Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

Міжнародні виставки
«EXPERT SECURITY» і «Технології Захисту/ПожТех»,
присвячені всьому комплексу питань безпеки,
15-18 червня відбудуться у МВЦ

15 - 18 червня 2021 року в Міжнародному виставковому центрі
(Київ, Броварський пр-т, 15, павільйон №1, вхід 1-С)
одночасно відбудуться заходи, присвячені повному комплексу питань безпеки
II Міжнародна спеціалізована виставка «EXPERT SECURITY - 2021»
ХIX Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології Захисту/ПожТех - 2021»

Акредитація журналістів:

На виставку «EXPERT SECURITY»

На виставку «ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ»

Реєстрація акредитованих представників ЗМІ та видача беджів:
15.06.2021 р. з 10.00 до 12.00 на вході 2-В,
з 13.00 та в інші дні на вході 1-А.
Необхідно мати: редакційне посвідчення або офіційний лист редакції із зазначенням П.І.Б. журналіста і паспорт.

Організатор виставок: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

«EXPERT SECURITY - 2021»

Розвиток автоматизації, збільшення використання біометрії та штучного інтелекту трансформує обличчя сектору безпеки та, водночас, виводить на перший план проблеми, пов’язані з ризиками використання безпілотної техніки, кібер‑злочинів та шахрайств з використанням особистих даних тощо. Безумовно, ускладнення ризиків безпеки вимагає, щоб рішення, призначені для попередження і боротьби з ними, завжди були на крок попереду.

Представити такі рішення і є одним з головних завдань Expert Security. Це продукція як для масштабних державних проектів і безпеки бізнесу, так і для охорони особистого майна за найбільш актуальною тематикою: кібербезпека, захист інформації, відеоспостереження, контроль доступу, сигналізація і оповіщення, охорона периметру, системи «безпечне місто» та «безпечний будинок».

Не пройшов повз виставку і тренд термоскринінгу відвідувачів за допомогою спеціальних систем, що є надважливим і зручним рішенням у часи пандемії COVID‑19. Загалом, у світі багато компаній‑виробників систем безпеки вдалися до апгрейду відповідного функціоналу свого обладнання та ПЗ, або навіть до випуску абсолютно нових продуктів. Виставка Expert Security стане першою в Україні, де такі системи будуть не лише продемонстровані на стендах компаній, але й встановлені на всіх вхідних групах. І мова йде як про китайські, так і європейські бренди.

Хедлайнери виставки «EXPERT SECURITY - 2021»:

Національний координаційний центр кібербезпеки при РНБО України - перший державний майданчик, який об'єднує зусилля держави та приватного сектору у протидії загрозам національній кібербезпеці.

Hikvision, КНР - світовий лідер в галузі систем безпеки представить новинки у сфері біометричного доступу та домофонії, охоронних комплексів як для домогосподарств, так і для промислових об'єктів.

Dahua Technology, КНР - рішення для безпеки транспорту, житлового сектору, підприємств, роздрібної торгівлі, грального бізнесу.

Elcore UA входить в міжнародний холдинг ELCOREGROUP - захист від кіберзагроз для заводів, установ охорони здоров'я, компаній ЖКГ та ін.

Infocom - система біометричної ідентифікації по малюнку судин усередині долоні, пересувний та захищений міні‑офіс для віддаленої роботи.

Dataway Security - міжнародний дистриб’ютор в галузі інформаційної безпеки, який просуває продукцію з шифрування, аутентифікації та екранування.

«Технології Захисту/ПожТех - 2021»

Світ швидко змінюється внаслідок постійної діджиталізації всіх аспектів нашого життя. Цей мегатренд вносить серйозні зміни у організацію роботи із пожежогасіння, рятування, ліквідації наслідків катастроф та цивільного захисту. Представлення нових технологій відкриває безліч нових варіантів і способів профілактики та подолання криз і небезпек.

Сучасні виклики для служб порятунку значні - це і великі техногенні та природні катастрофи, і незаплановані збої життєво важливої інфраструктури, і терористичні акти.

Все це вимагає удосконалення як систем управління, так і впровадження нових технологій і обладнання, а також підвищення рівня обізнаності громадськості про потенційні загрози та заходи реагування на них.

Незалежно від того, працюєте ви в пожежно‑рятувальних службах, цивільному захисті, галузі безпеки, чи просто відповідально відноситесь до безпеки власного життя та майна, виставка «Технології захисту/ПожТех» зможе задовольнити будь‑чиї потреби у інформації - вона охоплює весь асортимент товарів та послуг для пожежно‑рятувальних служб, цивільного захисту та промислової безпеки.

Тому на виставці будуть працювати фахівці з ресурсного забезпечення ДСНС з усіх регіонів країни. Також відвідувачам запропонують майстер‑класи з надання домедичної допомоги.

Жодна інша виставка не має такої унікальної аури - адже це місце збору людей, котрі регулярно рятують життя, запобігають катастрофам та у разі потреби допомагають іншим.

Хедалайнери виставки «Технології Захисту/ПожТех - 2021»:

ТОВ «ПК «Пожмашина» - один із небагатьох українських виробників пожежної, рятувальної та спеціальної техніки.

FIREPORT (Чехія) - розробляє доступні та ефективні системи оповіщення для добровольчих пожежних команд.

НВП «ОЗОН С» - багатофункціональні автоматизовані системи управління техногенною безпекою гідроенергетичних об'єктів, мостів, шляхопроводів і продуктопроводів небезпечних речовин, а також на територіях з ризиком та проявом небезпечних геологічних процесів.

ТОВ «Тетіс - Дихальні системи» - аварійно‑рятувальне обладнання та професійне водолазне спорядження для проведення складних підводно-технічних, рятувальних та аварійно-рятувальних робіт.

Kyiv Lifeguard Service від КП «Плесо» - муніципальний сервіс, основною метою якого є запобігання нещасним випадкам на офіційних пляжах Києва.

ТК «Пожсоюз» - понад 5000 найменувань товарів протипожежного призначення, у тому числі: вогнегасники, протипожежні двері, пожежні рукави, пожежні шафи, щити, стенди, різний пожежний інвентар.