Виставки Києва, Міжнародний виставковий центр Київ МВЦ.

footerfacebookicon linkedinicon footertwittericon youtubeicon

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

2CLICK

Україна
м. Київ

Впровадження систем прийому платежів: платіжні термінали для оплати проїзду, комунальних платежів тощо.

AB NARPES TRA & METALL- OY NARPION PUU JA METALLI

Фінляндія

Компанія NTM - міжнародна інженерна компанія з розробки, виробництва, продажу та обслуговування сміттєвозів. Дочірні підприємства концерну розташовані в Швеції, Естонії, Великобританії, Німеччині, Росії, Литві та Польщі. NTM успішно працює на ринках Норвегії, Данії, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та Хорватії.

AGROMETALL s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

AMOMATIC OY

Фінляндія

Виробник асфальтових заводів, лідер на ринку країн Північної Європи. Всі продукти поєднують в собі високу продуктивність, мобільність, екологічність і використання новітніх технологій.

FORADEX PLUS SRL

Республіка Молдова
м. Кишинів

Розробка та виготовлення машин для ремонту дорожнього покриття різних модифікацій та продуктивності.

HAMMEL УКРАЇНА, КОМПАНІЯ

Україна
м. Львів

Комплексні рішення від компанії Hammel (Німеччина) для утилізації відходів: подрібнювачі різноманітних матеріалів та крупно‑габаритних відходів; компактні утилізатори відходів зеленого господарства у технологічну щепу; сміттєсортувальні лінії для вилучення вторсировини зі змішаних відходів; лінії для виробництва RDF‑палива (альтернативне паливо з відходів сміття) тощо.

JUMARPOL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

Польща

Послуги з будівництва та реконструкції всіх видів підземних інженерних мереж з використанням безтраншейних технологій.

KELLER POLSKA SP. Z O. O.

Польща

Проектування та виконання наступних геотехнічних завдань: посилення слабких ґрунтових основ; укріплення та підняття фундаментів існуючих будівель; укріплення стін та ущільнення дна котлованів; будівництво тунелів та ін.

KSK DEVELOPMENT SP. Z O. O.

Польща

Виробництво та розробка продукції для безтраншейних технологій, а також систем управління дорожнім рухом.

TECHNOBALT EESTI OÜ

Естонія

Розробка індивідуальних, економічно ефективних станцій та заводів для сортування та обробки відходів.

АВТЕК, АВТОМОБІЛЬНИЙ ХОЛДИНГ
(ТОВ «СУЧАСНІ ВАНТАЖІВКИ»)

Україна
м. Київ

АВТЕК - офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АГСОЛКО Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання нової та бувшої у використанні імпортної сільгосптехніки, зернового обладнання, будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, запасних частин.

АЛЬФАТЕКС, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

АМКОДОР‑УКРОСПЕЦМАШ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор в Україні холдинга «Амкодор» (Республіка Білорусь) - одного з провідних виробників дорожньо‑будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

АТІЛОС, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво засобів керування дорожнім рухом: енергозберігаючі світлодіодні дорожні світлофори; цифрові табло відліку часу для світлофорів; пристрої звукосигнальні УЗС, дублюючі сигнали світлофору для сліпих пішоходів; контролери для світлофорів тощо.

БАРСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Вінницька обл.
м. Бар

Виробництво котлів опалювальних промислових та побутових газових, твердопаливних та електричних, станцій сортування твердих побутових відходів.

БЕНЗОТРЕЙД, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Петропавлівська Борщагівка

Офіційний дилер STIHL ELIT в Україні - компанії c 90-річною історією і перших творців ручної ланцюгової пили з електромотором. Продаж оригінальної продукції торгових марок STIHL та VIKING, надання консультацій та сервісне обслуговування.

БНХ УКРАЇНА, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

Офіційний представник ОАО «Могилевхимволокно» (Республіка Білорусь) в Україні. Пропонує широкий спектр геотекстильних поліефірних матеріалів для дорожнього будівництва, а також бітум виробництва ОАО «Мозирський НПЗ».

БУДШЛЯХМАШ, КОМПАНІЯ

Україна
м. Київ

Поставка будівельної, дорожньої та комунальної техніки виробництва країн СНД та ЄС, модернізація та переобладнання автомобілів і тракторів на базі заводу «Спецбудмонтаж‑503».

