Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Звіт за результатами проведення
XII Міжнародного промислового форума

12-й Міжнародний промисловий форум відбувся з 19 по 22 листопада 2013 року в Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15, станція метро «Лівобережна»).
Промисловий форум щорічно проходить за Розпорядженням КМУ, що є найвищим рівнем визнання виставки з боку держави. Крім цього, вже 9 років поспіль Форум входить до переліку провідних промислових виставок світу, офіційно визнаних UFI – Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії.

Організаторами форуму виступають Міністерство промислової політики України, УНК «Укрверстатоінструмент», ТОВ «Міжнародний виставковий центр».

На урочистій церемонії відкриття Міжнародного промислового форуму — 2013 були присутні:
- Віце-прем’єр-міністр України Бойко Юрій Анатолійович
- Перший заступник Міністра промислової політики України Євдокименко Микола Михайлович
- Директор департаменту машинобудування Міністерства промислової політики України Козирєв Віктор Олександрович
- Перший заступник Міністра промисловості Республіки Білорусь Демидович Іван Іванович
- Директор відділу розвитку торгового обміну Посольства Італії в Україні Доктор Алессандро Джербіно
- Генеральний секретар Міжнародної Євроазійської Асоціації Металістів Дурсун Ісмаїл
- Президент УНК «Укрверстатоінструмент» Романченко Владислав Георгійович
- Голова Центральної ради профспілок машинобудівників та приладобудівників України Кубраченко Анатолій Володимирович
- Заступник директора Департаменту інженерно-технічного забезпечення й сільськогосподарського машинобудування Міністерства аграрної політики й продовольства України Гринько Павло Васильович
- Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр» Ткаченко Анатолій Вікторович
та інші офіційні особи.

Промисловий форум зайняв цього року територію 17 000 квадратних метрів (два павільйони МВЦ). У спеціалізованих виставках взяли участь 430 компаній, представивши обладнання та технології з 34 країн світу. Форум відвідали 10 911 осіб. У рамках Форуму були представлені національні експозиції з Республіки Білорусь, Італії, Китаю, Туреччини та Чеської Республіки, а також офіційні експозиції Кіровської області, Республіки Татарстан та Чуваської Республіки (Росія).

МЕТАЛООБРОБКА, УКРМАШТЕХ, УКРВТОРТЕХ, СУБКОНТРАКТИ

У МПФ - 2013 традиційно взяли участь вітчизняні верстатоінструментальні заводи, а саме: ХЗКПО «Пригма - Прес», м.Хмельницький, ПАТ «Чернігівський механічний завод», ВАТ «Одеський завод радіально - свердлильних верстатів», ПП «Чіп», м.Нововолинськ, ДП «Промінструмент» та інші.

Вперше за роки проведення Промислового форуму була представлена національна експозиція підприємств Італії, яка привернула до себе підвищену увагу з боку відвідувачів. Постійними учасниками, зустрічі з якими в Україні з нетерпінням чекають професійні відвідувачі виставки, є національні експозиції Білорусі, Китаю, Туреччини і Чехії.

Особливим інтересом у гостей Форуму користувалося обладнання на стендах представництв світових верстатоінструментальних компаній, таких як Alfleth Engineering AG (Швейцарія), Bystronic AG (Швейцарія), DMG (Німеччина), Galika AG (Швейцарія), Gleason Sales (Німеччина), Knuth Werkzeugmaschinen GmbH (Німеччина), Spinner Werkzeugmaschinenfabrik GmbH (Німеччина), Sodick Company Ltd (Японія) та інших.

Прикрасою експозиції став новітній лазерний верстат AMADA, представлений на стенді офіційного дилера — ТОВ «Батекс», м.Київ.
Усе різноманіття останніх розробок верстатобудівної галузі Європи, а також зразки обладнання з Азії та США були представлені на стендах провідних українських дилерів - компаній ДП «Абпланалп Україна», м.Київ, ТОВ «АКМА - Станкоімпорт», м.Дніпропетровськ, ТОВ ТК «Аліста», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Батекс», м.Київ, ТОВ ТЦ «ВаріУс», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Дебіко», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Дельта - сучасні технології», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Зенітек Україна», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Імперія металів», м.Харків, СП «Стан - Комплект», м.Київ, ТОВ НПГ «Станкопромімпорт», м.Харків, ТОВ «Сфера - Техно», м.Київ та багатьох інших.

