Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
ІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ
MINING INDUSTRY EXPO - 2017

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

З 7 по 9 листопада відбувся ключовий в Україні спеціалізований захід вугільної та гірничодобувної промисловості - ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «MINING INDUSTRY EXPO - 2017», що проводиться щорічно в рамках Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 КиївРазом з виставкою «MINING INDUSTRY EXPO - 2017» на єдиному майданчику площею близько 7 500 кв.м відбулися Міжнародні спеціалізовані виставки «Енергетика в промисловості - 2017» та «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017». Загальна кількість учасників склала 229 підприємств, серед яких - 29 іноземних компаній, з 11 країн світу (Австрія, Білорусь, Грузія, Канада, Китай, Німеччина, Польща, Туреччина, Україна, Франція, Чехія).

Порівняно з 2016 роком, виставка «MINING INDUSTRY EXPO - 2017» характеризується позитивною динамікою кількісного та якісного складу учасників та відвідувачів, збільшенням виставкової площі. Помітним є зростання пропозицій високотехнологічних галузей, виведення на ринок сучасного гірничошахтного устаткування і новітніх технічних рішень в галузі гірничих робіт.

7 листопада в церемонії урочистого відкриття XV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та Міжнародних виставок «MINING INDUSTRY EXPO», «Енергетика в промисловості», «НАФТОГАЗЕКСПО» взяли участь:
- Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп
- Перший заступник Голови Комітету паливно‑енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України Олександр Домбровський
- заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко
- Голова Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Герой України Семен Поташник
- Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові - пані Сюзан Фрітц
- Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні - пан Мохаммад Бехешті‑Монфаред
- Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні - пан Радек Матула
- Генеральний директор МВЦ Анатолій Ткаченко
- інші почесні гості.

Учасники виставки «MINING INDUSTRY EXPO - 2017» презентували сучасне гірничошахтне та збагачувальне обладнання, буровий інструмент, гідравлічне устаткування, конвеєрні системи, електротехнічне, насосне та компресорне обладнання, КВПіА, засоби та системи автоматизації та зв'язку гірничих підприємств.

Серед іноземних учасників виставки:
Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 Київ- об'єднана експозиція під егідою Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки за участі 9 чеських виробників гірничого обладнання: ALTA a.s., DUVAS‑UNI s.r.o., ENELEX spol. s.r.o., OSC, a.s., HANSEN ELECTRIC spol. s.r.o., TDS ZAMPRA spol. s.r.o., TRANSROLL‑CZ a.s., ZAM‑SERVIS s.r.o., ŽDB DRÁTOVNA a.s., та компанії T Machinery a.s., FITE a.s.;
- польські виробники та постачальники гірничошахтних технологій: EHS Sp. z o.o., Sorbex PPHU Bogusław Soremski, TECH POL Sp. z o.o., Tranz‑Tel Sp. z o.o., WF PZL Zakład Doświadczalny Sp. z o.o.;
- турецькі компанії ENV‑EX, Kale Conveyor, Şen Plastik,
а також Teufelberger Seil Ges.m.b.H. (Австрія), Shijiazhuang Viture Import & Export Trading Co., LTD (Китай), Xiangtan Huaxing Material Co., Ltd. (Китай), ЛМЗ Универсал, ОАО (Нива‑Холдинг) (Республіка Білорусь).

Серед вітчизняних учасників - відомі виробники та постачальники гірничого обладнання Валса ГТВ, Вієр Мінералс Україна, Вістек, НПК Гравікон, Дейта Експрес, ДАЗ, Дніпрофмаш, Елміз, Енерсіс, ШКЗ Імпульс, Інвент Груп, Ковельсільмаш, МХМ Україна, Світло Шахтаря, Техпоставка, Цеппелін Україна та інші компанії.

Ділова програма Форуму включала заходи по напрямку вугільної промисловості:

- Наукова конференція «Основні напрями реформування вугільної промисловості України» (Департамент вугільно‑промислового комплексу Міненерговугілля). На конференції розглядалася низка нагальних питань щодо роботи вугледобувного комплексу, а саме: основні положення Концепції реформування та розвитку вугільної промисловості України, стратегія розвитку вуглевидобутку на шахтах «ДТЕК Енерго», удосконалення технології анкерного кріплення гірничих виробок, перспективи впровадження енергозберігаючих теплонасосних технологій на підприємствах вугільної промисловості України, управління державним майном у буровугільному комплексі, сучасні екологічно чисті вугільні енерготехнології.

- Галузева секція з охорони праці (Управління охорони праці, промислової безпеки та цивільного захисту Міненерговугілля).

- Семінар «Досвід використання стругового комплексу Caterpillar в умовах Західного Донбасу на прикладі шахти Степова ДТЕК ШУ Першотравенське» (ТОВ «Цеппелін Україна»). В ході семінару учасники дізнались про роботу єдиного в Україні стругового комплексу Cat®, що був виготовлений в Німеччині спеціально для шахти «Степова». Після впровадження в експлуатацію в 2009 році і до сьогодні стругова установка продовжує встановлювати нові рекорди з видобутку вугілля при розробці довгими вибоями малопотужних пластів.

За дні роботи заходів було зареєстровано більш ніж 5 000 відвідувачів з України та інших країн.

В інших павільйонах МВЦ 7 - 9 листопада проходили виставки, присвячені питанням впровадження альтернативних джерел енергії та видів палива, енергозберігаючих технологій у будівництві та ЖКГ, модернізації інженерних мереж, екологічних заходів у промисловості. Одночасне проведення комплексу виставок суміжних галузей суттєво розширило горизонти промислового огляду продукції та призвело до значного збільшення кількості відвідувачів - більш ніж 13 000 фахівців. Серед них, переважно, керівники та висококваліфіковані спеціалісти підприємств, які мали на меті не тільки ознайомитись з експозиціями, але й знайти конкретні технології та обладнання для свого виробництва, провести попередні переговори щодо закупівлі продукції.

СТАТИСТИЧНІ ПОКАЗНИКИ

Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 Київ

Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 Київ

Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 Київ

Виставка MINING INDUSTRY EXPO 2017 Київ