Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ПЕРЕЛІК УЧАСНИКІВ

Назва

Країна, місто

Номенклатура

AGROMETALL s.r.o.

Чехія

Виробництво та продаж професійної комунально - прибиральної техніки для обслуговування пішохідних зон, дворових територій, тротуарів, парків. Міським садово - парковим службам. Будівельним і дорожнім організаціям. Комунальним службам і т.д.

ARPAL

Україна
м. Вінниця

Виробництво і продаж подрібнювачів гілок для виготовлення палива під піролізні та твердопаливні котли, каміни, печі, а також для виробництва деревного вугілля.

CLEAN CITY TECHNOLOGY, ТОВ

Україна
м. Київ

Установка для знешкодження твердих побутових відходів методом високотемпературного піролізу.

LEDsvit

Україна
м. Київ

Розробка, виробництво, просування та впровадження на вітчизняному ринку сучасних світлотехнічних LED рішень ТМ LEDsvit: світлодіодні світильники, лампи, прожектори тощо.

PRESONA AB

Швеція

Світовий лідер з розробки та виготовлення сміттєсортувальних ліній та автоматичних пресів для пресування вторсировини та ТПВ. Сучасне та надійне обладнання великої потужності для утилізації та переробки відходів та вторсировини, для професійних компаній сміттєпереробної галузі.

PROF BUILD

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

TMT-CO GmbH

Німеччина

Дистриб’ютор компанії CIMLINE (США) та Veneta (Італія) – виробників техніки для дорожньо - ремонтних робіт.

АВЕ УМВЕЛЬТ УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Львів

Входить до міжнародної групи компаній АВЕ, що посідає ключові позиції на ринках Центральної та Східної Європи у сфері поводження з відходами: збирання, сортування, переробка та утилізація відходів, у т.ч. утилізація небезпечних відходів, холодильного обладнання, будівельних відходів та відходів тваринного походження.

АВТЕК, АВТОМОБІЛЬНИЙ ХОЛДИНГ
(ТОВ "СУЧАСНІ ВАНТАЖІВКИ")

Україна
м. Київ

АВТЕК – ексклюзивний дистриб'ютор HIDRO-MAK в Україні. Виробничий центр встановлює сміттєвози з заднім завантаженням на шасі МАЗ, КАМАЗ, FORD Cargo, FOTON та ін.

АвтоКрАЗ, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Одне з найбільших в СНД підприємств з виготовлення великовантажних автомобілів КрАЗ: самоскидів, бортових автомобілів, сідельних тягачів, лісовозів, шасі під установку різного спеціального устаткування для гірничої промисловості, будівництва, дорожнього та комунального господарств, нафтового та лісопромислового комплексів.

АІСС ГРУП, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Лідер на території України серед компаній - виробників твердопаливних котлів тривалого горіння. Новинка цього року - пелетний пальник PetlaX, призначений для автоматизації роботи твердопаливних котлів на пелетах, паливних гранулах, агропелетах, пелетах з лушпиння соняшника, пелетах з деревени тощо.

АМКОДОР-УКРОСПЕЦМАШ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дистриб’ютор в Україні холдингу "Амкодор" (Республіка Білорусь) — одного з провідних виробників дорожньо - будівельної, комунальної, снігоприбиральної, аеродромної, лісової, сільськогосподарської та іншої спеціальної техніки та обладнання в СНД.

А-МУССОН, ТОВ

Україна
м. Суми

Перевізник твердих побутових, великогабаритних та ремонтних відходів, що утворюються на території м. Суми, як від населення, так і від організацій, підприємств та державних установ, для подальшої утилізації.

АСОЦІАЦІЯ ЛІФТОВИКІВ УКРАЇНИ, ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Україна
м. Київ

Громадська організація, що об'єднує виробників ліфтів, а також розробників ліфтових диспетчерських систем та інженерного обладнання, що використовується в житлових будинках, адміністративно - офісних приміщеннях, торгових центрах.

АТІЛОС, ТОВ

Україна
м. Чернігів

Виробництво засобів керування дорожнім рухом: енергозберігаючі світлодіодні дорожні світлофори; цифрові табло відліку часу для світлофорів; пристрої звукосигнальні УЗС, дублюючі сигнали світлофору для сліпих пішоходів; контролери для світлофорів тощо.

АФТ, ТОРГОВИЙ ДІМ, ДП

Україна
м. Київ

Ексклюзивний дилер виробника контейнерів для ТБО ТМ "Weber" (Німеччина).

