Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
ІІ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ЄВРОБУДЕКСПО - 2012

6-9 листопада 2012 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася II Спеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо".
Організатори:
- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
- ТОВ "Міжнародний виставковий центр"
За підтримки Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України

6-9 листопада 2012 року Міжнародний виставковий центр гостинно об'єднав під своїм дахом галузеві заходи, які вже зарекомендували себе, і порівняно нові виставкові проекти: X Міжнародний водний форум "AQUA UKRAINE-2012" (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне та арматурне обладнання); X Міжнародна спеціалізована виставка "КомунТех-2012" (енергозберігаючі технології для ЖКГ, благоустрій міста, управління відходами, комунальна техніка, спецтехніка); V спеціалізована виставка "Енергоефективність-2012" (відновлювальна енергетика, альтернативні види палива, енергозберігаючі технології та матеріали); III Cпеціалізована виставка "ДорТехЕкспо-2012" (дорожньо - будівельна техніка, спецтехніка, обладнання, матеріали, технології для будівництва та утримання доріг); II Cпеціалізована виставка "ЄвроБудЕкспо-2012" (промислове та житлове будівництво, будівельні матеріали, технології, обладнання, інструмент, техніка). Така консолідація всіх учасників ринку на одному майданчику сприяє активному відвіданню виставок широкою аудиторією фахівців ЖКГ, будівельного, дорожньо - будівельного, промислового секторів економіки.
За словами Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України Близнюка А.М.: "...головне завдання - створення сприятливого життєвого простору... Будівельники будують, комунальники обслуговують будівлі, споруди, інженерні комунікації".

Матеріали, технології, послуги, представлені на виставці "ЄвроБудЕкспо", викликали інтерес як професіоналів, так і кінцевих споживачів, оскільки спектр експонатів охоплював практично всі етапи будівництва, ремонту, реконструкції, починаючи з вибору будівельної техніки і закінчуючи шпалерами та сантехнічним обладнанням.

У II-ій Спеціалізованій виставці "ЄвроБудЕкспо - 2012" взяли участь 43 компанії з різних міст України, які представили продукцію 9 країн (Австрія, Іспанія, Італія, Китай, Німеччина, Росія, Україна, США, Фінляндія).

Послуги у сфері розробки індивідуальних проектів та будівництва представили компанії: Aрхітектурне бюро "New House", ПП "Архітектор Гершензон", ТОВ "АЗБІ", ПП "Глосар". Професійне будівництво соляних кімнат (ТОВ "Ведіс") для оздоровчих центрів і приватних будинків привернуло увагу як фахівців, так і приватних осіб. Отримати консультацію, як підвищити ефективність будівельного бізнесу з програмним забезпеченням у сфері комплексної автоматизації будівельного процесу, можна було на стенді Групи компаній "Сітіс".

Матеріали для будівельних та оздоблювальних робіт були продемонстровані компаніями: "Комбінат будівельних матеріалів "Ручаївский" - керамічна цегла з екологічно чистої сировини, Цегельний завод "Фагот" - лідер з виробництва та продажу лицьової цегли, ТОВ "Укрпромресурс-2010" – постачання будівельних матеріалів, ПП "ПО Кіровоград-Трансгазбуд" - виробництво черепиці, фасадної і тротуарної плитки; "Матал Дах" - завод - виробник покрівельних матеріалів, ТОВ "Рууккі Україна" - сендвіч - панелі Ruukki (Фінляндія), ТОВ "Реал-1" - мармурова декоративна крихта для ландшафтного дизайну та оформлення інтер'єру, ТОВ "ОТІ" - виготовлення малих архітектурних форм з бетону, ПП "Донспецстрой" - виробництво металопрокату, широко вживаного в будівництві.

Жодна будівля не обходиться без сантехнічного обладнання, широкий асортимент якого представила Компанії "Гейзер".
Продукція, що допомагає захистити споруди від пожеж, була представлена на стендах компаній: ТОВ "Д-33" - вогнезахисна фарба на водній основі, НВФ "Фактор" - вогнегасні порошки.

Зниження кінцевого енергоспоживання є основою європейської енергетичної політики. Тому так важливо правильно вибрати віконні системи, що володіють енергозберігаючими властивостями. Саме такі вікна представила Фабрика вікон "Еско". Світлопрозорі конструкції, зимові сади запропонувала компанія "Ал-Тайм".

