Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
V МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
МЕТАЛООБРОБКА. ІНСТРУМЕНТ. ПЛАСТМАСА — 2013

З 26 по 29 березня 2013 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбулася V ювілейна Міжнародна спеціалізована виставка «Металообробка. Інструмент. Пластмаса — 2013».

ТОВ «Міжнародний виставковий центр» щорічно організує цей захід за підтримки Міністерства промислової політики України та Української національної компанії «Укрверстатоінструмент».

Основними цілями виставки є демонстрація унікальних досягнень в області переробки пластмас, сучасних матеріалів і технологій та їх просування на вітчизняному ринку, встановлення ділових контактів, залучення інвестицій та сприяння формуванню та реалізації національних програм у машинобудівній галузі.

Учасники та відвідувачі спеціалізованої виставки отримали можливість побачити повну картину стану ринку: його попиту та пропозиції, тенденцій подальшого розвитку, ознайомитися з новітніми досягненнями як вітчизняних виробників, так і зарубіжних компаній. Саме тому фірми, які дбають про своє стійке положення на українському ринку, незважаючи на складне економічне становище у державі, вважали для себе доцільним взяти участь у спеціалізованій виставці. Всього у заході взяли участь більше 100 підприємств, які представили продукцію та розробки з 28 країн світу.

На жаль, дуже небагато учасників змогли представити зразки обладнання у роботі. Тим не менше, традиційно цікавими для відвідувачів виставки були стендові експозиції українських виробників і компаній - дилерів ПАТ «Хмельницький завод ковальсько - пресового устаткування «Пригма - Прес», ТОВ СП «Стан - Комплект», м. Київ, ТОВ «Галсофт - Сервіс», м. Львів, ТОВ «Файн-Ел», м. Івано - Франківськ, УРСП «Станкомаш», м. Київ та інших. Новітні технології обробки поверхні представили на своїх стендах компанії НТУ «Карбаз», ТОВ НПП «Фаза», м. Київ, та ТОВ «Укргальванохім», м. Харків.

Особливістю виставки «Металообробка. Інструмент. Пластмаса» 2013 року стало різноманіття новинок в області абразивних матеріалів та інструменту, котрі у широкому асортименті були представлені на стендах компаній ТОВ «Українські абразиви», ТОВ «Старк Індастрі», ТОВ «Сепір - Сервіс», м. Київ, ТОВ «Абрамат», м. Харків, ФОП Сплюхін (представник ВАТ «Бєлгородський абразивний завод») м. Харків.

Вперше у спеціалізованій виставці взяла участь компанія BLM SPA (Італія), представивши на своєму стенді зразки обладнання для обробки труб. Також безсумнівною окрасою заходу стала національна експозиція підприємств Чуваської Республіки. Збільшення кількості експонентів з-за кордону, без сумніву, говорить про поступовий якісних розвиток заходу.

Як завжди, підвищений інтерес привернула до себе експозиція спеціалізованої виставки «Пластмаса». Її учасники, зокрема, ТОВ «МолдПласт», м. Москва (виробництво прес - форм для литва пластмас та алюмінію під тиском, продаж ТПА, технічний консалтинг), ТОВ «АЙ БІ СІ Пластик Системс» (широкий асортимент обладнання і технологій для переробки пластмас, представник ТМ Green Box, Plastic Systems, Campelella, CMG, Італія, Maguire, США, ТОВ «Полімер - Інжиніринг», м. Київ (виробництво і постачання екструзійних ліній, машин та вузлів для виготовлення полімерних виробів), ТОВ «Сантекс» (імпорт конструкційних інженерних пластмас), м. Київ, ТОВ «Італ», м. Донецьк (представник ТМ Haitian, КНР), ТОВ «Станкопласт», м. Хмельницький та багато інших, залишилися задоволені продуктивністю роботи на виставці та кількістю здійснених контактів.

Підводячи підсумок днів роботи Міжнародної спеціалізованої виставки «Металообробка. Інструмент. Пластмаса — 2013», можна з упевненістю сказати, що цей захід пройшов успішно, привернув до себе увагу спеціалістів та заклав фундамент для подальших позитивно - поступальних етапів розвитку.