Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА НАФТОГАЗЕКСПО 2017

II МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА
НАФТОГАЗЕКСПО - 2017

7-9 листопада 2017

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбудеться II Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017». Організатором виставки виступає Міжнародний виставковий центр, за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

Головна мета заходу - сприяння розвитку підприємств нафтогазового комплексу, демонстрація сучасного обладнання та технологій, розширення взаємовигідного науково‑технічного співробітництва і встановлення ділових зв'язків з вітчизняними та іноземними партнерами, залучення інвестицій. Тематика виставки охоплює увесь комплекс питань, пов'язаних з розвідкою, видобутком, транспортуванням, переробкою та зберіганням нафти та природного газу.

Виставка проходитиме в рамках ХV Міжнародного форуму «Паливно‑енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».
У форматі Форуму:
- Галузева експозиція провідних державних підприємств «ПЕК УКРАЇНИ»,
- XV Міжнародна спеціалізована виставка «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ - 2017»,
- II Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості «MINING INDUSTRY EXPO - 2017».

Ділова програма Форуму запропонує взяти участь у заходах, присвячених обговоренню питань реформування нафтогазового комплексу та інших галузей ПЕК, спільно з керівниками профільних органів виконавчої влади, експертами та науковцями.

Запрошуємо до участі у II Міжнародній спеціалізованій виставці «НАФТОГАЗЕКСПО - 2017». Впевнені, що захід дозволить підприємствам ознайомитися зі світовими новинками, надасть можливість продемонструвати свої власні розробки і обладнання та вивірити конкурентоспроможність своєї продукції для подальшого застосування підприємствами нафтогазового комплексу.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел./факс: +38 044 201-11-57, 201-11-78
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ми в соціальних мережах:  

Технічний партнер:

Партнер:

Ексклюзивний представник в Туреччині:

Генеральний партнер: