Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва підприємства

Країна

Номенклатура

ASSA ABLOY

Україна
м. Київ

Світовий лідер в сфері автоматизованих вхідних систем. Megadoor - це рішення для гірничодобувної промисловості, яке покликане задовольняти надзвичайно високі вимоги, що висуваються до воріт, які закривають відділення для миття автомобілів, ремонтних цехів великовантажної техніки та входів в шахту.

CzechTrade,
Агентство з питань підтримки торгівлі Чеської Республіки

Україна
м. Київ

Агентство CzechTrade надає безкоштовні інформаційні послуги при пошуку чеських виробників, постачальників, а також допоможе Вам знайти торгового партнера у Чеській Республіці.

De Novo

Україна
м. Київ

Компанія De Novo спеціалізується на наданні професійних ІТ-послуг, хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД лідерам динамічних сегментів українського ринку.

ENELEX s.r.o.

Чехія

Виробник обладнання та постачальник комплексних рішень в галузі он-лайн аналізу вугільної золи, вологості та калорійності вугілля, відбору проб зі стрічкових конвеєрів, запобіжних систем, моніторингу температури вугілля на складах та у вугільних цехах.

FITE a.s.

Чехія

Компанія є прямим виробником гірничошахтного обладнання. Виробляє три основних типи пристроїв: підлавне обладнання PZF, різні типи конвеєрів для виїмки породи з шахти і підвісний локомотив BIZON.

GLOBEX GROUP GMBH

Німеччина

Globex Group GmbH є розробником і виробником широкого асортименту кріпильних виробів з різними характеристиками міцності: метизна продукція, нормалі, приварні кріплення та технології.

HOSCH Techniki Transportowe Polska Sp. Z.o.o.

Польща

Розробка і виробництво високоефективних систем очищення для стрічкових конвеєрів.

IT-Інтегратор

Україна
м. Київ

Провідний український системний інтегратор, що спеціалізується на новітніх технологіях для паливно - енергетичного сектору та інших галузей. За роки стрімкого освоєння ринку компанія досягла значних результатів у розвитку технічної експертизи та впровадження інноваційних рішень у напрямках побудови дата-центрів, створення мережевої інфраструктури, систем інформаційної безпеки тощо.

JOY GLOBAL UKRAINE

Україна
м. Київ

Провідний виробник і постачальник сучасного обладнання для видобутку корисних копалин підземним і відкритим способом, а також систем адресного технічного обслуговування для світової гірничодобувної галузі.

ORTAS s.r.o.

Чехія

Традиційний виробник обладнання для шахт. Компанія спеціалізується на виробництві шахтних підвісних локомотивів типу LZH, які використовуються у глибоких вугільних шахтах для транспортування людей та матеріалів. Компанія також виробляє установки для торкретування бетону, шахтні перекидні навантажувачі, бурові установки, ін'єкційні шнекові насоси та поршневі насоси. Працює на ринках Європи та Азії.

ŘETĚZÁRNA a.s.

Чехія

Компанія спеціалізується на виробництві зварних ланцюгів діаметром від 2 мм до 60 мм в сортах від 24 до 100, кованих аксесуарів до ланцюгів (гачки, скоби, з'єднувачі і т.п.) вагою до 7,5 кг, холоднотягнутого дроту діаметром від 1,8 до 16 мм.

ROLF Sp.z.o.o.

Польща

Системи обезпилювання і нейтралізації газів в таких сферах, як: опалення, енергетика, металургія, виробництво нерудних матеріалів. Технологія обезпилювання базується на використанні рукавних фільтрів.

Saturn® Data International

Україна
м. Київ

Пропонує рішення з автоматизації гірничо - збагачувальних підприємств з видобутку залізорудної сировини та інших корисних копалин. Реалізація проектів "під ключ" з впровадження АСУТП і систем технологічної диспетчеризації від рівня цеху до рівня підприємства.

Schneider Mining Technology GmbH

Німеччина

Розробка і виробництво механічних з'єднань для стиковки і ремонту конвеєрних стрічок.