ВЕЛС, ПМП

Україна
Вінницька обл.
м. Тульчин

Представник компаній «SINTUR» та «ELMONT» (Польща) - провідних світових виробників з’єднань та опор для вуличного освітлення.

ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКИЙ АВТОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Верхньодніпровськ

Єдиний в Україні офіційний представник FAUN Expotec GmbH (Німеччина) - виробника сміттєвозів та дорожніх підмітальних машин.

ВЕСЬ БІЗНЕС, ТОВ

Україна
м. Київ

Рекламне агентство повного циклу послуг, яке спеціалізується на розробці та втіленні комплексних рекламних кампаній.

ГЛОБАЛ РIСАЙКЛIНГ, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб’ютор Presona (Швеція) в Україні. Продаж, установка, сервіс горизонтальних пресів та сміттєсортувальних ліній для ТБО.

ГЛОБУС‑АВТО, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

ДЕЛЬТА КРІСТ СІСТЕМЗ, ТОВ

Україна
м. Одеса

Ексклюзивний дистриб'ютор NILFISK EGHOLM (Данія) в Україні. Компактні мультифункціональні машини з повним приводом для цілорічного комунального прибирання вулиць, парків, котеджних містечок та житлових комплексів.

ДНІПРОТРАНСНАФТА, ТК, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Кам’янське

Продаж і перевезення нафтопродуктів: бітум, пічне паливо, мазут.

ДОРМАШ ГРУП УКРАЇНА, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

ЕЛКОПЛАСТ‑УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів. Реалізація гідравлічних пресів для вторсировини, контейнерів для роздільного збору сміття (склопластикових, пластикових, оцинкованих).

ЗАВОД КОБЗАРЕНКА, ТОВ

Україна
Сумська обл.
пгт Липова Долина

Виробництво відвалів та навісного обладнання для комунальної техніки: щітки дорожні універсальні, відвали снігоочисні на навантажувачі для очищення проїжджої частини, вулиць, доріг і тротуарів. Виробництво причепів, теплогенераторів на щепi та соломі.

ІНСТИТУТ ТЕХНІЧНОЇ ТЕПЛОФІЗИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Україна
м. Київ

Провідний в Україні центр у галузі тепломасообміну, теплоенергетики та енергоощадних теплотехнологій.

КАПСТРОИТЕЛЬСТВО, ГРУПА ВИДАНЬ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

КАСТОР ГРУП, ПП

Україна
м. Запоріжжя

Перша спеціалізована компанія в Україні з продажу колеc та роликів ТМ KASTOR до складської техніки, баків ТПВ, візків, харчового та іншого промислового обладнання.

КЕРХЕР, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

КОМКОН ТРАФІК, ТОВ

Україна
м. Харків

Виробництво та постачання технічних засобів для контролю дорожнього руху: керовані знаки, світлодіодні світлофори, адаптивні дорожні контролери, детектори транспорту, сучасні системи керування міським рухом.

КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА, ТОРГОВИЙ ДІМ ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер торгових марок «ВЛІВ» та «ВІВА» - підприємств з виробництва техніки для збору та утилізації побутових відходів, техніки для утримання доріг, вакуумних автомобілів і додаткового обладнання для них.

КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

ЛАГГАР, ТОВ

Україна
м. Київ

Ремонт, утримання та будівництво доріг.

ЛЕМУС, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво огороджень (шлагбауми, лежачі поліцейські, дорожні конуси, бетонні стовпчики, блокіратор коліс та ін.).

ЛОГІСТИК МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) - фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

М.А.К. МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер компанії DRESSTA (Польща) на території України з продажу будівельної техніки та спецтехніки.

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

НВО «МДС» проектує та виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, службові приміщення; санітарні системи для всіх видів рухомого складу (локомотивів, дизель- і електропоїздів, пасажирських вагонів, вагонів спецпризначення, метро та трамваїв). НВО «МДС» спеціалізується на виконанні складних проектів для рельсового рухомого складу.

МОГИЛЕВХИМВОЛОКНО, ВАТ

Республіка Білорусь
м. Могильов

Найбільший виробник поліефірної продукції: ПЕТ для виробництва ливарних виробів, а також виробів харчового призначення.

