Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ЗВІТ за результатами проведення
ХІV Міжнародної спеціалізованої виставки
Весілля & Випускний бал - 2014

10 - 13 квітня 2014 р.
м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15

ЗА БАГАТОРІЧНОЮ ТРАДИЦІЄЮ,
НАЙЯСКРАВІША ТА НАЙМАСШТАБНІША ПОДІЯ РОКУ -
ГОЛОВНА ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА КРАЇНИ -

ВІДБУЛАСЯ!

З 10 по 13 квітня на території Організатора, Міжнародного виставкового центру, відбулася ХІV Міжнародна спеціалізована виставка «Весілля & Випускний бал - 2014», яка в черговий раз підтвердила статус ЛІДЕРА серед виставок весільної тематики.

У реаліях сьогоднішнього часу Організатори та учасники виставки не злякалися загрози соціальних хвилювань і економічних катаклізмів, розуміючи, що, всупереч усьому і незважаючи ні на що, життя триває! Наш життєлюбний стійкий народ закохується, одружується, відзначає свята. Довіра весільних фахівців до Організатора, взаєморозуміння та усвідомлення, того, що ми в одній команді, дозволило закласти міцний фундамент для процесу підготовки та організації виставки «Весілля & Випускний бал - 2014».

Цього року на ринку весільних товарів і послуг багато компаній пройшли перевірку на міцність, в результаті жорстокої конкуренції найбільш сильні гравці активно відстояли свої позиції. Талановиті, креативні, молоді, вони з великим оптимізмом дивляться в майбутнє, вірять у свій успіх, максимально реалізуючи власний потенціал. Саме фахівці, яким вдається перетворювати перспективні мрії на життєві цілі, взяли участь у ХІV Міжнародній спеціалізованій виставці «Весілля & Випускний бал - 2014». Про високий рівень їхнього професіоналізму і якості наданих товарів та послуг свідчили унікальні стендові презентації. На кожному стенді була представлена своя захоплююча і неповторна весільна історія. Саме тут можна було дізнатися про останні тенденції весільної та вечірньої моди, познайомитися з кращими ведучими і організаторами святкових подій «під ключ», майстрами весільної фотографії і відео - зйомки, флористами, дизайнерами, рестораторами, кондитерами, ювелірами, зустріти цікаві пропозиції від салонів краси, транспортних і туристичних компаній.

Весільна виставка консолідувала професіоналів 127 фірм і компаній. Хотілося б відзначити неповторну атмосферу піднесеності і позитивної енергетики протягом усіх чотирьох днів роботи виставки. Це відчували всі, хто брав участь, відвідував, організовував цей проект. Дні роботи виставки «Весілля & Випускний бал - 2014» були епіцентром весільних та святкових подій, ділових зустрічей, унікальною територією позитивних емоцій та яскравих вражень.

Виробники та офіційні дистриб'ютори весільних та вечірніх суконь, весільні салони продемонстрували модні тренди вітчизняних і зарубіжних дизайнерів і стилістів. Нові торгові марки і вже відомі бренди були представлені наступними українськими та зарубіжними компаніями: «Saint Valentine», «Apilat», «Victoria Bride», «Hadassa», «ІНЕССА», «Estystale, weddind desing», також салони, які представляють торгові марки: «MAXIMA», «Darling», «LOVE STORY», «Вікторія Максимчук»; Дизайн - студія Оксани Полонець. Вперше були представлені: «Камелія», ТМ «Miss Julliet», салон вечірнього одягу «Stefano».

Комплекс послуг від «А» до «Я» з організації та проведення весільної урочистості на високому професійному рівні демонстрували творчі майстерні, студії свят і весільні агенції: «Gorodetskiy Event Agency», «Iventis», «Show Center», «Студия РА», «Гуляй душа» та ін.

Декор весільної церемонії з використанням кольорів, тканинних драпіровок, бантів, стрічок, різноманітних аксесуарів, свічок, а також розписані келихи, арки для виїзних реєстрацій, букети і бутоньєрки представляли декоратори та флористи - «Lorashen», «Акварель», «SavANNA», «Nadberezhna décor agency», студия декора «B G Mood» та ін.

Відвідувачі мали можливість ознайомитися, оцінити стиль, професійний рівень робіт найкращих весільних фотографів і відео - операторів - учасників виставки, серед них - «16on9», Фотостудія Ігоря Земана, «Denisfilm», «Sunday prodaction», фотостудія «Krik», фото - відео студія «Orlinsky», «Taras - studio», фотостудія «Foto - smile», Дмитро Собокарь, Володимир Вольніков, Когут Микола, Дверницький Олександр, Тарас Ульянченко та ін.