Shijiazhuang Viture Import & Export Trading Co., LTD

Китай

Провідний виробник і експортер конвеєрної стрічки, конвеєрних роликів в Китаї.

T MACHINERY a.s.

Чехія

Виробництво гірничошахтного устаткування: очисні комбайни, механізовані кріплення, скребкові конвеєри, підлавне обладнання, електричне обладнання, запасні частини.

TDS ZAMPRA spol. s.r.o.

Чехія

Завод-виробник гірничошахтного обладнання. Головна виробнича програма: гідравлічні маніпуляційні пристрої, монорейкова підвісна дорога та її елементи, підвісні транспортні вантажні візки, підвісні пасажирські та медичні кабіни, підвісні транспортні контейнери.

TEKNOTAK

Іран

Найбільший виробник і експортер гірничошахтного устаткування в Ірані. Обладнання, що виробляється: роторні, щокові дробарки, піскосушки і піскомийки, вібраційні грохоти, конвеєри, пісковловлювачі. На виставці компанія презентує дробарку Teknotak Super 45.

TRANSROLL-CZ, a.s.

Чехія

Виробник конвеєрних компонентів з багаторічним досвідом і стабільним положенням на європейському і світовому ринках, має власне експериментальне виробництво, конструкторське бюро і випробувальний центр. Проектування і виготовлення роликів відповідно конкретних кліматичних умов, рівню навантаження, рівню забруднення або вологості.

VULKAN GUME D.O.O. NIŠ

Сербія

Завод є одним з найстаріших і найбільших виробників якісних гумовотехнічних виробів на території Балкан. Асортимент продукції представлений наступними позиціями:
- Гумовотканинні конвеєрні стрічки різного призначення;
- Напірні і напірно-всмоктувальні рукави;
- Рукави спеціального призначення;
- Технічні пластини;
- Гумові покриття для підлоги;
- Формові і неформові гумовотехнічні вироби.
Географія поставок нашого підприємства включає в себе ринок Балкан, країн СНД, а також Близький Схід.

АвтоКрАЗ, ПАТ

Україна
м. Кременчук
Полтавська обл.

Одне з найбільших підприємств в СНД з виробництва великовантажних автомобілів: самоскиди, бортові автомобілі, лісовози, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, нафтового комплексу.

Академія гірничих наук України

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Громадська організація, що об'єднує на добровільних засадах провідних вчених та працівників гірничопромислового та гірничо - металургійного комплексів країни.

АЛЗО, ТОВ

Україна
м. Маріуполь
Донецька обл.

Підприємство спеціалізується на виробництві обладнання для гірничодобувної промисловості, а саме: елементів металевого аркового кріплення, систем шахтного водовідливу, дегазації та протипожежних систем, роликів та роликоопор.

АЛЬЯНС-Д, НВП, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Автоматизація технологічних процесів гірничодобувної галузі. Розробка, виготовлення та впровадження пристроїв рудникової автоматики.

АНА-ТЕМС, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Розробка і виготовлення еластичних просіюючих поверхонь (ЕПП). Проектування і виготовлення спеціального устаткування: вібраційні і барабанні грохоти, бутари, скрубер-бутари, гвинтові сепаратори, вібровалкові грохоти, зневоднювальні і вібросушильні агрегати та ін.

АРСЕТ ГРУП, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Спеціалізується на розробці, виробництві та збуті металевих і гумових сит для грохотів з різними видами кріплення та натяжки. Вироблення транспортного та нестандартного обладнання і деталей для кар'єрної техніки.

АРТЕЗІЯ, ПП

Україна
м. Київ

Спеціальна промислова запорно - регулююча арматура з електро- та пневмоприводами для сипучих, агресивних та абразивних матеріалів.

ВАЛІДУС, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Гідравлічний інструмент, обладнання та насоси ТМ "DOA" (Італія), ТМ "STANLEY", "HYDRA-TECH", "BJM PUMPS" (США) і ТМ "STOSOWANIE MASZYN" (Польща). Унікальні зварювальні генератори, електростанції, генератори промислові та портативні, освітлювальні щогли ТМ "MOSA" (Італія). Пневматичні заглушки для трубопроводів і резино - технічні вироби ТМ "FAB-COB" (Туреччина). Обладнання для ремонту на трубопроводах без відключення ТМ "RAVETTI" (Італія). Аварійно - рятувальне обладнання та інструмент ТМ "RESQTEC" (Нідерланди).

