Виставки Києва. Організація та проведення міжнародних виставок Київ Україна МВЦ.

Україна, 02002, Київ, Броварський проспект, 15
тел./факс: +38 (044) 201-11-61

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПРОВЕДЕННЯ
XIV МІЖНАРОДНОЇ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ КОМУНТЕХ - 2016
VІI СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ВИСТАВКИ ДОРТЕХЕКСПО - 2016

8-10 листопада в Києві, на території Міжнародного виставкового центру (МВЦ, Броварський пр-т, 15), відбулися щорічні спеціалізовані заходи - XІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» та XIV Міжнародна спеціалізована виставка «КомунТех - 2016». Житлово‑комунальне господарство - це важлива ланка економіки країни. Тому питання, пов'язані з належним функціонуванням житлово‑комунального комплексу, перебувають у фокусі пильної державної уваги.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України.

В урочистій церемонії відкриття, яка відбулася 8 листопада 2016 року, взяли участь:
- Кругляк Едуард Борисович – Заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Голова Оргкомітету з підготовки та проведення XII Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» та Міжнародних спеціалізованих виставок «КомунТех», «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика»
- Вакараш Віктор Михайлович - Заступник Міністра екології та природних ресурсів України – керівник апарату
- Гвозденко Павло Валерійович - В.о. Голови Державного агентства водних ресурсів України
- Хіврич Юрій Єгорович – Президент Асоціації «Питна вода України»
- Ткаченко Анатолій Вікторович – Генеральний директор ТОВ «Міжнародний виставковий центр», інші почесні гості.

Цього року 70 підприємств – вітчизняні та зарубіжні виробники (Німеччина, Чехія, Швеція) та постачальники демонстрували на виставках «КомунТех» та «ДорТехЕкспо», які протягом багатьох років проходять в єдиному форматі, найсучасніші технології, обладнання та техніку для об’єктів міського господарства, застосування яких сприяє вирішенню пріоритетних галузевих питань щодо належного утримання дорожньо‑транспортної інфраструктури, управління дорожнім рухом та забезпечення його безпеки, діяльності у сфері поводження з побутовими відходами, утилізації органічних та промислових відходів, використання новітніх енергоощадних технологій з освітлення, застосування енергоефективних технологій та обладнання для модернізації підприємств теплової комунальної енергетики тощо.

Виставка «КомунТех-2016» стала першим в Києві майданчиком
для демонстрації спеціалізованого обладнання та техніки

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦВ реальній збірці були представлені асфальтозмішувальна та бетонозмішувальна установки, виготовлені на Кременчуцькому заводі дорожніх машин (ПАТ «Кредмаш»). Створені з урахуванням вимог європейських стандартів, установки отримали позитивні відгуки спеціалістів дорожніх служб, комунальних підприємств, представників комерційних структур, які займаються будівництвом доріг.

ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (м. Кременчук), відомий як виробник вагонів метро, представив нову підмітально‑прибиральну машину «Чистий шлях». Така машина може легко, швидко і чисто прибрати пісок, асфальт після фрезерування, щебінь після дорожніх робіт, сміття після масових заходів, одночасно завантажуючи його в кузови навіть декількох самоскидів.

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦНовинкою українського ринку комунальної техніки стала найновіша модель дорожнього пилососу Ford Traucks, представлений постійним учасником виставки – компанією «Автек». Ця техніка одразу ж викликала зацікавленість фахівців комунальних підприємств багатьох міст України.

Цікавою продукцією, яка відрізняється компактністю, маневреністю, багатофункціональністю стала мототехніка ТМ «Геркулес» (Китай). Ці триколісні мотоцикли (трицикли) експортуються більш ніж в 70 країн світу і вже почали набувати популярності на українському ринку. В умовах сучасного ритму життя, їх універсальні властивості стануть в нагоді як в містах, так і в сільській місцевості: для прибирання прибудинкових територій, на підприємствах, для перевезення людей, будматеріалів, с/г продукції, різних вантажів.

Одна з важливіших вимог часу – раціональне поводження з відходами, їх переробка та утилізація

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦПродукцію та послуги в цій сфері представили: Асоціація «Український екологічний альянс», ТОВ «Імпорт склад сервіс», ТОВ «Елкопласт‑Україна», ТОВ «Термінал‑Юг», ТОВ «Сlean city technology», ТОВ НТЦ «Флеш‑Р», PRESONA AB (Швеція), багато інших підприємств.