ПРОГРАМА ВИСТАВКИ

СЦЕНА. ШОУ-ПРОГРАМА
Цього року оформлення сцени, зон проведення весільних церемоній та майстер - класів партнерами виставки демонструвало різноманітність, бездоганне відчуття смаку, художню майстерність.
Центральне місце дії Шоу - програми - Сцена, і все, що там відбувалося - результати творчої праці креативної Івент - агенції «Show Centre» на чолі з Євгеном Жіжневським. Це і розробка концепції, і сценографія, і повне технічне забезпечення шоу - програми (світло, звук, сценічне обладнання, декорації), LED - екрани, створення, монтаж і демонстрація відеороликів виставки, а також підбір артистів. Весільна арка на платформі, що обертається, та складається з ніжних квіткових композицій з ефектними елементами декору, втілювала символ єднання двох сердець. Поруч грав всіма барвами веселки співаючий фонтан, встановлений компанією «Didzher Effects». Шоу - програма була насичена видовищними виступами артистів, співаків, музикантів, танцювальних колективів, показами вечірньої моди, дефіле моделей учасників Конкурсу весільного і вечірнього стилю, демонстраціями весільних церемоній. Протягом усіх днів роботи виставки на Сцені працював талановитий і невтомний ведучий Андрій Войников - шоумен, продюсер, автор і ведучий шоу «Нічний Квартал» у співпраці зі студією «Квартал 95», автор і ведучий шоу «Словарний запас» на телеканалі «GTV». Найвища оцінка роботи агенції «Show Centre» та ії партнерів - це ії визнання учасниками і відвідувачами виставки.

NEW МАЙСТЕР-КЛАСИ

Ініціатива проведення нового інтерактивного формату майстер - класів для відвідувачів і фахівців належала учаснику і партнеру виставки, власнику «GORODETSKIY EVENT AGENCY» Івану Городецькому - актору театру і кіно, шоумену, телеведучому першого реаліті - шоу «Холостяк» на каналі «СТБ» та нової програми «Вдалий проект» на каналі «Інтер». Згуртована команда відомих весільних фахівців - партнерів виставки в обстановці невимушеного спілкування передавала знання і досвід майбутнім молодят і фахівцям.

Майстер-клас «ВИБІР ВЕДУЧОГО»
Іван Городецький
із захопленням ділився досвідом і тонкощами професійної майстерності з майбутніми молодятами та колегами: якими є критерії вибору ведучого, що необхідно передбачити, щоб весільна подія пройшла яскраво і незабутньо, що повинен робити ведучий, щоб гості розкрилися і відчували себе невимушено, в чому секрет правила ведучого «не нашкодь», де чітке розуміння межі між культурою і вульгарністю. Було задано багато питань і були отримані вичерпні відповіді.

Майстер-клас «ТЕНДЕНЦІЇ ОФОРМЛЕННЯ БУКЕТІВ-2014»
Олександр Марієвський
, креативний флорист - декоратор, власник Дизайн - студії «Акварель», інформував про модні тенденції створення весільного букета 2014 року, навіч продемонстрував мистецтво створення вишуканої квіткової композиції, розповів про те, скільки років навчаються мистецтву складання квіткових шедеврів.

Майстер-клас «ВЕСІЛЬНИЙ ВІДЕО ПРОДАКШН»
Микита Казмірук
, енергійний і талановитий власник фото - відео - студії «16ON9» розповідав майбутнім парам про процес втілення найсміливіших ідей оператора і молодят, про уподобання у виборі стилю зйомки, про розробку сценарію і, найголовніше, за якими критеріями необхідно обирати професійного фахівця.

Майстер-клас «ТРЕНДИ 2014»
Досвідчені фахівці «СТУДІЇ РА».
Ділилися зі слухачами новими трендами і секретами весільного оформлення, прийомами інсталяції декорацій для залів урочистостей.

ЗАХОДИ

Олена Забірник, власниця агенції «Iventis», Президент Весільної Асоціації України, добре відома в колах фахівців, провела:
Четвертий бізнес-форум для фахівців весільної індустрії
Семінар «Школа молодят»
Семінар «Wedding stress off»

КОНКУРСИ

Конкурс весільної фотографії
За сприяння та активної участі постійного учасника виставки Ігоря Земана («Студія авторської фотографії Ігоря Земана») було визначено переможців Конкурсу весільної фотографії: у категорії «Он - лайн голосування» - Руслан Орлинський, в категорії «Голосування журі» - Дмитро Собокар, в категорії «Голосування глядачів на виставці» - Анатолій Парубочий.

Конкурс Весільного та Вечірнього стилю
За сприяння та активної участі фахівців мережі салонів «ЛОНDA» в рамках виставок «Весілля & Випускний бал» та «Всесвіт краси та здоров'я» відбувся Конкурс майстерності стилістів. Авторитетне журі визначило переможців конкурсу в номінаціях: «Весільна зачіска» та «Вечірня зачіска». Учасники конкурсу подарували майбутнім нареченим і випускницям сучасні образи та ідеї, продемонстрували на подіумі професійну майстерність та нові тренди.

За організацію Програми виставки та її супровід Міжнародний виставковий центр висловлює вдячність партнерам:
Компанії «Show-Centre» і ведучому Андрію Войнікову
Компанії «Gorodetskiy Event Agency» та ведучим Івану і Сергію Городецьким
Агенції «Iventis»
Фото-відео-студії «16ON9»
Дизайн-студії «Акварель»
Студії РА
Компанії «Didzher Effects»
Фотографам Володимиру Вольникову та Ігорю Земану

Цього року учасники виставки продемонстрували високий рівень якості весільних товарів і послуг, професіоналізм, майстерність і талант.
Ми ще раз довели, що
Головна весільна виставка країни «Весілля & Випускний бал» - це:
- ПОДІЯ № 1 та традиційне місце зустрічі для учасників весільного ринку
- Центр тяжіння майбутніх молодят і випускників
- Правильний вибір для учасників виставки

МИ - НАЙКРАЩІ!

Організатори запрошують фахівців взяти участь в роботі XV Міжнародної спеціалізованої виставки «Весілля & Випускний бал - 2015», яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі 23 - 26 квітня 2015 року.