ВАЛСА ГТВ, ТОВ

Україна
м. Біла Церква
Київська обл.

Підприємство спеціалізується на випуску гумотехнічних виробів для гірничо - збагачувальних комбінатів.

ВАТРА, ОСП Корпорація, ТОВ

Україна
м. Тернопіль

Виробництво енергоекономної, вибухозахищеної світлотехніки.

ВІСТЕК, ПРАТ

Україна
м. Бахмут
Донецька обл.

Найбільший виробник спеціальних високоміцних каліброваних ланцюгів, призначених до застосування в машинах і обладнанні гірничої промисловості. Також, завод виготовляє запасні частини до скребкових конвеєрів, монорейкових доріг, зварювальні електроди та дріт.

ВІТЕР Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Представник китайської компанії Shijiazhuang Viture Import&Export Trading Co. - провідного виробника і експортера конвеєрної стрічки та конвеєрних роликів.

ВМ Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний представник компаній - виробників електротехнічного обладнання для енергетичної, нафтопереробної, гірничої, судобудівельної та інших галузей: Weidmuller GmbH, Conductix Wampfler GmbH, Bernstein AG, FrigorTec GmbH, Delcon Ltd​, AUER Signal GmbH, Novkabel AD в Україні.

ВУГЛЕІННОВАЦІЯ,
Науково-технічний центр, ДП

Україна
м. Київ

Базова організація з виконання, координації, експертизи та впровадження науково - дослідних, дослідно - конструкторських і проектних робіт для вугільної промисловості України.

ВУГЛЕМЕХАНІЗАЦІЯ-МАТО, ТОВ

Україна
м. Київ

Виготовляє засоби механічного стикування гумовотканинних конвеєрних стрічок за технологією фірми "МАТО" (Німеччина).

ГИДРОРЕЗ ТМ

Україна
м. Харків

Один з основних напрямків – виготовлення сит з отворами конічної форми для вібраційних грохотів агломерату за кресленнями замовника.

ГИДРОСТАНДАРТ, ПП

Україна
м. Мелітополь
Запорізька обл.

Єдиний в країнах СНД виробник, який має замкнутий цикл виробництва рукавів і з'єднувальної арматури для силової гідравліки.

ГРАВИКОН, НПК, ТОВ

Україна
м. Київ

Інжинірингова компанія, яка здійснює повний цикл проектування, виготовлення, постачання і налаштування модульних збагачувальних комплексів з виходом на обумовлені в контракті технологічні параметри збагачення.

ДЕЙТА ЕКСПРЕС, Компанія, ТОВ

Україна
м. Бердянськ
Запорізька обл.

Група Компаній "Дейта Експрес" є лідером в області системної інтеграції для підприємств гірничовидобувної галузі.

ДЕТ-ЮА, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг

ТОВ "ДЕТ-ЮА" - виробник та імпортер товарів для видобувної промисловості: інструмент та обладнання для ручного і машинного буріння; рукави напірні, вентиляційні та високого тиску; інструмент і матеріали для анкерного кріплення, для зміцнення гірничих масивів та закладки виробіток; обладнання для торкретування; вантажопідйомні механізми; насосні агрегати та гідравлічний інструмент; запчастини та сервісне обслуговування.

ДЖЕНЕСТО, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Торгова марка Genestho. Спектр продукції: від маленьких роликів до живильників важкого класу, від виробництва великих стрічкових конвеєрів для гірничозбагачувальних комбінатів та металургійних підприємств до дробарок, систем сортування і транспортування різних матеріалів.

ДЖЕРМАН ТУЛЗ ІНСПЕКШЕН, ТОВ

Україна
м. Полтава

Послуги з неруйнівного контролю із застосуванням обладнання виключно західних світових виробників.

