Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПОПЕРЕДНІЙ ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

Ab Närpes Trä & Metall

Фінляндія

Компанія NTM ‑ міжнародна інженерна компанія з розробки, виробництва, продажу та обслуговування сміттєвозів. Дочірні підприємства концерну розташовані в Швеції, Естонії, Великобританії, Німеччині, Росії, Литві та Польщі. NTM успішно працює на ринках Норвегії, Данії, Нідерландів, Австрії, Швейцарії та Хорватії.

Agrometall s.r.o.

Чеська Республіка

Виробництво та продаж професійної комунально‑прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків, для міських садово‑паркових служб, будівельних і дорожніх організацій, комунальних служб тощо.

Baltimark, UAB

Литва

Виробництво машин та обладнання для дорожньої розмітки; протиковзких та декоративних покриттів; засобів захисту та регулювання дорожнього руху; бітумної мастики для будівництва та ремонту доріг; промислових мийок та ін.

Ghedini ing. Fabio & C. s.a.s

Італія

Проектування та виробництво навісного гідравлічного обладнання для дорожньо‑будівельної та землерийної техніки. Навісне обладнання використовується на різноманітній спецтехніці: міні‑екскаваторах, міні‑навантажувачах, кранах і т.д.

АВТЕК,
Автомобільний холдинг
(ТОВ «Сучасні вантажівки»)

Україна
м. Київ

АВТЕК - офіційний дилер автомобілів та спецтехніки FORD TRUCKS (США), МАЗ (Білорусь), VOLAT (Польща) та додаткового, навісного спецобладнання RASCO (Австрія), HIDRO‑MAK (Туреччина).

АвтоКрАЗ, ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Одне з найбільших в СНД підприємств з виготовлення великовантажних автомобілів КрАЗ: самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, дорожнього та комунального господарств, нафтового та лісопромислового комплексів.

Агромаркет+, ПП

Україна
Київська обл.
м. Біла Церква

Офіційний дилер комунальної техніки Pronar (Польща) - лідера у виробництві та продажу машин та устаткування для комунальних послуг: підмітально‑прибиральні машини, снігоотвали, розкидачі піску. Продаж запасних частин, нової та вживаної сільськогосподарської техніки.

Агсолко Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання нової та бувшої у використанні імпортної будівельної, комунальної та складської техніки, комерційних автомобілів, сільгосптехніки, зернового обладнання, запасних частин.

Аларіт‑Пром‑, ТОВ

Україна
м. Київ

Дилер та офіційний ексклюзивний представник одного з найбільших виробників спецтехніки - концерну Guanxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (Китай) в Україні: навантажувачі, екскаватори, бульдозери, грейдери, катки, міні‑навантажувачі, екскаватори‑навантажувачі, вилочні навантажувачі; асортимент додаткового обладнання, запасні частини до спецтехніки.

Альта Логістік Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво торгового та складського обладнання, а також продаж підйомно‑транспортної техніки та стелажів. Новий напрямок в діяльності ‑ продаж контейнерів, баків для сміття, палет, піддонів тощо.

Альфатекс, ВКП ПП

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Офіційний дилер провідних виробників комунальної, будівельної, комерційної та дорожньої техніки країн СНД, ЄС і Східної Азії (КрАЗ, МАЗ, УРАЛ, SHAANXI, «Пінський завод засобів малої механізації», HIDROKON, ВАТ «Ряжський авторемонтний завод» та ін.)

Альфатех, ТД, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
смт Слобожанське

Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор дорожньої та промислової техніки всесвітньо відомих компаній: Hyundai, Retech (Корея), міні техніка BOBCAT (Чехія), вантажні автомобілі TATRA, Ausa (Іспанія), ASTEC Ind., SHANTUI, KEESTRACK, SCM. В асортименті 9 основних категорій спецтехніки: комунальна та дорожня техніка, екскаватори, міні техніка, бульдозерна техніка, вантажні автомобілі тощо.

АМАКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Один з найбільших дилерів в Україні з продажу сільськогосподарської техніки та комерційного транспорту IVECO.

Амкодор‑Укроспецмаш, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб'ютор в Україні холдинга «Амкодор» (Республіка Білорусь) ‑ одного з провідних виробників дорожньо‑будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

Анак Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Прямий постачальник якісних запасних частин та витратних матеріалів (Туреччина).