БАРСЬКИЙ МАШИНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Вінницька обл.
м. Бар

Виробництво: обладнання для харчової промисловості, котли опалювальні промислові та побутові газові, твердопаливні та електричні, станції сортування твердих побутових відходів.

БУДІВЕЛЬНИЙ ЖУРНАЛ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

БУДШЛЯХМАШ, КОМПАНІЯ

Україна
м. Київ

Поставка будівельної, дорожньої та комунальної техніки виробництва країн СНД та ЄС, модернізація та переобладнання автомобілів і тракторів на базі заводу "Спецбудмонтаж-503".

ВЕОЛІЯ УКРАЇНА, КОМПАНІЯ

Україна
м. Київ

Входить до групи Веолія – світового лідера, що надає послуги у сферах поводження з відходами, водопостачання і водовідведення та енергопостачання. В Україні працює в сфері поводження з відходами.

ВЕСЬ БІЗНЕС, ТОВ

Україна
м. Київ

Рекламне агентство повного циклу послуг, яке спеціалізується на розробці та втіленні комплексних рекламних компаній.

ВОЛЬВО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Імпортер комерційних автомобілів Volvo Trucks та Renault Trucks, а також двигунів Volvo Penta. Вантажні автомобілі, оригінальні запчастини та інші супутні товари та сервіси.

ГЛОБУС АВТО, ТОВ

Україна
м. Одеса

Виробництво комунально - прибиральної техніки на базі Одеського автоскладального заводу з обладнанням, яке надається концерном "Бухер - Шорлінг" і шасі МАЗ, КАМАЗ.

ДОРМАШ ГРУП, КОМПАНІЯ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виробництво та постачання обладнання, дорожньо - будівельної техніки, запасних частин і витратних матеріалів.

ЕКОВТОР-ТРАНС, ТОВ

Україна
м. Київ

Послуги з вивезення твердих побутових відходів, покупка та реалізація вторинної сировини, продаж і обслуговування сміттєвих контейнерів і сміттєвих баків для ТПВ в межах Києва та Київської області.

ЕКОКЛІНЕР, ТОВ

Україна
Черкаська обл.
м. Умань

Послуги в сфері управління відходами.

ЕЛКОПЛАСТ-УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Житомир

Представник на українському ринку компанії Elkoplast CZ (Чехія), що працює в сфері постачання обладнання для збору, зберігання та транспортування відходів.

ЕТС, ТОВ

Україна
Донецька обл.
м. Краматорськ

Офіційний дилер VOLVO Construction Equipment в Україні. Поставки ефективної та виробничої дорожньо - будівельної техніки.

ЖКГ УКРАЇНИ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

ІМПОРТ СКЛАД СЕРВІС, ТОВ

Україна
м. Київ

Проектування і постачання стелажних систем і контейнерів.

ІНСТИТУТ КОМПЛЕКСНОГО ПРОЕКТУВАННЯ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА, ТОВ

Україна
м. Київ

Повний комплекс послуг у сфері проектування об'єктів будь-якої складності в будівельній галузі (автомобільні дороги, вулиці, мости).

ІНСТИТУТ ТЕХНІЧНОЇ ТЕПЛОФІЗИКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

Україна
м. Київ

Провідний в Україні центр у галузі тепломасообміну, теплоенергетики та енергоощадних теплотехнологій.

ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ НТЦ, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, поставка та монтаж "під ключ" автоматизованих систем управління технологічними процесами для дорожньо - будівельної галузі, машинобудування та будівельної промисловості.

КАПСТРОИТЕЛЬСТВО, ГРУПА ВИДАНЬ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

КАСТОР ГРУП, ПП

Україна
м. Запоріжжя

Перша спеціалізована компанія в Україні з продажу колеc та роликів ТМ KASTOR до складської техніки, баків ТПВ, візків, харчового та іншого промислового обладнання.

КИЇВЕНЕРГО, ПАТ

Україна
м. Київ

Тепло і світло для киян.

КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Україна
м. Київ

Державна діяльність в сфері будівництва та житлового забезпечення, житлово - комунальної інфраструктури, культури тощо м. Києва.

КОНСТРАКШН МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Компанія Construction Machinery Ltd (CML) є одним з найбільших постачальників дорожньої, будівельної та кар'єрної техніки на території України. Ексклюзивний дилер техніки:
- JCB (Великобританія);
- Schwing Stetter (Німеччина);
- Powerscreen (Великобританія);
- BELL Equipment (Німеччина);
- CompAir (Німеччина);
- Doppstadt (Німеччина);
- Grove (США/Німеччина).

