Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ
ЛАК&ФАРБА EXPO UA ‑ 2019

(2 ‑ 5.04.2019 Р., М. КИЇВ, МВЦ)

З 2 по 5 квітня на території Міжнародного виставкового центру відбулися міжнародні спеціалізовані виставки Addit Expo 3D, Plast Expo Ua, Київський Технічний Ярмарок та Лак&Фарба EXPO UA ‑ 2019, присвячені новітнім технологіям переробки полімерів, машинобудуванню, тривимірному друку та лакофарбовій продукції.

Організатор виставки ‑ Міжнародний виставковий центр ‑ висловлює вдячність компаніям, підприємствам, науковим закладам, які презентували свої розробки та продукцію на експозиції, учасникам програми презентаційних заходів, а також ‑ спеціалізованим медіа, які висвітлювали виставки в рамках рекламної кампанії.

Попередні підсумки роботи виставок:
- загальна кількість учасників ‑ 179 компаній та підприємств
- представлено технології та обладнання з 10 країн світу: Австрії, Білорусі, Ірану, Італії, Німеччини, Польщі, Саудівської Аравії, Чехії та зокрема ‑ національні експозиції підприємств‑виробників із Китаю та Туреччини
- загальна площа експозиції перевищила 7 000 кв.м.
- виставки відвідали більше 6 000 фахівців.

Найближчим часом будуть детально опрацьовані всі статистичні дані виставок та опубліковано розгорнутий звіт. Зараз пропонуємо згадати найяскравіші моменти роботи спеціалізованих виставок у фотозвіті:

*фото*