Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XI Міжнародної агропромислової виставки АГРОФОРУМ - 2014

Організатор заходу: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
Захід традиційно проходив за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

З 4 по 7 листопада 2014 року у Міжнародному виставковому центрі за підтримки профільних міністерств, державних агентств та асоціацій пройшов комплекс авторитетних професійних заходів, тематика яких охоплює провідні галузі економіки – агропромисловий комплекс, водну галузь, енергетику, ЖКГ, промислову та будівельну сфери.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 06.02.2014 року № 56 «Про проведення виставково - ярмаркових заходів у 2014 році» Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2014» була включена у Перелік вітчизняних та зарубіжних виставково - ярмаркових заходів, які будуть проходити у 2014 році за участі Мінагрополітики України.

Комплексна експозиція, яка складалася з ХІI Міжнародного водного форума «AQUA UKRAINE», ХIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех», Агропромислової виставки «Агрофорум», VII Міжнародної спеціалізованої виставки «Енергоефективність. Відновлювана енергетика», V Спеціалізованої виставки «ДорТехЕкспо», IV Спеціалізованої виставки «ЄвроБудЕкспо», ІІ Спеціалізованої виставки «Екологія підприємства», була розташована на площі біля 12000 кв.м. і представлена понад 300 компаніями - учасниками. За час роботи міжнародні спеціалізовані виставки та галузеві заходи, зокрема VI Міжнародний інвестиційний бізнес - форум з питань енергоефективності та відновлюваної енергетики, відвідали понад 7000 фахівців.

Відомо, що одним з найперспективніших та найбільш привабливим для інвестицій в економіку України є аграрний сектор, і саме агропромисловий комплекс здатен забезпечити зростання національного багатства та продуктивного капіталу.

Широке впровадження новітніх енерго- та ресурсозберігаючих технологій, використання альтернативних джерел енергії, зростання кількості підприємств які займаються вирощуванням органічних продуктів харчування – ось те коло питань, на які звернув увагу у привітальному слові на честь відкриття заходів Міністр Аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка.

Особливістю виставок цього року стала популяризація використання альтернативних джерел енергії, привернення уваги до актуальності питання енерго- та ресурсозбереження, тому і не дивно, що особливою популярністю користувалися експозиції, де було представлено теплоенергетичне обладнання, промислові та побутові електростанції.

В експозиції були представлені підприємства, які пропонують на ринку України зерноочисне, зерносушильне, елеваторне обладнання, обладнання для переробки будь-яких видів зернових, обладнання для олійно - жировой промисловості, швидкомонтовані конструкцій для зберігання зерна, магнітно - імпульсні установки призначені для запобігання та усунення зависань сипучих матеріалів у бункерах, ваговимірювальне обладнання, і, як заключна частина циклу, обладнання та матеріали для підготовки посівного матеріалу до нового сезону.

Традиційно на виставці були представлені постачальники сільськогосподарської техніки для ґрунтообробки, посіву, збирання та обприскування, запчастин та комплектуючих, систем кріплення, ГТВ, коліс, дисків, шин, як іноземного виробництва, так і власного, українського.

У перевезенні сільськогосподарської продукції та продукції лісової промисловості, особливо на великі відстані, визначальне значення має ємність та оптимальна вага порожнього самоскиду, тому цілком доречною була експозиція виробників тентових, рефрижераторних, самоскидних напівпричепів, причепів та кузовів, зерновозів, бортових контейнеровозів, BDF причепів; виробників кузовної забудови вантажного транспорту для сільського господарства.

Зацікавленість фахівців привертали стенди компаній, які пропонували ознайомитися з продукцією, призначеною для утримання та годівлі тварин та птахів, для заготівлі та зберігання кормів; спеціалізованим обладнанням для комбікормових заводів і цехів, побутовими подрібнювачами кормів.

Традиційне проведення виставок у кінці року зумовлене періодом підведення підсумків, визначення напрямків розвитку, оновлення парку техніки та обладнання, впровадження сучасних науково - технічних досягнень, і, що особливо актуально, енергозберігаючих та екологічних технологій.

СТАТИСТИЧНІ ДАНІ ПО ВИСТАВЦІ

Географія відвідувачів, %

Центральний регіон України
(Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Черкаська, Чернігівська області)

83,92

Східний регіон України
(Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська області)

8,81

Південний регіон України
(Миколаївська, Одеська, Херсонська області)

3,52

Західний регіон України
(Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька області)

2,20

Інші країни світу
(Білорусь, Чеська Республіка, Франція, Великобританія)

1,54

Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2014» Київ

Посадовий склад відвідувачів

Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2014» Київ

Вид діяльності компаній-відвідувачів

Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2014» Київ

Тематики, якими цікавилися відвідувачі

Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ - 2014» Київ