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING INDUSTRY EXPO» взяли участь:
- Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп
- Перший заступник Голови Комітету паливно‑енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України Олександр Домбровський
- Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко
- Голова Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Герой України Семен Поташник
- Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові пані Сюзан Фрітц
- Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні пан Мохаммад Бехешті‑Монфаред
- Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні пан Радек Матула
- Президент ГС «Асоціація «СІГРЕ‑Україна» Олександр Светелік
- Генеральний директор МВЦ Анатолій Ткаченко
- інші почесні гості.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївГалина Карп відзначила важливість Форуму для демонстрації досягнень вітчизняної енергетики та обговорення планів щодо подальшого розвитку. Також наголосила, що Міненерговугілля за цей рік має чимало напрацювань, зокрема, розроблено нормативно‑правову базу для формування ринків газу та електроенергії.

«Форум є можливістю зібрати найкращі практики, обговорити нагальні проблеми роботи ПЕК, визначити пріоритетні завдання та знайти ефективні способи їх виконання», - зазначила перший заступник Міністра та побажала учасникам плідної роботи.

Від імені профільного комітету Верховної Ради України учасників привітав Олександр Домбровський. Він наголосив, що світ швидко змінюється, і ключовим месиджем його зміни є інноваційна модель будь‑якої країни. «Тому інновації, чиста енергія, сучасні технології - це те, що потрібно сьогодні Україні, це те, що сьогодні є тут», - зазначив О. Домбровський.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївЗавдяки лібералізації цін, введенню європейських стандартів вітчизняний нафтогазовий ринок отримав суттєвий поштовх до розвитку, що позитивно вплинуло на кількісні та якісні показники виставки «НАФТОГАЗЕКСПО». Так, у цьогорічному заході взяли участь 79 підприємств, з яких 10 компаній представляли Канаду, Білорусь, Польщу та Чехію.

У рамках виставки вперше на Україні спільне українсько‑білоруське підприємство ТОВ «БТФ‑КОЛТЮБІНГ» презентувало нову колтюбінгову установку 2017 року випуску.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївЗагалом свої сервісні послуги та обладнання для розвідки, буріння, експлуатації нафтових і газових свердловин представили: Dynomax Drilling Tools Inc., Drill‑Tek Mwd Services Ltd, McCoy Global, EPСO Solutions Inc. (Канада), Geopartner Sp. z.o.o. (Польща), ТОВ «НТП Бурова Техніка», ТОВ «НАВІКОМ ЕНЕРДЖІ», ТОВ «НВП «Карат‑Бурсервіс», ТОВ «БК «УКРБУРСЕРВІС», ТОВ «УКРНАФТАГАЗСЕРВІС», СЗАО «ФИДМАШ» (Білорусь) та інші.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївКомпресорні станції, газоперекачувальні і газотурбінні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насосне, пневматичне, теплообмінне обладнання, гідравлічний інструмент та багато іншої продукції відвідувачам виставки запропонували найбільші вітчизняні підприємства - ПАТ «Сумське НВО», ДП «НВКГ «Зоря‑Машпроект», ТОВ «Cумський завод «Насосенергомаш», ТОВ НВП «СЗХНО», ТОВ ПО «UNITED PRODUCTIONS», ТОВ «АСТ‑Мастер», ТОВ «Еквівес», ТОВ «СЕНСІ», ТОВ «НВО «ХіммашНафтоГаз» та інші.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївЦікавими і насиченими зразками запірно‑регулюючої арматури та обладнання для промислових трубопровідних систем були стенди: ABO Valve s.r.o. (Чехія), ПАТ «Конотопський арматурний завод», ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», ТОВ «Контакт», ТОВ «НВП «Техприлад».

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївКомплексні засоби діагностики, вимірювальної техніки та промислової автоматики для нафтогазової галузі представили наступні учасники виставки: GMR GAS s.r.o (Чехія), SORBEX Bogusław Soremski, PPHU (Польща), KROHNE Україна, ДП «Ітон Електрик», ТОВ «НВП «Оріон», ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод «Омега» та інші.

Науково‑дослідний потенціал галузі презентували Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, Івано‑Франківський національний технічний університет нафти і газу, ДП «Науково‑дослідний інститут нафтогазової промисловості», НАК «Нафтогаз України».

