Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XIV МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я – 2014

10-13 квітня 2014 року на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський проспект, 15) відбулася XIV Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров’я».
Організатор:
ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

Ринок індустрії краси – це та сфера, що постійно та динамічно розвивається. Спеціалісти всього світу створюють нову продукцію, використовуючи сучасні інноваційні розробки та звертаючись в пошуках ефективних засобів до джерел: стародавнім рецептам краси та здоров’я.
З останніми тенденціями вже відомих в Україні зарубіжних торгових марок та новинками від вітчизняних виробників можна було ознайомитися на виставці «Всесвіт краси та здоров’я - 2014».

«Краса та життя в стилі ЕКО» – таким девізом можна охарактеризувати широку гамму органічної косметичної продукції, в основі якої використовуються виключно натуральні інгредієнти: рослинні та ефірні масла, відвари лікарських трав, соки фруктів, мінерали Мертвого моря та природні компоненти Криму, молоко тощо.

Такі засоби по догляду за обличчям, тілом, волоссям представили як постачальники, так і виробники: CEANO COSMETICS (Латвія); CREAM DREAM (Україна); ТМ Mon Platin DSM, AHAVA, Canaan, Dr.Sea (Ізраїль); ТМ TianDe (Китай); ТОВ «БІОФАРМА» (Україна), КОМПАНІЯ «GAMMA COSMETICS» ТМ БОЛГАРСЬКА РОЗА (Болгарія); ТМ КРИМСЬКА НАТУРАЛЬНА КОЛЕКЦІЯ (Україна); ТМ НікОль (Україна); ТОВ «ЧОЙС» ТМ White Mandarin (Україна) та ін.
Свій внесок в пропаганду та просування екологічних товарів на основі рослинних екстрактів зробили українські розробники та виробники фітокомплексів: КОМПАНІЯ «ФІТОРІЯ»; ЦЕНТР «МОРСЬКА ФАРМАКОЛОГІЯ»; КОМПАНІЯ «МОРІНДА».

Новинки косметики

На виставці відвідувачі вперше мали змогу ознайомитися з новою професійною косметикою для візажу ТМ VG - PROFESSIONAL (Нідерланди). Кваліфіковані спеціалісти, які працювали на стенді, наочно демонстрували переваги нової продукції.
Дебютантом цьогорічної виставки стала косметика і парфумерія ТМ FREDERIC M (Франція). Краса природи і неповторність ароматів на основі спеціально вирощених рідкісних ефіроносних рослин - це продукція класу «LUX» від компанії FREDERIC M, яка тепер вже й на ринку України.

Послуги салонів краси

На стенді Салону «MAKEUP TIME STUDIO», який спеціалізується на створенні весільних образів, протягом всіх днів виставки було жваво та багатолюдно. Майстри допомагали майбутнім нареченим знайти свій неповторний індивідуальний стиль, починаючи від візажу та закінчуючи святковою зачіскою.

Вже традиційним стала участь у виставці «Всесвіт краси та здоров’я» мережі салонів «ЛОНDА». Провідні майстри та стилісти на практиці демонструють свій професіоналізм, змінюючи всіх бажаючих: роблячи стильні зачіски, плетіння та ін.

Детальніше про всіх учасників виставки

12 квітня відбувся захід, який вже став невід’ємною обов’язковою програмою виставки – Конкурс весільного та вечірнього стилю. Компетентному високопрофесійному журі та гостям виставки свою майстерність демонстрували 17 учасників – перукарів та візажистів. Підведення підсумків, урочисте нагородження учасників, вшанування переможця, і, звичайно ж, фінальне дефіле, вразили яскравістю, неординарністю, святковістю!

Детальніше про Конкурс

Виставка «Всесвіт краси та здоров’я - 2014» надала можливість учасникам продемонструвати винятковість і переваги своєї продукції та послуг не тільки партнерам та професіоналам, які працюють в сфері індустрії краси, але й безпосередньо кінцевим споживачам, а відвідувачам виставки – зорієнтуватися в якості та розмаїтті нових товарів або придбати вже відому продукцію, що позитивно зарекомендувала себе та стала улюбленою.