Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ
ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
ІІ МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
НАФТОГАЗЕКСПО - 2017

Місце проведення:
Міжнародний виставковий центр,
Україна, м. Київ, Броварський проспект, 15

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру, в найбільшому експоцентрі України відбулася ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017».

Організатор заходу - Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Захід проходив у рамках ХV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» одночасно з XV Міжнародною спеціалізованою виставкою «Енергетика в промисловості - 2017» і II Міжнародною спеціалізованою виставкою гірничодобувної промисловості «MINING INDUSTRY EXPO - 2017» на площі близько 7,5 тис. кв.м. Такий формат проведення надав унікальну можливість учасникам та відвідувачам комплексно на одному майданчику презентувати технології, обладнання і продукцію широкому колу фахівців та обговорити шляхи реформування взаємопов'язаних галузей.

7 листопада у церемонії відкриття XV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» та Міжнародних виставок «Енергетика в промисловості», «НАФТОГАЗЕКСПО» та «MINING INDUSTRY EXPO» взяли участь:
- Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України Галина Карп;
- Перший заступник Голови Комітету паливно‑енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України Олександр Домбровський;
- Заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України з питань європейської інтеграції Наталія Бойко;
- Голова Громадської ради при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, Герой України Семен Поташник;
- Директор Місії USAID в Україні, Білорусі та Молдові пані Сюзан ФРІТЦ;
- Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні пан Мохаммад Бехешті‑Монфаред;
- Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні пан Радек Матула;
- Генеральний директор МВЦ Анатолій Ткаченко;
- інші почесні гості.

У цьогорічній виставці «НАФТОГАЗЕКСПО» взяли участь 79 підприємств, з яких 10 компаній представляли Канаду, Білорусь, Польщу та Чехію.

У рамках заходу вперше на Україні спільне українсько‑білоруське підприємство ТОВ «БТФ‑КОЛТЮБІНГ» презентувало нову колтюбінгову установку 2017 року випуску.

Загалом свої сервісні послуги та обладнання для розвідки, буріння, експлуатації нафтових і газових свердловин представили: Dynomax Drilling Tools Inc.; Drill‑Tek Mwd Services Ltd; McCoy Global, EPСO Solutions Inc. (Канада), Geopartner Sp. z o.o. (Польща), ТОВ «НТП Бурова Техніка», ТОВ «НАВІКОМ ЕНЕРДЖІ», ТОВ «НВП «Карат‑Бурсервіс», ТОВ «БК «УКРБУРСЕРВІС», ТОВ «УКРНАФТАГАЗСЕРВІС», СЗАО «ФИДМАШ» (Білорусь) та інші.

Компресорні станції, газоперекачувальні і газотурбінні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насосне, пневматичне, теплообмінне обладнання, гідравлічний інструмент та багато іншої продукції відвідувачам виставки запропонували найбільші вітчизняні підприємства - ПАТ «Сумське НВО», ТОВ «Cумський завод «Насосенергомаш», ТОВ НВП «СЗХНО», ТОВ ПО «UNITED PRODUCTIONS», ТОВ «АСТ‑Мастер», ТОВ «Еквівес», ТОВ «СЕНСІ», ТОВ «НВО «ХіммашНафтоГаз» та інші.

Цікавими і насиченими зразками запірно‑регулюючої арматури та обладнання для промислових трубопровідних систем були стенди ABO Valve s.r.o. (Чехія), ПАТ «Конотопський арматурний завод», ПАТ «Київське центральне конструкторське бюро арматуробудування», ТОВ «Контакт», ТОВ «НВП «Техприлад».

Комплексні засоби діагностики, вимірювальної техніки та автоматики для нафтогазової галузі представили наступні учасники виставки - GMR GAS s.r.o (Чехія), SORBEX Bogusław Soremski, PPHU (Польша), KROHNE Україна, ТОВ «НВП «Оріон», ПрАТ «Самбірський приладобудівний завод «Омега» та інші.

За дні роботи Форуму та виставок було зареєстровано більш ніж 5 000 фахівців - представників підприємств паливно‑енергетичного комплексу та інших галузей промислового виробництва.

ДІЛОВА ПРОГРАМА

7 листопада відбулася ІІ Київська конференція «БУРІННЯ. ІНТЕНСИФІКАЦІЯ. ЕКОЛОГІЯ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ».
Організатори
- Нафтогазовий консультаційний центр «НЬЮФОЛК», за підтримки Міжнародного виставкового центру.

Захід ознайомив учасників з перспективами буріння та інтенсифікації припливу у 2018 році, сучасними ризиками, екологічними проблемами, що виникають при розробці свердловин, та новітніми способами їх вирішення.

Серед основних спікерів заходу - перші особи НАК «Нафтогаз України», ПАТ «Укргазвидобування», ТОВ «БК «УКРБУРСЕРВІС», Tacrom Services, ТОВ «НТП Бурова Техніка», ТОВ «Шлюмберже Сервісіс Україна», NOV‑Fidmash та інші.

У рамках ділової програми Форуму:

8 листопада
Управління охорони праці, промислової безпеки фізичного та цивільного захисту Міненерговугілля провело Галузеву нафтогазову секцію з охорони праці.

9 листопада
НАК «Нафтогаз України» провів круглий стіл «Розроблення та імплементація законодавчих та нормативно‑правових актів у частині обліку природного газу та метрології на виконання закону «Про ратифікацію Протоколу про приєднання України до Договору про заснування Енергетичного співтовариства».

Загалом у зазначених вище ділових заходах взяло участь біля 500 вітчизняних та іноземних спеціалістів.