Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
VII СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ЄВРОБУДЕКСПО - 2017

7 - 9 листопада на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15) відбулася VII Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо - 2017».

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо», яка пройшла в рамках комплексного виставкового заходу у складі Міжнародних спеціалізованих виставок: «AQUA UKRAINE», «КомунТех»/«ДорТехЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «Екологія підприємства», «Агрофорум», набула статусу не лише демонстраційного майданчика для презентації найкращих сучасних технологій та продукції, а й стала платформою для розробки ефективних рішень і формування пропозицій щодо виробництва сучасних енергоефективних будівельних матеріалів, залучення інвестицій, удосконалення благоустрою.

На експозиції загальною площею майже 16 000 кв.м свої технології та продукцію представили 385 підприємств з 19 країн світу. Серед відвідувачів цьогорічного міжгалузевого проекту (кількість яких склала понад 8 500) - керівники органів державної та виконавчої влади, фахівці будівельних, монтажних, проектних і науково‑дослідних організацій, підприємств ЖКГ, водного господарства, енергетичної та металургійної галузей, машинобудування, хімічної промисловості, працівники сільського господарства, інші зацікавлені спеціалісти.

ХІІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України) став ключовою подією, яка об’єднала спеціалізовані виставки в єдиний масштабний проект. В рамках Конгресу пройшла низка заходів, присвячених актуальній наразі темі підвищення енергоефективності у житлово‑комунальній сфері (організатор: Державне підприємство «Державний науково‑дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП «НДІБК»)).

Програма Конгресу та виставок

У церемонії відкриття комплексу авторитетних професійних виставок 7 листопада взяли участь:
- Кругляк Едуард Борисович – Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» та XIIІ Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства»
- Овчаренко Ірина Іванівна – Голова Державного агентства водних ресурсів України
- Бруно Деніс – Голова постійного представництва Європейського інвестиційного банку в Україні
- Хіврич Юрій Єгорович – Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

Цього року українські та закордонні підприємства‑учасники (з Австрії, Білорусі, Туреччини) ознайомили відвідувачів із новітніми технологіями та обладнанням для будівництва, утримання та оснащення промислового та житлового фондів, виробництва будівельних матеріалів та конструкцій, оздоблювальних матеріалів, систем комфорту та безпеки життєдіяльності.

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦНовинкою цьогорічної виставки стала участь підприємств, працюючих у сфері ліфтового господарства. Це - один з найстаріших та найбільших компаній‑виробників підйомного устаткування (ескалатори, ліфти та рухомі доріжки) ПрАТ «ОТІС» з новітньою розробкою GeN2, яка є інновацією в ліфтовій індустрії, що допоможе економити простір, енергію, гроші і зберегти нашу планету.

Детально оглянути виготовлене за новітніми технологіями ліфтове обладнання можна було також на стенді єдиного представника японської компанії «Mitsubishi» в Україні - ТОВ «Міцуї Технолоджіс».

Такі фахівці у галузі архітектури, будівництва, ремонту та дизайну, як компанія «Danica», ТОВ «Архітектурний дім», ТОВ «КВ‑Екотехніка» знайомили відвідувачів з власними розробками, готовими проектами та запропонували свої послуги.

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦОбладнання для виробництва, будівельні матеріали і конструкції представляли: AME GmbH, ТМ PLITAL, ГК «ИЗОБУД», ТОВ «Композит», ТОВ «Піллар‑Україна», ТОВ «НВО «Сєвєродонецький Склопластик», ТОВ «Спрут‑Україна», ТОВ «Техноінвестпроект», ТОВ «Універсальні захисні покриття», ТОВ «БК «Фортіс Груп», Асоціація «Український центр сталевого будівництва».

Продукцію, присвячену зовнішньому та внутрішньому облаштуванню і оздобленню оселі продемонстрували компанії: BRILLE, Slate Lite Ukraine, ТМ Ventolux, компанія «MERMER», ТОВ «АТ Юкрейн», ТОВ «Індустріальні фарби», ТОВ «Керрот» БМ, ТОВ «Пенталак», ТОВ «Фабрика будівельних сумішей «Будмайстер», ТОВ «Фарби Колорит», ТОВ «Ювіг» та інші.

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦЕнергозберігаючі вікна, профільні системи та захисно‑герметичні дверні системи запропонували увазі відвідувачів ТОВ «Вебком», ТОВ «Перша віконна компанія», ТОВ «ВКФ «Талісман Лтд».

У розділі «Розумний дім» та системи автономних джерел тепла та електроенергії можна було ознайомитися з продукцію, яку представили підприємства: ПМП «Відзев», ТОВ «Димохід Спецпрогрес», ТОВ «Мірконд», ТОВ «НС Груп», ТОВ «Смартпром».

Індивідуальні засоби захисту при проведенні будівельних та ремонтних робіт демонстрували: ПП «Бреві», ТОВ «ВКФ «Комплект», ТМ «Перчатка‑Центр».

Перелік учасників

Одночасно з вищевказаним комплексом спеціалізованих виставкових заходів («AQUA UKRAINE», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», «КомунТех»/«ДорТехЕкспо», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», «Агрофорум») відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Протягом роботи із масштабною експозицією ознайомилися понад 13 000 фахівців, зайнятих у різних галузях економіки, що у подальшому сприятиме комплексному підходу до вирішення актуальних питань, у т.ч. і в будівельній сфері.

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Виставка ЄвроБудЕкспо 2017 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Будівництво

22,6

Ремонт, реконструкція

18,3

Проектування

15,3

Постачання та комплектація будівельних об'єктів

14,1

Монтаж інженерних мереж

9,8

Виробництво будівельних матеріалів

8,9

Житлово-комунальна галузь

3,7

Машинобудування

2,8

Наукові та учбові заклади

2,1

Центральні та місцеві органи влади, інші органи

1,2

Громадські організації

0,9

Інше

0,3

 

Продукція, якою цікавились відвідувачі, %

Матеріали та конструкції для будівництва

32,6

Оздоблювальні матеріали

20,1

Системи електрообігріву

15,9

Обладнання та інструменти

14,4

Техніка для будівельних та ремонтних робіт

9,1

Швидкомонтовані споруди

7,4

Інше

0,5