ОЛНОВА, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО‑НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Україна
Львівська обл.
м. Буськ

Виробництво обладнання для подріблення різноманітних видів відходів: тверді побутові відходи, великогабаритні будівельні відходи, промислові нетоксичні відходи, побутова техніка, каміння, автомобільні шини тощо.

ПАРИТЕТ СПЕЦТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Завод малого машинобудування: навісне обладнання для комунальної, будівельної, сільськогосподарської техніки.

ПЕТРОНІК, ТОВ

Україна
Херсонська обл.
м. Таврійськ

Виробництво сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Основна продукція - фронтальні навантажувачі, напівпричепи, грейдери, що випускаються під ТМ PetroNick.

ПРАЙД АВТО ГРУП, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дистриб'ютор професійного автоінструменту JONNESWAY (Тайвань).

РЕЗИНОПЛАСТ, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Покров

Виробництво якісних гумотехнічних виробів на легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку, спецтехніку, для нафтогазової, гірничошахтної, оборонної промисловості, будівництва та для трубопроводів. Інші гумові вироби, виготовлені на замовлення клієнта за зразками або кресленням необхідної деталі.

РОСТОК‑ЕЛЕКОМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

СВАРКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е-квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СВЕТІЛЕД, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Серійне та індивідуальне виготовлення світлодіодних світильників промислового, комунального та офісного призначення.

СЕА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме: - устаткування для керування дорожнім рухом; - системи управління міським освітленням; - системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води; - системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів; - системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ; - обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

СЕРВІС СТОЛИЦЯ ІННОВЕЙШН, ТОВ

Україна
м. Київ

Виготовлення зупинкових павільйонів, паркових лавочок, світильників, сміттєвих кошиків для вуличного сміття, інших елементів вуличних меблів.

ТЕХКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка, випуск, продаж, обслуговування та ремонт спецтехніки та автогідропідйомників на базі автомобілів МАЗ, ГАЗ, УАЗ, IVECO, HYUNDAI, ISUZU, ТАТА.

ТЕХНОВЕКТОР, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

ТЕХНО‑КОМПЛЕКТ КИЇВ, КОМПАНІЯ

Україна
м. Київ

Обслуговування дорожньо‑будівельної та кар’єрної техніки. Продаж дробильних та просіювальних ковшів, комплектуючих запчастин та ремонт двигунів, гідравліки, гідротрансформаторів, редукторів.

ТРАНСПОРТ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

ТШГ АГ УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки для ландшафтних робіт, утримання вулиць, доріг і аеропортів від відомих світових виробників.

УКР ТРАК, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

УКРАВТОКОМПЛЕКТ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

УКРАЇНСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ АЛЬЯНС, АСОЦІАЦІЯ

Україна
м. Київ

Об’єднання на добровільних засадах провідних світових та українських підприємств, основним напрямком діяльності яких є збирання, вивіз, утилізація та переробка різних типів відходів, боротьба із забрудненням навколишнього середовища та інші напрямки діяльності у сфері поводження з відходами в Україні.

УКР‑ТУРБО, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор турбокомпресорів провідних світових виробників: «Holset» (Cummins Turbo Techologies), «Garrett» (Honeywell), «BorgWarner» (KKK, Schwitzer), «Niitsu».

ФЕНІКС, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки - вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.

ФЛЕШ-Р, НТЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво утилізаторів. Діяльність компанії націлена на збереження навколишнього середовища шляхом екологічно безпечного термічного знищення (спалювання та знешкодження) відходів.

ХОФЕР, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Вишневе

Офіційний представник провідної турецької компанії Geoplas, яка спеціалізується на виробництві геосинтетичних матеріалів, що застосовуються в транспортному, промисловому та житлово‑цивільному будівництві.

ЮВЕНТА, ТОРГОВЕЛЬНА КОМПАНІЯ

Україна
м. Одеса

Постачання та продаж клінінгового обладнання, обладнання для АЗС, професійного інструменту тощо.

ЮГСТАЛЬ, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Виробництво та монтаж металоконструкцій будь-якої складності: решітки, навіси, двері, урни для сміття, контейнери для збору ТПВ, візки та ін.