Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
IV Спеціалізованої виставки ДорТехЕкспо - 2013

З 5 по 8 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна») відбулася IV Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо - 2013», яка традиційно проходить на одному майданчику з Міжнародною спеціалізованою виставкою «КомунТех».

Це галузеві проекти, що охоплюють основні напрямки економіки всіх населених пунктів України - дорожню і транспортну інфраструктуру, ЖКГ, зовнішній благоустрій, будівництво. Одночасне проведення даних тематично близьких виставкових проектів дає можливість створення комплексної експозиції, присвяченої функціонуванню та розвитку міського господарства, невід'ємною частиною якого є утримання і розвиток вулично - дорожньої мережі, забезпечення безпеки дорожнього руху.

Загальна експозиційна площа «ДорТехЕкспо»/«КомунТех» цього року склала близько 6 000 кв. м. (в павільйоні і на відкритому майданчику). Свої досягнення в галузі техніки, обладнання, технологій, матеріалів для дорожнього господарства та житлово - комунального сектора представили 99 компаній з України, Австрії, Білорусі, Італії, Німеччини, Польщі, Росії, Фінляндії, Чехії. Крім того, на стендах компаній - офіційних представників презентувалася продукція таких країн, як Голландія, Греція, Данія, Канада, Китай, Словаччина, США, Туреччина.

Перелік учасників виставки «ДорТехЕкспо - 2013»

Для презентації своєї продукції на українському ринку вибрали майданчик виставок «ДорТехЕкспо» і «КомунТех» компанії - виробники з країн ближнього і далекого зарубіжжя:
- Завод «Евромаш» (Білорусь) - виробництво дорожнього та комунального обладнання для утримання доріг;
- ВАТ «Ковровский электромеханический завод» (Росія) - виробництво багатофункціональних універсальних навантажувачів, навісного обладнання, підйомників;
- Завод «Ирмаш» (Росія) - один з найбільших російських виробників дорожньо-будівельної, комунальної та землерийної техніки;
- ВАТ «Пинский завод средств малой механизации» (Білорусь) - розробка і виробництво автогідропідйомників;
- ООО «Зиракс» (Росія) - сучасні та ефективні технології і матеріали для зимового утримання доріг: для боротьби із зимовою слизькістю;
- Dobrowolski sp. z o.o (Польща) - виробництво техніки для зимового утримання доріг і аеропортів, муніципальних підприємств, компаній водопостачання;
- Nector sp. z o.o. (Польща) - виробництво габіонних сітчастих виробів для зміцнення поверхонь доріг, гребель тощо.

Професійний інтерес закордонних компаній до України свідчить про зростаючу довіру до нашої країни, як до надійного партнера з перспективним ринком. А участь у виставках «ДорТехЕкспо» і «КомунТех» характеризує ці виставкові заходи як провідні, ключові події галузі.

Сучасні рішення для дорожньої галузі - технічні засоби організації дорожнього руху: енергозберігаючі світлодіодні світлофори і світильники для вуличного освітлення, світлодіодні інформаційні табло, контролери, обладнання GSM-моніторингу та багато іншої продукції можна було побачити на стендах постійних учасників, які є вітчизняними розробниками і виробниками: ТОВ «Атілос», компанії «Екта», ТОВ «Росток - Елеком», компанії «СЕА», а також Уральского оптико - механического завода им. Э.С. Яламова (Росія), який сьогодні активно працює у сфері виробництва актуального енергозберігаючого світлотехнічного обладнання: світлофори, модулі для залізничних світлофорів, світлодіодні вказівники та знаки.

Масштабні експозиції техніки і обладнання для експлуатації, утримання та ремонту доріг представили такі вітчизняні компанії - виробники, як ПАТ «АвтоКрАЗ» (найбільший автозавод України), ТОВ «Глобус Авто» (виробництво комунально - прибиральної техніки), Автоскладальне підприємство «Кобальт» (виробництво спецтехніки європейської якості ТМ FOTON), компанія «Будшляхмаш» (виробництво та постачання будівельної, дорожньої, комунальної та землерийної техніки), завод «Електронмаш» (виробництво малотоннажних автомобілів багатофункціонального призначення для різних сфер комунального господарства) і багато інших.