Енергетичне та електротехнічне обладнання, системи управління для нафтогазової галузі представили Schneider Electric, ТОВ «НВП «НКЕМЗ», ТОВ «Завод Крупних Електричних Машин», ТОВ «ВМ Україна», ТОВ «Програмно‑технічні системи» та інші.

За дні роботи Форуму та виставок було зареєстровано більш ніж 5 000 фахівців - представників підприємств паливно‑енергетичного комплексу та інших галузей промислового виробництва.

У той же час в інших павільйонах МВЦ проходили виставки, присвячені впровадженню енергоефективних і екологічно безпечних технологій у промисловість, будівництво та модернізацію інженерних систем водопостачання і водовідведення. Завдяки такому формату проведення кількість фахівців суміжних галузей, які відвідали заходи, склала понад 13 000 осіб.

ДІЛОВА ПРОГРАМА

7 листопада 2017 року відбулася ІІ Київська конференція «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ».
Організатори - Нафтогазовий консультаційний центр «НЬЮФОЛК», за підтримки Міжнародного виставкового центру.
Конференція проходила у складі трьох секцій:
- Стратегія розвитку нафтосервісного ринку України;
- Тактика розвитку нафтосервісного ринку України;
- Кріплення та закінчення свердловин.

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 КиївСпеціальний гість заходу Голова ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко, відкриваючи конференцію, зазначив, що «…Україна перевищує Німеччину, Польщу та Румунію за обсягами та темпами розвитку видобутку. Завдяки «Укргазвидобуванню» Україна зараз є найдинамічнішим ринком у Європі. Ми можемо робити більше та краще, ніж будь‑яка країна Східної Європи. Ми усі маємо цим пишатися». Також він проінформував представників сервісного ринку про можливості співпраці з компанією, поточні та майбутні тендери.

Крім того, серед основних спікерів заходу були перші особи НАК «Нафтогаз України», ТОВ «БК «УКРБУРСЕРВІС», Tacrom Services, ТОВ «НТП Бурова Техніка», ТОВ «Шлюмберже Сервісіс Україна», NOV‑Fidmash, MMS Holding Groups LLC та інші.

8 листопада 2017 року учасник виставки ТОВ «ТЕМІО» провів семінар‑презентацію «Багатоканальний сигналізатор газу «ВАРТА Диспетчер». Нові функції і можливості застосування». У рамках семінару компанія представила сигналізатор газу «ВАРТА Диспетчер», який порівняно з аналогами має розширені функціональні можливості. Для роботи та управління сигналізатором було розроблено пакет програм, що дозволяє підключити до блоку управління до 216 датчиків газу та температури, що значно збільшує площу контролю концентрації вибухонебезпечних та токсичних газів у повітряному просторі.

У рамках ділової програми Форуму:

8 листопада
Управління охорони праці, промислової безпеки фізичного та цивільного захисту Міненерговугілля провело Галузеву нафтогазову секцію з охорони праці. Захід було присвячено питанням створення безпечних і здорових умов праці на підприємствах нафтогазового комплексу, а також особистій відповідальності керівників компаній.

9 листопада
НАК «Нафтогаз України» провів круглий стіл «Розроблення та імплементація законодавчих та нормативно‑правових актів у частині обліку природного газу та метрології на виконання закону «Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного співтовариства».
Під час проведення заходу учасниками було розглянуто наступні питання:
- стан імплементації нормативних актів Євросоюзу щодо обліку природного газу та метрології;
- нові та діючі нормативні документи щодо якості природного газу;
- вимоги до електронних засобів вимірювальної техніки;
- метрологічне забезпечення засобів вимірювання об’єму природного газу;
- стан гармонізації стандартів у галузі вимірювань обсягів та фізико‑хімічних показників природного газу, тощо.

Загалом у зазначених вище ділових заходах взяли участь біля 500 вітчизняних та іноземних спеціалістів з України, Білорусі, Чехії, Канади та США.

СТАТИСТИЧНІ ПОКАЗНИКИ

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 Київ

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 Київ

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 Київ

Виставка НАФТОГАЗЕКСПО 2017 Київ