Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ЗВІТ за результатами проведення
XII Міжнародної спеціалізованої виставки
ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2012

19 – 22 квітня 2012 р.
м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15

Міжнародний виставковий центр (МВЦ) - єдиний організатор наймасштабнішої та найяскравішої весільної виставки в Україні, якому вдалося за 12 років встановити щорічну традицію термінів і місця проведення виставкового проекту, консолідувати на своєму майданчику найкращих фахівців весільної індустрії.

З 19 по 22 квітня на території Міжнародного виставкового центру відбулася Головна Весільна Виставка Країни. ХІІ Міжнародна спеціалізована виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2012» ще раз підтвердила високий статус найпрестижнішого заходу в Україні, як для професіоналів весільного бізнесу всіх напрямів, так і для майбутніх молодят і випускників. Дні проведення виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2012» були епіцентром весільних та святкових подій, ділових переговорів і зустрічей.

Під виставковим брендом «ВЕСІЛЛЯ. Сімейний Вернісаж. Світ Моди» виставка відома з 2001 року. Завойовано визнання учасників виставки, відвідувачів, широкого кола весільних фахівців.
NEW 2012 рік ознаменувався знаковою подією - ребрендингом виставки. Був створений індивідуальний образ нового бренду «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал».

19 квітня о 12.30 відбулася святкова церемонія відкриття XIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2012». Відкриваючи захід, Президент ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Ткаченко Віктор Вікторович відзначив позитивну динаміку розвитку виставки, яка перевищила показники минулих років за кількістю компаній-учасниць та орендованої площі. Широкий спектр товарів і послуг для підготовки весільного та випускного свята на виставці 2012 року представляли 182 фірми і компанії на площі близько 3000 кв.м. З нагоди відкриття Головної Весільної Виставки Країни відбувся телеміст з відомими ведучими, співаками та акторами України: Ольгою Сумською, Василем Бондарчуком, Наталією Валевською, Марисею Горобець, Юрієм Горбуновим, Лілією Ребрик, Талою Калатай, Юрієм Котом, Любавою Грешновою, Игорем Посипайком, Григорієм Решетником, Артуром Боссо, а також організатором і ведучим весіль преміум-класу Олександром Синютіним (Росія, Москва). Зірки тепло й емоційно привітали гостей та учасників виставки з її відкриттям.

У цьому році високий рівень стендових презентацій продемонстрували всі учасники виставки. На кожному стенді була представлена своя неповторна весільна історія - романтична і захоплююча. Фахівці, численні відвідувачі могли ознайомитися з новинками весільної та вечірньої моди, ексклюзивними послугами організаторів свят, весільних агентств, фото- та відеостудій, авторськими виробами ручної роботи, салонів краси, майстрів‑флористів, дизайнерів інтер'єру, рестораторів, кондитерів, транспортних компаній.

Виробники та офіційні дистриб'ютори весільних і вечірніх суконь, весільні салони і бутіки ознайомили гостей виставки з останніми розробками вітчизняних дизайнерів, новинками європейської моди. Нові торгові марки і вже відомі бренди представили 27 українських та зарубіжних компаній, серед яких - Весільні салони «Інта», «Slanovskiy», «Гранд Ажур», «Novia D'Art», «Наталі-Мода», «DIVINA SPOSA PARIS», «Вікторія Брайд», ТМ «Вікторія Максимчук», ТМ «STELLA SHAKHOVSKAYA», ТМ «MAXIMA», Модні доми «Юнона», «Данте», ТД «To be bride», німецька фірма «Calanthe», компанія з Росії «TERANI COUTURE» та ін.

Комплекс послуг від «А» до «Я» з організації та проведення весілля на високому професійному рівні демонстрували творчі майстерні, студії свят і весільні агентства («Iventis», «DEVINA DESIGN», «grand events», «JENOLYA WEDDINGS», «Tango», «Wedding Time», «Артмаксима», «Гуляй душа», «Два Ангели», «Жизнь Малина», «Лайфберрі», «Счастливая семья» тощо).

Декор весільної церемонії з використанням кольорів, тканинних драпірувань, бантів, повітряних куль, стрічок, різноманітних аксесуарів, свічок, а також розписні келихи, арки для виїзних реєстрацій, букети і бутоньєрки презентували декоратори і флористи - Дизайн‑студії «Акварель», TM «Комфорта», «Студії РА», «Студії весільних аксесуарів», «Amrita Leni», «Jardin de Ville», «Sky Studio» тощо).

Відвідувачам була надана можливість ознайомитися, оцінити стиль, професійний рівень робіт кращих весільних фотографів і відеооператорів - учасників виставки, серед них - переможець міжнародних конкурсів, лідер у виробництві весільного фото та відео в Україні - «Dеdkoff Production Studio», а також «ARS Studio», «Denisfilm» & Юрій Голуб, «Flycam Production», Фотостудія «Krik», «LaedomStudio», «Orlinsky», «Qvision Production Studio», «RET‑Photo», «Taras‑studio», «Фотостудія Ігоря Земана», Володимир Вольников, Степан Михайлов та ін.