Арпал, ТОВ

Україна
м. Вінниця

Виробництво та продаж подрібнювачів гілок для виготовлення палива під піролізні та твердопаливні котли, каміни, печі, а також для виробництва деревного вугілля. Сфери застосування: переробка відходів, лісне, садове, фермерське господарства.

Астра, багатопрофільна приватна фірма

Україна
м. Харків

Поставки полімерів для модифікації бітумів, армуючих матеріалів і епоксидних смол. Офіційний дистриб'ютор компанії KRATON Polymers (США) - найбільшого виробника синтетичних каучуків KRATONтм.

Атілос, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво засобів керування дорожнім рухом: енергозберігаючі світлодіодні дорожні  світлофори; цифрові табло відліку часу для світлофорів; пристрої звукосигнальні УЗС, дублюючі сигнали світлофору для сліпих пішоходів; контролери для світлофорів тощо.

Атіс‑Сервіс Україна, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж інструменту для дорожньо‑будівельних компаній, компаній, що займаються бетонуванням майданчиків, укладанням тротуарної плитки, ландшафтним дизайном і комунальних підприємств.

Барський машинобудівний завод, ПрАТ

Україна
Вінницька обл.
м. Бар

Одне з провідних підприємств, що випускає технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Виробництво станцій сортування твердих побутових відходів, котлів опалювальних промислових та побутових газових, твердопаливних та електричних тощо.

Боненкамп, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Стоянка

Офіційний представник відомих світових виробників шин для індустріальної, сільськогосподарської, гірничо‑видобувної, іншої спеціальної техніки (BKT, Kenda, Deestone, Voltyre‑Prom, STARCO, Windpower, FAD Assali, Nexen та інших).

Будшляхмаш,
Торговий Дім, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання дорожньої, будівельної, комунальної техніки, а також запасних частин до неї. Постачання комунальної техніки від українського виробника - заводу Спецбудмаш, дорожньо‑будівельної техніки від машинобудівних гігантів світового рівня Terex (США) та RM‑Terex, сміттєвозів від Мценського заводу комунального машинобудування та інших.

Верхньодніпровський авторемонтний завод, ТОВ

Україна
Дніпропетровська  бл.
м. Верхньодніпровськ

Єдиний в Україні офіційний представник FAUN Expotec GmbH (Німеччина) ‑ виробника сміттєвозів та дорожніх підмітальних машин.

Глобал Рісайклінг, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб'ютор Presona (Швеція) в Україні. Продаж, установка, сервіс горизонтальних пресів та сміттєсортувальних ліній для ТБО.

Глобус‑авто, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально‑прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном «Бухер‑Шорлінг» (Швейцарія) і шасі МАЗ, КАМАЗ.

Діапазон, ТД, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Петропавлівська Борщагівка

Виробництво навісного обладнання у вигляді захватів різного призначення, люльки для висотних робіт, грейферного та екскаваторного ковшів, снігоприбиральні відвали тощо.

Дормаш Груп Україна, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво, постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів: ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

Еліт Парк, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Підгірці

Поставки високоякісного європейського обладнання для інфраструктури парків і громадських зон відпочинку: дитячі ігрові комплекси, ігрові майданчики, дитячі спортивні майданчики, плавучі причали, паркові меблі та багато іншого.

Елкопласт-Україна, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів. Реалізація гідравлічних пресів для вторсировини, контейнерів для роздільного збору сміття (склопластикових, пластикових, оцинкованих).

ЄУРО ДРАЙВШАФТС‑ЮКРЕЙН, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер запасних частин світових виробників.

Склад Сервіс, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання стелажних систем, реалізація великогабаритної пластикової тари, в тому числі різноманітних сміттєвих контейнерів: пластикові сміттєві баки для ТПВ (Німеччина), пластикові контейнери для сміття iPlast, оцинковані сміттєві контейнери (баки), підземні контейнери для збору сміття, система підземного збору та зберігання сміття.

Керхер, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційне представництво в Україні компанії Karcher (Німеччина) - найбільшого в світі виробника високоефективної побутової та професійної прибиральної техніки.

Констракшн Машинері, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар’єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки: JCB (Великобританія), Schwing Stetter (Німеччина), Powerscreen (Великобританія), BELL Equipment (Німеччина), CompAir (Німеччина), Doppstadt (Німеччина), Grove (США/Німеччина).

Кременчуцький завод дорожніх машин (Кредмаш), ПрАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Провідний виробник асфальтозмішувальних установок і запасних частин до них.

