Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XI Міжнародного промислового форума

11-й Міжнародний промисловий форум відбувся з 20 по 23 листопада 2012 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, станція метро "Лівобережна").

Промисловий форум щорічно проходить за Розпорядженням Кабінету Міністрів України, що є найвищим рівнем визнання виставки з боку держави. Крім цього, вже 8 років поспіль Форум входить до переліку провідних промислових виставок світу, офіційно визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

Організаторами Форуму виступають Державне Агентство з управління державними корпоративними правами та майном України, УНК "Укрверстатоінструмент", ТОВ "Міжнародний виставковий центр".

На церемонії офіційного відкриття Міжнародного промислового форуму - 2012 були присутні:
- Перший заступник Голови Державного Агентства з управління державними корпоративними правами та майном України Каленков Олександр Федорович
- Директор департаменту взаємодії з підприємствами базової галузі Агентства Держмайна України Козирєв Віктор Олександрович
- Заступник торгового представника Російської Федерації в Україні Кудряшов Ігор Юрійович
- Заступник міністра енергетики, промисловості та зв’язку Ставропольського краю Зінов’єв Андрій Анатолійович
- Президент УНК "Укрверстатоінструмент" Романченко Владислав Георгійович
- Генеральний директор холдингу "Белверстатоінструмент" Бутко Віктор Федорович
- Генеральний директор ТОВ "Міжнародний виставковий центр" Ткаченко Анатолій Вікторович
та інші офіційні особи.

Промисловий форум зайняв цього року територію 15 000 квадратних метрів (два павільйони МВЦ). У спеціалізованих виставках взяли участь 420 компаній, які представили обладнання та технології з 34 країн світу. Форум відвідали 10 846 осіб. У рамках Форуму були представлені національні експозиції з Республіки Білорусь, Словацької Республіки, Туреччини та Чеської Республіки, а також офіційні експозиції Ставропольського краю та Чуваської Республіки (Росія).

МЕТАЛООБРОБКА, УКРМАШТЕХ, УКРВТОРТЕХ, СУБКОНТРАКТИ

У МПФ-2012 традиційно взяли участь вітчизняні верстатоінструментальні заводи, а саме: ХЗКПО "Пригма-Прес" м. Хмельницький, ПАТ "Чернігівський механічний завод", ВАТ "Одеський завод радіально-свердлильних верстатів", ПАТ "Сумський завод "Енергомаш", ВАТ "Пресмаш" мІвано-Франківськ, ПП "Чіп" м. Нововолинськ та ін.

Постійними учасниками, зустрічі з якими з в Україні з нетерпінням чекають професійні відвідувачі виставки, можна вважати національні експозиції з Білорусі, Словаччини та Туреччини. Як і минулого року, показовою та численною була колективна експозиція Чехії.

Особливим інтересом у відвідувачів Форуму користувалося обладнання представництв європейських і японських верстатоінструментальних компаній, таких як Spinner Werkzeugmaschinenfabrik GmbH (Німеччина), Knuth Werkzeugmaschinen GmbH (Німеччина), Sodick Company Ltd (Японія), Behringer GmbH (Німеччина), Alfleth Engineering AG (Швейцарія) та інших.

Прикрасою експозиції став новітній лазерний комплекс TRUMPF, який був представлений на стенді офіційного дилера - компанії ТОВ "Сфера-Техно", м. Київ.

Вся різноманітність останніх розробок верстатобудівної галузі Європи, а також зразки обладнання з Азії та США були представлені на стендах провідних українських дилерів - компаній "Абпланалп Україна" м. Київ, ТОВ "АКМА-Станкоімпорт" м. Дніпропетровськ, ТОВ "Батекс" м. Київ, ТОВ ТЦ "ВаріУс" м. Дніпропетровськ, ТОВ "Вебер Комеханікс Україна", ТОВ "Дельта-Сучасні технології" м. Дніпропетровськ, ТОВ "Зенітек Україна", ТОВ "Імперія металів" м. Харків, ПрАТ ДІТЦ "Контакт" м. Дніпропетровськ, ТОВ "ОГМ-Технологія" м. Київ, СП "Стан - Комплект" м. Київ, ТОВ НПГ "Станкопромімпорт" м. Харків, ТОВ "Топстар" м. Дніпропетровськ та багатьох інших.

Експозиція металоріжучого інструмента в рамках виставки "Металообробка" традиційно справили враження на гостей виставки сузір'ям всесвітньо відомих брендів: CeramTec, Sandvik Coromant, Seco АВ, Iscar, Walter, Narex, TaeguTec, Korloy Inc., Sumitomo, Guehring OHG та ін.

У 2012 році на Форумі вперше демонструвався стенд німецького бренду ARNO Werkzeuge - одного з лідерів європейського прецизійного верстатобудування. Ще однією з новинок 2012 року а, котра привернула до себе підвищений інтерес відвідувачів, можна назвати участь компанії KLINGSPOR (США) - провідного виробника у галузі абразивних виробів.

Багато компанії підтвердили позитивний результат своєї роботи і заявили про намір збільшити масштаби своїх стендових експозицій під час МПФ-2013.

УКРЗВАРЮВАННЯ

Спеціалізована виставка "УкрЗварювання" цього року була особливо насичена обладнанням - так, що серед її учасників навіть позначилася тенденція займати по два стенди одночасно, з метою розмістити всю продукцію, що виставляється. Особливу увагу відвідувачів привернуло автоматичне зварювальне обладнання, представлене на стенді компанії ТОВ "Есаб Україна" та зварювальні роботи, продемонстровані на стенді ТОВ "Роботікс Інженерія" м. Київ. Насиченими та цікавими для гостей виставки були стендові експозиції традиційних учасників: Kaynak Teknigi San. Ve Tic. A.S., Туреччина, ТОВ ПІІ інцель Україна" м. Київ, ТОВ "Завод автогенного обладнання "Донмет" м. Краматорськ, ТДВ "ЗОНТ" м. Одеса, ТОВ "Самміт" м. Дніпропетровськ, НВП "Техмаш" м. Одеса, ТОВ "Тріада Лтд К°" м. Запоріжжя, ПВФ "Фаворит АМ" м. Київ, ТОВ "Фроніус-Україна" м. Київ, ТОВ "Центроспав Україна" м. Київ та інших компаній.

Вперше після тривалої перерви в "УкрЗварюванні" свою продукцію продемонстрували: ВАТ "Лосиноострівський електродний завод" Росія, та ТОВ "Дослідний завод зварювального устаткування інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона" м. Київ.

Також склад учасників поповнився новими іменами - ТОВ "Велдотерм-Україна" мІвано-Франківськ, Державне науково-виробниче підприємство "Об'єднання Комунар" м. Харків та іншими.

Для компаній Lastek Belgium n.v Бельгія і ТОВ "НВП "Сварка Євразії" (ТМ СпецЕлектрод) Росія участь у виставці "УкрЗварювання" стало початком успішного виходу на ринок України.

"УкрЗварювання" - це місце зустрічі для всіх, хто хоче ознайомитися з останніми світовими новинками, теоріями та досягненнями у галузі зварювання, різання, наплавки, не покидаючи території України.

УКРПРОМАВТОМАТИЗАЦІЯ

Цього року виставка знову дала змогу розробникам, виробникам та дистриб'юторам найбільш повно представити свою продукцію та послуги. Так спільна експозиція компанії "Рефіт" та її партнера компанії "Multiprojekt" представила широкий асортимент засобів автоматизації й деталей машин для верстатів з ЧПУ відомих польських фірм: ESTUN, FATEK, WEINTEK, COPLEY та HIWIN. Презентація польських продуктів і рішень також була представлена партнерами компанії "АПМ Груп Сервіс": ELGO ELECTRONIC, KITAGAWA, GIZELIS, BAROSZ GWIMET, PОREBA і JENIX. Постійні учасники, компанія "ОВЕН" вийшла на виставку із засобами промавтоматики й КВПіА, а компанія "ЛАПП Україна ТОВ", яка входить до всесвітньої групи Lapp Group, представила новітні зразки кабельно-провідникової продукції промислового призначення. Компанія "ДСМ-Трейд" великий акцент зробила на продукції Canon (Японія) та Oce NV (Нідерланди): системи друку та рішень для технічного документообігу на основі апаратного та програмного забезпечення компаній. Представили численні нові розробки компанії: "Ремікс", "Системи реального часу - Україна", "Мікра", "Промприлад", "Регмік".

Значний інтерес у відвідувачів виставки викликали експозиції розробників комп'ютерних програм: компанії "Аскон-КР" - автоматизація інженерної діяльності та управління виробництвом та фірми "1С Україна" - автоматизація управління та обліку на підприємствах різного масштабу та спеціалізації, в тому числі для промислового сектору. Традиційно в експозиції "СВ Альтера" була представлена продукція провідних компаній світу, таких як Lenze, VIPA, KOBOLD, Ascon, Lovato, Terasaki, Wieland.

Дебютанти виставки: українські дистриб'ютори, постачальники промислової електроніки "VD Mais" та "ТОК Електронікс", а також компанія "CSoft Україна", яка здійснює консалтинг і впровадження програмної й апаратної складової.

