Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XIІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я – 2012

19-22 квітня 2012 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася XІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров'я».
Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (Броварський проспект, 15, Київ, Україна)
98 компаній представили продукцію з 18 країн, в тому числі з України, Австрії, Великобританії, Данії, Індії, Італії, Йорданії, Китаю, Латвії, Німеччини, Польщі, Росії, США, Угорщини, Чехії, Швейцарії, Швеції, Японії.
Кількість вітчизняних експонентів – 95, зарубіжних експонентів – 3 (Австрія, Угорщина, Польща).

Ринок індустрії краси в усьому світі динамічно розвивається, використовуючи новітні прогресивні розробки і грунтуючись на кращому світовому досвіді фахівців, чиє завдання — збереження нашої краси і здоров'я.
Як зберегти здоров'я і молодість у напруженому ритмі сучасного життя?
Вирішити це завдання, ознайомившись з якісними та ефективними товарами виробників різних країн, які вже зарекомендували себе в Україні, так і з новинками, можна було на виставці «Всесвіт краси та здоров'я - 2012».

Косметика по догляду за обличчям і тілом

Найсучаснішу і високо результативну продукцію в косметичній промисловості представили такі компанії, як «Амріта-Юкрейн» (Україна) — українська косметика Аmrita створена на основі унікального натурального компонента фітомеланін, який довше зберігає молодість і здоров'я шкіри, володіє регенеруючим ефектом, захищає шкіру від агресивного впливу навколишнього середовища; «Iven Cosmetics» (Чехія) — косметика на основі тваринного колагену; ТМ TianDe — ексклюзивні космоцевтичні засоби на основі стародавніх та інноваційних рецептур вчених Китаю; ТОВ «Аптека № 96» (Україна) представила нову в Україні косметику з Йорданії на основі мінералів Мертвого моря ТМ Dead Sea TREASURES і ТМ DOLMEN Dead Sea Products. Мінерали Мертвого моря здавна відомі тим, що допомагають омолодити шкіру, прискорюючи метаболізм клітин, що дозволяє шкірі надовго зберегти правильний баланс мінералів і здоровий блиск; ТМ «Мірра» (Росія) вже не перший рік представлена Она виставці і користується популярністю в Україні. Адже косметичні засоби MIRRA засновані на натуральних рослинних та ефірних маслах, екстрактах і соках рослин, продуктах моря і бджільництва, природних мінералах; постійний учасник виставки компанія «Мірт Груп» (Україна) — офіційний дистриб'ютор косметичних засобів ТМ Maxim (США), Odaban (Великобританія), Klima (США); ТОВ «Нано-Тех» (Україна) — нанокосметика Nano Tech (Японія), що поєднала в собі досягнення високих технологій і природні компоненти. До складу деяких засобів входить аргірелін — розробка сучасних японських вчених, яка принесла своїм творцям Нобелівську премію; ТОВ «Сенгара» (Україна) — особливості косметики Сенгара — це використання пептидів, що є ефективною профілактикою старіння; ТОВ «Фабрика оздоровчих технологій» (Україна) — вітчизняна натуральна косметика на базі лікарських рослин з урахуванням екологічних і кліматичних особливостей нашої країни; Представництво в Україні Ферросан Інтернейшнл А/С (Данія) — косметичні засоби IMEDEEN ®, які є визнаним лідером в світі в сегменті антивікового догляду за шкірою; Еввіва Б'юті (Україна) — косметична продукція провідних світових виробників: ТМ «Біобьюті» (Росія), Revivogen, Clearogen, Rejuve MD (США), ТМ Bielenda (Польща) та інші компанії.

