Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

АВТЕК,
Автомобільний холдинг
(ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК - офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АвтоКрАЗ, ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Одне з найбільших в СНД підприємств з виготовлення великовантажних автомобілів КрАЗ: самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, дорожнього та комунального господарств, нафтового та лісопромислового комплексів.

Агромаркет+, ПП

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) - лідера у виробництві та продажу машин та устаткування для комунальних послуг: підмітально‑прибиральні машини, снігоотвали, розкидачі піску. Продаж запасних частин, нової та вживаної сільськогосподарської техніки.

Аларіт‑Пром, ТОВ

Україна
м. Київ

Дилер та офіційний ексклюзивний представник одного з найбільших виробників спецтехніки - концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (Китай) в Україні: навантажувачі, екскаватори, бульдозери, грейдери, катки, міні‑навантажувачі, екскаватори‑навантажувачі, вилочні навантажувачі; асортимент додаткового обладнання, запасні частини до спецтехніки.

Альфатекс, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

Боненкамп, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Стоянка

Офіційний представник відомих світових виробників шин для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо‑видобувної, іншої спеціальної техніки (BKT, Kenda, Deestone, Voltyre‑Prom, STARCO, Windpower, FAD Assali, Nexen та інших).

Будшляхмаш,
Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Постачання комунальної техніки від українського виробника - заводу Спецбудмаш, дорожньо‑будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex (США) та RM‑Terex, сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Глобус‑авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Дормаш Груп, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

ЄУРО ДРАЙВШАФТС‑ЮКРЕЙН, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Констракшн Машинері, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар’єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

Кременчуцький завод дорожніх машин (Кредмаш), ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Крюківський вагонобудівний завод, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

Логістик Машинері, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) - фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

НВО «МДС» проектує та виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, службові приміщення; санітарні системи для всіх видів рухомого складу (локомотивів, дизель- і електропоїздів, пасажирських вагонів, вагонів спецпризначення, метро та трамваїв). НВО «МДС» спеціалізується на виконанні складних проектів для рельсового рухомого складу.

Резинопласт, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Покров

Виробництво якісних гумотехнічних виробів на легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку, спецтехніку, для нафтогазової, гірничошахтної, оборонної промисловості, будівництва та для трубопроводів.

Росток‑Елеком, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

Сварко Україна, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е‑квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

Техкомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка, випуск, продаж, обслуговування та ремонт спецтехніки та автогідропідйомників на базі автомобілів МАЗ, ГАЗ, УАЗ, IVECO, HYUNDAI, ISUZU, ТАТА.

Техновектор, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

ТШГ АГ Україна, Дочірнє підприємство

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки від відомих світових виробників для утримання вулиць, доріг, аеропортів, для ландшафтних робіт.

УКР ТРАК, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

Укравтокомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

Фенікс, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки - вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.