Експозиція металоріжучого інструменту в рамках виставки «Металообробка» традиційно справила враження на гостей цілим сузір'ям всесвітньо відомих брендів: Festool, Guehring OHG, Iscar, Korloy Inc., Narex Zdanice, Saint - Gobain, Sandvik Coromant, Seco АВ, Sumitomo, TaeguTec, Walter, ZCC Cutting Tools Europe GmbH та інших. Новинкою 2013 року, що привернула до себе увагу відвідувачів, можна назвати участь ТОВ «АРАМІС», м.Черкаси - вітчизняного виробника лазерного обладнання.

Учасники спеціалізованих виставок підтвердили позитивний результат своєї роботи і заявили про намір збільшити масштаби своїх стендових експозицій під час МПФ - 2014.

УКРЗВАРЮВАННЯ

Відвідувачі експозиції спеціалізованої виставки «УкрЗварювання», без сумніву, були задоволені різноманітністю представленого на ній обладнання для зварювання та різання металу.

У рамках своїх експозицій компанії Kühtreiber s.r.o., Чеська Республіка, ТОВ «Вістек», м.Київ, ТОВ «Дельта - сучасні технології», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Самміт», м.Дніпропетровськ, ТОВ «Фроніус Україна», Київська область, ТОВ «Центроспав - Україна», м.Київ розгорнули зварювальні пости, на котрих усі бажаючі могли побачити роботу обладнання у виконанні віртуозних зварювальників - демонстраторів.

Вітчизняна машинобудівна галузь представлена провідними підприємствами - виробниками: ПАТ «Артемівський машинобудівний завод «Вістек», Донецька область, ПАТ «Каховський завод електрозварювального обладнання», Херсонська область, ТОВ «НВФ «Техвагонмаш», Полтавська область та інших.

Обладнання для розкрою листового металу було широко представлене на стендах українських виробників: ТОВ «Завод автогенного обладнання «Донмет», Донецька область, ТДВ «Зонт», м.Одеса, ТОВ «НВФ «Радіан», м.Миколаїв, НВП «Техмаш», м.Одеса, а також дилером Pierce Control Automation - ПП «Фірма «Фаворит АМ», м.Львів.

Увазі численних відвідувачів були запропоновані промислові роботизовані зварювальні комплекси Panasonic і Motoman на стендах системних партнерів – компаній ТОВ «КБ Роботікс Інженерія», Київська область, та ТОВ «Тріада Лтд К°», м.Запоріжжя.

Широка номенклатура матеріалів для зварювання, наплавки та різання була запропонована компаніями: Kaynak Teknigi San. Ve Tic. A.S., Туреччина, ТОВ «Аргус Лімітед», м.Одеса, ПАТ «АМЗ «Вістек», Донецька область, ТОВ «Запоріжелектрод», м.Запоріжжя, ТОВ «Торговий Дім «ЛЕЗ», м.Київ, ТОВ «Мендол», Дніпропетровська область, ТОВ «Олівер Україна», Київська область, ТОВ «НВП «Сварка Євразії», м.Москва, Росія, ТОВ «Фрунзе - Електрод», м.Суми, ТОВ «ЕСАБ Україна», м.Київ та іншими.

20-го листопада Товариство зварювальників України організувало конкурс майстрів виробничого навчання зі зварювання в установах профтехосвіти Києва й Київської області, який включив у себе теоретичний іспит та показове змагання з проведення зварювальних робіт на спеціально обладнаному майданчику.

«УкрЗварювання» — це місце зустрічі для всіх, хто хоче ознайомитися з останніми світовими новинками, теоріями та досягненнями у галузі зварювання, різання, наплавки, не покидаючи території України.

УКРПРОМАВТОМАТИЗАЦІЯ

Участь у роботі виставки «УкрПромАвтоматизація» взяли провідні IT компанії, розробники систем автоматизації, виробники приладів, галузеві інститути. Широкий асортимент засобів автоматизації й деталей для верстатів з ЧПУ представила компанія «Рефіт». Клієнтам виставки надавалися не лише технічні консультації, але й допомога у підборі обладнання.

Успішно представив свою експозицію постійний учасник виставки - компанія «ВО Овен», вітчизняний виробник засобів промислової автоматики та контрольно - вимірювальних приладів (датчики, контролери, перетворювачі частоти, регулятори та ін.)

Лінійка продукції для комплексної автоматизації інженерної підготовки виробництва у машинобудуванні була представлена компанією «АСКОН - КР»: КОМПАС - 3D, ЛОЦМАН: PLM, ВЕРТИКАЛЬ, ГОЛЬФСТРИМ.

Традиційно фірма «1С» представила набір комп’ютерних програм ділового, освітнього та домашнього призначення. На сьогодні більше 1000 000 організацій довірили свій бізнес програмним розробкам «1С».