Декоративна косметика

Відомо, що декоративна косметика застосовується, щоб підкреслити природну красу, зробити обличчя привабливішим і виразнішим, приховати дрібні вади, підкреслити глибину очей, подовжити вії, при необхідності зняти сліди втоми і змінити зовнішність відповідно до вимог моди.
Все для яскравого і легкого макіяжу продемонстрували такі компанії: «Timetron» (Австрія) — вперше представила українському споживачеві новинку — декоративну косметику преміум-класу Revelique; AVON COSMETICS UKRAINE (України); ТМ Pupa (Італія).
Отримати практичні консультації з техніки макіяжу, останнім трендам, модним тенденціям весільного і вечірнього макіяжу і навіть «приміряти» на себе різні образи можна було на стенді постійного експонента виставки — Авторської школи стилю та макіяжу Наталії Найда.

Продукція та послуги для догляду за волоссям

Відомо, що гарне волосся, це не лише прикраса, а й показник здоров'я.
Продукція для ефективного догляду за волоссям була представлена на стендах компаній: ТМ «Chandi» (Індія) — інноваційний засіб для фарбування волосся.Індійська фарба Chandi на основі натуральної очищеної хни і цілющих індійських трав, прекрасно забарвлює волосся в насичений натуральний колір, при цьому надає лікувальну дію на них; ТМ «REF» (Швеція) — косметика для волосся класу ЛЮКС як для професіоналів, так і для звичайних споживачів; «SAKURA COSMETICS - Україна» представила продукцію всесвітньо відомої італійської компанії-виробника, що має багаторічний позитивний досвід роботи і широко відомої серед професіоналів, стилістів і перукарів, які стежать за новинками індустрії перукарського мистецтва; «ProLine» (Україна) — продукція для перукарів; Human Hair (Україна) — магазин натурального волосся.
Вже традиційною стала участь у виставці салонів, провідні майстри та стилісти яких на практиці демонструють своє перукарське мистецтво: мережа салонів «ЛОНDА», Салон краси «Зимова вишня», Академія Володимира Тарасюка.

Продукція для нігтьової індустрії

Нігті, як тіло і волосся, вимагають регулярного догляду.
Beauty-новинки нігтьової індустрії демонстрували компанії: «Diamond cosmetics» (Польща) вперше представила широкий вибір продукції для нігтьового сервісу в Україні «Майстер Б’юті» (Україна), «Гостра Грань» (Україна), «Корисні речі» (Україна).

Фітокомплекси. Засоби збалансованого харчування.
Натуральна косметика ручної роботи
.

З натуральною продукцією для збереження молодості, краси та здоров'я можна було ознайомитися на стендах: NATURЕ'S SUNSHINE PRODUCTS, ТОВ «Біофарма», «Грін-Екс», ТОВ «Інвістра», ТОВ «Саулес Фабрика Україна», «Чойс» (Україна), «ЧистоТіл» та інших.

Хочеться відзначити ще одну компанію, участь якої у виставці «Всесвіт краси та здоров'я», стала першою презентацією їх інноваційної продукції в Україні — Speedfitness (Угорщина). Це останнє покоління ЕMС-пристроїв (електро - міостимуляція). 20 хвилин повної роботи м'язів без напруги сухожиль і суглобів дають негайний результат, який призводить до спалювання калорій, втрати ваги, зменшення целюліту, поліпшення здоров'я, зменшення болю, підвищенню витривалості, стійкості і життєздатності.

Детальніше про всіх учасників виставки на сайті

Традиційне проведення в рамках виставки Конкурсу весільного і вечірнього стилю (21 квітня), в якому взяли участь вже практикуючі майстри-перукарі та візажисти і спробували свої сили ті, хто тільки розпочинають свою діяльність, як завжди стало справжнім святом для гостей виставки.
Фінальне дефіле майстрів з їх прекрасними моделями стало яскравим завершальним акордом!
Всі учасники Конкурсу були нагороджені дипломами. Переможці також отримали подарунки, люб'язно надані ТМ «Chandi».

З інформацією про Конкурс можна ознайомитися на сайті

Виставка «Всесвіт краси і здоров'я - 2012» — це можливість учасникам представити свою продукцію і послуги безпосередньо кінцевому споживачу, гостям виставки — ознайомитися з новітніми технологіями і продуктами на ринку України, налагодити перспективні контакти.
Це можливість бути природно здоровими, красивими і успішними!