КРАМАР РИСАЙКЛІНГ, КОМПАНІЯ

Україна
м. Київ

Комплексне управління відходами.

КРЕДМАШ СЕРВІС, ТОВ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Проектування, виробництво і постачання обладнання для зберігання, розігріву та транспортування бітуму та інших нафтопродуктів. Пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування, монтаж/демонтаж, а також модернізація бітумних сховищ. Ємності бітумні, нагрівачі термальної оливи, установки для виробництва модифікованого бітуму та емульсії, автогудронатори, техніка для розмітки, бетонозмішувальні установки.

КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ЗАВОД ДОРОЖНІХ МАШИН, ПАТ (КРЕДМАШ)

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виробництво, поставка, сервіс асфальтозмішувальних установок, дорожньо - будівельних машин.

КРЮКІВСЬКИЙ ВАГОНОБУДІВНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Україна
Полтавська обл.
м. Кременчук

Виготовлення техніки та устаткування для комунальної та дорожньої галузі: різноманітні контейнери для транспортування навалочних вантажів, прибирально - підмітальна техніка, автогрейдери та ін.

М.А.К. МАШИНЕРІ, ТОВ

Україна
м. Київ

Офіційний дилер компанії DRESSTA (Польща) на території України з продажу будівельної техніки та спецтехніки.

ОЛНОВА, СПІЛЬНЕ
УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО, ТОВ

Україна
Львівська обл.
м. Буськ

Виробництво обладнання для подріблення різноманітних видів відходів: тверді побутові відходи, великогабаритні будівельні відходи, промислові нетоксичні відходи, побутова техніка, каміння, автомобільні шини тощо.

ПЕРЕВІЗНИК UA

Україна
м. Київ

Спеціалізований Інтернет портал.

ПЕРЕВІЗНИК®

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

ПОЛІГОН-АВТО, ТОВ

Україна
м. Запоріжжя

Виробництво сталевих опор висотою до 12 м для зовнішнього освітлення доріг, вулиць, алей, скверів, парків, площ, спортивних об'єктів, мікрорайонів тощо.

ПРОМАГРОЛІЗИНГ-УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Постачання техніки та обладнання (Республіка Білорусь) як на умовах фінансового лізингу, так і на умовах купівлі-продажу. Техніка постачається з заводів: ПО "МТЗ", ВАТ "МАЗ", ПО "Гомсельмаш", ВАТ "Бобруйскагромаш", РУП "БЗТДіА" та ін.

РОСТОК-ЕЛЕКОМ, ТОВ

Україна
м. Київ

Розробка і виробництво комплексу апаратних і програмних засобів управління дорожнім рухом.

РОТЕНБЕРГЕР-ЦЕНТР, ТОВ

Україна
м. Київ

Продаж інструмента та обладнання (виробництва Австрії, Німеччини, Швейцарії) для монтажу всіх типів трубопроводів, прочистки систем водопостачання, опалення, каналізації, діагностики трубопроводів тощо.

СВАРКО УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Львів

Міжнародна компанія SWARCO пропонує:
- автоматизовані системи керування дорожнім рухом;
- дорожні контролери, світлофори;
- системи детектування і фотофіксації порушень ПДР;
- громадський транспорт (система інформування пасажирів, е-квиток);
- паркомати, пункти підзарядки електрокарів;
- LED освітлення вулиць та пішохідних переходів;
- матеріали для дорожньої розмітки (склокульки, фарби, пластики).

СВЕТІЛЕД, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Біла церква

Серійне та індивідуальне виготовлення світлодіодних світильників промислового, комунального та офісного призначення.

СЕА ЕЛЕКТРОТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Київ

Виробник електронних пристроїв та систем для підприємств ЖКГ, а саме:
- устаткування для керування дорожнім рухом;
- системи управління міським освітленням;
- системи віддаленого зняття показань із лічильників холодної та гарячої води;
- системи диспетчеризації мінікотельних, ліфтів;
- системи дистанційного GPS моніторингу автомобільного транспорту підприємств ЖКГ;
- обладнання GSM сигналізації для охорони віддалених об'єктів підприємств ЖКГ.

СЕЛТІК, ТОВ

Україна
м. Київ

Послуги в сфері управління відходами.