Спеціалісти компанії «ДСМ-Трейд» предоставили повний спектр послуг з автоматизації проектно - конструкторських та технологічних робіт, системної інтеграції програмного й апаратного забезпечення для вирішення різноманітних задач у машинобудуванні, промисловому та громадському будівництві. Компанія є постачальником рішень для систем технічного документообігу на основі апаратного й програмного забезпечення компаній Canon (Японія) та Oce NV (Нідерланди), а участь компанія «IFS Україна», офіційний партнер міжнародної корпорації IFS на українському ринку, яка здійснює впровадження, технічну підтримку, установку й модифікації системи ERP класу IFS Applications. IFS Applications дозволяє керувати виробництвом, фінансами, персоналом, постачанням, проектами, продажем та маркетингом у єдиній системі управління підприємством.

Особливий інтерес гостей викликала експозиція OPEN MIND, провідного розробника систем автоматизованого проектування та програмування, призначених для конструювання та виготовлення складних деталей для машинобудування, автомобільної та аерокосмічної промисловості.

Компанія «ЕСІ ГРУП» представила свою продукцію та послуги з проектування та реалізації систем зовнішнього та внутрішнього електропостачання (проектування до 35 кВ, монтаж до 750 кВ), автоматизації та диспетчеризації (BMS, АСУ та АСУТП).

ЗРАЗКИ, СТАНДАРТИ, ЕТАЛОНИ, ПРИЛАДИ

Цього року учасники виставки — підприємства-виробники та дистриб’ютори вимірювальної техніки — продемонстрували новинки вітчизняного та зарубіжного обладнання. Серед наших постійних учасників варто відзначити продукцію: ТОВ «Інтрон - Сет» — прилади й обладнання для неруйнівного контролю та технічної діагностики, екологічного контролю російських компаній «Інтерприлад», «Інтрон Плюс», «Алтек», «Кропус»; групи компаній «ВЕДА» — широкий спектр вагового обладнання виробництва Веда® та Vyshay®, а також обладнання для магнітно - абразивної обробки (МАОтм) деталей та інструменту; ТОВ «Віка Прилад» — більше 50.000 модифікацій вимірювального обладнання «WIKA Alexander Weigavd SE&Co.KG» (Німеччина); ТОВ фірма «Кода» — обладнання для вимірювання і сигналізації рівня речовин VEGA (Німеччина), засоби вимірювання лінійно - кутових величин фірми TESA і Standard Gage (Швейцарія); ТОВ «Мир весов» — новинки вагового обладнання фірми «ZEMIC» та «Rinstrum» (США); ТОВ «СНОЛ Україна» — сушильні шафи, промислові електричні печі для виготовлення, сушки та прокалювання зварювальних електродів фірми «Umega» (Литва); ТОВ «Діагностичні прилади» — продукція для технічної діагностики та неруйнівного контролю компаній «Olympus» (Японія), «Galdabini» (Італія), «Parker Research Corporation» (США); НВФ «Ультракон» — прилади для технічної діагностики та неруйнівного контролю ЗАТ «Константа» (Росія), «Votum» (Молдова), НВП «Технотест» (Росія) та багатьох інших.

Вперше у виставці взяла участь група компаній «Аплісенс», котра представила прилади для вимірювання рівня сипучих компонентів виробництва UWT (Німеччина), і компанія «Макролаб ЛТД» — лабораторне обладнання для пробопідготовки, визначення хімічного і фазового складу, муфельні і сушильні шафи.

ГІДРАВЛІКА. ПНЕВМАТИКА. ПІДШИПНИКИ

Спеціалізована виставка «Гідравліка. Пневматика. Підшипники» кожного року привертає до себе все більшу увагу відвідувачів, що зовсім не дивно — адже найбільші світові бренди галузі щорічно представлені на стендах компаній: ТОВ «Компанія «АРДІ», м.Київ, ТОВ «Белтімпорт», м.Київ, ТД «Галпідшипник», м.Київ, ПАТ ТД «Ирбис», м.Харків, ТОВ «Камоцці - Пневматик Сімферополь», ТОВ «Сев - Євродрайв», м.Дніпропетровськ, ДП з 100% іноземню інвестицією «Сіменс Україна», м.Київ, ТОВ «Тубес Інтернешнл», м.Львів, ТОВ «Економус Україна», м.Київ та багатьох інших. У 2013 році на виставці уперше були представлені Gates Europe BVBA, Бельгія, ТОВ «Гідрохаус», м.Київ, ТОВ ТПК «НАК», м.Львів, ТОВ «СПЗ - Груп», м.Київ та інші компанії.