ДІАМАНТ І К, ТОВ

Україна
м. Маріуполь
Донецька обл.

Повний перелік ремонтних металополімерних матеріалів виробництва німецької фірми Diamant Metalplastic GmbH; консультаційні послуги щодо їх застосування; розробка необхідної технології їх використання; проведення випробувань у нових випадках їх використання.

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ АГРЕГАТНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
м. Дніпро

Випуск сучасної керуючої гідроемульсіонной апаратури для вугільних шахт з використанням авіаційних технологій.

ДНІПРОФМАШ, НВО, ТОВ

Україна
м. Кам’янське
Дніпропетровська обл.

Працює в області прокатки сталевих профільних труб і фасонних профілів галузевого призначення та виготовлення елементів складних сталевих конструкцій.

ДОНБАС-ТЕМЗ ім. В.В. Вахрушева, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер Томського електромеханічного заводу ім. В.В. Вахрушева. Перелік обладнання, що постачається: пневмо та гидроінструмент, гідравлічні толкачі, шахтні вентилятори, вибухозахищене обладнання, гальма дискові та колодкові, та ін.

ЕКО-ФЛЕКС, ТОВ

Україна
м. Харків

Український виробник нержавіючих шлангів і промислових металорукавів.

ЕЛЕКТРОГРАД, ПАТ

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Виробництво електротехнічного обладнання на напругу 0,4-35 кВ, в т.ч. для використання в умовах відкритих кар'єрів, на підприємствах гірничорудної промисловості.

ЕЛЕКТРОСИСТЕМИ УКРАЇНИ, ТОВ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дистриб'ютор електротехнічного обладнання LSIS (LG Group - Південна Корея) - частотні перетворювачі для промислового використання.

ЕЛМІЗ, ПАТ

Україна
м. Київ

Виробництво складної електронної техніки, систем управління та засобів автоматики для космічних апаратів, світлотехнічного, вимірювального і гірничошахтного устаткування.

ЕТАЛ, Електромеханічний завод

Україна
м. Олександрія
Кіровоградська обл.

Виробництво електротехнічної продукції: електромагнітні контактори та пускачі.

Завод крупних електричних машин, ТОВ

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Підприємство є одним з найбільших виробників великих синхронних і асинхронних електродвигунів потужністю до 4000 кВт, вибухозахищених електродвигунів та електродвигунів постійного струму різних серій і виконань для підприємств паливно - енергетичного комплексу, видобувних, переробних галузей промисловості і енергетики.

ЗАПОРІЖТРАНСФОРМАТОР, ПАТ

Україна
м. Запоріжжя

Один з найбільших світових виробників трансформаторного обладнання, в т.ч. для гірничопромислового комплексу.

ІМПТЕХ, ТОВ

Україна
м. Коростень
Житомирська обл.

- Виробництво конвеєрів
На сьогоднішній день на підприємстві налагоджено виробництво конвеєрів різних модифікацій для промислового використання, приводних і натяжних станцій, конвеєрних ставів різного виконання, роликоопор різних типів, серійних конвеєрних роликів діаметром від 51 до 219 мм і довжиною до 3000 мм.
- Монтаж
Фахівці нашої фірми виконають весь спектр монтажних і пуско - налагоджувальних робіт від складання вузлів і агрегатів до електромонтажу і підключення електронної автоматики і апаратури управління.
- Сервіс та підтримка.

ІМПУЛЬС, Шосткинський казенний завод, КП

Україна
м. Шостка
Сумська обл.

Єдине в Україні підприємство, що у замкнутому циклі виробляє весь необхідний перелік засобів ініціювання вибуху при видобутку руди, вугілля, щебеню.

ІНДАСТРІАЛ-СЕРВІС, ТОВ

Україна
м. Харків

Продаж вантажопідйомного, пневматичного, шліфувального, гідравлічного обладнання, дизельних генераторів, інструменту.

