Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва, Країна

Номенклатура

AIR FORCE INSTITUTE OF TECHNOLOGY, Польща

Розробка та впровадження авіаційних систем, безпілотних літальних апаратів, озброєння ВПС та інше.

BRUNOX, Україна

Виробник мастила для зброї.

BUMAR PCO
Підприємство POLISH DEFENCE HOLDING, Польща

Виробник прицілів нічного бачення для протитанкових гранатометів, гранатометів, снайперських гвинтівок; приладів нічного бачення; перископів нічного бачення; систем керування вогнем для танків; лазерні системи попередження для виявлення транспортних засобів і випромінювання військових об'єктів.

DEFENSE EXPRESS, Україна

Інформаційне агентство.

HUTA STALI JAKOŚCIOWYCH SPÓŁKA, Польща

Виробник сталі призначеної для військової промисловості (у тому числі стійкі броньові листи).

INTERRA, Україна

Продаж ліхтарів високої якості. Компанія є офіційним ексклюзивним представником німецької торгової марки Led Lenser.

LAHOUX OPTICS, Нідерланди

Продаж приладів нічного бачення. Представники голландсько - французької групи компаній Photonis. Також є офіційним представником всесвітньо відомої марки FLIR Systems.

LASER SHOT, США

Розробник і виробник тренажерів для вогневої підготовки, як на основі лазерних технологій, так і з використанням бойової зброї.

ŁUCZNIK-Radom Sp. z o.o., Польща

Виробник і постачальник зброї для збройних сил Польщі, Міністерства внутрішніх справ та цивільного ринку. Основна продукція - бойова вогнепальна зброя: гвинтівки, автоматичні карабіни, автомати, напівавтоматичні пістолети, а також різна спортивна, мисливська та тренувальна зброя.

P1G-TAC, Україна

Виробник польового спорядження та аутдор-одягу.

PIAP, Польща

Виробник мобільних роботів для боротьби з тероризмом. Один з основних постачальників для: армії, поліції, пожежних, інших сил відповідальних за громадську безпеку.

POLISH CHAMBER OF NATIONAL DEFENCE MANUFACTURERS, Польща

Об'єднання виробників оборонно - промислового комплексу Польщі.

PRICEL, Україна

Продаж прицілів, аксесуарів для зброї, біноклів, зорових труб, лазерних далекомірів, тактичних ліхтарів, тактичне спорядження, спорядження для відпочинку. Компанія представляє такі торгові марки: Barska, BSA, CENTER Point, Edenberg, LeBo, Simmons, Sutter, UTG Leapers, ZOS, Higt Power, Innova, Manufacturer, Metalite, Sanford.

PROF 1 GROUP, Україна

Виробництво та продаж тактичного та польового спорядження. Є представником таких всесвітньо відомих марок: 5.11 Tactical, Surefire, ESS, Trijicon, EoTech, ITI-Gear.

SIVETS, Україна

Виробник елітних сувенірів з натурального масиву горіха, дубу, липи і тополі ручної роботи, інкрустовані стразами Swarovski: настільні письмові прилади, скульптурні композиції, об'ємні картини і годинники.

АВАНТМАРКЕТ, Україна

Продаж світлодіодних ліхтарів, ручних, класичних і налобних, туристичних, а також акумулятори. Компанія представляє такі марки: Fenix, Poarion, Zebra, Ganzo.

АвтоКрАЗ, Україна

Виробник великовантажних автомобілів КрАЗ для потреб армії, міліції, силових структур, тощо.

АГРОН, Україна

Постачальник оптичних приладів: біноклів, зорових труб, телескопів, приладів нічного спостереження, оптичних прицілів. Є представником таких всесвітньо відомих марок: Yukon, Walther, Konus, Olympus, Pentax, Nikon, Canon, Fujinon, Hakko, Leapers, Hatsan, Helikon, ВОМЗ, Зеніт, Барс.

АЕРОТЕХНІКА-МЛТ, Україна

Виробник аеродромних радіолокаторів, систем управління повітряним рухом, диспетчерські тренажери центру підвищення кваліфікації.

АЛЕКС-РУБІН, Україна

Мультимедійний тир.

АРСЕНАЛПОСТАЧ, Україна

Виробник одягу, взуття та обладнання для безшумної і безвогневої стрільби. Представляє такі торгові марки: "5.45PROtect", "ТШШ..."

АРТИЛЕРІЙСЬКЕ ОЗБРОЄННЯ, КБ, Україна

Виробник озброєння для військової техніки (гармати, гаубиці) і озброєння для спецпідрозділів швидкого реагування. Також здійснює розробку, реалізацію, ремонт і модернізацію озброєння військової техніки та військового озброєння.

БЕНЯХ, Україна

Виробник фурнітури, головних уборів, спеціального взуття, погонів, шевронів для силових структур.