Цього року організатори виставки розширили свої межі у збільшенні площі, кількості учасників, асортименту представленої продукції, а також збільшили спектр проведених заходів.

Шоу-програма

NEW Шоу-програма виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» - справжній прорив року, який, безумовно, підвищив престиж виставкового заходу. Такого зіркового складу запрошених гостей не було ще на жодній виставці України. Кращі представники нового покоління івенторів - відома в колах фахівців Олена Забірник (Весільне агентство «Iventis») та талановитий актор і шоумен Іван Городецький (Творча майстерня Івана Городецького) організували і провели це видовищне супер-шоу, запросили яскравих артистів, визнаних усією країною зірок естради. Гідний професіонал, неординарний і мислячий інтерпретатор, сучасний і стильний Іван Городецький був головним ведучим шоу-програми виставки. Його яскравий акторський талант, іскрометний гумор і природний магнетизм зуміли по-справжньому завести і захопити глядачів. Унікальне поєднання енергії, творчості та майстерності, розуму і особистої чарівності, безумовного організаторського таланту Олени Забірник - головного координатора шоу-програми, привели проведення цього заходу до незаперечного успіху. Цей творчий союз породив новий формат інтерактивної шоу-програми, здатної запропонувати майбутнім молодятам і випускникам безліч цікавих способів втілення своєї мрії - проведення яскравого, вражаючого свята за участю харизматичних ведучих, а також відомих артистів, які виступають у різних жанрах.

Хочеться також відзначити внесок у шоу-програму Генерального медіа-партнера виставки - журналу «Жених & Невеста», який запросив зі свого боку улюбленців публіки Валерія Юрченко («Україна має талант-1») та Ірину Борисюк («Х-фактор»).

У різні дні виставки в зоряному складі програми виступали маестро Володимир Гришко, Наталія Валевська, відомі ведучі теле-шоу Іван Городецький («Холостяк»), Григорій Решетник («Холостяк-2»), Юрій Кот («Все для тебе»), Любава Грешнова («Зважені та щасливі»), Максим Юрченко, лауреати програм «Україна має талант», «Х-фактор» Валерій Юрченко, Алексій Кузнєцов, Ірина Борисюк, Наталія Пугачова, «MMDance», Дмитро Скалозубов, Рената Штіфель, «Nomad», «Ducktime», група «Тірамісу», Торі Джой, група «Лимон», шоу-балет «Скарлетт», шоу-балет «Ватан», шоу-балет «Емпірі», шоу-балет «Хаус-люди», група «2SUNNY», Роман Бондарчук. Також глядачам було запропоновано показ колекцій весільних та вечірніх суконь («Наталі-Мода», «Данте»), демонстрація виїзних церемоній від кращих церемоніймейстерів України (Георгій Жуков, Ірина Барда, Богдан Любомирський, Ольга Стрельцова), постановка весільного танцю.

Сцена

Центральне місце дії всієї шоу-програми було справжньою окрасою заходу. Міжнародний виставковий центр висловлює вдячність партнерам, стараннями і майстерністю яких була оформлена і оснащена сцена, якісно відзняті фото- та відеоматеріали виставки:
1. Оформлення і дизайн
- Компанія «Show-Centre» (сценічні декорації)
- «Студія РА» (декорування тканинами)
- Дизайн-студія «Акварель» (весільна флористика)
- Компанія «Didzher Effects» (установка фонтану, спецефекти)
2. Зйомка
- Dedkoff Production Studio (фото-, відеосупровід роботи виставки, створення рекламного ролику «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал - 2012»)
- Володимир Вольников (фотозйомка)
3. Звук, світло
Особливу подяку висловлюємо Творчій майстерні Івана Городецького
за оперативно надану звукову та світлову апаратуру своїх постійних партнерів:
- DJ Davay Brothers (світлові прилади)
- One Music (професійне звукове обладнання)

Заходи в рамках виставки

Завдяки невичерпній енергії та професійній підготовці директора івент-компанії «Iventis», президента Асоціації весільних організаторів Олени Забірник для весільних розпорядників, організаторів, координаторів, молодят відбулися:
1. Другий бізнес-форум для фахівців весільної індустрії (Організатор: Асоціація весільних організаторів)
2. Семінар для молодят (Організатор: Студія авторських весіль «Iventis»),
а також були проведені:
3. Конференція «Життя в шлюбі. Шлях до успіху» для молодят (Організатор: Всеукраїнський фонд «Родина»)
4. Семінар для весільних фотографів (Організатор: Асоціація весільних фотографів України). Фахівці високого рівня та відомі весільні фотографи України, що об'єдналися в Асоціацію, зібрали велику аудиторію колег для обговорення якості, передових прийомів і маркетингових інструментів весільної фотографії.