Інститут геотехнічної механіки ім. М.С. Полякова НАН України

Україна
м. Дніпро

ІГТМ ім. М.С. Полякова НАН України був створений з метою вирішення фундаментальних проблем розробки корисних копалин на великих глибинах:
- геомеханіка та геотехніка освоєння та збереження надр, зокрема вивчення процесів, що відбуваються у гірському масиві на великій глибині;
- пошук методів і способів керування процесами у гірському масиві;
- створення комплексів машин для видобування і збагачення корисних копалин.

Інститут механізації будівництва та гірничої промисловості

Польща

Державний науково-дослідний інститут, що працює в області гірських порід, відходів і переробки мінеральних ресурсів, тепло- і гідроізоляційних матеріалів, механізації будівельних робіт, автоматизації виробництва та будівництва, машинобудування та безпеки, інформатики, технічної та економічної інформації.

КОВЕЛЬСІЛЬМАШ, ВО, ТОВ

Україна
м. Ковель
Волинська обл.

Виготовляє ланцюги та комплектуючі для гірничого обладнання із легованих та високолегованих сталей.

КРИВБАСРЕМОНТ, ТОВ

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Основні напрямки діяльності: виготовлення нових кар'єрних бурових верстатів КСБШ-250-32BR, надання послуг з ремонту обладнання та виготовлення запасних частин та металоконструкцій для гірничо - збагачувальних комбінатів.

КРИВБАСРУДЕНЕРГОПРОМ, КП

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Виробник бурового інструменту, пневмоударників, деталей, вузлів і запасних частин для гірничодобувних, металургійних, хімічних і машинобудівних підприємств, нафтогазового комплексу, а також різних деталей загального машинобудування. Підприємство стало першим і єдиним на даний момент, яке пропонує інноваційний підхід до поліпшення деталей за допомогою КАТАЛІТИЧНОГО ГАЗОВОГО АЗОТУВАННЯ (КГА).

МАРКО ДОНБАС, ТОВ

Україна
м. Донецьк
Донецька обл.

Електрогідравлічні системи управління гірничо - шахтним обладнанням - кріплення, комбайни та ін. Автоматизація процесів видобутку. Сервіс, ремонт і продаж обладнання фірми Marco (Німеччина).

МОТОРІМПЕКС ХТФ, ТОВ

Україна
м. Київ

Гідравліка для промисловості від відомих європейських виробників гідрообладнання.

НАСОСЕНЕРГОМАШ, Сумський завод, АТ

Україна
м. Суми

Один з найбільших виробників насосного обладнання в СНД для енергетики, гірничої та нафтогазової промисловості.

Науково-дослідний гірничорудний інститут, Криворізький технічний університет

Україна
м. Кривий Ріг
Дніпропетровська обл.

Основні напрямки діяльності: науково - технічне забезпечення видобутку залізної, марганцевої руди та нерудної сировини відкритим і підземним способами, управління гірничим тиском в порушених масивах, забезпечення стійкості дамб водосховищ і шламосховищ, стійкості бортів кар’єрів і відвалів.

Національний гірничий університет, Державний вищий навчальний заклад

Україна
м. Дніпро

Розробка концепції конкурентноспроможної продукції в гірничодобувній галузі, удосконалення та комплексне використання технологій видобутку й переробки твердих корисних копалин, досягнення ефективного рівня рентабельності за рахунок впровадження енергозберігаючих технологій та модернізації обладнання для розширення мінерально - сировинної бази.

Новокаховський електромеханічний завод, НВП

Україна
м. Нова-Каховка
Херсонська обл.

Спеціалізується на розробці та виготовленні трьохфазних асинхронних електродвигунів з короткозамкненим ротором загальнопромислового та вибухонебезпечного виконання від 0,75 кВт до 315,0 кВт.

ОДЕСКАБЕЛЬ, ПАТ

Україна
м. Одеса

Сучасний виробник високоякісної кабельної продукції майже для усіх галузей економіки - телекомунікаційної, енергетичної, будівельної, вугільної, гірничорудної, машинобудівної, а також для воєнно - промислового комплексу.

ОНЕ-УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Павлоград
Дніпропетровська обл.