ВІНТОРЕЗ, Україна

Виробник зброї для страйкболу.

ВОЛМАС, Україна

Виробник спорядження для мисливців та силових структур зі шкіри та синтетичних тканин.

ГРАЕВСКИЙ, Росія

Виробник кованих ножових виробів з художнім оздобленням, виключно ручної роботи.

ДАІ МВС України, Україна

Департамент МВС України.

ДЕЛІМ-УКРАЇНА, Україна

Продаж швейної та спеціальної фурнітури.

ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПРИ МВС УКРАЇНИ, Україна

Повний комплекс охоронних послуг.

ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ, Україна

Виробник cпецодягу, форменого одягу, робочого одягу, медичного одягу, м'який інвентар, постільну білизну.

ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО - КРІМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР, Україна

Експертно - криміналістичний центр МВС України займається проведенням інженерно - технічних, економічних, спеціальних та кримінальних експертиз.

ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ МВС УКРАЇНИ, Україна

Конструкторські розробки засобів захисту, озброєння та спецтехніки.

ДОЗВІЛЬНА СИСТЕМА

Структурний підрозділ МВС України.

ЕПОС, Україна

Виробник спеціальної радіотехніки для зв'язку і передачі даних по радіоканалах, виявлення прослуховування і глушники радіочастот.

ЗАВОД ТОЧНОЇ МЕХАНІКИ, Україна

Виробник артилерійського стрілецького озброєння та військового спорядження.

ЗБРОЯР, Україна

Виробник мисливських карабінів та аксесуарів для точної стрільби.

ЗЛАТОУСТІВСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, Росія

Виробник бойової, службової, пневматичної зброї та зброї для самооборони.

ІБІС, Україна

Мережа магазинів, де можна знайти все для полювання, риболовлі, спортингу, пейнтболу та активного відпочинку. Є офіційним представником таких всесвітньо відомих марок: Browning, Winchester, Fabarm, Beretta, Caesar Guerini, Piotti, Remington, Walther, Zeiss, Aimpoint, Swarovski.

ІВМАН, Україна

Продаж сувенірів та подарунків. Офіційний представник: Wenger, Pierre Cardin. Представляє продукцію наступних торгових марок: Ronson, S.Quire, Veronese, Harvest, Dewal, Stinger, Elite, the Golfs.

ІЗЮМСЬКИЙ ПРИЛАДОБУДІВНИЙ ЗАВОД, Україна

Виробник оптичних лінз для різних галузей. Також підприємство виробляє приціли, біноклі, прилади спостереження та наведення.

КАМЕНСКВОЛОКНО, Росія

Виробник арамідних, поліпропіленових і поліпропіленових килимових ниток.

КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД, Україна

Виробник бронетранспортерів. Надає послуги з капітального ремонту та модернізації гусеничної, колісної та самохідної техніки.

КИЇВСЬКИЙ ЗАВОД АВТОМАТИКИ ім. Г.І. ПЕТРОВСЬКОГО, НВО Україна

Виробник приладів управління морським озброєнням, навігаційного обладнання, приладів стабілізації озброєння та обладнання для бронетехніки.

КІТКА, Україна

Виробник спеціальної радіотехніки для зв'язку і передачі даних по радіоканалах, виявлення прослуховування і глушники радіочастот.

КОВАЛЬСЬКИЙ ДВІР КЛЮЧКІНИХ, Україна

Виробництво ножів і аксесуарів.

КОЗАКИ, Україна

Виробник і продавець товарів для полювання, риболовлі та активного відпочинку (прилади та комплектуючі для спорядження патронів, засоби для догляду за зброєю, одяг і амуніцію).

КОРНЕРСТОУН, Україна

Продаж приладів нічного бачення, тепловізорні приціли, коліматорні приціли. Представляє продукцію наступних торгових марок: Gerbing USA, ATN, US NightVision, Nightoptics.

КОСТРОМІТІНОВ, Україна

Виробник спорядження для спортивного і промислового альпінізму, спелеології, порятунку, евакуації та засобів індивідуального захисту від падіння під торговою маркою «КРОК».

КУПОЛА, Україна

Виробник сувенірів з дуже близьких до оригіналів гальвано - копій предметів старовини, а також оригіналів - монет, банкнот, поштових листівок, історичних документів, зброї, військової атрибутики.

ЛІНІЯ-А, Україна

Виробник тактичного спорядження для спецпідрозділів. Спорядження для мисливців. Різноманітні кобури для прихованого перенесення зброї.

ЛІСОВА КАЗКА, Україна

Виробництво корпоративного одягу, верхніх трикотажних виробів для військовослужбовців: джемпери, жилети, підв'язки для курток, шапки, кашне, рукавички.

