Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ЗВІТ за результатами проведення
XIII Міжнародної спеціалізованої виставки
ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал - 2013

11 – 14 квітня 2013 р.

м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15

З 11 по 14 квітня 2013 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася ключова подія весільної індустрії – ХІІI Міжнародна спеціалізована виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал». Виставка ще раз підтвердила високий статус найпрестижнішого заходу нашої країни, як для професіоналів весільного бізнесу всіх напрямів, так і для майбутніх молодят і випускників. Дні проведення виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал-2013» були епіцентром весільних та святкових подій, ділових переговорів і зустрічей.

Тринадцять років поспіль Міжнародний виставковий центр (МВЦ) утримує лідируючі позиції організатора наймасштабнішої та найавторитетнішої виставки в Україні. Завдяки щорічній традиції термінів і місця проведення, представницькому складу учасників, насиченості експозиції, чисельності відвідувачів «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал» за правом вважається Головною Весільною Виставкою Країни.

За роки проведення виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал» завоювала визнання учасників та відвідувачів виставки, а також широкого кола весільних фахівців. Постійні учасники, а також незалежні експерти оцінюють виставковий проект, як найефективніший для брендових компаній, які займають провідні позиції на українському ринку весільних товарів та послуг, і для нових учасників, які бажають продемонструвати свій творчий потенціал і креативність та активно розвивають свій бізнес.

11 квітня в рамках виставки була проведена прес - конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗВИТКУ ВЕСІЛЬНОЇ ІНДУСТРІЇ, ВЕСІЛЬНІ ТЕНДЕНЦІЇ - 2013» за участі Олени Забірник (Президент Весільної Асоціації України), Івана Городецького (ведучий, Агентство «Gorodetskiy Event Agency»), Ольги Сумської (народна артистка України), Юрія Кота (ведучий, Агентство «Все для тебе»), Аліни Козаченко (весільний імідж - стиліст, fashion експерт), Оксани Полонець (український дизайнер весільних та вечірніх суконь), Марина Гуралюка (весільний дім «Maxima»).

На урочистому відкритті виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний бал» організатори привітали учасників і гостей заходу та побажали плідної роботи на виставці, цікавих і корисних зустрічей, нових контактів, успішних продажів і вдалих покупок. Привітання з відкриттям виставки від відомих ведучих, співаків і акторів України (Ольга Сумська, Артур Боссо, Олександр Синютин, Юрій Горбунов, Тая Калатай, Василь Бондарчук, Марися Горобець, Лілія Ребрик, Юрій Кот, Любава Грешнова, Ігор Посипайко, Григорій Решетник, Наталія Валевська) транслювалися по телемосту.

Цього року виставка перевершила показники минулих років за обсягом виставкової площі, рівнем стендових презентацій, і звичайно, за кількістю відвідувачів. Фахівці, численні відвідувачі мали можливість ознайомитися з новинками весільної та вечірньої моди, ексклюзивними послугами організаторів свят, весільних агентств, фото- та відеостудій, авторськими виробами ручної роботи, салонів краси, майстрів - флористів, дизайнерів інтер'єру, рестораторів, кондитерів, транспортних компаній. Широкий спектр товарів та послуг для підготовки та проведення весілля представляли 165 компаній на виставковій площі близько 3500 кв.м.

Виробники та офіційні дистриб'ютори весільних і вечірніх суконь, весільні салони продемонстрували останні розробки вітчизняних дизайнерів, а також новинки європейської моди. Нові торгові марки і вже відомі бренди представили наступні українські та зарубіжні компанії: Весільні салони «Гранд Ажур», «Наталі - Мода», «Вікторія Брайд», «Hadassa», «Apilat», «Natalia Wedding Style», «Lounge and Bridal», «Амелін», «Ангел», «Імперія Жасмин», «Веренея», «Малена Люкс», ТМ «Вікторія Максимчук», ТМ «MAXIMA», ТМ «DARLING», ТМ «LOVE STORY», Модний дім «Юнона», Дизайн - студія Оксани Полонець, компанія з Росії «Габбьяно», білоруські салони «Tiana», «Отрада» та ін.

Прикрасою виставки були шоу-покази весільних суконь від Центру весільної моди «Наталі - мода» (колекція «Шоколадна пристрасть») та Студії слов’янської моди «Отрада» (колекція «Огнецвет»).

Комплекс послуг від «А» до «Я» з організації та проведення весілля на високому професійному рівні демонстрували весільні агентства, студії свят, творчі майстерні («Gorodetskiy Event Agency», «Iventis», «grand events», «Tango», «Wedding Time», «Артмаксима», «Гуляй душа», «Maryville», «Diamond Show», «St. Valentine’s» тощо).

Декор весільного інтер’єру з використанням кольорів, тканинних драпірувань, бантів, повітряних куль, стрічок, різноманітних аксесуарів, свічок, а також розписні келихи, арки для виїзних реєстрацій, букети і бутоньєрки представили декоратори і флористи таких компаній, як Дизайн - студія «Акварель», TM «Комфорта», «Студія РА», «Floriste», «Amrita Leni», «Show Centre», «Meggi Bloom», «Fantasy Land» тощо.

Весільні фотографи та відеооператори – учасники виставки – надали чудову можливість відвідувачам ознайомитися з фото- та відеороботами, оцінити їх стиль, професійний рівень. Серед них фото - відеостудії, які займають провідні позиції на українському ринку фото-, відеопослуг, а також нові учасники - «Dеdkoff Production Studio», Фотостудія Ігоря Земана, «16on9», «Denisfilm», «Flycam Production», фотостудія «Krik», «LaedomStudio», «Qvision Production Studio», «Taras - studio», студія «Карабан», Дмитро Собокар, Володимир Вольніков, Валерій Ведута, Марія Смешкова, Тарас Ульянченко та ін.

