Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XIII Міжнародного промислового форума

З 18 по 21 листопада 2014 року на території Міжнародного виставкового центру пройшов XIII Міжнародний промисловий форум.
Промисловий форум щорічно проходить за Розпорядженням КМУ, що є найвищим рівнем визнання виставки з боку держави. Крім цього, вже 10 років поспіль Форум входить до переліку провідних промислових виставок світу, офіційно визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

Організаторами форуму виступають Міністерство промислової політики України, УНК «Укрверстатоінструмент», ТОВ "Міжнародний виставковий центр".

Промисловий форум зайняв цього року територію 9 000 квадратних метрів, у спеціалізованих виставках узяла участь 221 компанія, представивши обладнання та технології з 27 країн світу. Форум відвідало 6 326 осіб.

В основному, склад учасників спеціалізованих виставок із року в рік змінюється не більше ніж на 10-15% і 2014 рік у цьому сенсі не став винятком. Варто відзначити, що традиційно привертали до себе увагу відвідувачів насичені експозиції постійних учасників заходу, а саме: ТОВ «АКМА - Станкоімпорт» (м. Дніпропетровськ), що представило на своєму стенді унікальний для України токарний обробний центр HYUNDAI-WIA L600LA; ДП «АБЛАНАЛП Україна» (м. Київ) продемонструвало фахівцям широкую лінійку листообробного обладнання й верстати марки HAAS, серед яких варто виділити п’ятикоординатний вертикально - фрезерний обробний центр UMC-750. Ні на хвилину не стихав робочий процес на стенді ТОВ «Технічний центр «ВаріУс» (м. Дніпропетровськ), окрасою експозиції якого став південнокорейський високопродуктивний токарний обробний центр із віссю Y DOOSAN PUMA 700XLY. Компанія «Зенітек - Україна» (м. Дніпропетровськ) представила гостям виставки 4 - осьовий високошвидкісний обробний центр HURCO VMX42HSi. Традиційно насиченими та цікавими були експозиції компаній СП «Стан - Комплект» (м. Київ), ТОВ «Сфера - Техно» (м. Київ) та інших експонентів.

Відвідувачі Промислового форуму відзначали, що цього року підвищену увагу привернула до себе експозиція національних виробників металообробного обладнання: ПАТ «Мотор Січ» (м. Запоріжжя), ПАТ «Хмельницький завод ковальсько - пресового устаткування «Пригма - Прес», ПАТ «Сумський завод «Енергомаш», ТОВ «Араміс» (м. Черкаси) з унікальним лазерним обладнанням; ПАТ «Краматорський завод важкого верстатобудування», ТОВ «Одеський завод радіально - свердлильних верстатів», ПАТ «Часівоярський вогнетривкий комбінат» (Донецька обл.), а також виробників інструменту ПАТ «Полтавський алмазний інструмент», ПП «Інструмент - Сервіс» (м. Вінниця), ТОВ «Абразив - Центр» (м. Київ) та інших.

У розділі інструменту були представлені практично всі світові бренди, такі як 3М (США), Dormer - Pramet (Чехія), ISCAR (Ізраїль), SANDVIK COROMANT (Швеція), SECO (Швеція), TaeguTec (Південна Корея), Walter (Німеччина), ZCC Cutting Tools (Німеччина) та ін.

Уперше на арену Міжнародного промислового форуму вийшла компанія TL TECHNOLOGY AG, об’єднавши на своєму стенді цілу низку швейцарських торгових марок металообробного обладнання та інструменту.

Особливу вдячність хотілося б висловити представникам промисловості Польщі, Словенії й Чехії, які сформували для участі у виставці національні експозиції.

Цільова аудиторія спеціалізованої виставки «УкрЗварювання» відзначила появу нових брендів на українському ринку, а також насиченість експозиції обладнанням. У першу чергу не залишили гостей байдужими і привернули до себе неабияку увагу роботи ТМ Panasonic (Японія) на стенді ТОВ «КБ Роботікс Інженерія», Київська обл., TM MOTOMAN (Японія) на стенді компанії ТОВ «Тріада ЛТД Ко», м. Запоріжжя та вперше продемонстрований на виставці в Україні робот ТМ KUKA (Німеччина) на стенді компанії ТОВ «Центроспав - Україна», м. Київ.
Зварювальні роботи «у режимі реального часу» проводилися на стендах ТОВ «Фроніус Україна», Київська обл., ТОВ «Самміт» м. Дніпропетровськ, ТОВ «Центроспав - Україна», м. Київ.
В цілому, можна впевнено стверджувати, що спеціалізована виставка «УкрЗварювання» — це головний експозиційний майданчик для фахівців у галузі зварювання, різання, наплавки в Україні.

Аналізуючи дані анкет відвідвачів Форуму, організатори виявили, що друге місце після теми металообробки за інтересом фахівців займають спеціалізовані виставки «Гідравліка. Пневматика» та «Підшипники», постійними учасниками яких уже протягом 10 років є ПП Торговий дім «Галпідшипник» (м. Київ), ТОВ «Геннліх Україна» (м. Слов’янськ, Донецька обл.), ТОВ «Камоцці – пневматик – Сімферополь», ТОВ «Пауер Белт» (м. Мукачево, Закарпатська обл.), ТОВ «Сєв - Євродрайв» (м. Дніпропетровськ), ДП з 100% ІІ «Сіменс Україна» (м. Київ) та численні інші компанії.

Приємно зазначити, що спеціалізована виставка «Підйомно-транспортне, складське обладнання» зберегла такі ж обсяги, як і в попередні роки, а її постійні учасники розглядають участь у виставці як інвестицію в майбутнє свого бізнесу. Одночасно з європейськими торговими марками ELMOT, «Складова Техника», «PodemCrane» (Болгарія), Blickle (Німеччина), KoneCranes (Фінляндія), Pewag Austria, Pewag Schneeketten, KWB (Австрія) та іншими, на виставці представили свою продукцію й українські підприємства - виробники: ТОВ «Харківський завод підйомно - транспортного обладнання», НВПМП «Промтехконструкція» (м. Краматорськ), ТОВ «Завод «Кранкомплект» (м. Запоріжжя) та інші.

Тематичний розділ форуму «Безпека виробництва», традиційно присвячений охороні праці, оживили цього року показові виступи альпінистів і тренінг з надання першої домедичної допомоги від навчального центру «Новатор» (м. Київ).

Підводячи підсумки XIII Міжнародного промислового форуму – 2014, можна відзначити наступні цифри:

УЧАСНИКИ

1. Географія учасників

 

кількість

відсоток

Експоненти з України

149

67,4

Експоненти з країн близького та далекого зарубіжжя

72

32,6

ВСЬОГО

221

100

2. Структура експонентів
(виробники, дилери/постачальники продукції на українському ринку)

Виробники

68,97%

Дилери/постачальники

31,03%

Міжнародний промисловий форум 2014 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2014 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2014 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2014 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2014 Київ МВЦ

Організатори ХIІI Міжнародного промислового форуму висловлюють вдячність усім експонентам за активну участь у спеціалізованих виставках, засобам масової інформації за об’єктивне та яскраве висвітлення заходу.
Сподіваємося на нові зустрічі у 2015 році!