ЗРАЗКИ, СТАНДАРТИ, ЕТАЛОНИ, ПРИЛАДИ

Виставка 2012 року яскраво продемонструвала активність на ринку вимірювальної техніки, серйозний інтерес до роботи у промисловому секторі України зарубіжних компаній, продукція яких була представлена на стендах учасників. Серед учасників хочемо відзначити: ЗАТ "Алгоритм-Акустика" (м. Москва) - продукція з вібродіагностики фірми SVANTEK (Польща); ТОВ "Інтрон-Сет" - діагностичне обладнання з неруйнівного контролю російських компаній "Панатест", "Диагност", "Интерприбор", "Интрон Плюс", "МЕТ", "Алтек", "Кропус"; іка Прилад" - "WIKA Alexander eigavd SE&Co.KG" (Німеччина), "Мир весов" - новинки вагового обладнання фірми "ZEMIC" (США), МЧТПП "Оніко" - вимірювальні прилади торгових марок "GE Sensing&Inspection" (США), "MAGNAFLUX (США); ТОВ "СНОЛ Україна" - сушильні шафи фірми "Umega" (Литва); ПП "ДП-Тест" - діагностичні прилади компаній: "Dakota Ultrasonics" (США), "Modsonic" (Індія), "Time Group" (Китай); ТОВ "Діагностичні прилади" - продукція для технічної діагностики компаній "Olympus" (Японія), "Galdabini" (Італія), "Parker Research Corporation" (США); НВФ "Ультракон" - прилади для технічної діагностики та неруйнівного контролю ЗАТ "Константа" (Росія), "Votum" (Молдова), НВП "Технотест" (Росія) та багатьох інших.

ГІДРАВЛІКА. ПНЕВМАТИКА
ПІДШИПНИКИ

Спеціалізована виставка ідравліка. Пневматика. Підшипники" кожного року привертає до себе все більшу увагу відвідувачів, що зовсім не дивно - адже найбільші світові бренди галузі щорічно представлені на стендах компаній: ТОВ "Компанія "АРДІ" м. Київ, ТОВ "Белтімпорт" м. Київ, ТД "Галпідшипник" м. Київ, ПАТ ТД "Ирбис" м. Харків, ТОВ "Камоцці-Пневматик Сімферополь", ТОВ "Сєв-Євродрайв" м. Дніпропетровськ, ДП з 100% іноземною інвестицієюіменс Україна" м. Київ, ТОВ "Тубес Інтернешнл" м. Львів та багатьох інших. У 2012 році на виставці вперше були представлені компресори Kaeser Kompressoren (Німеччина) та промислова пневматика Metal Work (Італія).

Приємно відзначити, що вітчизняні підприємства-виробники - ПрАТ "Пневматика", ТОВ "Гідроапаратура", ТОВ "Харківська зовнішньоторгова фірма "Моторімпекс" та інші завжди знаходять можливість продемонструвати свою продукцію на виставці.

З року в рік зростає міжнародна складова експозиції. Окрім постійних учасників з-за кордону - Dalgakiran Makina San.Ve.TIC.A.S. (Туреччина), Hydroma Spol. s.r.o. (Чехія), R.G.PInternational SRL (Італія), у 2012 році до складу експозиції увійшли Balflex Portugal S.A. (Португалія), Iraundi S.A. (Іспанія), A.P.I. SRL (Італія), Harmonic Drive AG (Німеччина).

ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ, СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

У складі учасників спеціалізованої виставки "Підйомно-транспортне, складське обладнання" успішно виступили Представництво в Україні Демаг Крейнс енд Компоунентс м. Київ, ТОВ "Енерпроф" м. Київ, ТОВ "Конекрейнс Україна" м. Одеса, ТОВ "Фрегат" м. Дніпропетровськ, ТД "Складська техніка" м. Київ, представивши на своїх стендах різноманітне вантажопідйомне обладнання та комплектуючі європейських виробників. Експозиція поповнилася новими іменами: це ТОВ "Певаг Україна" м. Львів, ТОВ "Бек енд Поллітцер Україна" м. Київ, ТОВ "Ріалекс Україна" м. Дніпропетровськ та інші.

Виставка "Підйомно-транспортне, складське обладнання" по праву вважається одним із найбільш авторитетних майданчиків в Україні, що об'єднує учасників та споживачів ринку даного виду продукції.

Як доповнення до всього вище сказаного, хочеться сказати кілька слів про програму заходів, які пройшли в рамках Форуму, зокрема: VII Національна науково-технічна конференція "Неруйнівний контроль і технічна діагностика: UkrNDT-2012" (організатори: Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона Національної академії наук України, Українське товариство неруйнівного контролю та технічної діагностики за підтримки Міжнародного комітету з неруйнівного контролю, Європейської Федерації з неруйнівного контролю), нарада керівників підприємств–членів Української Асоціації "Укрелектрокабель", а також ряд семінарів про сучасні технології для бізнесу.

Підводячи підсумки 11-ого Міжнародного промислового форуму – 2012, можна відзначити наступні цифри:

УЧАСНИКИ

1. Географія учасників

 

Кол-во

%

Експоненти з України

302

71,91

Експоненти з країн близького та далекого зарубіжжя

118

28,09

ВСЬОГО

420

100,00

2. Структура експонентів (виробники, дилери/постачальники продукції на українському ринку)

Виробники

71,54%

Дилери/постачальники

28,46%

Міжнародний Промисловий Форум 2012 Київ МВЦ

Міжнародний Промисловий Форум 2012 Київ МВЦ

Міжнародний Промисловий Форум 2012 Київ МВЦ

Міжнародний Промисловий Форум 2012 Київ МВЦ

Організатори ХI Міжнародного промислового форуму висловлюють вдячність усім експонентам спеціалізованих виставок за активну участь, засобам масової інформації за об’єктивне та яскраве висвітлення заходу. Сподіваємося на нові зустрічі у 2013 році!