Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38(044) 201-11-61

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2017

XV Міжнародна спеціалізована виставка
КОМУНТЕХ – 2017

7-9 листопада 2017

Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово‑комунальної сфери.

Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес‑спільнота, науковці, інвестори та експерти з країн ближнього і дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань з теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично‑дорожнього господарства, проведення дорожньо‑будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Асоціації міст України.

За роки існування «КомунТех» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, які сьогодні займають лідируючі позиції в галузі. Участь у виставці надасть експонентам унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, вивчити кон'юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів, укласти вигідні контракти. Виставка «КомунТех» націлена, в першу чергу, на цільову аудиторію, значна частина якої - це фахівці, які мають повноваження приймати рішення і брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції.

Головна складова виставки - Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України). Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово‑комунального господарства України, планування в сфері поводження з побутовими відходами, реалізації проектів енергоефективності в будівництві, перспектив використання відновлювальних джерел енергії на об'єктах житлово‑комунального господарства, проблемних питань комунальної теплоенергетики, контролю якості питної води, комплексного вирішення питань очищення стічних вод тощо.

Традиційно в рамках виставок відбудеться захід, організований Київською міською державною адміністрацією. Метою його проведення є визначення пріоритетних напрямків розвитку житлово‑комунального господарства Києва: створення якісного сервісу в сфері ЖКГ, новації в сфері водопровідно‑каналізаційного господарства столиці, формування ефективного ринку керуючих компаній, модернізація систем поводження з відходами, використання механізмів міської підтримки енергоефективних заходів в будинках ОСББ та ін.

Серед заходів ділової програми також: Енергетичний форум (організатор: Національна асоціація України з теплових насосів), Конференції «ЕКО transformation: зелена модернізація виробництва», «Небезпечні відходи: 50 головних питань» (організатор: Видавничий дім «Медіа‑Про»), Інформаційний семінар «Впровадження ресурсоефективного та чистого виробництва в Україні: кращі практики» (організатор: Центр ресурсоефективного та чистого виробництва), Семінар «Аналітичне обладнання для безперервного виміру викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел» (організатор: ТОВ «Екніс‑Україна»), Міжнародна науково‑практична конференція «Інженерія систем природокористування» (організатор: Київський кооперативний інститут бізнесу і права), Семінар «Триланкова технологія збору врожаю. Інновації вітчизняної сільськогосподарської техніки» (організатор: ТОВ ТД «EGRITECH») та інші заходи.
Попередня програма

Нас шукають за такими словами:
енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатація житлового фонду, дорожньо‑будівельна, комунальна техніка, спецтехніка, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, екологія, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

Місце проведення:
Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр,
Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

Контакти:
тел.: (044) 201-1159, 201-1166
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
www.iec-expo.com.ua, www.tech-expo.com.ua

Ми в соціальних мережах:  

Технічний партнер:

Партнер:

Генеральний інформаційний партнер: