Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XV МІЖНАРОДНОГО ПРОМИСЛОВОГО ФОРУМА

(22 – 25.11.2016 р., Київ, МВЦ)

З 22 по 25 листопада на території Міжнародного виставкового центру відбувся ювілейний XV Міжнародний промисловий форум. У 2005 році Міжнародний промисловий форум увійшов до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії. Щороку він підтверджує свій статус найбільшої в Україні виставкової події машинобудівної тематики.

Організатор виставки – Міжнародний виставковий центр – висловлює вдячність компаніям та заводам, котрі протягом багатьох років обирають Промисловий форум. Ми щиро раді, що основний склад наших учасників не змінюється вже більше десяти років.

У ювілейному Промисловому форумі взяли участь 321 підприємство з 28 країн світу. Загальна площа експозиції склала 13 000 кв.м., виставку відвідали 9 207 фахівців.

Машинобудівний комплекс України був гідно представлений новинками на стендах найбільших вітчизняних підприємств.
Величезний інтерес привернула експозиція АТ «МОТОР СІЧ», м. Запоріжжя, яка складалася з розробок 2016 року: обробного центру із ЧПУ «Sinumerik 840 D» MC665-2-Sin840; верстата пласкошліфувального високої точності із хрестовим столом і горизонтальним шпинделем ЛТ6-201.

Сумський завод «ЕНЕРГОМАШ» продемонстрував стрічковопильний автоматичний верстат серії СЛП-8535.

Флагман українського лазеробудування, компанія «АРАМІС», м. Черкаси, представила відвідувачам виставки верстат лазерного різання AFX з екстремальною продуктивністю та передовими стандартами обробки.

Приватним науково-виробничим підприємством «Мікротех», м. Харків, запатентовані у США, виробляються та експортуються до країн Євросоюзу таровані штангенциркулі, найбільш прецизійні у світі та у 6 разів кращі за стандарт DIN862.

Величезний інтерес привернула до себе спеціалізована виставка «УКРЗВАРЮВАННЯ».
Краматорський завод автогенного обладнання «ДОНМЕТ» привіз новинки цього сезону – ряд спеціальних редукторів, призначені для зниження і регулювання тиску газів.

ТОВ «СУМИ-ЕЛЕКТРОД» демонстрували на своєму стенді електроди ОЗЖН-1, призначені для зварювання, наплавлення і заварки дефектів литва в деталях із сірого і високоміцного чавуну. Це гідний аналог електродів UTP-86 FN.

Група компаній «СТАЛЬ СЕРВІС ЦЕНТР» представила машину термічного різання із числовим програмним управлінням Astrum Stinger 1530H, призначену для використання на невеликих виробничих підприємствах при дрібносерійному і одиничному виробництві, для вирізання деталей різноманітних конфігурацій з високою точністю та якістю різу.

У спеціалізованій виставці «ГІДРАВЛІКА. ПНЕВМАТИКА. ПІДШИПНИКИ» особливий інтерес привертав стенд українського виробника компресорного устаткування «Зелко ГРУП». На стенді компанії були представлені компресори із вбудованим осушувачем рефрижераторного типу. ЗЕЛКО ГРУП стали першим в Україні виробником, який опанував дану лінійку обладнання: це компресори серії ZelkoAIR, моделі ZELKO5‑ZELKO22. Така компоновка є передовим рішенням як на внутрішньому ринку України, так і серед європейських виробників.

Цього року компанія ECO-FLEX, м. Харків, розширила асортимент товарів, вироблених в Україні. На виставці були представлені металорукави великих діаметрів, а також металорукави в обплетенні із приварними фланцевими закінченнями.

Експонент спеціалізованої виставки «Підйомно-транспортне, складське обладнання» завод «КРАНКОМПЛЕКТ», м. Запоріжжя, розширив свою промислову лінійку у 2016 році і привіз на виставку системи управління магнітом для портальних, мостових, козлових кранів, а також новітні вантажозахоплювальні пристрої.

Загалом, порівнюючи насиченість української експозиції з попередніми 2014-2015 роками, можна з упевненістю сказати, що у вітчизняному виробництві окреслився вихід із кризового стану, що дає певні надії на майбутній рік.

Найбільші світові машинобудівні бренди представили на Промисловому форумі свої інноваційні проекти та новітнє обладнання.
Традиційно вирувала робота на стендах ДП «Абпланалп Україна», Galika AG, TL TECHNOLOGY AG, ZCC CUTTING TOOLS EUROPE GmbH, ТОВ «Бінцель Україна ГмбХ», ІТЦ «Варіус», ТД «Галпідшипник», ТД «Ирбис», НПФ «Імперія Металів», ТОВ «Камоцці», ТОВ «Кнут Україна», ТОВ «Машінтех», ТОВ «Пауер Белт», Роберт Бош ЛТД, ТОВ «Самміт», ТОВ «Сєв‑Євродрайв», ДП «Сіменс Україна», ТОВ «Станкоінструментімпорт», СП «Стан‑Комплект», НПГ «Станкопромімпорт», ТОВ «Сфера‑Техно», ТОВ «Тріада ЛТД Ко», ТОВ «Тулпресс‑Техно», ТОВ «Фанук Україна», ДП «Фесто», ТОВ «Фроніус Україна» та інших компаній.

 

Перелік учасників

 

Крім основної експозиції виставки, протягом трьох днів проходили науково‑технічні конференції, семінари і презентації. Величезний інтерес у відвідувачів викликала 8-а Національна науково‑технічна конференція «Неруйнівний контроль і технічна діагностика», організаторами якої виступили Українське товариство неруйнівного контролю, Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, Міжнародний комітет з неруйнівного контролю, Європейська федерація з неруйнівного контролю та Міжнародне товариство з моніторингу стану. Інженерна компанія «Технополіс» провела тематичний семінар з актуальних питань підвищення ефективності роботи і конкурентоспроможності машинобудівних підприємств у сучасній економічній ситуації за рахунок використання передових досягнень в області інженерних інформаційних технологій.

 

Програма заходів

 

Підводячи підсумки роботи XV Міжнародного промислового форуму, можна відзначити наступні цифри:

 

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Міжнародний промисловий форум

Організатори виставки дякують учасникам Промфоруму-2016 і сподіваються на зустріч у 2017 році!

 

Фотозвіт

Відео з виставки

Замовити стенд у 2017 році