Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XII Міжнародної спеціалізованої виставки КомунТех - 2014
V Спеціалізованої виставки ДорТехЕкспо - 2014

4 - 7 листопада на території Міжнародного виставкового центру (Київ, Броварський пр-т, 15) відбулися провідні галузеві події: X Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово - комунального господарства» та XII Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2014».

Мета цих заходів: окреслення стратегічних питань розвитку та реформування житлово - комунального господарства, визначення шляхів реалізації державної політики у сфері енергоефективності та ресурсозбереження в ЖКГ.

Організатори Конгресу та виставки:
- Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
- ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
За підтримки Асоціації міст України

Від застосування новітніх технологій, засобів модернізації комунальних підприємств безпосередньо залежить покращення умов проживання громадян, підвищення якості послуг, благоустрій населених пунктів, чистота довкілля. Вирішення цих питань неможливе без налагодженого функціонування складного господарства, до якого входять водопостачання та каналізації, тепло- та електропостачання, транспорт і утримання доріг, екологічно безпечні технології на підприємствах тощо.

Перед фахівцями, що працюють в цих напрямках, стоїть одна загальна мета: комфорт громадян в повсякденному житті та на робочих місцях!
Цим девізом можна сполучити виставкові заходи, що пройшли одночасно з виставкою «КомунТех»: V Спеціалізована виставка «ДорТехЕкспо» (утримання та будівництво автодоріг, дорожньо - будівельна техніка, спецтехніка, засоби безпеки дорожнього руху, дорожнє освітлення), XIІ Міжнародний водний форум «AQUA UKRAINE» (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, інженерні мережі), VII Міжнародна спеціалізована виставка «Енергоефективність. Відновлювана енергетика» (енергоефективні та енергозберігаючі технології в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК), IV Спеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо» (житлове, промислове будівництво, матеріали і конструкції), ІІ Спеціалізована виставка «Екологія підприємства» (поводження з промисловими та небезпечними відходами, очищення промислових викидів, екологічний моніторинг), XI Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ» (сільгосптехніка, сучасні технології в рослинництві, тваринництві, птахівництві).

В церемонії відкриття комплексу заходів 4 листопада 2014 року взяли участь:
- Володимир Кістіон - Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово - комунального господарства України
- Андрій Мохник - Міністр екології та природних ресурсів України
- Ігор Швайка – Міністр аграрної політики та продовольства України
- Сергій Савчук - Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження
- Вальтер Треттон – Керівник відділу програм зовнішньої допомоги «Енергетика, транспорт, навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні
- Анатолій Ткаченко - Генеральний директор Міжнародного виставкового центру
- інші почесні гості.

Ця масштабна виставкова подія охоплює провідні галузі економіки і традиційно проходить наприкінці року, що дає змогу підвести підсумки й визначити напрямки розвитку і потреби ЖКГ, АПК, промислової та будівельної сфери: в оновленні парку техніки, придбанні обладнання, у впровадженні новітніх технологій, в застосуванні природоохоронних заходів. Свої досягнення на експозиції близько 12000 м2 продемонстрували 305 компаній, представивши продукцію з 19 країн світу (Австрії, Бельгії, Болгарії, Великобританії, Данії, Ірану, Іспанії, Італії, Казахстану, Китаю, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Росії, США, Туреччини, України, Франції, Чехії).

Новинки на майданчиках виставок «КомунТех» та «ДорТехЕкспо»
презентували як постійні експоненти, так і компанії, які вперше брали участь:

ПАТ«АвтоКрАЗ» - лідер вітчизняного автомобілебудування, вперше представив українським споживачам відразу три новинки. Дві з них створені КрАЗом в партнерстві з компанією «Будшляхмаш»: дорожник з повним комплектом піскорозкидального та поливомийного обладнання і комбінований дорожній автомобіль з солерозкидувальним і снігоприбиральним обладнанням. Третя нова спецмашина - муніципальний автомобіль в складі вакуумного пилососа виробництва турецької фірми KATMERCILER, розміщеного на новому універсальному шасі КрАЗ;
«Автек», Супермаркет вантажної автотехніки як ексклюзивний дистриб`ютор турецької торгової марки HIDRO-MAK, представляв на виставці сучасні смиттєвози;
ТОВ «Констракшн Машинері» демонстрував найбезпечніший мінінавантажувач в світі та універсальну машину загального призначення, яка широко використовується в комунальних, лісових та аграрних господарствах;
Компанія «Юніверсал Моторз Груп» експонувала моделі торгових марок ЗАЗ (Україна) і ТАТА (Індія). Від українського бренду ЗАЗ - лінійка з двох модифікацій автобусів: приміського і міського. Автовишку та сміттєвоз, що зібрані на базі шасі TATA.

Ознайомитися з функціональними перевагами сучасної
комунальної, дорожньо - будівельної техніки та обладнання
від різних виробників можна було на масштабних експозиціях компаній:

ТОВ «Амкодор - Укроспецмаш», ТОВ «Баз Ресурс Інвест», ТОВ «Брізе Україна», компанії «Будшляхмаш», ТОВ «Глобус Авто», ТОВ «Моторімпекс», ПМП «МЛС», ТОВ «Промагролізинг - Україна», ТОВ «Техновектор» та ін.

Сучасні рішення для транспортної інфраструктури:

засоби організації дорожнього руху, світлодіодні енергозберігаючі світильники для вуличного освітлення та багато іншої продукції можна було побачити на стендах учасників: ТОВ «Атілос», ТОВ «Знаки УА», ТОВ «Росток - Елеком», компанії «Шредер», ТОВ «Свєтілед», ТОВ «Світлодіодні технології Україна».

Досягнення у сфері поводження з відходами були представлені на стендах вітчизняних компаній:

ТОВ «Еко - Львів», ТОВ «Екопласт - УКР», ТОВ «Елкопласт - Україна», ТОВ «НТЦ «Флеш - Р», КП «Київкомунсервіс» (єдине підприємство, яке пропонує послуги мобільної мийки та дезінфекції контейнерів для збору ТПВ) та інших.

Обладнання для благоустрою

облаштування скверів, парків, прибудинкових територій, зупинок громадського транспорту, оснащення дитячих ігрових і спортивних комплексів представили: постійній експонент ТОВ «Дитячі спортивні майданчики» та ТОВ «Монастирищенський Котельний Завод», який взяв участь у виставці вперше.

Повний перелік учасників

Серед ділових заходів Конгресу та виставок - Конференція з питань енергоефективності у житловому фонді, Круглий стіл «Енергоефективність - основний підхід до впровадження техніко - технологічних розв'язань на підприємствах водопровідно - каналізаційного господарства», Круглий стіл «Енергозаощадження у вуличному освітленні», Національний форум «Поводження з відходами в Україні: законодавство, економіка, технології» та інші.

Детальна інформація щодо програми

Виставки «КомунТех» і «ДорТехЕкспо», злободенні теми заходів ділової програми привернули увагу широкого кола відвідувачів - керівників органів державної та виконавчої влади, профільних фахівців підприємств ЖКГ, водного господарства, будівельних та монтажних організацій, енергетичної та металургійної галузей промисловості, машинобудування, харчової, фармацевтичної, хімічної та нафтохімічної промисловості, проектних і науково - дослідних організацій, працівників сільського господарства та ін.

Географія відвідувачів по країнам, %

Україна

97

СНД (Білорусь, Казахстан, Молдова, Росія)

1

Зарубіжжя (Німеччина, Іспанія, Італія, Туреччина)

2

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ

Географія відвідувачів по регіонам України, %

Київ і Київська область

74,8

Центральний / Північний регіон: Вінницька, Житомирська, Черкаська, Чернігівська, Сумська, Полтавська області

12,0

Західний регіон: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області

6,7

Східний регіон: Харківська, Луганська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька області

3,6

Центральний / Південний регіон: Кіровоградська, Одеська, Миколаївська, Херсонська області

2,9

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ

Посадовий склад відвідувачів, %

Керівник організації

31,4

Керівник підрозділу

27,8

Спеціаліст

24,9

Технічний персонал

10,8

Науковий співробітник

3,9

Інше

1,2

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ

Сфера діяльності компаній відвідувачів, %

Імпортер, дистриб’ютор, дилер

33,2

Виробник

32,0

Сервісне обслуговування

31,4

Інше

3,4

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Житлово-комунальна галузь

34,4

Дорожньо-мостове і транспортне господарство

12,2

Збір, вивіз, переробка, утилізація відходів

11,8

Благоустрій

7,8

Органи державної влади

6,9

Машинобудування

6,2

Теплопостачання та енергетика

5,9

Водопровідно-каналізаційне господарство

5,6

Агропромисловий сектор

4,6

Інше

2,7

Наукові та учбові заклади

1,3

Громадські організації

0,6

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ

Тематика, що цікавить відвідувачів, %

Тематика

%

Комунальна техніка, спецтехніка

25,3

Переробка та утилізація відходів

19,6

Дорожньо-будівельна техніка та технології

10,7

Освітлювальне обладнання для вулиць, доріг, парків

7,8

Споруди, обладнання для благоустрою

7,3

Котельне обладнання

7,1

Прилади обліку споживання тепла та газу

6,4

Клінінгова техніка, обладнання, інвентар

5,2

Засоби безпеки дорожнього руху

4,9

Обладнання для експлуатації теплових мереж

3,8

Ліфтове обладнання, системи управління

1,7

Інше

1,2

Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ - 2014» Київ