Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XV МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я – 2015

23-26 квітня 2015 року на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбулася XV Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров’я».
Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

«У розмаїтті змін краса залишається вічно новою»
Діонісій Галікарнаський, древньогрецький історик

Вимоги до ефективності, якості, екологічної безпечності косметичних засобів безперервно зростають, і це спонукає компанії до пошуку нових рішень.
На виставці «Всесвіт краси та здоров’я» вітчизняні виробники, дистриб’ютори, приватні підприємці пропонували широкому загалу не тільки вже відомі на ринку України власні та зарубіжні торгові марки, а й нові розробки з Білорусі, Греції, Італії, Ізраїлю, Китаю, США, Туреччини, Японії та інших країн.

Так, цікавими новинками цьогорічної виставки стали:
інноваційний органічний фітозасіб для росту здорового волосся, який є унікальною авторською методикою, створеною при науковому керівництві провідних вчених України, що був представлений на стенді підприємства «КЛІНІКА ЗДОРОВОГО ВОЛОССЯ». ІНСТИТУТ КРІОГЕННИХ БІОТЕХНОЛОГІЙ «КРІОКОН» продемонстрував переваги косметичної продукції для догляду за тілом та волоссям, виробленої на основі рослинних олій, оброблених за допомогою новітніх CRIO-BIO технологій. Компанія «ДЕМЕТЕР ФРАГРАНС ЛАЙБРЕРІ ЮКРЕЙН» надала можливість відвідувачам ознайомитись з парфумами із США – незвичайними ароматами Demeter, що складаються з однієї ноти. Це запах землі, сонячного зайчика, аромат грибів та багато інших несподіваних парфумів.

Дебютанти виставки «Всесвіт краси та здоров’я-2015» представили широкий асортимент найрізноманітніших косметичних засобів. На стенді ТОВ «ВЛАДІКОМ» - ексклюзивного дистриб’ютора найвідомішої білоруської косметики ТМ «BIELITA» та «ВІТЭКС» можна було ознайомитись з косметичними препаратами як для повсякдення, так і для професійного використання. З турботою про красу та здоров’я створює свою натуральну високоякісну косметику компанія Naris Cosmetics (Японія), яку в Україні ексклюзивно представляє ТОВ «ВІСЛА-07». МАГАЗИН НАТУРАЛЬНОЇ КОСМЕТИКИ IVI зі Львову надавав можливість всім бажаючим протестувати якість косметики з Греції, що виробляється за унікальними технологіями, з використанням лише натуральних інгредієнтів. На стенді ТОВ «МСК ФАРМА» відвідувачі отримували консультації та рекомендації професіоналів про властивості крему BEDAN® від німецького фармацевтичного концерну «МКМ Клостерфрау», призначеного для догляду за дуже сухою і подразненою шкірою.

Салони краси та студії по створенню образу є постійними учасниками виставки «Всесвіт краси та здоров'я». Демонструючи високу якість обслуговування і професіоналізм майстрів, з кожним роком вони завойовують серця все більшої кількості відвідувачів і знаходять своїх постійних клієнтів. У нинішньому році відкрити красу, закладену природою, досягти гармонії всім бажаючим допомагали майстри МЕРЕЖІ САЛОНІВ «ЛОНDА», САЛОНУ КРАСИ «ЗИМОВА ВИШНЯ», MAKEUP TIME STUDIO, СТУДІЇ ЛІЛІЇ ЖУКОВОЇ.

Зберегти зовнішню красу та підкреслити її, зберегти молодість і ніжність шкіри рук, ніг, обличчя, поліпшити стан нігтів та волосся, приховати недоліки обличчя і зробити його ще яскравішим, підтримати здоров’я - все це покликана зробити найрізноманітніша продукція, що була представлена на стендах: MON PLATIN DSM (Ізраїль), TianDe (Китай), NUGA BEST, КОСМОТЕРОС, ACUTO - ГОСТРА ГРАНЬ, MAKE UP RED & BLACK PRO COSMETICS, SHANY COSMETICS (США), SPA PRODUCTS+ (Ізраїль), БІОФАРМА, ХЕЛСІ СТАЙЛ, інтернет - магазин ЗУБОЧИСТ та ін.
Детальніше про учасників виставки

Програма заходів виставки «Всесвіт краси та здоров’я – 2015» була насичена подіями, цікавими як для фахівців різних галузей індустрії краси, так і для широкого кола відвідувачів. Зокрема, кожний день об’єднував тематичні заходи, що проходили під девізами: «Мистецтво краси жінки», «Духовна краса жінки», «Безпека жінок і дітей», «Жіноча стратегія успіху». Це майстер-класи, семінари - практикуми, тренінги, ігри від провідних фахівців: майстрів по гриму та макіяжу, косметологів та естетистів по тілу, вчителів жіночих практик, інструкторів і психологів.
Програма детальніше

Щорічна виставка «Всесвіт краси та здоров'я» - це можливість для учасників представити свою продукцію та послуги безпосередньо кінцевому споживачу, а гостям виставки - ознайомитися з новими продуктами на ринку України та придбати знайому улюблену продукцію.