Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
ІII Спеціалізованої виставки ДорТехЕкспо - 2012

З 6 по 9 листопада в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, ст. метро «Лівобережна») спільно з X Міжнародною спеціалізованою виставкою «КомунТех - 2012» відбулася IIІ Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо - 2012».

Консолідація даних виставок споріднених тематик обумовлена тим, що вони присвячені розвитку та удосконаленню міської інфраструктури. А інфраструктура будь-якого населеного пункту - це все, що забезпечує нормальне існування людей: дороги і транспорт, зовнішній благоустрій, водопостачання, теплозабезпечення, тощо.

Експозиції Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо» і Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех» і є тим самим потужним інструментом для вирішення практичних питань щодо належного утримання дорожньо - транспортної інфраструктури, комплексного благоустрою населених пунктів, поліпшення якості комунальних послуг, забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів.

На загальній площі експозиції «ДорТехЕкспо»/«КомунТех», яка склала близько 5 300 кв.м, свої досягнення в галузі обладнання, техніки, матеріалів, технологій для дорожнього господарства та житлово - комунальної сфери, представила 91 компанія з 14 країн (Білорусь, Болгарія, Великобританія, Іспанія, Канада, Китай, Німеччина, Польща, Росія, США, Україна, Франція, Чехія, Фінляндія).

Дебютанти цьогорічних виставок «ДорТехЕкспо»/«КомунТех» з продукцією та технікою для експлуатації, утримання та ремонту доріг викликали професійний інтерес відвідувачів:
1. Компанія «Екта», яка є одним з лідерів європейського ринку в сфері розробки і виробництва спеціалізованих продуктів на основі світлодіодної техніки, представляла сучасні рішення для транспортної галузі: світлодіодні активні дорожні знаки, інформаційні табло, світлодіодні вуличні світильники.
2. Вперше в Україні, на виставковому майданчику МВЦ, презентували свою продукцію три компанії з Росії:
ВАТ «Завод Комплексні Дорожні Машини імені М.І. Калініна» - обладнання для літнього і зимового утримання доріг;
ТОВ «Строммашина СіЕсПі» - провідний виробник дробильно - розмельного і сортувального обладнання;
ТОВ «Сибур Геосинт» - один з найбільших виробників в Росії нетканого геотекстильного полотна, що сприяє підвищенню якості та довговічності служби доріг та підвищенню безпеки дорожнього руху.
3. ТОВ «Вольтех» - офіційний авторизований дилер Вольво, один з провідних світових виробників і постачальників дорожньо - будівельної та будівельної техніки.
4. ПІК «Віртген Україна», представництво групи «Wirtgen Group» в Україні, яке протягом багатьох років забезпечує постачання та обслуговування дорожньої та будівельної техніки Wirtgen, Vogele, Hamm, Kleemann, Benninghoven, Case, Streumaster, Schafer.
5. ПАТ «Альцест» - один з найбільших національних операторів ринку з продажу професійних інструментів та обладнання для будівництва, ремонтних дорожніх робіт, догляду за лісом та садом.
6. ТОВ Фірма «Альта ЛТД», ТОВ «Логістік Груп» демонстрували навантажувачі для застосування в різних галузях народного господарства.
7. Компанія UMT («Українські мобільні технології») представила власну розробку - рішення для створення в Києві системи «Розумне місто» - єдину систему моніторингу та диспетчеризації муніципального транспорту. Кожен відвідувач виставки міг самостійно протестувати роботу системи і розрахувати вартість впровадження для реальних умов за допомогою спеціально розробленого програмного рішення - економайзера.
8. На стенді компанії «Аероекс» можна було ознайомитись з найсучаснішими матеріалами для підтримки високого рівня транспортно - експлуатаційних характеристик автодоріг, завдяки використанню яких значно підвищується безпека дорожнього руху.
9. Компанія ТОВ «Датаспектр» представила власну розробку: вбудовані дорожні датчики, що визначають температуру замерзання реагентів і стан дорожнього покриття.
10. Львівський завод «Електронмаш», що входить до складу ВАТ «Концерн - Електрон», презентував малогабаритну вантажівку власної розробки, яка може поєднувати в собі відразу кілька функцій - ремонтувати дороги і тротуари, прибирати сніг, мити вулиці та вивозити сміттєві баки.
11. Вітчизняне підприємство ТОВ «Лотта» вперше представило на виставці мобільну снегоплавільну машину, яка дозволяє швидко та екологічно чисто розтоплювати зібраний сніг в будь-якій частині міста, тим самим розвантажуючи місто від пробок.

Високоякісне світлотехнічне обладнання демонстрували компанії:
12. ТОВ «ШЕФТ» -
виробник вуличного світлодіодного світильника ULSL-70, призначеного для освітлення магістралей, вулиць, парків тощо.
13. На стенді ТОВ «Полігон-Авто» можна було побачити опори освітлення, завдяки яким вуличне освітлення є якісним та надійним.