Компанія "ОНЕ-УКРАЇНА" є офіційним дилером провідних європейських виробників гірничо - шахтного обладнання та інструменту:
- OHE (Німеччина)
Гідравлічне управління для механізованих кріплень та іншого ГШО.
- SETEECH (Німеччина)
Фільтри, фільтростанції, фільтрувальні елементи, клапани та змішувальні установки.
- ATECH (Польща)
Силова гідравліка, з'єднувальна і запірна арматура, фітинги, захисна спіраль та інше обладнання для ГШО.
- GUMOPLAST (Польща)
Кабелеукладальники, кабельні підвіси, розподільні коробки, аварійні вимикачі для ГШО.
- KOEXPRO (Чехія)
Гірничий гідравлічний і пневматичний інструмент та допоміжне обладнання.

ОПЕКС Енергосистеми, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво і поставки сучасного теплоенергетичного та насосного обладнання.

Оріон, НВП, ТОВ

Україна
м. Харків

Розробляє і виробляє стаціонарні і переносні газоаналізатори та газосигналізатори марки ДОЗОР-С, призначені для контролю довибухонебезпечних концентрацій горючих газів і парів рідин, ГДК шкідливих речовин.

Охорона праці, Журнал

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

Польсько-Українська Господарча Палата

Польща

Працює для розвитку польсько - українських економічних і культурних відносин. Головним завданням Палати є сприяння та підтримка підприємницької діяльності її членів, а також презентування українських інвесторів у Польщі і польських інвесторів в Україні.

ПРЕС
Науково-виробничий комерційний центр, ТОВ

Україна
м. Носівка
Чернігівська обл.

Спеціалізується на виробництві роликів та гнучких і жорстких роликоопор для стрічкових конвеєрів.

ПРОКСИС™

Україна
м. Київ

Виробник промислових комп'ютерів для виробництва і телекомунікацій. Постачає на український ринок широкий спектр обладнання для промислової автоматизації (Advantech, Belden, Hirschmann, Portwell, iBase, Hewlett-Packard, General Electric, Intel, Arbor, AAEON).

ПРОМЕНЕРГОВУГІЛЛЯ, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Буча
Київська обл.

Проектування і постачання гірничозбагачувального обладнання і запасних частин на території України та ближнього зарубіжжя.

РЄАТЕК, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія реалізує:
- колодки футеровки термостійкі Ф7-010-49 для канатоведучих шківів на багатоканатні підйомні установки;
- колодки футеровки ПП-45 з блоків ПВХ на канатоведучі, відхиляючі та копрові шківи;
- колодки притискні косі та прямі;
- блоки полівінілхлоридні (ПВХ) з пластикату ПП-45.

РОКСТЕК УА, ТОВ

Україна
м. Київ

Roxtec — це спеціалізовані кабельні та трубні проходки, проходки для високовольтних шин та інших провідників різних форм та розмірів, з використанням технології "Мультидіаметр".

СВЕБОР СТАЛЬ УКРАЇНА, ТОВ

Україна
с. Нові Петрівці
Київська обл.

Представництво в Україні шведської компанії Swebor Stal Svenska AB.
Основні торгові марки:
- зносостійка сталь марки SWEBOR®,
- ріжучи кромки SB®,
- балістична сталь SWEBOR ARMOR®.

СВІТЛО ШАХТАРЯ, НВО, ТОВ

Україна
м. Харків

Спеціалізується на проектуванні та виробництві вибухозахищеного електрообладнання: світлодіодного освітлення, газоаналізаторів, зарядних пристроїв, а також індивідуального та стаціонарного освітлення для різних галузей виробництва.

СІМЕНС УКРАЇНА, ДП

Україна
м. Київ

Одна з провідних технологічних компаній світу. Постачає обладнання, технології та комплексні рішення для ключових галузей економіки: гірничодобувної промисловості, енергетики, транспорту та ін.

Смілянський ливарний завод, ТОВ

Україна
м. Сміла
Черкаська обл.

Литво чорних і кольорових металів.

СУМСЬКЕ НВО, ПАТ

Україна
м. Суми

Один з найбільших в Європі машинобудівних комплексів з виробництва компресорного та насосного обладнання для всіх галузей промисловості. Для гірничодобувних підприємств завод пропонує шламові насоси, насоси шахтного водовідливу.