ЛУГАНСКИЙ ПАТРОННЫЙ ЗАВОД, Україна

Виробник спортивно - мисливських патронів, сувенірна продукція, обладнання (АРЛ) для виготовлення гладкоствольних мисливських патронів і боєприпасів до нарізної зброї.

МАРТ ГРУП, Росія

Виробник електрошокової зброї для громадян, охоронних структур, відомчої охорони і МВС.

МАЯК, Завод, Україна

Виробництво, реалізація, ремонт стрілецької зброї, пристроїв пуску авіаційних некерованих ракет, апаратури для приймання, запису та відтворення звуку та зображення, модернізація та утилізація стрілецької зброї. Модернізація броньованої колісної техніки.

МЕЛАНЖ, Україна

Виробництво одягу, спецодягу, відзнак, прапорів і вимпелів, нанесення логотипів для працівників правоохоронних органів, армії, інших спеціалізованих підрозділів і структур.

МІЖНАРОДНА КОНФЕДЕРАЦІЯ ПРАКТИЧНОЇ СТРІЛЬБИ, УКРАЇНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ, Україна

Організація змагань з практичної стрільби. Навчальні стрілецькі семінари. Індивідуальні та групові тренування.

МІКРО-КОД, Україна

Виробник спеціальної радіотехніки для зв'язку і передачі даних по радіоканалах, виявлення прослуховування і глушники радіочастот.

МІРОУ, Україна

Виробництво та продаж спеціалізованої захисної оптики.

НАУКОВО - ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «ІНЖЕНЕРНО - ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ», Росія

Виробник охоронних сповіщувачів, охоронних комплексів і систем контролю доступу, сигнально - переговорних пристроїв для спеціальних автомобілів.

НАУКОВО - ТЕХНІЧНИЙ ЦЕНТР РАДІОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ АКАДЕМІЇ НАУК ПРИКЛАДНОЇ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ, Україна

Виробник спеціальної радіотехніки для зв'язку і передачі даних по радіоканалах, виявлення прослуховування і глушники радіочастот.

НОЖ-СПУТНИК-ЧЕЛОВЕКА, Росія

Виробництво кухонних ножів ручної роботи, туристичних ножів, оформлених у художньому стилі, із застосуванням дамаської, порошкової сталі.

НОЖЫ, Росія

Виробник ножів різного призначення: ножі мисливські, складні ножі, рибацькі ножі, авторські ножі, аксесуари для загострювання та догляду за ножами.

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ, Україна

Вищій навчальний заклад який визнали базовим з підготовки фахівців для підрозділів транспортної міліції.

ОЛЬГА-РУСЬ, Україна

Виробник берц ручної роботи для універсального застосування.

ОРИЗОН-НАВІГАЦІЯ, Україна

Виробник GPS/ГЛОНАСС обладнання.

ОХОТТУРСНАБ, Україна

Виробник черевик для охоронних структур, армійських підрозділів, силових структур МВС, мисливців і туристів.

САФАРІ-УКРАЇНА, Україна

Продаж спортивної та мисливської зброї, боєприпасів, оптики, аксесуарів. Компанія представляє такі торгові марки: Benelli, Blaser, Browning, Christensen Arms, German Sport Guns, Heckler&Koch, Henry, Allen, Boker, Bulino, Wenger, Smith&Wesson, United Cutlery, Winchester, Zeiss, Nightforce, Radians, GSCI, Japan Optics, Kahles, Leica.

СОЮЗ-ТЕКСТИЛЬ, Україна

Постачальник вовняних і напіввовняних тканин відомчого призначення виробництва Мінського камвольного комбінату ("Змагар", "Орлик", "Вітязь", "Дозор").

СПАРІНГ-ВІСТ ЦЕНТР, Україна

Виробник дозиметрів під торговою маркою ЕКОТЕСТ.

СПЕЦІАЛЬНА ТЕХНІКА І ЗВ'ЯЗОК, НВО МВС РФ, Росія

Виробник дистанційних датчиків для виявлення пари алкоголю, блокіраторів радіокерованих вибухових пристроїв, спеціальної екіпіровки, спеціальних автомобілів, тепловізійних прицілів і мобільного робототехніки.

СПЕЦІАЛЬНЕ ТАКТИЧНЕ СПОРЯДЖЕННЯ, Україна

Виробник спеціального тактичного спорядження.

ТАКТИЧНІ СИСТЕМИ, Україна

Постачає в Україну товари військового призначення та стрілецьке озброєння, аксесуари для зброї, спорядження та засоби екіпірування. Компанія є офіційним представником в Україні таких компаній: Brugger&Thomet AG, FN Herstal, RUAG Ammotec, LACROIX Defence&Security, Typhoon International, ISS (Infrared Security Solutions), Vectronix, VTQ, Zeiss Optronics GmbH, Steiner, NFM, MK Technology, GK Professional, TAIGA, Carinthia, Eberlestock, Camelback, Revision, MB Microtec (TRASER), Gumarni Zubri.