- Комунальна, дорожньо-будівельна техніка, машини та механізми для будівництва та утримання доріг і мостів, тротуарів, матеріали і технології
Різноманіття сучасної спецтехніки, спеціалізованих машин, устаткування для будівництва та експлуатації доріг і мостів, комунальної та бурової техніки продемонстрували провідні компанії, які вже багато років співпрацюють з МВЦ: Agrometall s.r.o. (Чехія), ТОВ «Укріндустріалгруп», ПАТ «Автокраз», ТОВ «Агромашхолдинг - Україна», ТОВ «Амкодор - Укроспецмаш», ТОВ «Глобус Авто», ТОВ «Керхер», підприємство «Кобальт», ТОВ «Арзамаський завод комунального машинобудування «Коммаш» (Росія), ВАТ «Коммаш» (Україна), ТОВ «Констракшн Машинері», ТОВ «Техноплаза Україна», ТОВ «Харківський завод будівельних, дорожніх і комунальних машин» та ін.

Компанія «Будшляхмаш», яка цього року набула статусу офіційного дистриб'ютора в Україні техніки підприємства «RM - Terex», представила увазі відвідувачів перші завезені в Україну екземпляри екскаватора - навантажувача Terex TLB 840 і компактного гусеничного навантажувача Terex PT-100 G Forestry з мульчерною установкою.

- Технічні засоби організації дорожнього руху
Обладнання та продукцію для забезпечення безпеки дорожнього руху представили постійні учасники виставок: ТОВ «Атілос», ТОВ «Росток - Елеком», ТОВ «СЕА», а також компанія TIOMAN Sp.Z o.o. Sp.K (Польща).

- Благоустрій і комунальне обслуговування міст

- Управління відходами виробництва та споживання
Особливий інтерес спеціалістів-відвідувачів викликала експозиція вітчизняних і зарубіжних підприємств: ТОВ «HAMMEL - Україна», Naue GmbH & Co. KG (Німеччина), Remondis AG & Co KG (Німеччина), ТОВ «Рециклінг - Лайн», ТОВ «Еко - Львів», ТОВ «Елкопласт - Укр», ТОВ «Термінал Юг», ТОВ «Тота - Груп».

Продукцію для оснащення дитячих ігрових і спортивних комплексів наочно представили компанії: ТОВ «Віда» і ТОВ «Дитячі та спортивні майданчики». «Дніпропетровський завод «Продмаш» продемонстрував продукцію для облаштування міст - лавки, урни, ліхтарі зовнішнього освітлення та ін. На виставці також можна було ознайомитися з продукцією Авдіївського заводу металевих конструкцій, виробника опор і світильників зовнішнього освітлення, що своїми показниками не поступаються світовим стандартам.

- Енергозберігаючі механізми, технології, обладнання, матеріали, інструменти для об'єктів комунальної інфраструктури
Представили такі українські та зарубіжні виробники, дилери та дистриб'ютори відомих брендів, як ТОВ «Зевс - Технології», ТОВ «Ротенбергер - Центр», ТОВ «Вертекс Україна», ТОВ ВТЦ «Динамо - Континент», ТОВ «Композит - К», «Інститут технічної теплофізики НАН України» та ін. ТОВ «ЗАВОД ЄВРОФОРМАТ» представив серію пасажирських ліфтів, унікальну енергозберігаючу технологію систем опалення, а також вдосконалені розподільні електротехнічні шафи.

У змістовній і тематично насиченій ділової програми - Конгрес, семінари, конференції, тренінги - взяли участь керівники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства, представники обласних та районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, керівники столичних і регіональних комунальних та дорожніх служб і підприємств, державних і комерційних організацій, представники наукових установ, зарубіжні фахівці.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВІДВІДУВАЧІВ ВИСТАВКИ

Посадовий склад відвідувачів

Посада

%

Керівник організації

41

Керівник підрозділу

32

Спеціаліст

18

Технічний персонал

4

Науковий співробітник

3

Інше

2

Виставка ДОРТЕХЕКСПО 2012 Київ МВЦ

Географія відвідувачів

Географія відвідувачів

%

Київ і Київська область

48

Центральний/Північний регіони: Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Полтавська, Черкаська області; Житомирська, Сумська, Чернігівська області

27

Східний регіон: Донецька, Луганська, Харківська області

14

Західний регіон: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області

5

Південний регіон: АР Крим, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Херсонська області; Севастополь

4

Зарубіжжя

2

Виставка ДОРТЕХЕКСПО 2012 Київ МВЦ

Тематика, що цікавить відвідувачів

Тематика

%

Дорожньо-будівельна техніка та технології

43

Комунальна техніка, спецтехніка

19

Освітлення доріг, вулиць, магістралей

17

Засоби безпеки дорожнього руху

11

Матеріали для будівництва автодоріг

9

Інше

1

Виставка ДОРТЕХЕКСПО 2012 Київ МВЦ