Пильну увагу відвідувачів привертали шпалери, створені з екологічно чистих матеріалів і з використанням натуральних тканин. Таку цікаву продукцію, яка прикрасить будь-яке приміщення, презентували: ТОВ "Боровков прінт", ПП Шишкіна Л.Е. (рідкі шпалери ТМ Limil).

Будівельне обладнання і техніка для професіоналів були представлені підприємствами: ПАТ "Бетонмаш" - завод із 70-річною історією у виробництві будівельної техніки та бетонозмішувального обладнання, ТОВ "Капітал - Системи" (Росія) - універсальне обладнання для бетонної промисловості, ТОВ "Тапко-М" (Росія) - обладнання для обробки металу.

Експозиція будівельної техніки була представлена ТМ JCB від компанії Construction Machinery Ltd (CML) Україна і ТМ "AUSA" (Іспанія) - навантажувач підвищеної прохідності від ТОВ "Логістік Груп".

Інтелектуальні технології автоматизації житла - це майбутнє, яке вже наступило. Компанія "MimiSystems" продемонструвала проект системи "Розумний дім" - це інтелектуальна комплексна система управління всіма інженерними підсистемами будинку, квартири або офісу.

Мета виставки "ЄвроБудЕкспо" - розвиток ринку вітчизняних будівельних матеріалів та підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товаровиробників будівельної індустрії, створення єдиного простору для зустрічі представників будівельної галузі, науки, інженерії, державних структур, кінцевого покупця з постачальниками товарів та послуг - була досягнута.

Дякуємо всім, хто брав участь в цьому році і запрошуємо всіх бажаючих стати учасником III Спеціалізованої виставки "ЄвроБудЕкспо" 5-8 листопада 2013 року!

СТАТИСТИКА

Посадовий склад відвідувачів

Посада:

%

Керівник організації

38,43

Керівник підрозділу

17,03

Спеціаліст

25,55

Технічний персонал

13,76

Науковий співробітник

4,37

Інше

0,86

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ

Сфера діяльності

Діяльність:

%

Будівельні послуги

24,17

Оптова торгівля

18,50

Роздрібна торгівля

13,30

Кінцевий споживач

10,96

Виробник

10,22

Дистриб’ютор/дилер

9,13

Проектні послуги

7,09

Наукова діяльність

5,54

Інші послуги

1,09

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ

Спеціалізація підприємства

Спеціалізація:

%

Будівництво, ремонт, реконструкція

29,66

Постачання і комплектація будівельних об'єктів

16,95

Інженерне обслуговування будівель

12,29

Проектування, архітектура

9,76

Виробництво будівельних матеріалів

8,47

Монтаж інженерних мереж

6,78

Житлово-комунальне господарство

5,51

Техніка для будівельних і ремонтних робіт

4,77

Органи державної влади

2,81

Міжнародні та громадські організації

2,22

Інше

0,78

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ

Географія відвідувачів

Географія відвідувачів:

%

Київ і Київська область

61,14

Центральний/Північний регіони: Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська області; Житомирська, Сумська, Чернігівська області

16,59

Східний регіон: Донецька, Луганська, Харківська області

8,73

Західний регіон: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області

6,11

Південний регіон: АР Крим, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області

5,90

Зарубіжжя

1,53

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ

Мета відвідування виставки

Мета візиту на виставку:

%

Вивчення ринку

25,48

Рішення технічної проблеми

18,27

Пошук постачальників

17,35

Придбання продукції/послуг

17,27

Підтримка ділових контактів

16,83

Ознайомлення з метою можливої ​​участі

4,80

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ

Тематика, що цікавить відвідувачів

Тематика:

%

Будівельні матеріали та конструкції

36,91

Будівельне обладнання та інструменти

17,45

Енергозбереження в будівництві

12,47

Техніка для будівельних і ремонтних робіт

11,22

Економні системи теплопостачання

8,73

Архітектурне та інженерне проектування

7,61

Системи управління і автоматизації "Розумний дім"

4,99

Інше

0,62

Виставка «ЄвроБудЕкспо - 2012» Київ МВЦ