Вкрай актуальна тема сьогодення – «Розробка національної стратегії поводження з відходами в Україні» була обговорена під час круглого столу в рамках заходів ділової програми Конгресу (організатор: Мінрегіон). За участю представників профільних Міністерств, народних депутатів, міжнародних експертів, представників Європейського Союзу в Україні, керівників національних підприємств були визначені першочергові дії щодо врегулювання ситуації на ринку поводження з відходами.

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦТрадиційно наймасштабніша експозиція «КомунТех» та «ДорТехЕкспо» - це техніка: комунальні та дорожньо‑будівельні машини, навантажувачі, спецтехніка різного призначення тощо від провідних українських виробників та постачальників: ПАТ «АвтоКрАЗ», «Будшляхмаш», ТОВ «Глобус‑Авто», «Agrometall s.r.o.» (Чехія), ТОВ «Констракшн машинері» (JCB, Великобританія), ТОВ «Вольво Україна» (Renault Trucks, Франція), ТОВ «М.А.К. Машинері» (Dressta, Польща), ТОВ «ЕТС» (VOLVO Construction Equipment, Швеція), ТОВ «Техновектор» (Avant, Kramer, Japa, Digga, Фінляндія, Канада, Австралія), ТОВ «Промагролізинг‑Україна» та ТОВ «Амкодор‑Укроспецмаш» (дистриб’ютори спецтехніки Республіки Білорусь), інших компаній.

Повний перелік учасників

Насичена ділова програма - XІІ Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово‑комунального господарства» (організатор: Мінрегіон) та Конференція «Розвиток житлово‑комунального господарства столиці: форсайтинг успіху» (організатор: Департамент житлово‑комунальної інфраструктури Київської міської державної адміністрації) була присвячена визначенню пріоритетних напрямків розвитку житлово‑комунального господарства всієї країни та столиці зокрема, вдосконаленню водопровідно‑каналізаційного господарства, питанням управління житловим фондом, енергоефективності та енергозбереженню тощо.

Програма докладніше

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦВ роботі виставки взяли участь спеціалісти підприємств ЖКГ, будівельних і монтажних організацій, водоканалів, зокрема, які мають інтерес до закупівель продукції, голови правлінь ОСББ, відповідальні працівники урядових установ, мери міст та населених пунктів України, керівний склад профільних департаментів Київської міської державної адміністрації, представники районних в місті Києві державних адміністрацій (фахівці з питань ЖКГ), керівники комунальних підприємств та дорожніх служб, зацікавлені фахівці суміжних галузей, представники державних і комерційних підприємств.

Вже традиційним стало одночасне проведення з вищезазначеними заходами Міжнародних спеціалізованих виставок «AQUA UKRAINE», «ЄвроБудЕкспо», «Екологія підприємства», «Енергоефективність. Відновлювана енергетика». Цього року на загальній площі майже 16000 кв.м. прийняли участь 362 підприємства. Спільно з комплексом даних галузевих виставок під дахом МВЦ пройшла Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості». Це надало можливість широкому колу фахівців, кількість яких склала понад 12000, ознайомитись з вітчизняним ринком та кращими світовими зразками новітніх технологій та обладнання.

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦ

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦ

Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ 2016 Київ МВЦ

Галузева приналежність компаній відвідувачів, %

Житлово-комунальна галузь, в т.ч. водопровідно-каналізаційне господарство

28.4

Дорожньо-мостове і транспортне господарство

11.3

Благоустрій

10.7

Агропромисловий сектор

10.2

Теплопостачання та енергетика

9.2

Машинобудування

7.1

Збір, вивіз, переробка, утилізація відходів

6.9

Центральні та місцеві органи влади, інші органи влади

6.1

Наукові та учбові заклади

5.9

Міжнародні та громадські організації

2.6

Інше

1.6

 

Тематика, що цікавить відвідувачів, %

Комунальна техніка, спецтехніка

26.6

Переробка та утилізація відходів.
Сміттєпереробні та сміттєспалювальні заводи

12.4

Дорожньо-будівельна техніка та технології

8.8

Котельне обладнання

8.5

Освітлювальне обладнання для вулиць, доріг, парків

8.1

Споруди, обладнання для благоустрою

7.6

Прилади обліку споживання тепла та газу

6.4

Ліфтове обладнання, системи управління

5.8

Обладнання для експлуатації теплових мереж

5.0

Засоби безпеки дорожнього руху

4.7

Клінінгова техніка, обладнання, інвентар

4.3

Інше

1.8