Конкурси

Організатори щороку проводять конкурси, сподіваючись, таким чином, залучити до участі якомога більшу кількість висококваліфікованих фахівців, здатних продемонструвати високий рівень професіоналізму і добрий смак. Нам завжди цікаво відкривати нові імена та відзначати зростаючий рівень майстерності учасників конкурсів.

1. Конкурс Весільної Фотографії
У конкурсі, що відбувся, свою майстерність продемонстрували весільні фотографи з різних міст України. Інформаційний спонсор виставки www.obruchka.com.ua надав допомогу щодо голосування відвідувачів виставки за кращу фотографію конкурсу (ІІІ етап конкурсу).
За оцінками авторитетного журі конкурсу:
- членів Асоціації весільних фотографів України: Володимира Щурко (м. Львів), Дана Хечо (м. Київ), Дмитра Яновського (м. Київ), Ігоря Тимофійчука (м. Чернівці), Едуарда Хитрого (м. Рівне), Олега Головацького (м. Львів)
- Dedkoff Production Studio: керівників студії Максима та Ірини Дєдкових (м. Київ)
- Khanoff Production: керівника студії Вадима Ханова (м. Київ)
а також, враховуючи результати голосування, кращими були названі:
Ярослава Прохорова (м. Київ), Дмитро Собокар (м. Київ), Олег Бреславцев (м. Сімферополь), Слава Крик (м. Київ).

2. NEW Конкурс Весільної Відеографії
На суд професійного журі в особі:
- Миколи Дружкова, режисера ВДІК, майстерня Ролана Бикова (м. Москва)
- Марини Пединотті, весільне агентство «Pedinotti» (Італія, Мілан)
- члена Асоціації весільних фотографів України: Дана Хечо (м. Київ)
- Dedkoff Production Studio: керівників студії Максима та Ірини Дєдкових (м. Київ)
- Khanoff Production: керівника студії Вадима Ханова (м. Київ)
у режимі таємного он-лайн голосування були визначені роботи переможців:
- Геннадія Казимко (м.Київ) і Максима Тужиліна (м. Київ)

3. Конкурс Весільного та Вечірнього стилю
У конкурсі взяли участь практикуючі майстри-перукарі та візажисти. Учасники конкурсу продемонстрували майбутнім нареченим і випускницям професійну майстерність, сучасні образи та ідеї. Ведучим Конкурсу був Фелікс Леонович Алто (Клуб київських ведучих). Авторитетне журі визначило переможців конкурсу в номінаціях: «Весільна зачіска» та «Вечірня зачіска». Завершуючий етап конкурсу - нагородження переможців та фінальне дефіле на подіумі майстрів-стилістів з їх прекрасними моделями.

4. Конкурс для майбутніх молодят
При активному сприянні Весільного агентства «Iventis» відбувся розіграш призів для відвідувачів весільної виставки. Цінні подарунки, сертифікати, знижки на товари і послуги надали майбутнім молодятам учасники виставки. Конкурс пройшов весело, цікаво і приніс усім учасникам масу приємних емоцій і вражень.

Широка рекламна кампанія за підтримки Генерального медіа-партнера виставки журналу «Жених & Невеста», Генерального інтернет-партнеру виставки www.wedding.ua та численних професійних видань, інтернет-порталів, радіостанцій, телебачення та інформаційних агентств дозволила широкому колу спеціалістів і підприємців, чий бізнес безпосередньо пов'язаний з індустрією весільних торжеств, а також майбутнім молодятам та випускникам ознайомитися з усім спектром весільних товарів і послуг.

Статистичний аналіз відвідувачів виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал-2012»

ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал 2012

За дні роботи захід відвідали близько 4700 гостей (з них 1500 - спеціалісти) з України та близького зарубіжжя:
спеціалісти весільного бізнесу – 38%
представники РАГСів - 2%
представники навчальних закладів – 5%
представники комерційних структур - 13%
молодята, випускники – 42%

«ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал» визнана найефективнішою виставкою, як для компаній, які вже добре відомі на українському ринку весільних товарів та послуг, так і для нових підприємств, які бажають активно просувати свою продукцію і розвивати власний бізнес. Ця подія пропонує унікальну можливість отримати найповнішу інформацію про весільну індустрію, тенденції її розвитку, підвищити рівень професійних знань і статус компанії, налагодити нові контакти з потенційними партнерами та споживачами, насолодитися феєричною шоу-програмою.

Організатори проекту запрошують зацікавлені організації та компанії до співпраці та участі в XIІI-ій Міжнародній спеціалізованій виставці «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал - 2013», яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі з 11 по 14 квітня 2013 року.