ТЕКСМА, Україна

Виробник шнурів для спорту, взуття, вітрильних шкотів, канатів плетених, погонів, шевронів, нашивок, вимпелів, кашкетів.

ТЕМП 3000, Україна

Засоби бронезахисту для підрозділів МВС і охоронних структур.

ТЕРМАЛ ВІЖН ТЕКНОЛОДЖІС, Україна

Розробник і виробник сучасної високотехнологічної електроніки та оптоелектроніки.

ТИХАНОВСЬКА, Україна

Амуніція для рибалок і мисливців. Сольові грілки «Дельта Терм». Сумки для риболовлі «Ідея Фішер». Камуфляжні костюми.

ТІРА, Росія

Виробник професійної апаратури для зв'язку і передачі даних по радіоканалах, радіотехнічних комплексів і систем управління ними.

ТОПАЗ, Україна

Виробник систем і комплексів далекої радіотехнічної розвідки і радіоелектронної боротьби.

УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО - ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ СПЕЦІАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ ТА СУДОВИХ ЕКСПЕРТИЗ СБУ, Україна

Інститут є державною спеціалізованою експертною науково - дослідною установою, яка проводить наукову, науково - технічну, науково - організаційну, судово - експертну діяльність, виконує функції експертної служби СБУ, забезпечує виготовлення СТЗ і спецтехніки й бере участь у їх впровадженні.

УКРОБОРОНСЕРВІС, Україна

Експорт-імпорт продукції та послуг військово - технічного та спеціального призначення.

УКРСНАБСОЮЗ, Україна

Виробник стрічок та шнурів для швейної промисловості: стрічки еластичні, брючні, корсажні, ремені.

УКРСПЕЦЕКСПОРТ, Україна

Уповноважений державний посередник у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.

ФОРТ КНВО МВС України, Україна

Виробник бойової та мисливської зброї, спортивних пістолетів та пістолетів травматичної дії, аксесуарів до них, наручників, кийків, щитів, пристроїв для зупинки автотранспорту, сейфів, дверей металевих, столярних виробів.

ХАРКІВСЬКЕ КОНСТРУКТОРСЬКЕ БЮРО З МАШИНОБУДУВАННЯ ім. А.А. МОРОЗОВА

Виробник бронетанкової техніки, динамічних тренажерів танків.

ХЛОП'ЯЧИЙ, Україна

Продаж пневматичною зброєю та аксесуарами.

ЧЕЧКО, Україна

Виготовлення ножів будь-якої складності з високовуглецевої сталі.

ШАРМЕ, Україна

Виробництво одягу, спецодягу, відзнак, прапорів і вимпелів, нанесення логотипів для працівників правоохоронних органів, армії, інших спеціалізованих підрозділів і структур.

BEZPEKA.IN.UA, Україна

Інтернет портал з питань безпеки.

F+S: Технологии безопасности и противопожарной защиты, Україна

Професійний журнал з питань безпеки.

GUNMAGAZINE.COM.UA, Україна

Інтернет портал.

GUNS.UA, Україна

Інтернет портал.

KALIBR.TV, Росія

Інтернет портал про зброю.

OHOTA.BY, Білорусь

Інтернет портал охоти та рибалки у Білорусі.

SEC.RU, Україна

Інтернет портал з питань безпеки.

SECLIFE.RU, Росія

Інтернет портал з питань безпеки.

SECUR.RU, Росія

Інтернет портал з питань безпеки.

SECURITY.UA, Україна

Інтернет портал з питань безпеки.

SECURITY.UA, Україна

Інтернет портал з питань безпеки.

TRAVMATIK.COM, Україна

Інтернет портал про травматичну зброю.

UAHUNTER.COM.UA, Україна

Інтернет портал для мисливців.

ВІЙСЬКО УКРАЇНИ, Україна

Профільний журнал.

ГРАНИ БЕЗОПАСНОСТИ, Росія

Професійний журнал з питань безпеки.

КОРДОН, Україна

Професійний журнал.

ЛІСОВИЙ І МИСЛИВСЬКИЙ ЖУРНАЛ, Україна

Професійний журнал.

МИР БЕЗОПАСНОСТИ, Україна

Професійний журнал.

НАУКА І ТЕХНИКА, Україна

Професійний журнал.

ОХОТА И ОРУЖИЕ, Україна

Професійний журнал для мисливців.

ОХОТНИК, Україна

Професійний журнал.

ПРИКОРДОННИК, Україна

Професійна газета.

РУЖЬЕ, Росія

Професійний журнал для мисливців.

САФАРИ, Україна

Професійний журнал для мисливців.

ХРАНИТЕЛЬ, Україна

Інтернет портал з питань безпеки.