Покази весільної та вечірньої моди, постановочні весілля, різні майстер - класи спеціально для компаній, що працюють у цій галузі, бізнес - форум для фахівців весільної індустрії, семінари для наречених склали насичену і цікаву програму виставки. Також на виставці відбувся конкурс «Весільного та вечірнього стилю» для весільних стилістів (перукарів, візажистів).

В черговий раз організатори виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал-2013» за допомогою Фотостудії Ігоря Земана (член Асоціації весільних фотографів України) провели Конкурс весільної фотографії. На виставці були названі три переможця конкурсу. В категорії «Он-лайн голосування» переміг талановитий молодий фотограф Тарас Ульянченко, постійний учасник виставки Тарас Омельченко («Taras - Studio») став переможцем голосування відвідувачів. Переможцем третьої категорії «Голосування журі» одноголосно був названий Дмитро Собокар (переможець Конкурсу весільної фотографії 2012).

Переможці трьох категорій конкурсу отримали цінні призи від організаторів, а також від медіа - партнерів виставки. Організатори щороку проводять конкурс, сподіваючись, таким чином, залучити до участі якомога більшу кількість висококваліфікованих фахівців, здатних продемонструвати високий рівень професіоналізму та гарний смак. Нам завжди цікаво відкривати нові імена, помічати зростаючий рівень майстерності учасників конкурсу з одного боку, а з іншого боку - спостерігати серйозну зацікавленість до цієї події спільноти професійних фотографів і численної аудиторії відвідувачів.

Всі дні роботи виставки на сцені відбувалося справжнє шоу з усією притаманною йому атрибутикою: виступами танцювальних та музичних колективів, конкурсами, фокусами, спецефектами. Кращі представники нового покоління івенторів - талановитий актор і шоумен Іван Городецький («Gorodetskiy Event Agency») та відома в колах фахівців Олена Забірник (Весільне агентство «Iventis») організували і провели це видовищне супер-шоу, запросили яскравих відомих і молодих артистів. Гідний професіонал, неординарний і мислячий інтерпретатор, сучасний і стильний Іван Городецький був головним ведучим шоу - програми виставки.

У різні дні виставки в шоу-програмі виступали відомі професійні ведучі Юрій Кот, Богдан Трибой, Максим Юрченко, Тарас Гасан, Тимур Мірошниченко; зірки естради Роман Бондарчук, шоу - балет «Respect», група «Лимон», дует баяністів «Real Brothers», Наті Муляр & Rumores Band, Улашев Сергій, dance groupe «Джа Сурья», Ольга Землянська, кавер група «Real Band», балет «Дежавю», Артур Боссо, Торі Джой, Євген Хмара, переможець шоу «Голос Країни» Іван Ганзера, фіналіст талант - шоу «Україна має талант» Емін Самедлі.

Міжнародний виставковий центр висловлює вдячність партнерам, стараннями і майстерністю яких була оформлена та оснащена сцена, якісно відзняті фото- та відеоматеріали виставки:

1. Сцена:
- Завдяки зусиллям Івана Городецького і його творчій майстерності, а також партнерам «Gorodetskiy Event Agency» на виставці 2013 відвідувачам і учасникам був представлений новий сучасний дизайн сцени з використанням світлодіодного полотна.

2. Оформлення та дизайн виставкового майданчику, зони відпочинку, зони фотоконкурсу:
- Компанія «Show-Centre»;
- «Студія РА» (декорування тканинами);
- Дизайн-студія «Акварель» (весільна флористика);
- Компанія «Didzher Effects» (установка фонтану, спецефекти).

3. Зйомка:
- Dedkoff Production Studio (фото-, відео супроводження роботи виставки);
- Володимир Вольников (фотозйомка).

4. Звук, світло:
- DJ Davay Brothers (світлові прилади);
- One Music (професійне звукове обладнання).

Широка рекламна кампанія за підтримки Генерального інформаційного партнера виставки - журналу «Жених & Невеста», Генерального інтернет - партнера www.wedding.ua, офіційного медіа - партнера «Wedding Magazine», ексклюзивного інтернет - партнера Yanevesta.com, ексклюзивного медіа - партнера «Ваша свадьба» та численних професійних видань, інтернет - порталів, радіостанцій, телебачення та інформаційних агентств дозволила широкому колу спеціалістів і підприємців, чий бізнес безпосередньо пов'язаний з індустрією проведення свят, а також майбутнім молодятам та випускникам ознайомитися з усім спектром весільних товарів і послуг.

Статистичний аналіз відвідувачів виставки «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал-2013»

Виставка «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал - 2013»

За дні роботи захід відвідали близько 6500 гостей (з них 2470 - спеціалісти) з України та близького зарубіжжя:
- спеціалісти весільного бізнесу – 38%;
- представники РАГСів - 2%;
- представники комерційних структур - 8%;
- молодята, випускники – 52%.

За роки проведення виставка змогла стати знаковою подією в Україні, що відображає нові тенденції весільної та вечірньої моди, рівень розвитку ринку весільних послуг. Більше того, саме важливе досягнення нашої роботи полягає в тому, що на власному виставковому майданчику ми консолідували найкращі компанії весільної індустрії України та зарубіжжя, створили комфортні умови учасникам для презентації весільного продукту та розширення ділових зв'язків. Незважаючи на короткочасне існування виставок - клонів, що імітують проект «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал», авторитет нашої виставкової діяльності залишається незмінно високим.

Організатори проекту запрошують зацікавлені організації та компанії до співпраці та участі в XIV-ій Міжнародній спеціалізованій виставці «ВЕСІЛЛЯ & Випускний Бал - 2014», яка відбудеться в Міжнародному виставковому центрі з 10 по 13 квітня 2014 року.