СКАЙ АЕРО СЕРВІС, ТОВ

Україна
Київська обл.
м. Бровари

Постачання освітлювального обладнання для контролю дорожнього руху Power flare (США), обладнання сертифікованого ICAO, IATA, FAA, для аеропортів і ВПП-AVLITE (Австралія).

СПЕЦЗАПЧАСТИНА-ЦЕНТР, ТОВ

Україна
м. Київ

Поставки спецтехніки, запчастин та обладнання до неї. Співпраця з великими заводами - виробниками та майданчиками вживаної техніки по всьому світу.

СПЕЦКОМУНТЕХНІКА, ТОВ

Україна
м. Київ

Послуги з вивезення та утилізації побутових, промислових, великогабаритних відходів, клінінгу, є складовою системи санітарної очистки міста Києва. Має 25 власних спеціальних сміттєзбиральних автомобілів (виробництва Німеччини, марки Мерседес-Бенц, МАН) і 2800 сміттєзбиральних металевих оцинкованих контейнерів.

ТАНГО, ПВП

Україна
м. Одеса

Виробник спецодягу та уніформи найвищого класу для будь-якої галузі і сфери бізнесу.

ТЕНТЕ УКРАЇНА, ТОВ

Україна
м. Київ

Єдиний в Україні представник продукції світового лідера з виробництва коліс та колісних опор "TENTE-ROLLEN GmbH" (Німеччина) для будь-якого обладнання.

ТЕРМІНАЛ ЮГ, ТОВ

Україна
м. Одеса

Поставки: сміттєві контейнери металеві та пластикові, нові та б/в, сміттєвози імпортні - обладнання FAUN, MUL, на шасі МАЗ.

ТЕХНОВЕКТОР, ТОВ

Україна
м. Київ

Дистриб’ютор та сервіс-центр в Україні комунальної, будівельної та сільгосптехніки: Avant (Фінляндія) – багатофункціональні міні-навантажувачі, Kramer (Німеччина) – фронтальні та телескопічні навантажувачі, Wallenstein (Канада) – подрібнювачі гілок, Japa (Фінляндія) – дровокольне обладнання, Baumalight (Канада) – пересадчики дерев, Digga (Австралія) – гідравлічні бури і траншеєкопачі.

ТК ФЕНІКС, ТОВ

Україна
м. Одеса

Продаж вантажних трициклів TM ГЕРКУЛЕС, запчастин та аксесуарів до них.

ТОРЕНТ-ТРЕЙД, ТОВ

Україна
м. Дніпро

Продаж запчастин світових виробників для спецтехніки, сільгосптехніки, гірничодобувної та вантажної техніки.

ТРАНСПОРТ

Україна
м. Київ

Спеціалізоване видання.

ТУРБІВМАШЗАВОД, ТОВ

Україна
м. Вінниця

Виробництво комунальної спецтехніки.

УКРАЇНСЬКИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ АЛЬЯНС, АСОЦІАЦІЯ

Україна
м. Київ

Об’єднання на добровільних засадах провідних світових та українських підприємств, основним напрямком діяльності яких є збирання, вивіз, утилізація та переробка різних типів відходів, боротьба із забрудненням навколишнього середовища та інші напрямки діяльності у сфері поводження з відходами в Україні.

УКРВТОРЕНЕРГОРЕСУР, ТОВ

Україна
Київська обл.
с. Погреби

Підприємство в сфері поводження з відходами, яке має сучасну лінію сортування і власний полігон захоронення відходів, пропонує збирання, зберігання, сортування, оброблення (перероблення), утилізація, видалення, знешкодження та захоронення відходів.

УКРСПЕЦПРОЕКТ, ТОВ

Україна
м. Харків

Проектування, виробництво та продаж автоматизованих приводних систем та компонентів. Офіційний дистриб’ютор компанії PARKER HANNIFIN (США): гідравлічні програмовані системи приводу, шафи управління, пневматичні приводні системи, стендове та випробувальне обладнання.

УМВЕЛЬТ УКРАЇНА, ТОВ

Україн
м. Київ

Послуги в сфері поводження з відходами в шести містах України.

ФЛЕШ-Р, ТОВ НТЦ

Україна
м. Київ

Виробництво утилізаторів. Діяльність компанії націлена на збереження навколишнього середовища шляхом екологічно безпечного термічного знищення (спалювання та знешкодження) відходів.