Східний
гірничо-збагачувальний комбінат, ДП

Україна
м. Жовті Води
Дніпропетровська обл.

Видобування природного урану.

Теплоантикорзахист, НВЦ, ТОВ

Україна
м. Сєвєродонецьк
Луганська обл.

Розробка і виробництво матеріалів для теплоізоляції та захисту від корозії промислового обладнання.

ТЕХПОСТАВКА, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Виробник інструменту для вугледобувної, гірничорудної галузі та дорожнього будівництва.

ТЕХПРИЛАД, НВП, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер та офіційний представник в Україні ряду провідних європейських виробників промислових клапанів для нафтогазової, видобувної, хімічної промисловості тощо, енергетики: ARI-Armaturen, Zwick Armaturen, Valvosider, Flowrox, A+R Armaturen та ін.

ТМС, ТОВ

Україна
м. Павлоград
Дніпропетровська обл.

Єдиний в Україні офіційний представник компанії "Т Machinery a.s." (Чеська Республіка) – виробника гірничошахтного обладнання.

УКРЕЛЕКТРОПРОМ, ТОВ

Україна
м. Костянтинівка
Донецька обл.

Діяльність компанії має два основні напрямки:
- виготовлення та ремонт (модернізація) виконавчих органів очисних і прохідницьких комбайнів як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва із застосуванням різцетримачів "BETEK";
- офіційний дистриб'ютор гірничої продукції компанії BETEK GmbH & Co. KG (Німеччина) в Україні.

ФЕРРО МАКС ПРОТЕКТ, ТОВ

Україна
м. Мелітополь
Запорізька обл.

Виробник спеціалізованої зносостійкої продукції, що характеризується високим рівнем твердості та міцності. Офіційний сертифікований представник міжнародної мережі HARDOX WEARPARTS®.

ФЕСТО, ДП

Україна
м. Київ

Festo (Німеччина) - світовий лідер з постачання продуктів та рішень для автоматизації, спеціалізованих тренінгів та навчального обладнання. Спеціалізується на виробництві пневматичних, електромеханічних приводів, давачів, контролерів, блоків підготовки повітря, пневмошлангів і фітингів, промислової арматури.

ФЛОВЕКС, ПП

Україна
м. Біла Церква
Київська обл.

Продаж: шламові насоси, земснаряди.

ФОРТ, Видавництво, ТОВ

Україна
м. Харків

Охорона праці, промислова безпека, стандарти, законодавство з охорони праці, засоби наочної агітації - технічна література.

ЦЕППЕЛІН УКРАЇНА, ТОВ з ІІ

Україна
м. Київ

Ексклюзивний офіційний дилер на українському ринку всесвітньо відомої компанії Caterpillar®. Представляє техніку Cat®, що використовується в будівництві, гірській, нафтогазовій промисловості, а також широкий асортимент дизельних та газових двигунів, систем і генераторів Cat® та MAK™.

Часівоярський вогнетривкий комбінат, ПАТ

Україна
м. Часів Яр
Донецька обл.

Сучасне підприємство, яке видобуває вогнетривкі глини, глини для виробництва керамічної плитки і формувальні піски та випускає алюмосилікатні, карбідкремнієві вогнетривкі вироби, енергозберігаючі (шамотні і шамотно - каолінові вироби), цеглу керамічну, неформовані вогнетривкі матеріали.

ШНЕЙДЕР ЕЛЕКТРИК УКРАЇНА

Україна
м. Київ

Обладнання і системи промислової автоматизації.

ЮЖЕНЕРГОРЕМОНТ, ТОВ

Україна
м. Миколаїв

Виготовлення вільчатих ланцюгів.

Ясинуватський машинобудівний завод, НВО, ТОВ

Україна
м. Ясинувате
Донецька обл.

Завод виготовляє гамму прохідницьких комбайнів для гірничої промисловості (середнього та важкого класу), стволові прохідницькі комплекси, тунельні прохідницькі комплекси, дробарки та лебідки.