Крюківський вагонобудівний завод, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально‑підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

Логістик Машинері, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Продаж нової дорожньо‑будівельної спецтехніки: SDLG (Китай) - фронтальні навантажувачі, автогрейдери, екскаватори, міні‑навантажувачі, бульдозери, екскаватори‑навантажувачі, котки, самоскиди HOWO SINOTRUK (Китай), гудронатори, бітумовози, укладники обочин, термоси для асфальту STRASSMAYR (Австрія).

Логістік Груп, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Продаж та сервіс навантажувальної техніки. Дилер навантажувачів Коматсу (Японія), шин для навантажувачів МЕГА‑Т; поставки в Україну  вживаних навантажувачів з Японії, Європи, США.

МДС, НВО ТОВ

Україна
м. Дніпро

НВО «МДС» проектує та виготовляє: кабіни, пульти управління, пасажирські салони, службові приміщення; санітарні системи для всіх видів рухомого складу (локомотивів, дизель- і електропоїздів, пасажирських вагонів, вагонів спецпризначення, метро та трамваїв). НВО «МДС» спеціалізується на виконанні складних проектів для рельсового рухомого складу.

Резинопласт, ТОВ

Україна
Дніпропетровська обл.
м. Покров

Виробництво якісних гумотехнічних виробів на легкові та вантажні автомобілі, сільгосптехніку, спецтехніку, для нафтогазової, гірничошахтної, оборонної промисловості, будівництва та для трубопроводів.

Росток‑Елеком, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка та виробництво комплексу апаратних і програмних засобів керування дорожнім рухом: дорожні контролери, центральний диспетчерський пункт, детектори транспорту, відеодетектори, GPRS, системи екологічного моніторингу, системи відеонагляду, світлофори, електронні керовані знаки, табло, паркомати, обладнання для паркінгів, сервісне обладнання тощо.

Сантехмонтаж, ВК

Україна
м. Дніпро

Виробництво емальованих, емальованих теплогідроізольованих, теплогідроізольованих труб, шкаралуп, фасонних елементів для монтажу трубопроводів.

Сварко Україна, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е‑квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

Техкомплект, ТОВ (Завод спецтехніки Техкомплект)

Україна
м. Київ

Виробництво та встановлення надбудови на європейські легкові та вантажні шасі. Автогідропідіймачі, ремонтно‑аварійні та вахтові автомобілі, машини швидкої допомоги, автокрани, бетонозмішувачі, крани‑маніпулятори, автопаливозаправники та інші спецмашини.

Техновектор, ТОВ

Україна
м. Київ

Комунальна, будівельна та сільгосптехніка. Дистриб’ютор та сервіс‑центр в Україні: Avant (Фінляндія) - багатофункціональні міні‑навантажувачі, Kramer (Німеччина) - фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) - подрібнювачі деревини, Baumalight (Канада) - пересадчики дерев, Digga (Австралія) - гідравлічні бури і траншеєкопачі.

ТШГ АГ Україна, Дочірнє підприємство

Україна
м. Київ

Представництво компанії THG AG (Швейцарія) в Україні. Поставки в багато країн світу техніки від відомих світових виробників для утримання вулиць, доріг, аеропортів, для ландшафтних робіт.

УКР ТРАК, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки комунальної та спеціалізованої техніки від бюджетних до топових світових брендів: МАЗ (Республіка Білорусь), SHMIDT (Німеччина), AREKSAN (Туреччина), ВІПО (Республіка Білорусь), HIAB (Фінляндія), EGRITEC (Україна), СВЯТОВІТ (Республіка Білорусь) та багато інших.

Укравтокомплект, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні білоруського виробника «МАЗ»: самоскиди, тягачі, бортові автомобілі, фургони, крани, вишки, комунальна техніка, автоцистерни, причепи та напівпричепи.

Укр‑спецтех, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер в Україні компанії DRESSTA (Польща) ‑ одного з провідних виробників будівельної техніки та обладнання.

Фенікс, ТК, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж триколісної техніки - вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС (Китай) для перевезення невеликих вантажів, доставки людей, проведення сервісних робіт.

Флеш‑Р, НТЦ, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробництво утилізаторів. Діяльність компанії націлена на збереження навколишнього середовища шляхом екологічно безпечного термічного знищення (спалювання та знешкодження) відходів.