Приємно відзначити, що вітчизняні підприємства - виробники - ТОВ «Асканія - Сервіс», м.Київ, ПАТ «Пневматика», м.Сімферополь, ТОВ «Харківська зовнішньоторгова фірма «Моторімпекс» та інші завжди знаходять можливість продемонструвати свою продукцію на виставці.

З року в рік зростає міжнародна складова експозиції. Окрім постійних учасників з-за кордону — Dalgakiran Makina San. Ve. TIC. A.S. (Туреччина), Hydroma Spol. s.r.o. (Чехія), Kaeser Kompressoren (Німеччина), R.G.P. International SRL (Італія), Balflex Portugal S.A. (Португалія), Iraundi S.A. (Іспанія), у 2013 році до складу експозиції увійшли BeCo Srl (Італія), Megadyne - HU Kft (Угорщина), Tribotec, spol. s r.o. (Чехія).

ПІДЙОМНО-ТРАНСПОРТНЕ, СКЛАДСЬКЕ ОБЛАДНАННЯ

У складі учасників спеціалізованої виставки «Підйомно - транспортне, складське обладнання» успішно виступили Представництво в Україні Демаг Крейнс енд Компоунентс, м.Київ, ТОВ «Енерпроф», м.Київ, ТОВ «Фрегат», м.Дніпропетровськ, ТД «Складська техніка», м.Київ, представивши на своїх стендах різноманітне вантажопідйомне обладнання та комплектуючі європейських виробників. Експозиція поповнилася новими іменами: це ТОВ «Кеттен», м.Київ, ТОВ «Укр - техно - цепь», м.Київ та інші.

Виставка «Підйомно - транспортне, складське обладнання» по праву вважається одним із найбільш авторитетних майданчиків в Україні, що об'єднує учасників та споживачів ринку даного виду продукції.

БЕЗПЕКА ВИРОБНИЦТВА

Спеціалізована виставка «Безпека виробництва» гармонійно доповнила загальну експозицію Міжнародного промислового форуму і ще раз підтвердила актуальність тематики охорони праці та промислової безпеки як невід’ємної частини будь-якого виробничого процесу. У рамках заходу було надано унікальну можливість для проведення на єдиному майданчику конструктивних діалогів між представниками великих машинобудівних підприємств і фірм, задіяних у сфері охорони праці.

Особливу увагу гостей виставки привернули зразки робочого одягу та взуття на стендах вітчизняних компаній - виробників: ТОВ «Антал», м.Київ, ТОВ «Браво спецодяг», м.Київ, ТОВ «Вишнівська взуттєва фабрика», Київська область, ТОВ «НІД Груп», м.Київ.

Колекція тканин спеціального призначення для пошиву робочого одягу представлена ТОВ «Майстер Текстиль», м.Київ. Широка номенклатура професійних ЗІЗ для промислового альпінізму продемонстрована українським виробником - Групою виробничих підприємств KROK™, Луганська область. Колекцію стендів і знаків промислової безпеки представили: ПП «Деста», м.Рівне, ТОВ «ДХ - Студія», м.Рівне, ПП «Реаль», м.Чернігів.

Свої пропозиції в області навчання посадових осіб, задіяних для проведення робіт підвищеної небезпеки, та фахівців з охорони праці представили ТОВ НВЦ «Професійна безпека», м.Київ і ПП «Укрпромліфтзвар», м.Київ.

Виставка «Безпека виробництва» дала можливість для промислових підприємств налагодити контакти з виробниками високоякісної продукції для здійснення подальших закупівель.

Підводячи підсумки 12-ого Міжнародного промислового форуму – 2013, можна відзначити наступні цифри:

УЧАСНИКИ

1. Географія учасників

 

К-ть

%

Експоненти з України

266

61,57

Експоненти з країн близького та далекого зарубіжжя

166

38,43

ВСЬОГО

432

100,00

2. Структура експонентів (виробники, дилери/постачальники продукції на українському ринку)

Виробники

64,29%

Дилери/постачальники

35,71%

Міжнародний промисловий форум 2013 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2013 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2013 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2013 Київ МВЦ

Міжнародний промисловий форум 2013 Київ МВЦ

Організатори ХIІ Міжнародного промислового форуму висловлюють вдячність усім експонентам спеціалізованих виставок за активну участь, засобам масової інформації за об’єктивне та яскраве висвітлення заходу.
Сподіваємося на нові зустрічі у 2014 році!