Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
ІV МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
МЕТАЛООБРОБКА. ІНСТРУМЕНТ. ПЛАСТМАСА - 2012

З 27-го по 30-е березня 2012 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна») відбулася Міжнародна спеціалізована виставка «Металообробка. Інструмент. Пластмаса - 2012».

Організатором даного заходу є ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Державного Агентства з управління державними корпоративними правами та майном України.

Основними цілями виставки є демонстрація унікальних досягнень в області переробки пластмас, сучасних матеріалів і технологій та їх просування на вітчизняному ринку, встановлення ділових контактів, залучення інвестицій та сприяння формуванню та реалізації національних програм у машинобудівній галузі.

Серед багатьох переваг можна чітко виділити дві особливості виставки «Металообробка. Інструмент. Пластмаса»:
1. Експозиція являє собою єдину весняну виставку України для компаній, що займаються обладнанням для переробки пластмас;
2. Для компаній, які займаються металообробкою та інструментом, виставка дає змогу закріпити та розширити контакти, що зав'язалися у них у листопаді, під час найбільшої машинобудівної виставки України – Міжнародного промислового форуму.

Після тривалої економічної кризи в українській промисловості поступово починає прослідковуватися процес пожвавлення. Все більше стає підприємств, які розгортають переозброєння та модернізацію свого виробництва; для інших це питання стане актуальним уже найближчим часом.

Участь у галузевій виставці - це найкраща можливість отримати повну картину становища на ринку: його попиту та пропозиції, тенденцій подальшого розвитку, ознайомитися з новітніми досягненнями як вітчизняних виробників, так і зарубіжних компаній. Саме тому фірми, які дбають про своє стійке положення на українському ринку, незважаючи на складне економічне становище у державі, вважали для себе доцільним взяти участь у спеціалізованій виставці. Всього у заході взяли участь 99 підприємств, які представили продукцію та розробки з 28 країн світу. Зразки діючого обладнання були представлені на стендах ПрАТ «Чернігівський механічний завод», ПАТ «Хмельницький завод ковальсько‑пресового устаткування «Пригма‑Прес», ТОВ «МК‑Візар», м. Київ, ТОВ СП «Стан‑Комплект», м. Київ. Підвищений інтерес привернула до себе експозиція спеціалізованої виставки «Пластмаса». Її учасники, зокрема, ТОВ НВФ «Барс‑2», м. Санкт‑Петербург, ТОВ «Солан‑Д», м. Москва, ПВКФ «Бджілка», м. Хмельницький, ТОВ «Пластікс‑Україна» та ТОВ «Сантекс», м. Київ, ТОВ «Італ», м. Донецьк (представник ТМ Haitian), та багато інших, залишилися задоволені продуктивністю роботи на виставці та кількістю здійснених контактів.

Поступово збільшується міжнародна складова виставки. Так, цього року до числа учасників увійшли компанії Saudi Top Plastic Factory (Королівство Саудівська Аравія), Forniture Industriali S.r.l. (Італія), VSM Vereinigte Schmirgel- und Maschinen‑Fabriken AG (Німеччина).

Підводячи підсумок днів роботи Міжнародної спеціалізованої виставки «Металообробка. Інструмент. Пластмаса - 2012», можна з упевненістю сказати, що цей захід пройшов успішно, привернув до себе увагу спеціалістів та заклав фундамент для подальших позитивно‑поступальних етапів розвитку.