З різноманітною технікою від світових виробників можна було ознайомитися на численних демонстраційних майданчиках компаній: ПІК «Віртген Україна» (дорожня і будівельна техніка Wirtgen, Vogele, Hamm, Kleemann, Benninghoven, Case, Streumaster, Schafer), ТОВ «Амако Україна» (будівельна техніка компанії New Holland Construction), ТОВ «Констракшн Машинері» (дорожня, будівельна та кар'єрна техніка виробників Великобританії, Німеччини, США), ТОВ «Вольтех» (будівельна техніка Volvo), ТОВ «Техновектор» (багатофункціональні міні-навантажувачі Avant (Фінляндія), ТОВ «Текмак» (гусеничні та колісні екскаватори, екскаватори - навантажувачі, будівельна спецтехніка найбільших виробників Hidromek, Semix, Ozfen, Marini, TekFalt), ТОВ «Амкодор - Укроспецмаш» (офіційний дистриб'ютор в Україні ВАТ «Амкодор» (Білорусь) - найбільшого в СНД виробника дорожньо - будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спецтехніки та обладнання), ТОВ «Арм - Україна» (техніка провідних світових виробників: New Holland, Zoomlion, ASTRA) та ін.

Виставки «ДорТехЕкспо» та «КомунТех» викликали інтерес широкого кола відвідувачів - керівників органів державної та виконавчої влади, керівного складу столичних і регіональних дорожніх і комунальних служб, представників малого та середнього бізнесу, зарубіжних фахівців.

Експоненти та відвідувачі відзначили позитивну тенденцію зростання даних виставкових проектів, розширення географії учасників та спектру продукції, що демонструвалась, дали високу оцінку організації заходів та професійному рівню аудиторії відвідувачів.

Географія відвідувачів по країнах

Географія відвідувачів по країнах

%

Україна

95,42

СНД (Білорусь, Казахстан, Молдова, Росія)

3,08

Зарубіжжя (Іспанія, Італія, Німеччина, Туреччина)

1,5

Виставка «ДорТехЕкспо 2013» Київ МВЦ

Географія відвідувачів по регіонах України

Географія відвідувачів по регіонах України

%

Київ і Київська область

64,51

Центральний/Північний регіон: Вінницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Сумська, Полтавська області

13,17

Східний регіон: Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька області

9,7

Центральний/Південний регіон: Кіровоградська, Одеська, Миколаївська, Херсонська області, Автономна Республіка Крим, м. Севастополь

6,8

Західний регіон: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області

5,82

Виставка «ДорТехЕкспо 2013» Київ МВЦ

Посадовий склад відвідувачів

Посада

%

Керівник організації

38,6

Керівник підрозділу

31,9

Спеціаліст

17,44

Технічний персонал

8,1

Науковий співробітник

2,9

Інше

1,06

Виставка «ДорТехЕкспо 2013» Київ МВЦ

Вид діяльності

Діяльність компанії

%

Виробник

35,8

Імпортер, дистриб’ютор, дилер

39,6

Сервісне обслуговування

15,4

Інше

9,2

Спеціалізація компанії

Спеціалізація

%

Житлово-комунальна галузь

26,7

Дорожньо-мостове і транспортне господарство

18,5

Водопровідно-каналізаційне господарство

4,3

Благоустрій

7,0

Збір, вивіз, переробка, утилізація відходів

8,3

Теплопостачання та енергетика

4,7

Будівництво

4,62

Ремонтні послуги

3,22

Машинобудування

2,6

Агропромисловий сектор

2,1

Органи державної влади

11,8

Наукові та учбові заклади

1,9

Міжнародні та громадські організації

1,9

Інше

2,36

Виставка «ДорТехЕкспо 2013» Київ МВЦ

Тематика, що цікавить відвідувачів

Тематика

%

Комунальна техніка, спецтехніка

17,6

Дорожньо-будівельна техніка та технології

12,1

Освітлювальне обладнання для вулиць, доріг, парків

9,0

Засоби безпеки дорожнього руху

4,5

Переробка та утилізація відходів

10,9

Ліфтове обладнання, системи управління

6,3

Обладнання для експлуатації теплових мереж

5,4

Котельне, теплообмінне обладнання

5,8

Прилади обліку споживання тепла та газу

8,0

Клінінгова техніка, обладнання, інвентар

11,3

Споруди, обладнання для благоустрою

5,2

Інше

3,9

Прогнози експонентів щодо участі у виставках в 2014 році
(за результатами анкетування)

Участь в наступному році

Швидше так,
чим ні (%)

Швидше ні,
чим так (%)

Ні (%)

 

90

8

2